• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio jé guláš bych si dala mnamka mi máme rybku a brambor teda budeme mít později bo jsme pozdě snídali :wink:
4. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahojte holky
@eliska_v Fotečky jsou nádherné, už se těším na naše focení, doufám, že to klapne :grinning:
S tím sladkým mi fakt děláte chutě, vrrr... Mám po KO cukrovky, tak je to jakž takž dieta pokračuje... Dneska jsem měla opět budík v 5.20, takže si jdu ohřát oběd a zalehnout k TV :wink:
4. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
@discreet co to je jakž takž :slight_smile:?
4. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
@eliska_v Moc hezké fotky. Mimochodem jen pro tvé uklidnění - malá mi už zase škytá. :wink:
4. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz
mne neska mimí neškytá, zato se vrtí nějak moc dole, mám pocit, že se brzy protáhne ven, to sou pocity :grinning: tak to sem zítra na kontrolu zvědavá :sunglasses:
4. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
@lio Třeba už se jí nedočkáš. :wink:
Já mám KO po víkendu. V pondělí v porodce a v úterý u svého dr.
Zrovna přemýšlím, že se půjdu natáhnout. Je mi nějak divně. Docela se mi točí hlava a chvílemi mám takové návaly nevolnosti nebo prostě divného pocitu na žaludku. Nevím co to je. Snad to přejde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@ladenka já myslím že dočkám, ale mimi se nějak sune níž, neska mi tam štouchá dole pořádně tedy...
tak si di odpočinout a at je lépe ....
4. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
Brnění v rukou taky občas mám - nijak to neřeším, protřepu, protáhnu párkrát prsty a většinou to přestane. Ale začala jsem slintat při spaní :sweat_smile: Je to tak týden dva - ještě že nemáme peřové polštáře :sweat_smile:
4. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
@lio: taky se u nás zaujímá jiná poloha ...nevím, kam se jako cpe - však má čas :sweat_smile: ..asi aktivistka po mamince :slight_smile:

guláš bych si dala ....my měli rajskou ...konečně ji vzal ten pacholek na milost - tak už máme jen jedno neoblíbené jídlo - jahodové knedlíky :slight_smile:

4. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
@lendaw: no hlavně, že jen při spaní ..vezmi si, že by to bylo přes den :grinning:
4. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
@lendaw jako já se tím nechlubila, ale slintám v noci už dlouho :grinning: :grinning:

@hupcza no čas máte, to je fakt, u mne se vrtá zdatně, občas to až loupne či jak to popsat :slight_smile: ony mi zítra holky z práce řeknou, zda mi kleslo bříško a budou mudrcovat kdy porodím .-D snad se mi do té doby neprovrtá ale :grinning:
4. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
asi si po o pustíme Cohena a dáme trochu relax, třeba se to vrtání dole zklidní .-)
4. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky lidi,
nebojte, nerodíme. Akorát taťka dnes nešel do druhé práce, tak odjížděl až teď, tak jsme si ho chtěli užít :slight_smile:
V klídečku jsme posnídali, pak šli do lesa a ulovili 2 cachky :slight_smile:. No, procházka super, fakt se mi stejskalo po chození v lese, ale sama si netroufám, všechno tam klouže a tak ... bylo to prima. No, pak jsme si dali ještě obídek, popovídali si, ... parádička :slight_smile:.
Venku vykukuje sluníčko a je kolem 20 stupňů, prostě tak akorát :slight_smile:. Taky mi přišly korunky ze sociálky, tak mám radost, že to fakt poslali rychle :slight_smile:
4. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
@anippe: malej je krásnej a koukám, že s kámoškou jste si super zablbly :slight_smile:

@eliska_v: jé, tak to jsi měla krásný sen, že se malý narodil :grinning:. Už se těšíš, viď :slight_smile:

@antana123: chudák holka, s tím nespaním to máš děsný. Neboj, ne až v hrobě, ale až se Šíma narodí, to se určitě vyspíš :slight_smile:

@lio: ty se teda máš s tím spinkáním a tak, . ... to je super, že to tak máš, aspoň nasbíráš síly na porod :grinning:. Tak všichni u tebe ve snu rodily? To muselo bejt hustý :slight_smile:
4. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
@r.m.: no panečku, promáčené prostěradlo, tak to neznám. Spaní v podprdě ti teda nezávidím, jsem ráda, když ji mohu sundat anebo nemít :slight_smile:
Jak je to s dovčou se dozvím zítra nebo pozítří - ponesu ukončení neschopenky a začátek mateřské do práce :slight_smile: Ale myslím, že ji budu vybírat mezi mateřskou a rodičákem. :slight_smile: To bude příjemné ještě jedna vysoká výplata :slight_smile:

@lio: jé, tak to by bylo super, kdyby se mimi narodilo od smíchu :grinning:, by mělo hezký start do života :slight_smile:
4. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahojky, u nás dnes vládne totální nechuť k čemukoli. :frowning2: Od rána tu vrtají na všech frontách, pochopitelně už to všechno mělo být dávno hotovo, ale všechny stavby se tak nějak zdržely (to jsou ty jejich pauzičky a diskuzní kroužky), už jich mám plný zuby. Možná bych jim k tomu taky měla pustit Cohena, ale asi by je to nezklidnilo. Dopoledne jsem šla na poštu pro balík a když jsem přišla domů, tak ve schránce lístek, že mám na poště další, protože pan pošťák (co fakt vždycky zvoní dvakrát) přijel místo obvyklého odpoledne už někdy v 11. :frowning2: A pak mám mít dobrou náladu.

@kovalda Teda vy jste se do toho kešování obuli. :slight_smile: To je super, že jste si to užili, je to skvělá zábava.
4. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
@kovalda no jako ne že ste odrodily najednou, ale každou noc pomalu některou z vás vidím s mimi že jste porodily, já už tedy taky rodila, ale ted rodí furt někdo jinej :grinning:
no od smíchu by to bylo fajn :grinning: neska se tam vrtá tak, že mi zítra při zasmání asi vypadne, uvidíme co řeknou v porodce, jak se věci mají.
Já ted domluvila s manžou pochůzky po krámech, sice nic moc, les by byl lepší, ale to si vynahradíme při venčení, potřebuju na zítra něco pokoupit pro holky a chci dojet objednat cheese cake :grinning: sem trapná co :grinning: ale zítra ho s holkama zpucnem raz dva a tak ho mamče záviděly :grinning:
jinak neska sem cukr pozitivní neměla, je fakt že jsem krotila své chutě, ale zase pohodička.
4. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
@kovalda Teda kešky vám závidím, :slight_smile: já toho mojeho nevytáhnu ani za nic...na svoje inliny se klepe, to jo :grinning: ...ale vyvézt ženušku někde blízko ke keši a udělat pidi vycházku a zalogovat se při tom, to néééé :confounded: A za poslední skoro rok mám deficit...naposled jsem byla snad s kamarádkou v dubnu po státnicích....chjo.
4. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
@lotyna klíííííd , musím říct že na nás Cohen zabírá, zbláznila jsem se do něj před těhu, používala při masážích, byla na koncíku loni a od začátku těhu mimi poslouchá cohena, když jsem masírovala a ted tak pro relax.....a fakt se zklidnil, takže to bude asi naše taková ukolébavka :slight_smile:
tak ti kousek posílám, at je líp :slight_smile:
pošta je na zabití, ani nemluv :frowning2:
4. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
@rennu uplně nevím tedy o čem tu mluvíte, ale je to takové to procházkování a dle gps hledání čehosi a tak? my občas manža něco řekne, dyž tu vidíme kolaře jak zastaví a něco hledaj a pak datlí do gps a tak....ale jestli je to to samé o čem tu mluvíte netuším ....osvětlíte mi to, co to lovíte?
4. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz
jinak uvařený maliník do termosky zabral, už jsem ho vypila a sem jak průtokáč :grinning: ráno jsem si ho vychutnala na ranním sluníčku, KOV tu je slunce a vedro jako prase, slunce peče jako blázen ale ve stínu je ok.....a pak sem si dala šálek u vaření a po obědě a termoska je fuč, tak mám pro nešek splněno :slight_smile:
4. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@kuchy: no, křeče v lýtkách mám taky, ale není to tak strašné, třeba jen jednou za noc mě to probudí, jinak to docela jde :wink: Ty chuděro trpíš asi daleko víc :wink:

@hupcza : jo, takové podobné cviky dělám a trochu to pomůže, ale za chvilku se to zase vrátí :frowning2: Ještě k tomu mám ty ruce oteklé, takže jemná motorika mi opravdu dává zabrat :slight_smile:
4. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
@lio jojo, je to procházkování s GPS, kde hledáš kešky - "poklady" podle souřadnic :slight_smile: Musíš být zaregistrovaná na internetu, abys věděla, kde hledat. Keška jje krabička různě velká, v ní notýsek a různé věci a když ji najdeš, tak se do ní zapíšeš - svůj nick a datum a ev. nějakou větičku a totéž pak zapíšeš i na internetu, že jsi ji našla. A buď máš zadané souřadnice a jdeš rovnou na jisto, nebo luštíš šifry a nebo chodíš v terénu a zjištuješ indicie, díky nimž získáš pak souřadnice. Je to prima zábava pro celou rodinu a můžeš si vybírat, zda budeš hledat v přírodě, ve městech..jsou prostě ukryté všude :slight_smile: A pokud tomu propadneš, tak pak i dovolenou vybíráš podle toho, zda tam jsou kešky :grinning: :grinning:
4. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz
@rennu no vidíš tak máme jednu kešku před barákem u pouliční lampy :grinning: :grinning: hmmmm tak jsem ráda, že jsem v obraze o co jde :slight_smile:
4. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
@kali.kal: tak to brnění v rukách neznám. No a pocit že budete rodit - no tak aspoň jste vše nachystali a teď můžete odpočívat a čekat, kdy to opravdu bude :slight_smile:

@kuchy: tak ve 4 ráno bývám občas vzhůru, ale většinou jen za wc anebo se najíst. To tě lituju, že jsi tak vzhůru

@rennu: jé, lívance, závidím, dala bych si, ale nechce se mi je dělat :slight_smile:

@antana123: no koktejl bych si taky dala, dovez mi čokoškovej :slight_smile: - nemám tu autíčko :slight_smile:
4. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz
@kovalda ee to nejde odpočívat a čekat kdy to bude, bychom se zbláznily :grinning:
4. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
taková těžká pooohoda
já mám vyprané tři pračky, 1 požehlenou, uvařený oběd, naimpregnované vlňáky pro verču, do toho tu byl kominík na čištění komínů, spravují nám střechu ...... holt druhé těhu už jede v jiném režimu ...sedět jsem dneska seděla u snídaně a u oběda a u psaní těch pár příspěvků - no nic moc :sweat_smile:
4. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
@hupcza aspon že u toho jídla si sedneš :slight_smile:
4. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
@ladenka: tak manžovi vše nej k narozkám. A ať ještě Leontýnku nechá tam kde je, však máte ještě čas :slight_smile:

@discreet: teda budíček 5,20 je děs, ale tak nějak jsem vstávala do práce :confounded: :confounded:

@lotyna: no koukám, že s pošťákama to máme všichni na levačku :slight_smile: Jj, kešování nás chytlo. Jsem ráda, že to manžu baví, aspoŇ se dostaneme na procházky a to i potom se Žandou :slight_smile:.

@lio: hmm, cheese cake si asi taky objednám - 15. 8. máme s manžou výročí 2 roky od svatby :slight_smile: Jinak pochůzky po obchodech taky chystám. Jak přišla ta nemocenská, tak si říkám, že naběhnu do drogošky a lékárny a nakoupím, co mi chybí a pak ještě ty kojo podprdy a kojo noční košili a jsem komplet. :slight_smile: Teda komplet nakoupeno, ještě tu ložnici dodělat, ale snad malá zůstane v bříšku aspoŇ 3 týdny ještě, však má čas :slight_smile:
4. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak vidím, že zatím všechny vcelku :wink: . Já nevím, co to se mnou je, ale už druhý den jsem spala do 12.00.... A to jsem vstala jen proto, že už mi bylo hloupé ležet, jinak bych spala asi ještě teď. No to chci vidět zítra, mám vstávat na kontrolu a v pátek k zubaři... :unamused:
4. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.