• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
3. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz
@suik : hmmm, mě vyšla dvakrát holčička, u Matýska i ted, i podle břicha a budu mít kluky :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
@kuchy já u těch doble kočárků nechápu jednu věc....to obojí je na dvě sedící děti, ne? A co kombinace miminko a sedící dítě? To pak vypadá jak?
@kovalda: jj..já jsem takový remcavý typ...v práci bývalo vůbec veselo ...někde jsem nastoupila .....věkem i služebně nejmladší a furt jsem do něčeho rýpala ...kolik lidí mrsklo dveřma :grinning: ....ale vždy to trvalo jen pár týdnů - oni zjistili, že sice remcám, ale i makám a že to má hlavu a patu ....nakonec vždy byla spolupráce ok směrem k majitelům i k podřízeným ...a pak mi svěřovali své prvotní pocity a názory na mě - no bylo to výýýýýživné :grinning:

@suik : já obecně taky na kurzy nechodím ...ale já se v tom těhu hrooozně nudila :grinning:
@kuchy hm, tak to nebude směroplatný :frowning2: ...škoda :grinning:
@suik mne ty spršky pomáhaj.....ale je fakt že nemám otoky, spíš mi jen zčervenají ,ale sprška pomůže....a v noci mám nohy nahoře, jak jsem spávala s pánví vypodloženou tak jsem měla vypodložené i nohy a ted mám kojící polštář a mám ho pod nohama...takže je mám výš, těžko říct, zda je to tím, ale zatím mám klid....
jako mírně oteču ve smyslu že prstýnky nenosím, vadí mi když s nima nemůžu hnout, ale jinak nic tragickýho
@kuchy nekaž mi radost :slight_smile: tajně doufám v elišku.....jméno pro kluka stále totiž není jistý :grinning:
3. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
@suik : to zadní sedadlo se sklopí do lehu, a dá se tam vložná taška, na jané jde nasadit i hl.korbička,ale byl by moc dlouhý....
@lio já to mám taky jen občas, není to ani moc vidět, na nohou, ruce občas jo....hlavně teda ráno, ale to mám podezření, že jsou přeleželý.
@suik: kde máte tabulku? by mě zajímalo, co vyjde? :grinning:

@kuchy : nejlíp je si tím zajezdit v reálu ..já byla z toho phil & teds nejdřív na rozpacích..moc mi neseděl....ale v reálu - nadšení
@suik já neska viděla sedící vepředu, ležící vzadu...zajímací :grinning:
@kuchy aha
3. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
@lio: s klukem jsme na tom stejně ....asi dostane jméno, co bude zrovna v kalendáři :grinning:
3. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
@suik he, koukám, že to není celý, ale klikni na tu německou verzi
3. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
@hupcza jo jako pro třetí jo ?.-)
@suik: he hééé
tak ondra je holčička a verunka bude chlapeček :grinning: :grinning: :grinning:
@hupcza teď nejsou žádný svátky co? to by měl blbý.... :grinning:
@hupcza takže vzít to opačný pohlaví a to vyjde.... :grinning:
3. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz
@hupcza mm další kazisvět, tak my budem mít asi kluka tedy :grinning: tak to by měl manža už to méno rozseknout šmane
@lio: ne teď - máme verunku ....a pokud bude mít náhodou verunka pindíkla, jsme v pasti
@suik: noo možná jsme nepochopily princip :grinning:

@lio : no pardóóón :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
hm a já mám být taky chlapec ....jestli si dobře pamatuju mámin věk, kdy mě měla.
3. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
@hupcza aha vono vlastně dokud to není venku tak to není 100% co :grinning:
3. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
@suik: tak já jsem správně holčička :slight_smile:
3. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz
@lio: no ségřina spolužačka dokonce měla nahlášeného chlapečka a vykoukla na ní holčinka ....tož to byl mazec - říkala, že byla tak v šoku, že se první moment ani nedokázala radovat ....sice jí to bylo šumák, ale prostě půl roku počítala s klukem ....a šup - pindík tam nebyl
3. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz
@hupcza tomu ale věřím a taky jsem slyšela, že to u porodu nerozdýchal pak manžel... :grinning:
3. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz
@suik: no ty to máš teda o to těžší, že musíš diskutovat v němčině, ale zas na druhou stranu asi o to snazší, že oni tam tyto věci berou jako samozřejmost :slight_smile: U nás doma čtu jen já, takže aspoň tak, ale i pro Žanetku už mám slušnou zásobu knih :slight_smile: Jsem si je začala i číst :grinning:, abych věděla, zda jí to či ono číst vůbec chci i některé pohádky jsou docela síla, ...

@lio: no, proti ležícímu režimu jsi poslední dny teda rozhodně akční :slight_smile: Ale i kdyby ne, tak prostě někdy má člověk energie více, někdy méně. Někdy se tělo ozývá více, někdy méně :slight_smile:
3. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz
@kovalda já energii mám, to ne že ne ...ale neska jsem se venku tedy šourala....
3. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz
@kovalda no a proti ležícímu režímu je cokoliv akční :grinning:
3. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.