• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@r.m no spíš se v práci zeptej, zda ti ji proplatí, nebo si jni musíš vybrat, já ji chtěla proplatit a to u nás v práci nejde, takže si ji musím vybrat a stačí o dovču zažádat až ke konci mateřské, než budeš za sociálce žádat o rodičovskou dovču
4. srp 2010 v 08:45  • Odpověz
@lio no já šla pozdě dr. to zmastil a nechal mě nastoupit později prý budu mít aspon mateřskou dýl tak to tak nechal já šla až 18.7 bo mi napsal termín 29.8 nevím jak na to došel jsem ho upozornila na další kontrole že to má špatně tak mi řekl že to tak necháme aspon budu na mateřské dýl a bylo po řeči takže tak
4. srp 2010 v 08:48  • Odpověz
mě v práci řekli až mi bude končit mateřská at se na té dovolené příjdu domluvit
4. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
@antana123 aha....no já ze zkušenosti s nemocenskou proplácenou až na konci dalšího měsíce, čekám mateřskou také tak.....
jo v práci stačí po mateřské, ale já se jen dopředu zeptala zda mi ji proplatí či si ji MUSIM vybrat....jinak to stačí po mateřské
4. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
@antana123 takže sem ofiko na řadě jen já koukám :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
@lio jo jsem mu říkala že doufám že pak na ten špatný termín nebude nikdo hledět
4. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
@lio představa že mě nechají přenášet do září je na zabití
4. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
tu pokouším manžu se jménem pro chlapečka :grinning: dneska je dominik, tak mu říkám, že by to měl už rozseknout, tak prej si asi hodí korunou :grinning:
4. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
@antana123 a TP dle ms máš kdy? nebo ten koncem srpna je dle UZ ?
4. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
@lio dle M.S 23.8 dle utz 17.8 celou dobu od prvního utz tak nevím kde na ten termín došel jako 17.8 mám prostě první termín a druhý mám 23.8
4. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
@antana123 aha já mám dle ms i dle ult termín stejný....zaplat bůh
4. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
@antana123 teoreticky sme týden od sebe tedy :slight_smile: no tak to bude napínavý :grinning:
4. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
@lio jo jo dr. říkal že jsem asi otěhotněla dřív tak proto je tam rozdíl 6dní já byla na hormonální léčbě a mysleli si že jsem otěhotněla až po injekcích ale asi to bylo dřív i bez pomoci
4. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
@antana123 jj jasný....
mne tedy v porodce řekli že chcou zprávu z ult, kvůi termínu, ale ten se liší jen o den, takže pohoda..

du něco dělat, čeká tu na mne nádobí, kytičky musím zastřihnout a povyměnovat vodičku a dát prát :slight_smile:
tak zatím poho dopo
4. srp 2010 v 09:03  • Odpověz
4. srp 2010 v 09:04  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:
4. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Netrápí náhodou některou z vás brnění v rukách? Já to mám teďka pořád a nevím, co s tím dělat :frowning2: Bolí mě klouby a všechno se mi špatně dělá :frowning2: Hlavně po ránu je do děs běs :frowning2:

Včera sem byla celá vyplašená, jestli teda fakt nezačínám rodit. Tak sem rychle ještě prala, žehlila, chystala... Manža smontoval postýlku... Šla jsem spát až o půl jedné a to úplně zničená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dneska už sem uklidněná a mám pocit, že to jen tak nebude :wink: :slight_smile: Jdu nakoupit a pak budu zase chystat pokojíček a výbavičku :wink: :grinning:
4. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
Hezké ráno :wink:

@kali.kal . jj, to mám já, včera jsem kvůli tomu měla šílenou noc :frowning2: , nemohla jsem kvůli brnění ležet ani spát, bud mi mravenčí ruce nebo křečují nohy. Ty ruce jsou syndrom karpálního tunelu v těhu....pomáhá prý dát si ruce nahoru a nenamáhat je ,ale mě to nepomohlo. Křeče mám ted horší,protože se snažím oomalu vysadit Magnesium, tlumí přir. stahy dělohy a do 9 měs. by se měl vysadit...jenže já beru konskou dávku kvůli křečím...tak se každé snížení projeví :confounded:
.....jsem čuměla po bytě a na netu i ve 4 ráno.Už teda dost cítím, že je Jakub veliký skoro na porod a hlavopu dolů, mi strká do žeber...au au .
4. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
@kali.kal: já to občas mám ..pomáhá opět jednoduchéí cvíčo - zvednout ruce nad hlavu a "sbírat jabka" ....cvičili jsme to ve školce - jakoby se natahovat po jabku, utrhnout, zmáčknout a párkrát dokola - ruce furt nad hlavou, jen víc a míň napínat ..no a pak kroutit zápěstím na obě strany
4. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
@rennu ahojky už je lepší náladička???
já brnění nemám mam jinné věci
4. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
@kali.kal jde vidět že máme každá něco
4. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
@antana123 ahojky....jak se to vezme... :sweat_smile:
4. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
@rennu jé tož já doporučuju na lepší náladu kopec točené zmrzky taky si dneska dám :grinning: :grinning: to ti zvedne náladu
4. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
nemůžu jít na záchod tak si koupím svůj koktejl jahodový a to je zaručený projímadlo to je jediný co mají u macdonalds dobrý
4. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
@antana123 no to bych se na ní musela někam do města vypravitt a busem se mi fáááákt nechce :sweat_smile: Zkusím to zahnat aspon lívancema....pokud budu mít náladu je udělat
4. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
@rennu aaaa to je špatné já právě jedu s mojím do tesca a cestou si dám ale lívance bych si dala mnamka děláš chutě :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
chutě chutě, ale vším, co já si ted dopřát nemůžu :-/
takže tu hltám aspon vůni guláše :sunglasses:
4. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@antana123 tak pozdravujte v Tescu :wink:
4. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
@lio gulášek je taky mnam :slight_smile:
4. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak manža má dneska narozeniny, pětatřicet a včera celý večer Leontýnku přemlouval, ať dneska vyleze. :grinning: Ale malé se naštěstí asi ještě nechce. :wink:
To brnění rukou mám občas taky, ale já ne po ránu, ale hlavně když se v noci vzbudím a musím na záchod. To mám celkově i chodidla takový brňavý a ztuhlý.
Já právě zbouchala dva rohlíky s jahodovou marmeládou. Mňam. No jo, a pak nemám kynout. :confounded: Ale lívance bych si dala taky, jen kdyby je někdo udělal. :grinning:
U nás se zatím teda ještě nikdo neptá, zda jsme pořád 2v1, za prvé, když mě někdo potká, tak to fakt nejde přehlédnout a ti co mě nevidí mají asi zafixováno ZÁŘÍ, takže srpen je pro ně moc brzo. :grinning:
Jdu umýt nádobí. Chvílemi sem nakouknu. :wink:
4. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.