• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
samozřejmě i lio :wink:
5. srp 2010 v 07:27  • Odpověz
@kovalda užij si dnešní den :wink:
5. srp 2010 v 07:27  • Odpověz
@kovalda pa a užíj si dnešek :slight_smile:
5. srp 2010 v 07:28  • Odpověz
@antana123: :grinning: 12 dní, to je hustý :slight_smile:. No ale někdo prostě rodí v termínu no :slight_smile:, musíte vyvažovat ty uspěchaný :slight_smile:
@kovalda no tak to je super teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co už
@alisek, @antana123: díky, díky, doufám, že si to užiju :slight_smile:
5. srp 2010 v 07:29  • Odpověz
my dnes stěhujeme nabytek a ostatni veci pro 'Honzicka do bytu, uz mam vsechno obleceni, plinky, osusky vyprane, uz jen vyzehlit, cekam jeste par objednavek pro maleho a dnes asi uz objednam kocarek.
5. srp 2010 v 07:29  • Odpověz
@alisek jé za chvilku ho budete mít doma že??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2010 v 07:30  • Odpověz
@antana123 to doufám ale tak rychle to zase nebude, trochu jsem podlehla pondelnim dobrym vysledkum, ale vcera se to zase troch zhorsilo, tak radsi uz neplanuju, ono to prijde samo
5. srp 2010 v 07:32  • Odpověz
@alisek ale tak dlouho už to určitě trvat nebude :wink:
5. srp 2010 v 07:33  • Odpověz
@antana123 to snad ne, navic v nedeli mame prvni mesic na svete ale i v nemocnici
5. srp 2010 v 07:36  • Odpověz
@alisek : super, to bude asi lepší. Jsem tam volala a řekli mi, abych si radši dala oraz a nebylo to ještě horší. Takže uvidím co odpo, a kdyžtak pojedem ve 3 když mi bude líp, a já zas cinknu a domluvíme se :wink:
@antana123 : neboj už to máš za pár, hlavně budeš moc být s miláčkem hned od začáktu, což musí být super :wink:
@kovalda : jůva 31 dní, hezký . Užij si to :wink:
tak já jdu zas do pelíšku, ať jsem brzo fit
mějte se tu :wink:
5. srp 2010 v 07:36  • Odpověz
@alisek no to už vás pustí do týdne né??pouští jakoby v tom 37tt né???
5. srp 2010 v 07:37  • Odpověz
@beru3nek pa a odpočívej :wink:
5. srp 2010 v 07:37  • Odpověz
@beru3nek hezky si odpočin, po porodu je to fakt potreba
5. srp 2010 v 07:38  • Odpověz
no nic jdu vstát a posnídat tak zatím holky :wink:
5. srp 2010 v 07:41  • Odpověz
@antana123 to je hrozně zavádějící ten tt a g? musí být dítě vpořádku, musí dobře sát mlíko a přibýrat. a to ten náš je na začátku, zatím stříkačka a sonda a az bude zvladat vypit jen ze strikacky bez zavadeni sondy, tak se zacne s prikladanim a to je jeste na par dnu, ted ma treb avoraz od strikacky do pusinky a pousteji mu mliko jen sondou, travi mu to ale pomalu, je hrozne citlivy a casto jde cast mlika ven :frowning2:
5. srp 2010 v 07:44  • Odpověz
@antana123 taky jdu delat snidani, dobrou chut.
5. srp 2010 v 07:44  • Odpověz
Dobré ráno,
@beru3nek : nevadí :slight_smile: , tělo s tou infekcí musí poradit a ty musíš být zdravá a připravená mamča, ty nejhezčí starosti tě teprve čekají, za chvilku až budete s Adámkem spolu. A to pak teprve bude mela :grinning:
@pet.s : jj, ty matky byly fakt na facku, to by člověk nevěřil,jaké husy mají děti a ty co by pro ně udělaly vše a milovaly je třeba mít nemůžou...pěkná spravedlnost :frowning2:
@alisek : a vidím, že přípravy na Honzíčkův příchod domů taky už dokončujete :sunglasses: , nj. se ani nedivím, :wink: nebýt té paniky, co mě trochu posedla z těch fofr porodů,moc bych připravené taky neměla.

5. srp 2010 v 08:12  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

@beru3nek: to je škoda s tou teplotou ...ale zkusila bych si zjistit, co to je ...třeba to není žádná viroza, jen důsledek oslabení a komplikace z porodu - tím prcka určo nakazit nemůžeš ... jasně, že nějakou virozkou ho nemá cenu ohrožovat - ale pokud to je jen odezva těla na prek. ...no nic horšího než že opravdu ne se dovědět nemůžeš :wink:
5. srp 2010 v 08:30  • Odpověz
@alisek: teda to to letí :sweat_smile: ....tak to určo bude brzy za váma ....o vánocích si už ani nevzpomenete, že vůbec bylo nějaké letní "nemocnicování" :wink:
5. srp 2010 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
u nás noc strašná od 2 hodin stašné křeče v žaludku s kterýma se nenechalo spát a nepřestalo to pořádně do teď. takže dneska naspaný asi 3 hodiny :frowning2: Na víc po každé té křeči se tam začal Denísek převalovat, bylo vidět že to nedělá dobře ani jemu. Pak mě chytli poslíčci a taková strašná bolest v podbříšku, až jsem čekala že pojedeme :frowning2:
Včera ten pořad na primě byl .... přepnula jsem to u té věty, kdy prohlásila že dítě bude spát vedle v pokoji protože v ložnici spějí zvířata :angry:

@beru3nek je fajn že už jsi doma :wink: Ještě jednou gratuluju k Adámkovi, určitě brzy budete fit :wink:
5. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
Dobré ráno,

@alisek Teda Honzíčkovi už je měsíc, teď už to určitě bude jenom lepší a klepší.

@beru3nek Držím palce, ať tě teplota opustí. :slight_smile:
5. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
ahojky všem, noc opět v pohodě, spinkalo se jako v bavlnce, a jsem zpět z poradny. Monitor naprosto ukázkový a dr říkala, že se nechystám ani já ani mimi (je vysoko) na porod. Nepřenášet u nich znamená ne déle jak 3 dny po termínu, takže bych max do 20 měla porodit, ale že to zatím řešit nebudem, že do té doby můžu porodit sama - no o to se taky budu snažit.
Ale předemnou byla maminka, co už přenášela a říkala doktorce, že už chce rodit a vyjmenovávala ji co vše dělá a dr se smálaa říkala, nic z toho nepomůže, pokud mimi ven nechce, pouze uměle, takže tak.....Taky jsem to psala tchánovcům, že se nic nechystá a tchýně hned aktivně odepsala, že jeslti mne to uklidní, tak ji řekli že se nechystá a večer rodila.....tak jsem ji napsala že mne nemá co uklidnovat, protože jsem klidná, já se denně neptám, jelti už rodím :grinning: a taky jsem na zítra tedy pozvala manžovu babičku, která mne za celý těhu neviděla, tak třeba porodím už zítra .-D
A něco malého na zadělání chutí, přinesla jsem si domu cheese cake, ta vůně, ŇAM, moc se na odpo těším, takže to tu musím trochu zpacifikovat a pak jen očekávat mejdan holčiček z práce :grinning:
5. srp 2010 v 11:40  • Odpověz
@beru3nek ty se dej brzy dokupy at můžeš jít za maličkým
@alisek a vám držím s honzíčkem taky palce, ste oba moc stateční, dny v nemocnici nepočítej, utíká to a za chvíli na to ani nevzpomeneš
5. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
@antana123 jeslti se holka nerozrodíme samy, tak pak to bude komu vyvolaj dřív :-O neci neci :slight_smile: přeji hezký den při nešním výročí, moc si to s přítelem užijte

tu je tedy nechutný dusno, pod mrakem a ble .....ale doma je ok, vyvětráno z noci, tak to jde, ale neříkali že má být chladno a max 25 st?
5. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@kovalda týýý jo takovej nabitej pernej den na tvé poměry ne :slight_smile: tak si ho max užij a at si večer fit :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@lio jé škoda že se nic nechystá tobě to vyvolají dřív mě nechají týden po termínu :frowning2: a děkuji za přání na výročí mě připadá že se u mě taky nic nechystá mám pořád stejný tlaky dole jinak nic už se v noci ani nebudím na čurání dneska poprvé jsem to vydržela celou noc pomalu se smiřuju že mi budou muset pomoc ale co už máme mimča v dohlednu aspon něco :wink:
5. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
@antana123 no dr to moc nechtěla řešit tu otázku vyvolání, což já tedy taky ne, já se jen ptala na info, jak to u nich chodí, a vypadalo to, že je pro přirozený rozeběhnutí porodu, bo říkala, že by mne museli připravit na spuštění porodu a to moc ok neznělo, takže ještě týden počkám a pak začnu zkoušet co zabere , včetně nápoje ....
5. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
@lio a co chceš všechno zkusit????máš zaručené tipy co zabírají???porad něco :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.