• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza Je bezvadná,já od ní mám skoro všecky knihy,ale třeba ty kašičky jsou fakt bezva
3. srp 2010 v 17:40  •  3 děti  • Odpověz
@petja: tak to mě až tak nezaujalo ....já vůbec nejsem receptová :sweat_smile: ....improvizuju pro nás i ondru ...verču to taky nemine
ale musela jsem se smát, jak tam je ten úryvek o tom nedostatku mléka - jakobych slyšela mamku :slight_smile:
ale manža je alergik s náběhem na astma ...samo, že nemá žádný problém ... to jen já ho nesmyslně donutila k léčbě ...no to je dlouhá story :grinning: ....ale tak třeba tam najdu nějaké info :slight_smile:
3. srp 2010 v 17:47  • Odpověz
Holky, když tak řešíte ty knížky ... nemáte některá tuhle, docela by mě zajímal váš názor na ni? Jestli ji má cenu kupovat nebo ne, je to o manipulaci s novorozencem, jak správně, aby mu nepadala hlavička dozadu a vůbec.
3. srp 2010 v 17:53  • Odpověz
@hupcza: super, že další nemazač. Se tu vždycky zastydím, když holky píšou, že už mají 3 flašku oleje, ... :grinning:

@ladenka: knihu mám, ale ještě jsem se k ní vůbec nedostala :slight_smile:
3. srp 2010 v 17:55  • Odpověz
@petja: uff, tak mám za sebou první epi-nování :slight_smile: No, na první a druhý pokus 5,5 a na třetí 6. No a ta část se stahováním pánevního dna mi teda zatím vůbec nejde, ale časem se to určitě zlepší, však to bylo napoprvé :slight_smile:
3. srp 2010 v 17:57  • Odpověz
@ladenka: mám a del mého jedna z položek, které bych označila za vyhozené peníze ... vše se dá intuitivně dělat
já byla i na tom jejich kurzu ....no a s jedním tatínkem jsme tam byli za exoty, jelikož jsme si nebyli schopni pamatovat ty názvy "chvatů" a tak jsme manuipulovali, jak nám to přišlo pod ruku .....no a k velkému úžasu lektorky jsme dodrželi všechna pravidla a přitom dítě brali úplně jinak, než jsou ty jejich polohy ....
na mě kapku dogmatické ....
stačí vědět, že dítě se nemá vertikalizovat, že je třeba mu držet hlavičku ...a v rámci toho nějak fungovat
pokud bych věděla, co vím dnes, jen bych tím prolistovala v knihkupectví

@kovalda: hele - já mám ještě nějaké vzorky z prvního těhu ...říkala jsem si, že alespoň ty domažu, protože na podzim expitrují ..a houby :sweat_smile:
3. srp 2010 v 18:03  • Odpověz
@kovalda To už je jen pěkný začátek
@ladenka Knihu neznám
3. srp 2010 v 18:03  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza: já si nekoupila nic spešl těhu, mám ráda tělové mléko od garnieru a ještě jsem dostala nějaké suprové od kámošky - noční. Hmm, tak obě flašky jsou skoro plné :slight_smile:.

@petja: no, trochu mne to uklidnilo, však mám ještě (doufám) 3 týdny čas, tak to bych se na těch 10 měla dostat a to pánevní dno snad taky trochu posílím :grinning:
3. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
To jsem právě potřebovala vědět od někoho, kdo už mimčo má. Jestli ji má cenu kupovat. Není nejlevnější a mě ji akorát vychválila kolegyně, která mimčo teprve čeká. :wink: Tak se asi obejdeme bez ní. Díky.
3. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
Hup,určitě hodí tipa na fajn knihu
3. srp 2010 v 18:12  •  3 děti  • Odpověz
@ladenka já ji mám, abych věděla co a jak, když nebude nikdo po ruce, na ukázku manipulace mi nepřijde špatná. Bez ní bych asi nevěděla, brala bych instinktivně a něco právě bohužel špatně - jako již zmiňovanou vertikální polohu, to si třeba pamatuju z dětství, když byly ségry malý. Jen některé názory mi tam přijdou trochu zcestné a brala bych je s rezervou.

@petja díky... já už jsem sem jednu fotku dávala, celou i s břichem, ale asi zapadla v diskuzi. Ono je dobrý vidět ksicht, když s někým mluvíš, mě to je taky příjemnější, ale přeci jenom chci si uchovat trochu anonymity. Jinak kdybyste chtěli vidět jak vypadám líp, na beremku pod stejným nickem mám i svatební fotky, ty jsem tam nechala.

já mažu sporadicky, nějaký strie se objevily, ale ne tam moc, jak to je s genetikou nevím, nepamatuju si, že by máma měla nějak moc rozbrázděný břicho. Naštěstí, ...viděla jsem jedno u jedný ženský, když jsem chodila na brigádu do hotelu a to byla čirá hrůza. Takže z toho mám trochu strach, ale tyhle jsou malý a vyblednou, doufám....to babylove jsem ale musela vyhodit, strašlivě mi smrdělo.

3. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
@kovalda mě to přijde taky super výsledek.
3. srp 2010 v 18:16  • Odpověz
@hupcza neber mi radost a hlavně iluze z dobré kontroly :grinning: Nějakou dobu to prostě vydrží....
3. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
@ladenka: mi jako těhotné prvorodičce přišla taky super .... ale jak říkám - vyhozené peníze

@petja: já na ty dětské až tak nejsem ....jako líbilo se mi nejšťastnější mimnko v okolí
a pro větší respektovat a být respektován
koupila jsem i pár o vývoji apod. ....ale všechny jsem je odnesla do centra ..stejně do nich nekoukám ...
3. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
@suik: joooo ...třeba jooo :slight_smile: ..ta tvá určo :wink:
3. srp 2010 v 18:20  • Odpověz
@suik Tak to se docela divím,že máš na beremku fotky,tak asi v zamčené diskuzi?
@hupcza ..a podle Respektovat jedeš?
3. srp 2010 v 18:26  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza taky to mám pár metrů od baráku, tak se to tak změnit nemůže :grinning:

pravda, dneska jsem šla i s nákupem a měla co dělat abych to donesla :grinning:
3. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
@petja to je ještě z dřevních dob, kdy jsem to neřešila, mělo by to být volně dostupné......ale právě tam se mi stalo párkrát pár nemilých příhod, tak jsem se zařekla, že budu opatrnější, jsem se sem chtěla přihlásit i pod jiným nickem......
album jsem chtěla smazat, ale jaksi nemáme fotky v el. podobě, někam jsme zašili DVD a když to chce někdo vidět, tak dám odkaz....
3. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
Takže máte fotky ze svatby teď jedině tam,ju? :grinning:
3. srp 2010 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz
@petja: více méně ..no spíš se snažím ....pokud to znáš, asi víš, že tohle není to, co je obvyklé ve výchově v české kotlině .... naučené vzorce od rodičů se od toho hodně liší ....takže tohle mi příjde jako zajímavé, rozumné .....to, co popisují, že se odehrává v dětském mozečku můžu potvrdit - mám hodně otevřeno do dětství a tak vím, že takhle to fakt u dětí funguje ....ale holt pro dospělé to už je kapku těžší opravdu takhle dělat
ale lepší snaha než nic :slight_smile:

@suik: vidíš :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
@ladenka kdyžtak to tu ale můžeš prodat, až nakoukáš, nebo zkus knihovnu..... já jsem si zase koupila Koncept kontinua, taky od někoho na doporučení a nadávala jsem si, páč mi to vůbec nejde číst, ale už jsem tomu trochu přišla na chuť.
3. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
@petja na netu jo....jinak máme obří krabici. Pochopitelně neroztříděnou. Fotila nás teta a všechno nám to tisíckrát vytiskla, ona to má určitě zálohovaný, jen jsem byla jaksi líná si vyžádat další CD....ale možná je jen někde zachrutý. Na fotky jsem ultralempl. A to vášnivě ráda fotím, ale dovést to až papírovému výstupu je nadlidský výkon......Jsem zvědavá jak pořeším ty dětský.
3. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
Hlásím, že pokud nebude mít Beru3nek komplikace, tak ji zítra pustí domů :slight_smile:
Hezký den.
nejspíš sejsem vám tu ani nescházela, Co? ale vy mě docela dnes docela jo. Spousta nových zpráv.
Infekce u Matýska zase zažehnána, :wink: dobereme ty fuj ATB a snad už bude na delší čas pokoj, dost mu otrnulo,dnes byl na zabití. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Máme za sebou kontrolu u gyndr. :slight_smile:, máme lístek na mateřskou,nastupujeme 18.8,ale vyřizovat můžem už ted a to hlavní.....mimi hezky hlavou dolů a jsme velicí brrr, přes 2200g ve 32 tt, no a taky máme po nadějích na překvápko u porodu, viděla jsem, co čekáme :wink:

@hanncca : moc vám to s Miškou přeji, už budete konečně spolu :slight_smile: Užíj si to, holt od ted už na věky :grinning:
@alisek: a u vás už to taky vypadá nádherně, přebalování, chování....super :slight_smile: Jste šikovní
a holky rodilky jsou ještě celé.....teda , mají být bouřky, to se dobře rodí,třeba to ty mimísky s termínem vyžene :slight_smile:
@suik To je fakt. Prodat můžu vždycky. Ještě to proberu s manžou, protože mé finance jsou aktuálně na nule, takže by musel zasponzorovat. :grinning: A uvidíme. :wink:
3. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
@rennu Čauky,i,když dnes byla ve sprše pouze s pomocí?

@kuchy Čauky,každá,co tu zrovna není chybí :wink: Jinak váha je teda slúšná!Moje mimi mělo ve 31tt 1,8kg a gyndr říkal,že je mimi větší o 14dní...
Takže o překvápko tě připravilo tvoje profesionální oko,ju?
3. srp 2010 v 18:45  •  3 děti  • Odpověz
@kuchy tak šup povídej :slight_smile:
3. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
@ladenka Všechno budeš dělat přirozeně,neobávej se toho vůbec,to je jen ten nápor a emoce před porodem.
@hupcza Tak to klobouk dolů z toho respektování.Ty jsi taky respektována?
3. srp 2010 v 18:47  •  3 děti  • Odpověz
@suik: tý jo .. moc zajímavá svatba ...supr stylovka
3. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
@suik: koncept kontinua mi teda taky nesednul ... nějak jsem z toho měla dojem, že bohatá američanka káže hloupým matkám ....nějak jsem měla dojem, že lehce opomíjí reálie afriky a střední evropy
a to jsem zastáncem nošení ...nosím doma při práci, nosila jsem v zimě ven ...ale tohle bylo na mě kapku ujeté
nedočetla jsem víc než 2/3
@rennu: tak snad to bude bez komplikací a šup domů
@kuchy: gratulace ke kontrole ...no a tak to teda práskni - co to bude :wink:
@petja : jak kdy a jak kým :grinning:
3. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.