• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahoj holky,tak dnes po ránu mírnej šok.Začali mi téct prsa,takovej flek na prostěradle až jsem se lekla :confused: Takže už budu asi muset spát v podprsence s vložkamy.
@antana123 jak se cítíš,už se to kvapem blíží :slight_smile: já už jen čekám na zprávičku,že máš mimi u sebe :slight_smile:
4. srp 2010 v 08:17  • Odpověz
jo jinak včera vařil večer manža a tak jsem to hned šoupla do mrazáku a já budu dneska dělat guláš, tak se těším :slight_smile:
4. srp 2010 v 08:17  • Odpověz
@lio ahojky stále si celá super nejsem v tom sama a 13dní je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2010 v 08:18  • Odpověz
@r.m jo docela to jde jen mě trápí otoky a noci bolesti jinak dobrý jako by se ani nemělo nic dít :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 08:19  • Odpověz
ant : taky máš telefonické dotazy zda si stále 2v1????
včera tu byla kámoška, ještě předtím psala sms, zda jsme doma a začínala "ahojky mamčo, jsi stále 2v1 a doma?" , další telefon byl od tchánovců, volali jen proto, aby zjistili co nového, zda stále 2v1 a když se ptala sousedka, která bříško fakt nemohla přehlédnout, tak už jsem byla asi nepříjemná, sou ty lidi tupí nebo co? zvlášt tedy ti rodiče, furt maj pocit ,že jim to asi zatajíme bo co :grinning:
4. srp 2010 v 08:20  • Odpověz
dobré ranko
@eliska_v: moc pěkné fotečky :wink:
@anippe: ta pivní je dobrá ...taková ..těhotenkská
4. srp 2010 v 08:20  • Odpověz
@antana123 jj celá jak jinak, ted se čeká na tebe, ty máš větší prob jak já, tak Ti to i přeju :slight_smile: Já si ještě mezitím pospím až ty porodíš :slight_smile:
4. srp 2010 v 08:21  • Odpověz
@lio jo sms chodí i lidi jako sousedi se ptají a když jdu do obchodu je to jako by se tady zastavil čas jako bych byla jediná těhule na světě ale už to ignoruju a na blbé otázky už ani neodpovídám
4. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
@hupcza dobré ranko, jaké bylo cestování včera a co tě čeká dneska?
heye a coby odzátkovaná, žádné další příznaky??? .-)
4. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
@lio no jsem zvědavá jak to bude :wink: je to jedno kdo dřív hlavně at je to rychlé a at to v pohodě zvládneme to je nejdůležitější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
@antana123 mne to nějak drtí, tak jsem kámošku asi sprdla (nepřišlo mi) a ona ježíš tak sorry. říkám probůh až to bude, tak se to určitě dozvíš, je to blízká kámoška, určo nebude mezi posledními, si totiž ty lidi neuvědomujou, že tím docela stresujou, zatím sem týden odolávala, ale ted mi to prostě začíná neuvěřitelně sejřit :grinning: já se takhle totiž neptala, tak to nechápu :slight_smile:
4. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
vlastně ode dneška za 14 máme po termínu :grinning:
4. srp 2010 v 08:25  • Odpověz
@lio jo já říkám že asi většina těch ženských už zapoměla jaký to bylo když byli těhotné ony většinou tyhle blbé dotazy mají ženské co už to ignoruju
4. srp 2010 v 08:26  • Odpověz
manža má tedy tušení, že porodím zítra nebo v pátek, protože zítra přijdou holky z práce, a to je dycky rachot, prý nás slyší až do přízemí, jak se tu řehníme a je fakt, že jsem po jejich návštěvě vždy měla těžce dost, proklepaná střeva, bříško, a ted už se tak smát nemůžu, tedy můžu, ale mám pocit že mi ulítne bříško, tak to bude zajímací :grinning:
4. srp 2010 v 08:27  • Odpověz
mě se tak nic nechce už tam začíná vylízat oskar :wink:
@lio mám dotaz už ti přišla první mateřská bo ještě né???
4. srp 2010 v 08:27  • Odpověz
@antana123 no mě volá tchán :grinning: ten to řeší děsně .....jakoby rodil a věděl.....no sranda :grinning:
4. srp 2010 v 08:28  • Odpověz
@antana123 mateřská ???? já sme od 3.7. ........přišla mi nemocenská až do 2,.7. jinak mateřská ještě ne, ta až v srpnu ne ?
4. srp 2010 v 08:28  • Odpověz
@lio to jsou ale super vyhlídky :wink: my máme zítra výročí tak můj pořád to by bylo pěkný a tak
4. srp 2010 v 08:29  • Odpověz
@lio ale srpen jé se jen ptám jestli už jí náhodou nemáš mě nedošla ještě ani nemocenka
4. srp 2010 v 08:30  • Odpověz
@antana123 tak to je dobře,ty už to můžeš očekávat každym dnem :dizzy_face:
4. srp 2010 v 08:31  • Odpověz
holky,prosim vás jak je to se zbylou dovolenou v práci?moje účetní mi to nějak moc nevysvětlí :confounded: můžu si ji vybrat nebo až po mateřské dovolené?
4. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
@r.m no ale myslím že to jen tak nebude uvidíme ale ještě se teda na porod necítím :astonished:
4. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
@r.m mě řekli že po MD si mám napsat žádost a oni mi proplatí celou dovolenou i za lonský rok
4. srp 2010 v 08:34  • Odpověz
@antana123 no nejsem naivní, nemocenská za CERVEN s těmi 2dny za červenec mi přišla 29.7, takže 4.8 opravdu nečekám mateřskou za červenec :grinning:

jinak já se ptala u nás v práci s tou dovčou, tak u nás se neproplácí, pouze při výpovědi, takže si ji musíím vybrat s tím, že jak jsem chtěla v lednu vypomoc s inventurama, tak se mi to napíše až po dovče, žádný prob.,takže já po mateřské nastupuju na rodičák a dovolenou asi 25ti dní :slight_smile: což je pohoda
4. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
@antana123 takže až za 3roky,děkuji :slight_smile: koukala jsem na fotky a moc ti to sluší :slight_smile: já mám těhotenství také v klídku,neměla jsem žádné nevolnosti,jen mám vyšší cukr :unamused: a nohy mi zatim neotékaj ale ty prsa :grinning:
4. srp 2010 v 08:38  • Odpověz
@r.m ale prd za tři roky..mateřská je ted 8-6 týdnů před porodem asi 28 týdnů, pak nastupuješ na rodičovskou.....tak po mateřský si vybíráš dovolenou z práce...a zároven nastupuješ na rodičák.....budou ti chodit prachy jak za dovču tak za rodičák
4. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
@r.m ale že by další cukrovkářka :slight_smile: ?
4. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
@r.m né ne za 6měsíců než půjdu na rodičák asi jsem to špatně napsala
@lio no mě za červen přišla 11.7 a ted čekám na červenec a myslela jsem si že ta mateřská bude taky brzo chodit a přišel ti papír ze sociálky kolik budeš mít mateřské mě ještě néé
4. srp 2010 v 08:42  • Odpověz
@antana123 nic mi nepřišlo.....kdy si šla na mateřskou? já 3.7, takže já mám červen i červenec nemocenské z krku, ted čekám na mateřskou.....ono má něco přijít ze sociálky....tak to ani nevím :grinning:
4. srp 2010 v 08:43  • Odpověz
@lio aha,takže ted bych měla zavolat do práce a zazádat a proplacení dovolené? Jéé,ještě,že Vás mám já jsem ztoho pitomá :sweat_smile:
4. srp 2010 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.