• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kali.kal: jak ráda dnes čtu dobré zprávy. To je super, že se prcek předvedl ve vší své atletické dovednosti. Gratulace. Snad příští týden ve středu taky prcka uvidím. Ale nevím, nic neříkali o tom, že bych měla jít na utz. Tak uvdíme, kdyžtak holt budu muset vydržet do 26 na ten screening.
8. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Hup: opravdu smutný příběh :frowning2: Ta arogance je neuvěřitelná :frowning2: taky želvím :cry: :cry: :cry:

Kov: no, příjde mi to snad až nepatřičné, mezi takovými příběhy. :sweat_smile: Ale sem fakt ráda, že sme v pořádku :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Kali, jupííí, blahopřeji, jsem ráda, že máš po kontole a je vše v pořádku..
Právě naopak, ty dobré zprávy jsou ty, co nás drží na vodou...
Pohlaď panděrko, malého akrobata...asi Ti dá zabrat :slight_smile: . Malý dělal akrobatické kousky, když jsem manželovi popřála dobrou noc, zavřela oči a hned začalo rodeo....to mu vydrželo asi rok a půl po porodu :wink:
Tak doboru , jdu čučet na tv a při tom padnu do bezvědomí :wink:
8. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Hup je to hrozný.....skoro se stydím, že jsem taky doktorka :pensive:
8. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
kali.kal: kdepak nepatřičné, moc to tu vítáme ty dobré zprávičky, však potřebujeme slyšet to dobré, abychom se netřásly každý den. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Kali to je super, že je mrňous akční a v pořádku, dobré zprávy jsou potřeba :wink:

No nic, není mi zas moc dobře, chudák muž mi místo večerního odpočinku vaří zítřejší oběd....to jsme to dopracovali :grinning: Jdu se umýt a spát, držte zítra pls palce! Taky bych měla mít zítra z lékárny tu Sepii, tak snad se zjeví Petja a prozradí mi, jak často to zobat :wink:
8. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Lam, ty jsi mudra, teda lékařka? Tak to klobouk dolů, jsi holka šikovná. A jakou máš specializaci?
Takže dej, jakoum máš taxu a když mi něco bude, obrátím se na Tebe....teď už bych vlastně platila za pohotovost, co? :slight_smile:
No já mám takovou zvlášní úctu k lékařům, tak Ti asi budu vykat :wink: .
8. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Natalie jsem, ale dík neustálému plození potomků jsem ještě od fakulty nezačla pracovat....psala jsem to tady holkám, měla jsem domluvenou od 2.2. práci na půl úvazku, místo toho jsem v lednu zjistila, že zas čekáme...Ale už mi přišlo z ministerstva zařazení do oboru, tak jsem oficiálně psychiatr v přípravě na atestaci, neoficiálně jsem skoro 3D matka :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Holčinky, jdu zaspat ty špatné příběhy a nechám si zdát něco moc krásného. :slight_smile:

Taky mějte hezké sny s dobrým koncem. :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ajoj! No nepěkné věci jste díky Berulky neštěstí nakously :cry: Berulko,je obdivuhodné,jak jsi statečná! Brzy mimnko v bříšku Ti přeju!

Gratuluji ale Kali,ta mě la dnes tuze šťastný den :dizzy_face:

Holky,je šílené,jak vás ti vaši gynři děsí!!! Nevim,podle mě je v případě pochybností raději taktně mlčet,pokud je ještě doba,aby se daná věc obrátila k lepšímu,nechat si to pro sebe.Čemu pomůže,když bude mamince pořád připomínán problém,který se nakonec mnohdy jevil zbytečný,že! :rolling_eyes: Ale dušičku už to nahlodává :confounded:

Alžbětko,homeopatika na nepříjemné stavy a nevolnosti v počátcích těhotenství jsoou hlavně Sepia officinalis,Ignatia amara. Radim ti taky zjistit si co homeopatie vlastně je.Není na místě mít obavy,zda to neuškodí mimi.Snad jen u vysokých potencí,bych se pozastavovala,ta jdou hodně do hloubky.Pokud chceš jednotlivá homeopatika výše uvedená ti blíže popíšu.

Hup,tak tvůj porod mohl být opravdu zajímavý.Já tlačila Filípka napolohovaná na křesle,jinak sem mohla pobývat a pobíhat,kde sem chtěla.Zezačátku po klystýru to bylo hlavně zvracet :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych příště klíďo vypustila :sweat_smile:

Jinak jak se tu mimo jiné zmiňujete o testu na gestační diabetes? tak toho se fakt už nemůžu dočkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To bylo nejhnusnější co sem kdy zažila.Jak mě potom bylo špatně,málem už tu tekutinu jsem ani nezvládla vypít,fakt mě natahovalo.Ale pak mě tak šíleně začala bolet hlava! A tolik hodin to vydržet :confounded: Tentokrát si donesu citron,řekla mi to,jak jsem tam přišla,no to mi bylo platný :angry: Já myslím,že by se to dalo pak líp vypít...
Jak jste to vnímaly vy?
8. únor 2010 ve 21:43  •  3 děti  • Odpověz
Petjo jak konkrétně na tu Sepii, užívání??
8. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Nezlobte se,ale článek číst nebudu.Každopádně ty stránky znám,četla jsem tam příběh 2 leté dívenky,co zemřela po očkování.Její maminka založila diskuzi Zemřelo mi dítě.To jsem ale ještě nebyla těhulka.Teď na takové příběhy nemám.Každopádně nechápu,kde hyenismus jakéhokoliv typu bere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz
Lami,tu Sepii užívat dle potřeby,v případě zvracení,po každém zvracení,ale u Sepie právě zvracení není,naopak nucení neustále ano.Takže dej si 1globulku rozpustit pod jazyk,třeba co 2hodiny,pokud přijde rychle zlepšení,buď intervaly prodlužuj,nebo zkus vysadit úplně.Homeopatika se podávají do nástupu účinku,pak už netřeba .15min před a po nejíst,nepít,nečistit si zuby,jo a bacha na ten aroma olej máta,mátový čaj,to by se během léčby nemělo vůbec.Jde o to,že homeopatika jsou vysoce citlivá na mentol,kafr,eukalypt a podobná aromata.Taky káva může antidotovat,tj.rušit účinky homeopatika.
8. únor 2010 ve 22:01  •  3 děti  • Odpověz
Jj díky, obecné zásady homeo léčby znám, ale nevěděla jsem, jak užívat konkrétně tohle, díky moc....snad to pomůže, občas mám fakt krizi :wink: Dobrou!!!
8. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
Snad to pomůže Lami.Ta zásada do nástupu účinku bych řekla, je obecná pro všechny.Pak je ještě právě to zvracení,průjem apod indikace k tomu užít další homeopatikum.Mě třeba přijde dost divoké to dávkování od farmac.spol. že jako 3x denně 5 globulek.Tolik je opravdu zbytečné,informace,kterou potřebujeme na harmonizaci získat je už v 1 globulce.To je ale spíš marketingový tah,který odhalíš,jak začneš o tom víc pátrat a číst i jiné publikace o tomto směru léčby.Což je ale taky dobře,páč si rozšíříš obzory o důležité informace :wink: Kdyby něco,zítra mi písni IP. Jo a to tvoje bc,to je because? :confused: :sweat_smile:
Pa
8. únor 2010 ve 22:21  •  3 děti  • Odpověz
Dobrou noc všem!!!
8. únor 2010 ve 22:30  •  3 děti  • Odpověz
autor
Já si článek segry hup přečetla až ted a taky tady brečím, je to hrůza........četla jsem kdysi něco podobného v časáku, kdy maminka musela taky mrtvé miminko porodit, ale bylo už větší a oni jí ho umyli, mohla si ho obléknout do dupaček a celou noc ho měla v náručí, a ráno ho dala nemocnici a dělali mu pak pohřeb. Pak jsem na to musela dlouho myslet, takže se ted taky snažím odehnat myšlenky jinam. To je fakt hrozné................

Holky, z jiného soudku, lamia je i mudr. ale i vy ostatní - co říkáte na možnost jet na konci dubna na deset dní do Mexika - na Yucatan do Karibiku, letecky do luxusního hotelu alll inclusive. Mám tu možnost a řeším, jestli ano nebo ne. Přesněji řečeno - manžel tam letí určitě, má to gratis - jezdí tam s firmou každý rok (teda pokaždé jinam) a já tam můžu za třicet tisíc letět s ním, tak přemýšlím. Na jednu stranu jsem chtěla být opatrná a radši zůstat doma, na druhou si říkám, poslední dovča před mimčem, tak nevím no.............
Letí se tam dvanáct hodin a je tam obrovská vlhkost, ale jinak by neměl být problém.
8. únor 2010 ve 23:54  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
9. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
Dobré ránko všem, já kravka ten článek taky přečetla a musela bych psát hodně sprostě a hodně dlouho, abych všechno ze sebe dostala :frowning2:
9. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
lauri ja jsem tu moznost mela ted..letet ve 13tt do Kanady, ale dr mi to nedoporucil..mame to tak taky..je to gratis, uz je to zaplacene, a pritel leti sam...ale ja jsem uz potratila, a to se nedoporucuje...ale pokud jsi v poradku, tehu je taky v poradku, tak neni co resit..zrovna budes ve druhem trimestru a to je cestovani nejbezpecnejsi..ja bych se nebala...dlouhe lety pry taky nevadi, jen je potreba casto chodit kvuli otokum a lepe..vzit si sedacku nekde u cesty nebo kridla..kde je toho mista vice..ale ony ty letadla na velke vzdalenosti, jsou stejne velke a prostorne samy od sebe... pritel byl v Mexiku min rok a pochvaloval si to..ja obdivovala jen fotky:frowning2:
9. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
lajla: děkuju za názor, no právě že je super, že budu v druhém trimestru, kdy je to na cestování nejideálnější, ted zkraje bych se bála a pak třeba v sedmém osmém bych nad tím ani neuvažovala..............no uvidíme no......letadlo by mělo být ok, hotel tam taky, takže se zeptám té dr.......nejdřív jsem to brala tak, že jsem těhu a vůbec, nikam nepojedu, ale ted nám to začalo vrtat hlavou a uvažujeme nad tím. Samozřejmě nechci nijak ohrozit miminko, to ne, ale pokud by to nebylo riskantní, ráda poletím.
manža byl vloni právě na Bali a v Singapuru, tam je třeba vlhkost ještě horší, tady je sice taky, ale už by to mělo být snesitelnější.
9. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Hezké dopoledne,
tak já nesu dobré zprávy, mám po kontrole a jeden kámen mi spadl ze srdce :wink: jsem podle UTZ 11+2, drobek měří 4,5cm, dělala mi opět vnitřní UTZ, drobeček se měl čile k světu, hejbal nožičkama, ručičkama, že ani prstíky nešly spočítat :grinning: Říkala, že je v nejhezčí poloze, že tomu říká medvídek ve vaničce, hezky na zádičkách a hore ručinky a nožinky...a mrskal sebou, ukazovala mi i pupečníkovou šňůru a hrála si na vědmu, ptž se drobek natočil a bylo vidět mezi nožky :grinning: :grinning: :grinning: , sice to neřekla na plno, s tím, že je ještě brzy, ale podle náznaků... :wink: prý mi řekne, když se natočí na další poradně 16.3. a to už bude jistější :wink: Ale ležela jsem tam, oči vytřeštěný na monitor a slzy v očích, jak to bylo úžasný....Jinak mi sestřička brala krev na screening a na UTZ se mám objednat do fakultky prý mezi 10.2.-26.2....no v nemocnici to dělají jen čtvrtky a mají plno, tak jdu až 25.2....těsně mi to dalo....ale zase 2 týdny vydržíme a bude vidět víc :slight_smile: :slight_smile:
Teď jen lavíruju, zda to máme říct nejbližší rodině už nyní, nebo ještě ty 2 týdny počkat....až po výsledcích. Mudra pronesla at jim uděláme radost už ted, že rizika jsou malá...ale jeden nikdy neví....
9. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
rennu:moc gartuluju mě to teprve čeká jdu až ve 14,00 a strašně se bojím jak dopadnu
9. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
kali-kal:jak velci jste byli?
9. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
antana: neboj, budu držet pěsti a určo to dopadne dobře.....v tomhle týdnu už je riziko minimální...... :wink: tak hlavu vzhůru a těš se a pak písni, jak jsi dopadla
9. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
jo jo díky :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

laurinka: já si myslím, že pokud jsi v pohodě, tak si Mexiko užij. Akorát bych si tam dávala pozor na pití vody, pila bych jen balenou, ale to je asi tak vše :slight_smile: Budeme tady tiše závidět. :grinning:

rennu: no tak to jsou supe zprávičky. Velikánská gratulace. No a co vědma věštila?
9. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
rennu moc moc gratuluji:slight_smile:)))) jeeee ty se mas....
holky jinak ja dneska neodolala a ted jsem se objednala na ten screening do fakultky, budu 12+2 nebo 3, pujdu tam 24.2 na jednu hodinu, budou delat naraz utz i brat krev...ptala jsem se jestli to neni pozde a pry ne..ze se to dela az do 13+3 nebo tak nejak..a stoji to 850..puvodne jsem se objednavala protoye jsem chtela prcka videt drive, ale nakonce mi to vzslo tak ze 24 jdu tam a 25 k dr na kontrolu, takze mi to vyjde na stejno
lauri ja bych se nebala ..je to akorat super doba na cestovani
9. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
antana: neboj se ničeho, určitě tu pak budeš psát takový krásný zprávičky jako rennu. Držím pěsti. :slight_smile:

lajla: v papírech co jsem dostala na gyndě píšou, že ten screening se má dělat mezi 11 a 14 týdnem, takže to stíháš. Já to mám taky jentaktak, jdu 26. 2. a to budu 12+5. A za 850,- to je hezká cena :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
kov prave ya tu cenu :slight_smile: ja jsem totiz puvodne chtela blize do nemocnice, ale tam mi rekli ze uz maji na dva tydny obsazeno a ze ve 13tt uz pro me bude pozde, ze oni to delaji jen v 11tt, tak jsem z toho byla takova nesva a furt se te druhe pani dozadovala jestli fakt uz neni pozde a ona ze ne..uz se me asi chtela zbavit:slight_smile:ze to delaji od 11 do 14tt. tak to jsem rada, ze to mame stejne...a kdyz jsem se tam chtela objednat na drive, tak mi rekla, ze je to zbytecne a zbytecne brzo..tak mozna pozdeji je i lepe..nevim...
jinak holky jak moc se Vam lisi utz a datum MS? mi asi o tri, ctyri dny..tak doufam, ze to nebude velky problem..pri tech testech...
9. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.