• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kuchy no vidíš, někteří který se na to třesou už od začátku to nevědí, a kdo nechce, tak to vidí.... :sunglasses:
Kamarádka mi říkala, že taky chtěli překvápko a asi ho měli, ale jedním dechem dodala že na UZ to nešlo přehlídnout, tak se jí ptám, jak to teda ví, ....no že prej to nepoznala, že měla problém poznat kde je hlava :wink:
3. srp 2010 v 19:15  • Odpověz
@rennu tak to je dobře, ale žila si asi svoje, podle toho jaký jsi nám dávala zprávy, ale podle tý sprchy musí být ještě chudák hodně slabá, no moc se na ni těším. :wink: Snad bude brzo fit.
3. srp 2010 v 19:17  • Odpověz
@suik: díky za chválu výsledku :slight_smile:, taky mám radost.
Koncept kontinua se mi líbil :slight_smile: a tu Něžnou náruč rodičů mám z druhé ruky, takže taky okouknu něco, co se mi bude líbit a kdyžtak půjde o dům dál :slight_smile:. Objednané mám Nejšťastnější miminko v okolí, tak na to jsem moc zvědavá a časem chci to Respektovat a být respektován, na to všichni v mém okolí (s kým se bavím o takových věcech) pějí chválu :slight_smile:

@rennu: jé, tak to je super, tak držíme palce, ať to vyjde a zítra ji pustěj :grinning:

@kuchy: no super, že je Matýskovi líp a druhý mimčo je teda velký, ale stejně půjde ven dřív, tak bude tak akorát :slight_smile:. Prozradíš, co čekáte? :grinning:
3. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
@hupcza díky....mě teda nesedl styl psaní, sice jsem studovala částečně i filosofii, ale mám dost problém číst nekonkrétní věci, a než jsem se propracovala k nějaké informaci, bylo kolem toho spousta vzletných slov....některý myšlenky mi přijdou ale zajímavé. Už jsem to ale dlouho neměla v ruce....
3. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
@suik: jé, svatba super. Musím říct, že velmi originální :slight_smile:

Do té sprchy oni doprovázej třeba jen pro jistotu, ne? Kdyby náhodou se zatočila hlava a tak, ... Třeba to vůbec nepotřebovala, tak ji zítra pustí :slight_smile:
3. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@petja ve sprše s doprovodem byla včera, dnes byla 2x u Adámka....

@kovalda tak včera říkala že to bylo náročný a hlava se jí motala, ale napodruhé to zvládla :wink: Jinak těšte se na fotky, dnes jsem viděla nové, co mi poslal její přítel a Adámek je taky krásnej bobánek :slight_smile:
3. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak jsem dočetla zpětně asi deset stránek, jsem si dala teda......
vyhlížím, jestli někdo další nerodí......
ke knížkám. mám koncept kontinua a i něžnou náruč a obě už přečtený. mně se zase koncept líbil, trochu mi ujasnil co a jak chci dělat a něžná náruč taky - chápu, že zkušené maminy berou jako zbytečnost, ale já ji koupila třeba za dvě stovky na MMB, a hodně z toho se mi bude určo hodit, taky ne všechno, to je jasný, ale to je tak se vším.
a mám objednaný taky nejštastnější miminko v okolí, respektovat a být respektován, líný rodič, masáže dětí a kojenců a ještě něco :D takže budu mít pěknou zásobu
hanca. to je super, že už budeš s malým a aliskovi taky gratulka k pokrokům, za chvilku už s ním taky bude určitě pořád :slight_smile:
jinak jak se máte dámy?
kuchy. takže to bude chlapeček?
já dneska dokoupila poslední drobnosti v drogerii a v lékárně, takže jsme už nachystaní komplet.....ted ještě aspoň dva týdny vydržet a pak už by mohla malá na svět......
3. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
@rennu: no však už se na fotky třesu jak osika :slight_smile: Aha, jo, s doprovodem včera. No tak super, to se rychle zlepšuje. To je určitě tím, že viděla malého, to je doping :grinning:
3. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
@suik: no my bychom to věděli u ondry i u verči i kdybychom nechtěli ....bych musela být slepá :slight_smile:
zvlášť ondra tam tu svou výbavičku vykulil v celé své kráse :grinning:
@suik: jo ...mi taky přišly některé myšlenky zajímavé...to beze sporu ...ale ten balast patosu mě teda naprosto odradil
@laurinka.22: já to nehodnotím z pohledu druhorodičky ..ale z pohledu toho, co nového mi dala před rokem a půl :wink: ..to je jasné, že druhorodička navíc s takovýma malýma odstupama, jaké tu máme se nebude učit manipulovat :wink:
líného rodiče jsem začala číst ....ale asi jsem nějak víc líná než je potřeba a ne a ne to dočíst :grinning:
3. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@kovalda jojo těš se :slight_smile:

Tý jo, náš malej v bříšku asi nacvičuje spartakiádu a má tvrdý trénink celé odpoledne :grinning: já jen valím oči :grinning:
3. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
Asi se budu blbě ptát, ale pochopila jsem to dobře, že by se miminko nemělo držet ve vertikální poloze?
3. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@rennu: tak to nebude spartakiáda - to bude něco většího; -) :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@suik a kde se můžu na svatbu mrknout?
3. srp 2010 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza no nestraš...den ode dne je akčnější :grinning: :grinning: je to nářez, asi ho tak rozdováděla ta bouře v noci...no snad mu tam je dobře :grinning:
3. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
@lendaw: jj...pochopilas to dobře
je to proto, že hlavička je ve vztahu k tělu veliká a těžká a zatěžuje zbytečně páteř - lepší je choulit do takového klubíčka...držet mu záda jakoby v C
3. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
Tak jsem zdřímla na hoďku, pak přijel manža a udělal večeři, mně je furt nějak blbě :confounded: Nějaké tlaky a tahy v břiše..... Půjdu lehnout. A doufám, že nejsme divní, ale nemáme žádnou knížku a ani žádnou kupovat nehodláme :wink:
3. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
hup. no uvidíme, jak to bude u nás v praxi, takové ty základy že se nemá mimi držet vertikálně třeba vím, ale spousta mamin to netuší, to vidím kolem sebe často.......
mně se to zdálo dost složité na zapamatování, ale ted i když o těch polohách při kojení nebo na nošení mluvila i třeba PA na kurzíku v porodce, tak jsem už díky té knížce věděla, co tím myslí..... ale učit nazpamět se to taky nebudu.... :slight_smile:
3. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@hupcza Já myslím, že když budu mít Bětuška hozenou na hrudníku a bude opisovat tvar prsa, tak bude vyboulená dost :grinning: Já právě taky vídám hodně maminek, které nosí čerstvá miminka nasvislo, i zádíčkama od maminky.
3. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
Já jsem teda pohlaví hned poznala, doktor asi zapomněl a najel přímo tam, a když jsem to po shlédnutí řekla,tak mi to s klidem potvrdil.....jsem z toho trochu smutná, naděje umřela poslední :frowning2: Bude to asi určitě macíček Kubíček...tak v růžové bude chodit zase jen maminka :frowning2:
Ještě mě uklidnila moje máma, ta mi řekla,že budu celej život jenom vařit a péct, dělat služku a tloustnout. :pensive: ..manžel je totiž bezedný žravec :grinning:, a že budu vydělávat jen na ty jejich nadměrný boty . :cry:
3. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
@petja tu: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=180248&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

@kovalda: dík za pochvalu, pěkně jsem se vyřádila.

@zvirka: nejste, to jen my knihomolové musíme mít každou knihu. Já bych taky chtěla nejšťastnější miminko a respektovat a být respektován a ještě jsem chtěla jednu od Matějčka a pak daší a další....jo a tu o aromaterapii, co doporučovala Hupcza, kde jsem pro jistotu zapomněla název :grinning: . Na masáže jsem koukala na jednu německou, tak koupím tu, ať nemusím všechno pašovat z čech.

@laurinka.22 já to třeba netušila a taky jsem viděla tak spoustu dětí nosit i já byla tak myslím nošená.

Já teda tyhle knihy nečtu celý, ale jen vyhledávám informace, třeba tu Stadelmanovou čtu tak různě na přeskáčku podle potřeby, něco třeba pětkrát, některý pasáže jsem ještě neviděla. Všude je tolik info, že to nedokážu vstřebat.
3. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@kuchy no to tě teda uklidnila :grinning: ... já bych taky moc chtěla holčičku, ale tuším chlapečka.
3. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
ahojky pokochání z miminlka užásný :dizzy_face: :dizzy_face:
@kovalda normálně vodní melouny příště ho vyfotím a hodím sem ju??? :grinning: :grinning: :grinning:
@petja mám takový pocit že do 100kč ale nejsem si jistá už je to dlouho ted kupuju už jen ty velké balíky at mám zásoby :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
@laurinka.22 ahojky tebe jsem tady dlouho neviděla jak se máš????
3. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
@kovalda jak to dopadlo s tou nemocenskou? na jakou sociálku jsi volala? Já mám pokušení volat na centrálu do Křížový na tu infolinku, tam jsou nejochotnější, ale nevím, jestli to budou vědět.
3. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
@antana123 já když jsem viděla miminko od sestřenky, teda větší, tak mě to kupodivu vůbec nebralo....jindy jo, ale v těhotenství nějak ne. Zvláštní.
3. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
@laurinka.22: no možná to je fakt ...já byla mezi kámoškama trochu opožděná (všechny už odrodily :slight_smile:) a přišlo mi to jako běžná věc - nic nového - ale (viz dál)...
@lendaw: no vzhledem k tomu, kolik matek dá malinké dítě do nosítka (nemyslím eronomické, ale takové ty, kde dítě visí jako kotě), tak to asi není běžná znalost
ono nosit zádama od mamči jde ...ale musíš mu jakoby podseknout zadeček, aby byl zase v tom klubku
@kuchy: to je dobrá ptákovina od té mámy ....já si naopak říkala, že by nebylo od věci mít dva kluky, že že bych mělazase ten servis velkých kluků
no a proč by se mělo klukům jen vyvařovat ....jako já v tom, jak se zapojí do chodu domácnosti teda moc rozdíl mezi klukem a holkou moc nevidím :sweat_smile:
no a na okraj - já byla holčička s nadměrnou nohou :grinning: :grinning: :grinning:
@suik: tak tak ...já se hlavně v posledních týdnech prvního těhu hroooozně nudila ...tak jsem nakupobvala a četla a nakupovala a četla ....byl to finančně náročný měsíc :grinning: :grinning:
btw. - voňavá lékárna :slight_smile:
@suik já volám na sociálku na číslo co je na netu a v pohodě nahlásíš rodné číslo a oni si tě najdou a řeknou co a jak :wink:
jdu se natáhnout mám tak strašně oteklé nohy že mě i bolí a záda taky tak pa zítra :wink:
3. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@rennu: panečku na spartakiádu, tka to má pár let zpoždění :grinning:

@zvirka: jasně, že nejste divní, že nemáte žádné knihy :slight_smile:.

@laurinka.22: no jasný, že to není literatura na nabiflování. Spíš jen na to, aby si člověk byl jistější a na upozornění, které věci jsou vyloženě blbě. Ale v té Něžné náruči mi také některé věci přišli příliš dogmatické, co jsem tím tak listovala :slight_smile:
Ale jsme rozumný holky, tak si vybereme to důležité pro nás a ostatní necháme být :grinning:

@lendaw: :grinning: to je fakt, pokud budou převalený přes prsa, budou do "C" zaručeně co :grinning:

@kuchy: no maminka teda umí potěšit :grinning:. Kamarádka taky čeká druhého chlapečka a já ji teda uklidňovala, že ji budou strážit a na rukách nosit :grinning:. Tak třeba se ještě někdy pustíte do 3. mimča a to bude holčička a když ne, tak 2 kluci jsou bezva :slight_smile: Aspoň ti nikdo nebude krást šminky, boty a oblečení :grinning:

@suik: to ses musela určitě vyřádit :slight_smile:
Já jsem taky knihomol. Zavedla jsem teda nekupování knih - beletrie, ale jen jejich půjčování, protože to leze do peněz a kam to taky dávat fut, že jo? :grinning: Ale takovýhle naučný si kupuju, některý jdou dál, ale většina zůstává. :slight_smile: Tu Stadelmannovou bych taky chtěla, pak něco o homeo a aroma, ...no a spousta dalších :grinning:
3. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@antana123: jů, tak pomuchláníčko a pokoukáníčko bylo, no a za pár dnů budeš mít vlastní :grinning:
Fakt ty klasický vodní melouny? No to je úžasný a potřebuje to nějakou spešl péči? Do toho bych taky kdyžtak příští rok šla :grinning:

@suik: nejdříve jsem volala do místa svého bydliště. Tam se koukla a řekla mi, že mám volat do místa dle sídla zaměstnavatele a dala mi číslo na call centrum -tam mi řekli, že tam není lístek na peníze, ať si to prověřím u zaměstnavatele - no a tam jsem ještě dostala číslo na Prahu 8 a pak jsem volala přímo tam. :slight_smile:. Ale na tom call centru ty inforamce všechny vidí :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.