• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik: no, mně mimča berou i v těhotenství, ale tak nějak jinak. Prostě si říkám, jé, za pár .... budu mít taky :slight_smile: a moje :grinning:

@antana123: dobrou :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
@kovalda: ad něžná náruč - přesně tak ..blbý je, že naživo ti to neumí odargumentovat - prostě to tak je ....bo oni řekli ...no to je něco na mě :grinning:
3. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
@hupcza: jé, tak to by bylo na mně taky :grinning:. Nesnáším dogmata - jsem řekla a hotovo :angry: :angry: :angry: - když to tak je, tak ať mi pověděj proč, že :grinning:
3. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
Tak to mám radost :grinning: Možná něco půjčím aspoň v knihovně, uvidím :wink: A vlastně cosik máme, je to od početí do tří let, teď jsem si uvědomila, že tam jsou i nějaké základní polohy na nošení a kojení, tak až tak netknutí odbornou literaturou nebudeme :grinning:

Tak dobrou všem!
3. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz
@kovalda pěstuje to bratr se hozeptám co to obnáší letos jich bude tak 40 a jsou sladoučký dobrý u nás toho je velká spotřeba tak je lepší si to vypěstovat :wink:
3. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
nějak nemůžu spát bolí mě ty nohy je to děs ty otoky :confounded: :confounded: už asi nebudu moct tak pobíhat po procházkách obchodech a návštěvách asi to chce už klid :wink:
3. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz
@zvirka: dobrou :slight_smile:

@antana123: no jejda, u nás je taky spotřeba melounů :grinning:. To budeš hodná, když se zeptáš :slight_smile:
A nejde ty otoky nějak "sundat"?
3. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
@kovalda když jsem to na zahrádce viděla tak to je obrovský šlahouny a v nich rostou ty melouny nejhorší je utrefit zralost aby nebyli moc nebo málo jinak myslím že se jen zalívají když je vedro jinak nic jen se musím bratra zeptat jaký používá sazenice ti to zítra zjistím až ho uvidím ju??
3. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
@kovalda né to až ráno to bude dobré ale jen do odpoledne pak je to čím dál větší a večer to už ani skoro nedojdu jsem jak důchodce :astonished:
3. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
@kovalda on je velký zahrádkář ho to byví takže nikdo na zahrádce neděláme jen on je to jeho pýcha a to má 15let nechápu po kom je nikoho z nás to tak nebere jako ho :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ale co, chlapi jsou přítulni a mají rádi své maminky....teda,když jsou normální :wink: Opičí lásku nepěstuji :grinning: A v dnešní době je mít normálně zdravé děti samo o sobě výhry :slight_smile: Už se na Kubíka těším.
@hupcza . souhlasím,jaký si to doma uděláš,takový to máš :slight_smile: Alespon odpadne zatím starost s odděleným pokojíkem a budou si hezky rozumět a hrát.
...teda manžel je spokojený, sám je ze dvou kluků :angry:

A ještě můžu mít třeba jednou třetího do party :grinning:
3. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz
@kuchy já taky sice chtěla holčičku ale kluci jsou taky super :dizzy_face: :dizzy_face: a máš pravdu si budou aspon spolu rozumět nebudou od sebe o moc tak to bude fajn :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
@antana123: no to jsi poklad, jestli si budeme sami pěstovat melouny, no to bude ráj :grinning: To je super, že to bráchu baví, pak je on na zahrádce nadšenej a celá rodina, když rozdává úrodu :grinning:
Aha, takže to nejde nějak zábalama nebo nevím čím, se těch otoků zbavit. No to je teda pruda. Tak snad tě to po porodu přejde a ten už se blíží mílovými kroky :slight_smile:

@kuchy: no jasný, zdravé děcko je výhra, ať holka anebo kluk :slight_smile: No a třetí taky zahřeje u srdíčka :grinning:
3. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
@kovalda: no asi tak
jsem šla jednou na takový ezoterický kurz ..no a ona ta jejich teorie, co hustili lidem do hlavy, kapku nedávala smysl - nedrželo to pohromadě, některé věci se vzájemně vylučovaly ... tak já se zcela bezelstně ptala s tím, že třeba to jenom blbě chápu ....výsledek - vyloučili mě ....no prostě to byla vymývárna mozků a já jim to kazila neb se ke mě začalo přidávat plno dalších tazatelů :grinning:
@antana123: téda - to pak ale zveřeji - to by mě zajímalo taky :slight_smile:
@kuchy: no právě ..i oblečení se dědí ...vůbec to má spoustu výhod ...no stejně jako holčička ... to máš jako s tou sklenicí - může být poloprázdná nebo poloplná ....jaký si to uděláš.... :slight_smile:
jo a nebo klapzubovu 11 ?:grinning:
3. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
@hupcza: teda, ty jim to takhle klidně nabouráváš? :grinning: copak nevíš, že máš jen kývat a neptat se? :grinning:
3. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
určitě to tady zveřejním co se s tím děla nebojte holky :wink:
3. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
suik. no já to mám podobně jako hupcza, spousty věcí vidím u kámošek a přijdou mi samozřejmý, ale zase naopak u některých známých vidím i to špatné, co se mi třeba líbí v knížkách a u nich neee.... ale každého věc, jak co dělá se svým prckem že jo......
kov. tak tak, v něžné náruči jsou jasně některé věci dost ujeté, např. je paní spíš proti šátkování atd., ale jak píšeš, vezmu si z toho jen to, co chci, totéž z konceptu.... :D
3. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
ted už jdu fakt spát tak dobrou noc :wink:
3. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
:@hupcza : taky si z toho dělám srandu, že budeme mít vlastní tým :slight_smile: Manžel se těší, že bude s klukamam hodně sportovat a já prý budu mít čas na sebe, cvičení, zkrášlování apod. No haha, když vidím,co ze mě po dětech zbydě, tělo leda na neoprén :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a ušetříme náklady...oblečení je jako nové, tak ještě jeden to vynosí a bude frajer :sunglasses:
Měli jsme s manžou debatu o kočárku, manžel cosi potkal v německu a docela se mu to líbilo, podle popisu to bylo nové jané powertwin, je to sice tříkolové,ale prý to strašně dobře jelo ...tak abych měla méně práce a moc se mu s kočárkem sama z těch našich kluků neudřela :wink:
A nbaznačil něco jako,že nový...tak asi vydělal koruky navíc :grinning: :grinning: :grinning: Konečně pozit., zprávy :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
@kovalda: já jsem hrozný kazisvět :grinning: :grinning: :grinning:
@laurinka.22: no to je přesně to, co jsem s nimi diskutovala ...i jsem si přivedla na kurz k jejich velké radosti paní, co uznává nošení - nějaká německá škola ...aby to teda před náma - mámama obhájili a vydiskutovali a my si z toho mohly vzít to nej pro naše děti ....totální výbuch - prostě je to tak, protože to tak je .... oponenturu vůbec nedali
no zase daklší příklad mého kazisvětství :grinning: :grinning: :grinning:

@antana123: dobrou
3. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
@kuchy: to vypadá dobře ....ale mi to jané nějak nepřirostlo k srdci - ségra měla slalom - sice drahý kočár - ale dle mého nic moc ovladatelný ...jako design fajn ...ale jinak
to je i to icandy - z fotek jsem byla unešená - ale jízdní vlastnosti? - to se blbě ovládalo i prázdné - ne tak s 20 kg na palubě
3. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
ahojky holky, neska se debaty moc nechytám, ted jsem vás dočetla....
manža mne vyvez do krámu, chtěl přidělat klíče, tak jsme se stavili v datartu na lednice, tak jsem jich pár prolezla a jeli jsme dom a venčit, bříško nějak nezvládá neska, tak ležím, ale tím to prostě není :slight_smile:
Jinak holka x kluk....někdo měl v albíčku tabulku, kde podle věku matky a měsíc početí bylo zda to bude holka či kluk, tak mi vyšla holka, ale šici mne přesvědčují že kluk....hlavně aby to bylo zdravé, takže to bude překvápko:slight_smile:

@antana123 a nepomůžou ti na večer sprškové koupele, střídavě studená teplá, nohy nahoru? ..tuk tuk tuk otoky mne zatím netrápí...jinak tedy dobré spaní
neska je tam chládek, tak to snad bude zase fajnl..
3. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
@antana123: tak fakt dobrou :grinning:

@kuchy: no tak super, že budou korunky na nový kočárek :slight_smile: a dle manži i spousta času na péči o sebe :grinning:

@hupcza: já teda na přednášky takové nechodím, ale v práci jsem teda oponovala snad skoro všem. Myslím, že si tam klepou na čelo ještě teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
@lio: no však taky někdy odpočiň, teď jsi byla akční až až :slight_smile:
Budete kupovat novou ledničku?
3. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
@laurinka.22 já si taky beru to co se mi hodí.....někdy v tom mám trochu zmatek, když vidím a čtu v každé knize protichůdnou informaci, tak pak nad tím moc dumám, ale prostě to si pak udělám jak to budu cítit přímo v akci. Myslím, že nějaký mateřský instinky mám :grinning:
@hupcza já na tyhle kurzy moc nejsem, obecně na kurzy jakýkoliv....já si jedu prostě podle knih, všechno.... i věci praktický.

@kovalda, tak takovej zákaz ani nezkouším, si občas sice něco půjčím, ale tak se mi to líbí, že tu knihu musím vlastnit, abych se k ní mohla vracet. Knihovnu neřeším, ta bude u nás olbřímí tak jako tak. Manžel má taky slušnou zásobu. Ale snažím se vybírat, občas jdu do knihkupectví a často vezmu něco co mě zaujme obalem nebo anotací, a pak se to nedá číst....ale často jsem narazila na skvosty, který miluju a ráda se k nim vracím.
No a odborná literatura je mor největší.

@antana123: ty otoky musej bejt nepříjemný, já mám občas menší a děsně mě svědí.

teď jsem dorazila seznam otázek, na co se chcem zeptat v porodnici, taky jsem s pomocí manžela si to přeložila a vypadá, to že žádný plán nebude potřeba, nějak to všechno splňuje moje přání, ale napíšu si, bude to jednodušší mít to na papíru, než to pak lovit z paty. myslím, že budu mimo, když jsem unavená nebo tak, němčinu bojkotuju :unamused:
3. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
@kovalda ale mne nepřijde že sem byla akční, bříško mne chytá až neska, co sem dopo prochrápala :fearful:D
nooo tu co máme je už 8 let a má a sebou 2x stěhování a už nám praská guma na dveřích, jinak jako jede v pohodě, ale nechce se mi s prckem čekat na to až lednice vybouchne :grinning: navíc co sem byla doma sem zjistial že chci větší mrazák a to se v krámě ukázalo jako prob, max sou větší ledničky, což tedy chci taky...takže nás čeká ještě mnohé pochůzkování, mne to na netu vybírat nebavilo, bo tam sou pidi obrázečky a stejně mi to číslo kolik to má objem moc neřekne, chci to vidět, ošmatat
3. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
juj zase se rozpršelo, no tak v noci mi to neva, na bouřku to bohužel nevypadá a doufám, že zítra bude bez deště :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
@lio mě taky vyšla holčička, tak jsem zvědavá co zvítězí, jestli moje předtucha nebo tabulka :wink:

mě teda na ty nohy taa sprcha moc nepomůže, v daném okamžiku jo, ale pak ne.....mě se ještě stává, že jako bolej, ale "jemně" ale je to neuvěřitelně nepříjemný a nemůžu spát, jediný čím to zabiju je koňšká mast, nebo že stáhnu nohu obvazem, pravá bolí víc.
3. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
@suik super origoš svatbička, jsem s dovolením taky koukla
@hupcza: no mě se jané single moc nelíbilo, :slight_smile: na mě bylo zbytečně moc dlouhé :grinning: Ale ten double se mi zdál lépe řešený, nový jsem tu nikde neviděla, potkali jsme jednou starší typ, moc mohutný nebiyl,ale nijak mě neuchvátil, já na ty fosforové jané barvy nejsem, mám raději barevné doplňky :wink: No uvidíme, co manža v pátek poví :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.