• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
dobrou, půjdu taky chrupčit, zítra mám poradnu, tak su zvědavá :slight_smile:
4. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
Tak sem zase dneska prala a žehlila jako o život :slight_smile: Plínečky už mám skoro všechny vyprané, povlečení sem došila, jedna postýlka už je komplet povlečená a nachystaná... :grinning: Přebalila sem tašky na porod a na šestinedělí :wink: Prostě tryskomyší nálada :grinning: :slight_smile: :grinning:
4. srp 2010 ve 23:08  • Odpověz
Od včerejška mám takový pocit, jako kdyby se mi mímo cpalo mezi nohy :slight_smile: Prostě takový zvláštní tlak tam dole - nevím přesně kde, skoro jako v pochvě, ale to vím, že je nesmysl... :wink: Občas mám pocit, že kdybych dala nohy od sebe, tak mímo vypadne :grinning: :grinning: :grinning: Tak doufám, že jsou to dobré zprávy a porod už se blíží :slight_smile:
Máte to taky některá?
4. srp 2010 ve 23:27  • Odpověz
@lio : zítra přeju samé dobré zprávy v poradně :slight_smile: Dobrou noc :grinning:
4. srp 2010 ve 23:28  • Odpověz
@kuchy ten závěr byl dobrý :grinning: ale věta..dítě bude spát vedle v pokoji, protože našem pokoji spí kočka a pes a ty z pokoje nepůjdou, ta byla na pěst :angry:
5. srp 2010 v 01:38  • Odpověz
taky mám dnes poradnu. Poprvé rizikovku v Podolí. Jsem zvědavá jaký mi řeknou závěr. Můj dr říkal rodit ve 35 tt. jsem zvědavá, co na to řeknou oni.
5. srp 2010 v 01:39  • Odpověz
dobré ránko, tak dneska tu 12 nedávám, jsem tak vzhůru, že jsem radši vstala a šla něco dělat, to se mi ještě nestalo, že by trénink? :grinning:

no mě fakt mrzí, že jsem to neviděla, to muselo bejt fakt něco, si člověk může aspoň zdravě pokroutit hlavou. Bych spíš nedala tu novu, jak píše lio, hlavně teď v těhotenství. Jinak mě žádná drasťárna nevadí.

Jsem na začátku těhu koukala na celkem drsný filmy a četla o koncetrácích.

@kali.kal už se to asi blíží, řekla bych.

5. srp 2010 v 05:34  • Odpověz
@pet.s to je teda hlod.... :angry:

držím palce na poradnu.
5. srp 2010 v 05:35  • Odpověz
přeju dobré ránko
@kali.kal taky to tak mám neboj to se chystá vše :wink:
5. srp 2010 v 07:06  • Odpověz
@pet.s at poradna dobře dopadne :wink:
@lio tobě držím palce taky na poradnu :wink:
5. srp 2010 v 07:07  • Odpověz
Dobré ránko,
tak dneska tu celý den nebudu, mám rande se mzdovou účetní, pak se 2 kolegyňkama na mateřské a pak ještě s kámoškou, co se nedávno vdávala :slight_smile:

5. srp 2010 v 07:09  • Odpověz
@kovalda teda našlapaný den :grinning: my má dnes výročí odpoledne tady taky moc nebudu
5. srp 2010 v 07:12  • Odpověz
rodit se nechystám takže Šíma nebude náš dárek k výročí :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 07:13  • Odpověz
@lajla, @lio, @pet.s: holky, ať vám poradny dnes dopadnou dobře a těšíme se na nějaké hezké zprávičky :slight_smile:

@suzete: mám to stejně, na hrázi to neudržím, tak je to vevnitř a pak to vykluzuje ven :slight_smile:
Teda, vy jste zase byli akční :slight_smile:. No neke, že už jsou ty aktivity i na tebe už dost :grinning:. To víš, my udýcháné z chůze 500 m ti závidíme tvé pochody přírodou a tak ...., máš super fyzičku :slight_smile:

@kali.kal: panečku, tobě to hnízdění teda jede :slight_smile:. Ale evidentně se tělíčko připravuje, tak je dobře, že máš vše nachystáno :slight_smile:

@suik: ahoj, dneska takhle brzy vzhůru :slight_smile:. Mně teda drasťárny vadí, asi jsem se psychicky připravovala už na těhu, ale už pár měsíců před těhotenstvím jsem začala vynechávat knihy a filmy s určitou tématikou, ...

@antana123: přeju vše nej k vašemu dnešnímu výročí a budu tedy toužebně očekávat SMS, že jste si nadělili ten nejkrásnější dáreček :grinning:
5. srp 2010 v 07:16  • Odpověz
@antana123: no že ty se nechystáš :grinning: :grinning: :grinning:, to je na Šímovi :slight_smile:
5. srp 2010 v 07:17  • Odpověz
dobré ráno,
všem moc děkujeme za gratulky :slight_smile:
koukám, že lio a antana stále v celku a zítra máte ten váš magický datum :wink:
Já se v noci probudila opět se zimnicí, na to teplota, takže musím volat na dětský, jestli můžu vůbec za Adámkem :pensive: . Obávám se, že mě k němu nepustí, chjo. To jsem si říkala, že už nás teď nemůže nic potkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To jsem se ještě domlouvala na dnešek s Aliskem, že se tam potkáme. Tak jsem zvědavá, co mi řekne paní dr. :confused:
@kali.kal : týjo koukám, že máš hnízdící náladu :slight_smile: , to bude už asi opravdu brzo :grinning:
všem dobré pořízení na kontrolách :wink:
@suik : teda ty jsi dneska ranní ptáče :astonished:
@kovalda : to máš teda dneska fičák, tak dobrý pořížení
5. srp 2010 v 07:17  • Odpověz
@kovalda no myslím že ano on se mikam nechystá :wink: a děkuju
5. srp 2010 v 07:20  • Odpověz
@beru3nek: jejda, teplota blbá. No, ale je holt potřeba, abys i ty byla v pořádku, nejen malej. Tak snad zas zítra bude líp :slight_smile:
Jj, mám to dneska našlapaný, ale samý dobrý záležitosti, tak se moc těším :slight_smile:
5. srp 2010 v 07:21  • Odpověz
@antana123: no jo no, tak ho třeba nadělíš mně k výročí - 15. 8. :grinning:
5. srp 2010 v 07:22  • Odpověz
@kovalda no to už zní realněji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 07:22  • Odpověz
@beru3nek ahooj zrovna si vas ctu pri odsavani.
5. srp 2010 v 07:23  • Odpověz
@beru3nek přeju ti at se dáš co nejrychleji do kupy i ty musíš být fit :wink:
holky já vám tak závidím ty vaše zlatíčka já už bych chtěla taky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. srp 2010 v 07:24  • Odpověz
nazdárek hoky,
jakse vam dari? nechysta se dalsi vlna miminek ?
5. srp 2010 v 07:25  • Odpověz
Jé, 31 dní do porodu - zbývá 1 MĚSÍC !!! - panika teď :grinning:
5. srp 2010 v 07:25  • Odpověz
@alisek: ahojky, no, vypadá to, že se jen chystaj a tím to končí :slight_smile:
5. srp 2010 v 07:26  • Odpověz
@kovalda:grinning: já 12dní a nic :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
5. srp 2010 v 07:26  • Odpověz
Tak já už musím jít - sprchovat, holit nohy, zabalit oblečení, .... tak pa večer :slight_smile:
5. srp 2010 v 07:27  • Odpověz
@beru3nek radši se vylež a až budeš ok, tak napiš a domluvíme se, v hk jsem denně, v so jedeme určitě do nem. pred 12h.
5. srp 2010 v 07:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.