• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kali.kal ,@kovalda : nj, budu to muset už nějak doklepat :wink: , mám hodně velké varixy na nohou dědičně :confounded: , při obou těhu ještě narostli a hemeroidy, a bez kila magnézka i to brnění...Tak jsem kromě wc v noci vzhůru tak 10x, vždycky se jdu projít po bytě a tu křeč rozchodit,,,prostě , :slight_smile: nemůžu se dočkat porodu.....bude to úleva :grinning: . pak musím zhodit ty desítky kil navíc a objednat si termín na cévním, ty varixy musí pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ženy vydží všechno :wink: :wink: :wink:
Každá těhulka má holt své problémy, těsně po sobě ale 2 těhotenství .....tedy já za sebe nedoporučuji....je to sebedevastující :pensive:
4. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz
@lio: jo aha, ne hromadný porod, ale vidíš pokaždé některou rodit :grinning:

@rennu: tak se o tebe manža bojí, to je jasný. Ten můj se taky bojí, že to buď nezvládnu fyzicky tam dojít anebo že to bude náročný terén a mohlo by mi to uklouznout. Tohle byly kešky v nejbližším okolí, tak to tu známe a uzpůsobili jsme dle toho trasu, aby to nebylo ostrým terénem :slight_smile:. Bylo to prima být v lese, ale taky se asi moc procházek do lesa už nedočkám. V pátek budu mít měsíc do porodu a to mne manža začne sledovat jak časovanou bombu :grinning:. Ale jsem ráda, že se stará :slight_smile:

@lio: jj, už jsem to tu vysvětlovala - je to hledání "pokladu" dle gps - je tam schovaná krabička a tam se zapíšeš, žes to našla a pak to taky označíš na netu, žes to našla. Občas tam jsou i schované "cestovní talismany", který vezmeš a schováš ho dle své libosti zas někam jinam :slight_smile:. Některé jsou v hádankách a tak .... :slight_smile: Je to super způsob, jak vytáhnout celou rodinu na vycházku ven :slight_smile:
4. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz
@hupcza :tak to jsi teda akční :slight_smile:

Já už bych opravdu nejraději přeskočila do 9 měsíce ,rodila a měla pokoj.Stejně je prcek o víc než 3 týdny větší. Třetí dítě mě teda nehrozí...minimálně 10 let :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz
@lio tak máš zábavu, můžeš šmírovat, jak tam lidi chodí....protože on by je při zapisování se do notýsku neměl nikdo vidět a snaží se být nenápadní až to bývá komický :grinning:

@kovalda no já si ohřála pizzu a zatím se lívance nekonají, neb jseem se napucla a nemůžu se hnout a při pomyšlení na jídlo mi je blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz
@kovalda : to hledání pokladů jsem viděla cca rok zpět někde v telce,když chceš, vezmeš si z pokladu nějakou drobnost a jinou tam necháš pro další hledače. myslím, že to bude bavit moje kluky až povyrostou :slight_smile:
4. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz
@kovalda Tak my máme pár kešek také za humny a terén je kousek po lesní cestě...cca 100m....spíš se mu nechce a mě prostě nebaví sedět doma a čumět do zdi...už to totiž trvá moc dlouho :frowning2:
4. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
@lio: taky si asi budu muset vařit do termosky, bo ho piju vždy půlku akorát a půlku hrnku studenou. Ale teda semínko mi vůbec problém nedělá, tak mám radost, že nemusím nic vymýšlet a dál jedu způsob - spařit to jak čaj, pak to zamíchám a rychle vypiju celé :slight_smile:
Jinak tu už slunko také vylezlo a je krásně - tak akorát :slight_smile:. Dopralo se mi prádlo, tak jsem ráda, že to můžu zas dát ven :slight_smile:
No však odpočívat a čekat kdy to bude se dá různými způsoby - dojdou kámošky, nebo ty za nima, ... Můžete se ještě nechat vyfotit, můžeš přeorganizovat celý byt, ... ale pro mimčo je vše nachystáno :slight_smile:

@hupcza: jj, však si tu pohodičku náležitě vychutnáváme, je jasné, že s druhým mimčem to už bude jiné :slight_smile:

@zvirka: teda, tak vyspávání do 12 závidím, to nedám. A v kolik chodíš spát?
4. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz
@rennu no mne dycky zaujme, že jedou kolaři, seskočí z kola a většinou tam něco hledaj u bigboardu, ale nikdy je zapisovat nic nevidím, ale manža mi to právě vysvětloval
@kovalda no jo vydsvětlovala tak sem asi chrápala, nebo tu ještě nebyla :grinning:
no ještě krom cheese cake chce manža obhlídnout batoh na ntb, já tašku do porodky a pak třeba zbyde čas a síla na véču, jednu z posledních ve dvou že :slight_smile:
drogerka u mne už nehrozí, i když olejíčky bych mohla kupovat do aleluja :slight_smile:)))
a do porodky vše mám, jen to dát do tašky, kterou furt nemám :grinning:
4. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz
@kuchy: teda, ty si to fakt "užíváš" - křečáky, hemeroidy, mravenčení, ... Se nedivím, že se tak těšíš, až bude malý venku. :slight_smile:

@rennu: já jsem teda taky napucnutá - měli jsme zeleninové prsty s bramborem :slight_smile: Možná půjdu dát šlofíčka, ať se to hezky uleží :slight_smile:
Chápu, že už tě neba doma sedět, to už je na mozek.
4. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
@kovalda no sem tu termosku zkusila ale ne kvůli teplotě ale kvůli množství...protože jsem prostě víc jak dva hrnky nedala a já už ted můžu víc, tak jsem ráda že trik s termoskou vyšel :slight_smile:

já včera taky chrupala dokonce do půl jedný, spát chodíme tak půl jedenáctá až půlnoc...ráno se nasnídám a spím dál..tedy včera, neska jsem se vykopala venčit a už sem spát nešla, ted sem si lehla ke COhenovi a k ntb....tuším že pozdní odpo bude ješčtě náročné, dost mi bere kříž, ale už se mezi ty lidi těšíííím :slight_smile:
4. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
@kovalda tak prima spaní, to u mě akt přes den nehrozí :slight_smile: jj, je to už na budku, co nadělám.......
4. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz
@rennu S tím, že je to komický máš určitě pravdu. Já jsem až u týhle zábavy zjistila, že bych nemohla být zločincem, protože nedokážu být nenápadná a mám vždycky dojem, že se na mě všichni dívají (i když tam nikdo není) a že to mám snad napsaný na čele - kam jdu a co tam budu dělat. :slight_smile:

No nic, má mi přijít kamarádka, tak jdu páchat nějakou dobrotu. Kdybyste mi některá třeba chtěla přijít trochu poklidit (nic náročného - jenom kila prachu, co se sem valí dveřmi i okny), budu vám vděčná. :slight_smile:
4. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz
@lotyna teda ty řemeslníci tam furt jsou? To musí být fak na palici....

My jsme se před chvílí vrátili z porodnice z příjmu, tentokrát to bylo fajn, byli jsme v kanclíku s porodní asistentkou a probrali jsme všechny podrobnosti, vložky, kalhotky a plínky s sebou fakt nepotřebuju, tak jsem ráda.
Mám možnost rodit do vany i jít hned domů. Taky tu maj pokoj i pro tatínky, že bychom mohli být všichni spolu, sice to stojí děsnějch peněz, ale tohle myslím kdyžtak obětujem...uvidíme jak to pak bude vypadat. Mám na doma hafo papírů na vyplnění, ale super, že u příjmu mě nikdo s ničím nebude otravovat.

nejlepší bylo luštění z průkazek, nějak jsme nemohli najít záznam o tom, jestli mám test na chlamydie a zarděnky (V čr se to dělá? - já vím, že mám nějaký test zezačátku, ale nevím co to všechno obsahovalo, v průkajdě mám zvlášť uvedeno HIV a hepapatitidu a pak syfilis a lakonické sdělení "protilátky") .....německý doktor mi to myslím dělal znovu, ale zase nevypsal do průkazky....no sranda.
4. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
pak jsme dotáhli plnou tašku z Ikei, nezbytných drobností..... :grinning:

jo a na sociálce mi řekli, že se mi to zpozdilo kvůli tomu, že doktorka mi to z dobré vůle ukončila dřív tu nemocenskou, jako v předstihu, ale poslala až teď. Čemu ale nerozumím, že jsem tam byla 30. června, tudíž lístek na peníze jsem dodala včas, takže mi to mohli normálně poslat za červen, a ten zbytek v červenci pak potom..... no aspoň bude najednou víc peněz, ale asi příští týden...

ad pošťáci - v ČR samostatná kapitola :angry:, ale nakrkli mě i ty německý, adresát údajně neznámý a balík se vrací odesílateli, zkoušela jsem nějaký jejich formulář, abych tam nemusela volat a odpověď taky žádná.

Už jsem chtěla začít masírovat hráz :angry: .... na začátek by mohl stačit např. základní masážní olej od nobilisu, ne?

4. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
@kovalda No poslední dobou až po půlnoci, ale stejně, 12 hodin spánku je i na mě moc :unamused: Třeba tělíčko tuší zradu a chce si naspat do zásoby, než budu celé noce vzhůru :grinning:
4. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
@lotyna: no, taky bych nemohla být zločincem, přijde mi, že mne každý hned sleduje a tak .. :slight_smile: a že jsem děsně nenápadná :grinning: :grinning: :grinning:

@suik: jé, tak s porodem to máte fakt super a dobrý, že máte papíry domů a můžete si to v klidu projít a nemusíte tam stresit, že třeba něčemu nerozumíte. To jsem zvědavá, jestli nakonec budeš rodit do vody :slight_smile:
No a nezbytnosti s IKEA, no to je jasný, to chápu :slight_smile:
4. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@suik Jé, tak to máte super s tou porodkou, pokoj pro tatínky, vše vyplněno předem.... Toho já se děsím nejvíc, jak tam budu bez manži, jsme na sebe hodně zvyklí, já jsem jak malá, nevydržím bez něj :sweat_smile:

Na tu hráz stačí jakýkoli i rostlinný kvalitní, jsem to někde četla :wink: A nenech se odradit, moje tak první tři masírování byly strašně nepříjemné, ale už jsem si zvykla :wink:
4. srp 2010 v 15:10  • Odpověz
@zvirka: aha, tak 12 hodin fakt nejsem schopná spát :slight_smile:. No, mohu ti jen závidět :slight_smile:

@rennu: díky bohu mi jde spát přes den, v noci jak lítám na záchod a tak, .. tak je to nutnost :slight_smile:. Tak jsem pověsila prádlo, snad mi to nezmokne a jdu si teda hajnout, ať mám odpo sil na epi-no a žehlení :slight_smile:
4. srp 2010 v 15:11  • Odpověz
@kovalda No já normálně taky ne, ale poslední dva dny... Předtím jsem toho už moc nenaspala, jak se malý furt vrtí. Doufám, že se tím nechystám na 5. místo :confused:
4. srp 2010 v 15:15  • Odpověz
@suik No tak tu Ikeu chápu. :slight_smile: A s tou porodkou to máte super. Jinak nevím, jak zarděnky, ale ty chlamydie jsem myslela, že jsou standartně v tom testu na pohlavní choroby.
Jo a řemeslníci tu jsou pořád, kromě machrů od výtahu - ti mají teď pauzu, neboť dodali menší výtah, teď čekají na větší a tak tu pro změnu budou pak až někdy do září (při rychlosti řemeslníků obecně tedy do října).
4. srp 2010 v 15:20  • Odpověz
@lotyna Nám dělali výtah nedávno a už týden pracují na vchodu. Ale tím stylem, že po osmé začnou a ve dvě už tu nikdo není.... :angry: Už několik dní se nedá chodit předtím vchodem, vůbec si nedokážu představit, jak bych to dělala s kočárem, bo po předělání výtahu, který dřív nestavěl v přízemí, nám oddělali takové ty kolejničky do sklepa. Bych ho asi tahala po schodech nebo nevím :unamused:
4. srp 2010 v 15:29  • Odpověz
@zvirka Na to tahání kočáru se taky začínám těšit, protože se obávám, že dřív porodím, než to bude hotový, při jejich rychlosti. Já už jsem tuhle přemýšlela nad tím, že bych ty stavby mohla dozorovat, protože to snad není možný, že je za ty jejich prostoje fakt někdo platí. Asi někdo bohatý, kdo má peněz dost (minimálně v případě chodníku je to městská část).
4. srp 2010 v 15:46  • Odpověz
@lotyna Taky mám ten pocit... Navíc mě štve, že my si to jejich vyhulování (furt je chodba plná kouře) platíme jako společenství vlastníků sami... :angry: Tak taky doufám, že to stihnou, než bude malý na světě. Taky nechápu, který idiot nechal oddělat ty kolejničky, protože když nepůjde výtah, tak se s kočárem nedostanu ani do sklepa... :angry:
4. srp 2010 v 15:56  • Odpověz
hoky zjištovala jsem vám ty MELOUNY
takže normálně jakoukoilv sazeničku vodních melounu na zem se dává plachta a v ní dírky na semínka a ty zasadíte a pak když jsou horka zalíváte každý den a když né tak jednou za 3dny zhruba a víc se s tím nic neděla tot vše aspon tak mi to řekl
4. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
ještě se vám zeptám kdy se sadí to jsem zapoměla :sweat_smile:
4. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
@zvirka já jsem bez něj taky ztracená....
já už to asi zkusím s tím olejem co mám, je kvalitní, taky jsem na to zvědavá. V tamtom jsou nějaké bylinky, které taky pomáhají, ale pro začátek to snad bude stačit....taky si myslím, že to bude hodně bolet a že to bude nepříjemný, jsem dole docela úzká, ale to se nedá svítit.

my máme hlavně na podepsání nějaký souhlasy, s císařem, epidurálem a tak. papírování kolem dítěte se dělá prý až pak, po porodu.
já teda taky klidně prospím 12 hodin....
4. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
@antana123 není lepší pro chladnější oblasti než je morava to dát do skleníku? my jednou myslím pidimelouna vypěstovali, ale žádná sláva to nebyla, ve skleníku....dýně a tak to nám rostlo na hnoji (jakože tý části z loňska), ale my jsme fakt sever.
4. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
@suik no říkám u nás rostou jako divý první měl 11kg a ted včera měl 10kg a sladoučký mnam a je jich tam ještě tak 40 pěstujeme je ve velkém nevím jak rostou jinde
4. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
@lio Dieta pokračuje, jen jednou jsem to měla včera vysoký 7,9 (3 rohlíky na véču byly moc :wink: ale kdo to má tušit, že) a jinak inzulínu mám v těle dost, jen je zblblý těhotenskýma hormonama, takže nefunguje, ale po těhu by se to mělo vše spravit - teda doufám!!
4. srp 2010 v 16:25  • Odpověz
Ahojky, tak ze spaní nic nebylo. Sotva jsem ležela asi 5 minut, tak volala kámoška. Ale super jsme pokecaly, takže mi to neva :slight_smile: Jinak prádlo dnes úžasně schne, tak už tam vysí i rychlozavinovačky a peřinka :slight_smile:

@antana123: no super, že je to s těma melounama tak snadný, to je luxus. Moooooc díky :slight_smile: Ti za to příští rok jednoho dovezu :slight_smile:
4. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.