• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tak kdo chce mám v albíku fotečky z focení :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
@eliska_v moc pěkný !!!
3. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
Holky hanncca mi poslala SMS:

Ahoj, tak jsem zpět v porodce. Míšu u sebe ještě nemám, ale kdykoliv za ním můžu, jsem tam pořád :slight_smile:. Zítra bych ho už mohla dostat na pokoj. :slight_smile: Je to můj miláček ! Daří se mu dobře, pa
3. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz
@eliska_v : fotečky jsou krásný :slight_smile:
3. srp 2010 ve 22:31  • Odpověz
@lio : Děkuju moooc! :slight_smile:
@kovalda : Děkuju...Jsem nadšená :dizzy_face:
@eliska_v se nedivím že jsi nadšená, já jsem jen zvědavá, jaké bříško budeš mít třebav tom 39tt :slight_smile: ale moc ti to sluší i s manžou, fakt pěkné fotečky
3. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz
A já už jdu taky spát :slight_smile:
Dobrou noc
3. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz
@lio : Já radši zvědavá nejsem :grinning: :grinning: :sweat_smile: To bude fakt už na kolečko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz
@kovalda dobrooou
3. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz
@eliska_v já právě zvědavá sem :grinning:
3. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz
@kovalda : Dobrou taky už pomalu půjdu :slight_smile:

@lio : Já už míň!! :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
3. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz
pokud chcete juknout na nový ( teda měsíc starý foto) :sweat_smile: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/anippe/album/alexandr/5410465/
a tady jak to vypadá, když se fotí doma dvě bláznivý těhule :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/anippe/album/necekane-stesti/5410557/
3. srp 2010 ve 22:53  • Odpověz
Ahojky holky :wink:
Dneska se mi zdálo, že se mi malej narodil 8.9.2010, tak to by klidně mohl :wink: :dizzy_face: Tak uvidíme... :dizzy_face: :dizzy_face:
Byl tak kásnej - už jenom v tom snu jsem chtěla zůstat :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska u nás noc v pohodě...Spala jsem dobře - 2x na záchod a šup zpátky :wink:

Jinak já furt koukám na ty fotky - asi jsem magor, ale mně se tak líbí! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás je pod mrakem, ale i trochu svítí sluníčko :dizzy_face:
4. srp 2010 v 07:13  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink:
u mě noc děs opět se špatně spalo už nevím jak si lehnout :unamused: ale tak co vyspím se až v hrobě :grinning: :grinning: :grinning:
@eliska_v pěkný sny se ti zdají
4. srp 2010 v 07:25  • Odpověz
@antana123 : Já dneska spala ani nevím jak...ALe to může být zase jedna noc ze sta :sweat_smile:
Jj,nechtěla jsem se vůbec probudit...Byl tak roztomiloučkej a malinkej :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se ho nemůžu dočkat :slight_smile:
4. srp 2010 v 07:27  • Odpověz
@eliska_v to už ti uteče jako nic neboj nejhorší je ten konec ten se táhne
4. srp 2010 v 07:29  • Odpověz
Dobré chladné ráno :dizzy_face:

@eliska_v To máš teda těžce konkrétní sny,i datum porodu :grinning: ,pěkný...
4. srp 2010 v 07:30  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 : Máš pravdu, že zatím to utíká, ale už i tak miň než před měsícem...
Ale doufám, že Tobě to uteče a brzy budeš maminka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já si zkusím počkat na 8.9. :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 07:32  • Odpověz
@petja ahojky u nás je taky chladno to by se rodilo jedna básen :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 07:32  • Odpověz
@petja : To mi povídej...V tom snu jsem se furt ptala kolikátého je.... :grinning: :grinning: Hmmm a ono tohle datum :grinning: :confused:
4. srp 2010 v 07:33  • Odpověz
@eliska_v no já už jsem smířená s přenášením až do konce srpna takže nejpozději do konce srpna budu mít Šímu u sebe :wink:
4. srp 2010 v 07:34  • Odpověz
@antana123 : Ale pak ho budeš mít taky u sebe :wink: :slight_smile:
4. srp 2010 v 07:35  • Odpověz
@eliska_v jo jo to už nějak přežiju :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 07:36  • Odpověz
jé nohy bez otoků na chvilku super :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2010 v 07:37  • Odpověz
@antana123 No,však na kontrole uvidíš.Já byla taky před týdnem beze změny a včera už to bylo jinak.Jinak přeju bezotokovej den!
4. srp 2010 v 08:15  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ranko holky,

já taky ve snu rodila, vlastně ne já, ale všechny ostatní, sranda.
JInak ani 13dní do TP to asi nehrozí, včera to bylo všelijaké, ale dneska je mi zase max ok, jen s tím rozdílem, že mám bříško už solidní a už ho pocituju uplně ve všem. V noci se mi ale spí růžově, dneska jen jednou čůrat a šupky zpátky do peřinek, ráno v šest jsem vstala, šla venčit, vzala jsem si mužovu vestu na trek, tak mi bylo fajn, ale myslím, že tam bude teplo, nevím jak velké, ale svítí slunko, je sice zatím chladno, ale kdoví, co bude v poledne....
Taky jsem udělala manžovi snídu, říkal, že je to jak v alcronu :grinning: dokonce i sváču jsem mu udělala, jen ovoce.
JInak je to doma takový divný, když všichni odejdou a nemám co dělat, nebo s jistým bříškovým omezením.....Jinak neska už středa jo, jsem nějak o den později :slight_smile: myslela jsem že je úterý :slight_smile:
4. srp 2010 v 08:15  • Odpověz
@petja jé děkuju to by bylo super večer už se mi i špatně chodilo a nárty mě boleli jak byli oteklé
4. srp 2010 v 08:16  • Odpověz
@petja já jdu na kontrolu zítra a upřímně jsem hodně zvědavá :fearful:)
4. srp 2010 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.