• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik: já myslela, že ten titul je nadsázka ...ale je ty děti fakt otravují :astonished:
ad pokoj - ono bylo fajn, že jsme byli hned jako rodina ...sice si manža odskakoval do práce....ale i tak to bylo moc bezva - taková dovča

prý proč by mámy měly být uvytržení ze svých dětí ....asi jsem ujetá, ale já jsem úplně nadšená, když se ondra neučí něco nového - jako neříkám, že mě občas nevytočí - ale to co oni říkají v naprostém klidu jako svůj názor na děti já neříkám ani v nasranosti
4. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
No ten dokument, či co to je mne odradil už dle ukázek - děsný - říct dětem, že jí zkazily život - kráva jedna. Co by jiný ženský za to daly. Tak aŤ je nabídne k adopci a ženský jí ruce utrhaj. Aj pro ty děti by to bylo lepší, být někde, kde jsou vítány, kde jsou milovány. Chápu, že péče o dítě není vždy snadná, ale tohle je teda extrém. :angry: :angry: :angry:

4. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
@kuchy když já jsem děsně zvědavá.... jsem netušila co by to mohlo být a na jednu stranu bych se bála na to koukat, ale jak to tu čtu, tak fakt nehrozí....ta ženská musí být fakt mimo
4. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
@kovalda chudáci děti, bejt nemilovanej, kritizovanej a ještě v televizi musí být hrozný.
4. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
@kovalda: jako jasně, že občas to je záhul ....ale říkat před dětma takové hrozné věci
hlavně mi asi příjdou hrozné jiné věci - jim, že je ztrapní v suproši (no to ondra má už taky objevitelskou a chce nakupovat a kdesi cosi ..ale děláme z toho hru a plno lidí se na nás usmívá ...žádné hrozné zážitky - možná to bude táím, že mi život nezkazil)
4. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
jako myslím, že jsou těžce zamindrákované
po celodenní péči o dítě se cítí bezcenné? ...no tak já teda se cítím jako king největší, když ondra večer nechce jít spát dokud mi nedá tu svou kapří pusinu
4. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz
@hupcza : naprostý souhlas,
mě malý taky občas medí :slight_smile: ,ale nikdy ani ve vzteku bych nelitovala :astonished: , že ho mám, nikdy bych mu neřekla, ty si mi něco vzal. Mě dítě, potažmo děti život obohatily a naše manželství utužily, a na své intimno a romantiku si čas najdeme a doma teda nemám večer takový čurbes,jako ony tam...asi to mají špatně zorganizovaný :grinning: A ti tatínci jsou na facku, neumí ani přebalit :angry:
4. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
Tak alepoň pozitivní závěr...jinak dost kravina :wink:
4. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz
@suik: já to teda taky nevidím, dobrovolně, ale fakt o nic nepřicházíš. Děs.

@hupcza: přesně, je to občas těžký, ale spousta věcí se dá pro dospělého i dítě přijmout jinak, když se to pojme jako hra :slight_smile:

@kuchy: přesně, nikdy člověk přece nemůže tomu drobkovi říct, že ti zkazil život. Však to byla jejich svobodná volba kruci ne :angry: :angry:
4. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
@kuchy: jaký byl závěr?

4. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
Já třeba když včera manžovi říkala, jak mne točí, že mi každý říká - vyspi se, už se nikdy nevyspíš. Najez se v klidu, to se ti už nepoštěstí, .. užij si klidu, ... Tak že jsem nas.atá, že přece jdu rodit dítě a ne zombii, ne? Že teda kdyžtak trochu oželím úklid, ale nevidím důvod se nenajíst a aspoň občas nevyspat, když teda samozřejmě vynechám extrém. Prostě když mluviím a přemýšlím o normálním zdravém děcku. No a manža hned přizvukoval, že jasné, že se o ten úklid postará a tak, ... no zlaťouch je to. :grinning:
4. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
@kovalda: jako mi třeba přišlo šílené, když včera v noci plakal - svědilo ho tam, co měl ekzémek , už to má zahojené, ale prostě ho to nějak hrozně nutilo na drbkání, že ani spinkat nemohl a zoufale plakal a furt opakoval mama mama ....no tak to mi příjde fakt strašné - jelikož mu celejkm není pomoci - nakapat kapičky, namazat, potulit ..no a vydržet .....ale přece hrozné není to, že se chovají jako děti
možná měli o vyjádření požádat ještě tchýni - by jim tam zapadla

jako dle mého nejde říct nikomu, že ti zkazil život - lidi si do něj pouštíš dobrovolně ....jen dítě je chudák závislé a nemá šanci zvednout kotvy
4. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
@kovalda: no spavci do 12 se asi fakt do 12 hned tak nevyspí :slight_smile: ...rozhodně ne durch ....ale jinak - proč by měl být někdo chronicky nevyspalý nebo snad dokonce nenajedený?????
ad úklid - s miminkem to byla úplně pohoda - horší je to na úklid až s větším - buď si hraje, čímž v průběhu úklidu generuje další bordýlek a nebo pomáhá, což má v tomto věku celkem podobný efekt jako to hraní :grinning: ...ale máme veliký barák a uklizeno máme
4. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
@kovalda já to taky nesnáším.....tyhle řeči mě neuvěřitelně točí.
4. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
4. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
@kovalda : no až na ty úplně vymaštěný nakonec ty matky řekli,že by neměnily :slight_smile: , teda jedna řekla ne, vždyť už ji mám 3 roky, tý jo, jak kabelku od prady... :astonished:
@hupcza :jasně , čím větší dítě, tím víc nepořádku,hračky všude.....ale normální pořádek se udržet dáb, chce to pohnout zadkem :slight_smile: s malým uklidíme to, s čím si už nehraje a rozbordelíme něco jiného....a to máme jen 2 KK a v bordelu neplavem :sunglasses: My uklízáme průběžně, jinak bychom se tu nepohli :grinning:
4. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
@hupcza: ale taky ať se zkusej taky někdy zamyslet, jak se chovaj třeba oni, když jsou nemocní a tudíž tak bezmocní jako děti - odkázaní na jiné .... a tak. :unamused:

@suik: viď takový kecy :angry:

@kuchy: cože, přirovnává dítě ke kabelce od Prady? no tak to je jasný, že taková to prostě nemůže zvládat ... :astonished: :angry: Tak aspoň že ty další to uznaly, že by neměnily. No, ještěže jsem se na to nekoukala :unamused: :slight_smile:

My jsme teda s manžou oba trochu bordeláři, takže vyloženě uklizeno tu není asi nikdy, ale ve špíně se taky neválíme :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
ahojky, hláísím se naprosto udindaná, ale koupila jsem si tašku do porodky, tak to tam zítra naskládám a jsem ready :slight_smile:
jste se bavily o pořadu, ted dávaj na NOVĚ o siamčatech, a nebo dítěti, které má na těle další tělo bez hlavy....to je tedy něco....
jinak na zítra nakoupeno mám, tak se už těším na holky z práce a bude sranda ....tak doufám, že budete mít pohodovou noc a bude se vám hezky spát, aspon chvilku a aspon trochu :slight_smile:
4. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz
@kovalda No Pradu jsem použila jako vyjádření jejího postoje......řekla to tak, jako by dítě bylo věc, že to tak blbě vyznělo, jako že, když už to dítě má 3 roky tak si ho nechá....to byla taková frajle, tak mi k ní ta Prada sedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz
@discreet kdo to má tušit že tři rohlíky jsou moc? no kdybys měla tu tabulku, tak bys to poznala hned .-)))

beru3nek : hodně sil a at si brzy s adámkem, zvládli jste to nakonec skvěle a malej je úžasně krásněj !!!!
4. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz
@kuchy: jj..taky jsem změnila systém z jednou za týden , což stačilo, když jsme se doma sešli vždy až večer, na průběžně
@kovalda: no tak hlavně, že i ony byly někdy miminka a jejich mámy se o ně staraly ...to si tam taky nějaká stěžovala, že její matka vůbec neumí pochopit, že to dítě nechtěla a že jí vadilo ....no řekla bych, že dítě mělo alespoň normální babičku
4. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz
@lio: no tak super, že máš nakoupeno, teď už teda můžeš rodit :grinning:.

@kuchy: aha :slight_smile:. No neva, že to tak neřekla, ale vyjádřit se, že když to dítě už nějaký čas má, tak si ho nechá :angry: No, ani jsem to neviděla a jsem nasra.á :angry: Takový pořady, to není nic pro mne :slight_smile: Fakt kozy pitomý to jsou :slight_smile: Ještěže my jsme normální :grinning:
4. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz
kov sranda:slight_smile: ale ja to tak opravdu mela:slight_smile: ja se pomalu do veku kdy male byl rok nevyspala ani poradne nenajedla :wink: takze my jsme ten extrem mely..tak jsem zvedava jak to bude ted..a to srovnani s pradou je docela srandovni :grinning: :grinning: :grinning: budu muset popremyslet co mam ja tri roky:slight_smile:
beru..drzim pesticky abyste to vsechno super zvladli :slight_smile:
jinak holky...normalne slysim z bricha nejake zvuky jako brrrrrr pfffff nebo neco takoveho:slight_smile: uz se mi to parkrat stalo. ale ted je to nejak casto a zrovna odtamad co ma hlavicku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
@hupcza: jj, takové si asi myslej, že se narodily, uměly chodit, jíst a byly čistotné a dokonale všemu rozuměly a nevím co ještě ... :angry: No nic, končím se vztekáním, malá z toho kope v bříšku ... :slight_smile:
4. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz
@lajla: že by si prcek zpíval? :slight_smile:
4. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz
No, za chvíli přijede manža dom, tak to tu balím. Mějte se a ať se vám dobře spí :slight_smile:
4. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz
kov kdo vi :wink: ale je to docela sranda:slight_smile:
dobrou noc :slight_smile: :wink: taky uz se pomalu sbiram..zitra dopo poradna tak jsem zvedava co dr povi :grinning:
4. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
@kovalda : taky jsem se dívala jen ze zvědavosti a pak byla v šoku :slight_smile: Nic pro normální maminky :slight_smile:
4. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
krásný večer holky, my jsme dnes celý den na nohách, máme tu martinovu malou, tak jsme vyrazili přívozem do ZOO, pak ještě na Smíchov vyzvednou pro moji mamku remosku, stihli jsme i matriku, kde se Martin přiznal k otcovství...no přijeli jsme v 8 večer a jsme všichni uťapkaní. Dnes mě poprvé bříško bolelo tak divně, nejdřív jednorázově ve městě a teď opakovaně večer, úplně dule, ale tak nějak jinak než vždycky, ani popsat to neumím.

Jinak holky epi-novky, jak to pumpujete, máte tu nejširší část na hrázi nebo uvnitř? já to na hrázi neudržím, mám to vevnitř a pak to tlačím ven - respektive to vyklouzne. tak nevím, jestli to má takhle ten správný efekt.
4. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz
Taky jdu spát, stejně budu nejméně 5x vzhůru.... :slight_smile:
4. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.