• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 jen tedy kvůli té cukrovce už bych to ráda měla za sebou, ráno jsem měla cukr v moči, a to se fakt snažím, jo a taky jsem dost přibrala.....kilo a půl za týden : -( :frowning2: přitom otoky nemám a mám jen bříško dle fotek si nepřijdu že se nějak buclatím jinde.....na to sem se zabudla zeptat, tak jeslti budu pokračovat tímto tempem tak se musím příští týden v poradně zeptat
5. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
Ahojky holky.

@lio : Jak dlouho Tě teda nechají? Třeba se to rozeběhne hezky samo :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:59  • Odpověz
@antana123 heye zaručený není nic, když se mimisovi nechce :grinning: masáž bradavek, nápoj, sex, schody, dloíuhé procházky, maliník.....zaručený tip není ani jeden, šak si červencovky četla, jak se tam mordily vším možným, je fakt že nápoj nezkusily a do toho já určo jdu.....nejpozději příští víkend.....nebo na termín..uvidím
5. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz
@eliska_v max 3 dny po termínu říkala....tzn 20tého..
5. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
@eliska_v dufám ,že hezky samo....jak tdchýně napsala ráno nechystá k porodu večer rodila ...známe ne :grinning:
5. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
@lio : To je už za chvilinku :wink: Ono to uteče :slight_smile:
5. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
@lio : Třeba 19.8. :grinning: :wink: půjde mimís ven :slight_smile:
To ten náš raubíř chce jít ven asi už teď, ale je mu jedno kudy to vezme!! :unamused:
5. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
@lio no ty bradavky zkouším i mojemu sem říkala,schody mám doma vybíhám několikrát denně a ty prochajdy sem ted začala praktikovat sice nohy jako konve ale nedá se no a ten sex to je horší bo mě prostě bolí celý spodek i ta kost tak nám to nejde ani můj nechce aby mi nic neudělal takže to je horší a ten nápoj bych zkusila na termín jen nevím co se tam všechno dává
5. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
@eliska_v to se nebojím že to neuteče, jen se z toho okolí asi zblázním.....když mamča vyprávěla jak v práci každé ráno každá z kolegyn první nakoukne k ní do kanclu a zeptá se TAK COOOOO .....tchánovci volaj denně jak kdybych týden přenášela.....a každej že me chce ještě vidět at jeeště vydržím.....a pak vzkazy typu, že jsem statečná holka ZE TO ZVLADNU a že mi přejou at vše ustojím v pohodě mám pocit že budu rodit ježky proti srsti a že je u toho 50% umrtnost, když to řeknu takhle blbě .....fakt mazec
5. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
omlouvám se že reaguju později mám notas v kuchyni a vařím u toho ale pořád nakukuju :wink:
5. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
@antana123 najdi tady je o něm celá diskuze......založená petjou....
5. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
@antana123 co neska vaříš, já mám neska guláš ze včera.....odpo budu dělat tousty a ke kávičce bude cheese cake .-D
5. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
@lio tak to je přesný jako u mě byla jsem dneska tady v tom našem obchodě a jak na vesnici každý čumí a jen se vyptává kdy se rozpadnu a kolik dětí čekám děs :angry: :angry: :angry: načeš se ségra nasrala a jedné holce odpověděla že jestli už na to zapoměla když čekala ona jak byla obrovská že ona jí má v živé paměti a byl klid :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
@lio : Tak to musí být fakt na palici!! Mně teď stačí, jak mi furt někdo říká..Hlavně nic netahej ať malej nejd edřív-je ještě brzo!! Jako bych to sakra nevěděla!! Ale co mám dělat, když se mu bude chtít ven, tak půjde a ptát se fakt nebude :grinning: :sweat_smile:
5. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
@lio no to vám asi vonět nebude dělám játra jako omáčku s rýží játra nejím jen tu omáčku vím že nesmím ale jednou za čas mi to nic neuděla :slight_smile:
5. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
@eliska_v no já nesmím vzít ani igelitku :grinning:
ale je fakt že bych nerada aby prdla voda.....
a přesně, většinou se ptaj ženský a asi už zapomněly jaký to bylo čekání ke konci a jak je tyhle otázky sejřily..no snad to zvládnu hlavně psychicky, bo cítím, že mne to začíná naklovávat :grinning: ale zatím sem v pohodě
5. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz
@antana123 miluju játra a těším se až si je dám
dala sm si je na začátku těhu, naposled ŇAM
takže to mi tedy voníííí :slight_smile:
5. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@lio : Nedivím se!! A bojím se, že budu mít okolo sebe to samé!! :sweat_smile: :unamused:
5. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: dneska mi to nějak padá a všechno trvá dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ani nedočítám, jen poslední příspěvky :sweat_smile:

@lio @antana123 vidím, stále 2v1 :slight_smile: a to už se bojíte vyvolání?? :confused: :sweat_smile: vždyť máte termín až za necelý 2 týdny, tak nemusíte nikam spěchat, ne? :wink: :grinning: :grinning: i když chápu, že už to asi chcete mít za sebou...já bych taky brala, aby už bylo září :sweat_smile:

já měla tenkrát až na druhým monitoru vidět slabý kontrakce, to bylo asi 4 dny, než mě to večer chytlo a já rodila teda přesně na termín :wink: ale vyvolání jsem se taky bála, tak jsem pořád přemlouvala přítele k sexíkování :grinning: ale ten už nechtěl, vanu jsem neprovozovala, páč bych se z ní těžko zvedala a hle...prcek stejně šel sám :slight_smile: a kámoška..ty naopak sexíkovali, furt se nakládala do vany, procházky, do schodů a stejně vyvolávali...takže holt jak to má kdo v kartách no :sweat_smile:

doufám, že čerstvé maminky a prcíkové se mají dobře :slight_smile:

tak zatím, zkusím kuknout večer, snad už se net pořádně rozběhne...
5. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@lio no tak přijed ti dám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by za tu štreku ani nestálo :wink:
@eliska_v a ted nic ve zlém, ale ty máš navíc obří bříško proti mne ...takže to budeš mít možná taky ještě veselé :slight_smile:
já jsem si neska na monitoru přišla jak dyž žádné mimi nemám. na zádech, bříško nikde a holky co tam byly semnou takový pupíky .-D jen nevím proč mi leze ta váha tak nahoru, kruti brko
@antana123 okres Zlín? no to asi neeee :grinning:
5. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
@ojo bojím se vyvolání, protože jsem do neška měla jen info že nesmím přenášet ale netušila co to znamená, ted to vím, takže doufám, že se rozrodím sama....a jak píšeš..jak to kdo má v kartách :slight_smile:
5. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky. Já si musím hned na začátku postěžovat. Chjo. Víte jak jsem vám už několikrát psala, že tchýně jezdí dvakrát do roka na ty rehabilitace do nemocnice, vždycky na tři týdny? Tak když tam byla na jaře, tak jsme ji prosili, aby si ty další zařídila od začátku srpna, aby už poslední týden byla doma. Musíme totiž hlídat vlčáka. Vždycky jsme se přesouvali na ty tři týdny k ní. Po tom co posledně předvedla, jsem řekla, že už tam nejedu, takže si ho budeme brát do našeho 4+1, mazec, ale zvládnem to. No jenže už minulý týden jsem začala panikařit, protože ona pořád doma. No a teď mi volal manža, že mu volala, že jí volali :grinning: :grinning: :grinning: , že nastupuje 11.8. a končí 31.8.. Takže mi bylo defacto meziřádky naznačeno, že si mám porodit do 10.8. a nebo pak až 1.9.. Oni si fakt myslí, že porodím na termín přesně. Já vím, že možná zbytečně plaším nebo se mnou jen cloumají hormony, ale už mě to fakt sejří, jak se všechno točí kolem poťapané tchýně.
A manžovi vůbec nedochází, že když to přijde dříve, musíme než pojedeme do porodky nejdříve odvézt psa a zajistit, aby se o něj někdo postaral (mohli by naši, jsou z místa a znají ho) a to i následující dny co budu v porodce, protože on bude až do večera v práci. Navíc to je vyloženě postelák, voliéru zná jen za trest, a podle toho je také v takovém stavu. Takže jsem chtěla, aby ji dal manža alespoň do kupy, aby tam těch pár nocí mohl přespat, protože pobíhat po dvoře ho nechat nemůžeme, je to vlčák s duší čivavy a ve chvíli, kdy by kolem projel nějakej chopper nebo zahřměl hrom, tak by strachy rozsápal vchodové dveře. Jenže manža 1) nemá čas, pořád je v práci (včera přijel až ve třičtvrtě na devět) a za 2) na všechno má dost času, vždyť ještě nerodím, že jo! Bych ho zabila. :angry:
No a další věcí je to, jak bych tady venčila vlčáka s novorozencem v ruce. Konečná.
Holky sorry, ale já se musela vypsat, kočky moje těhu stresy moc neberou. :wink:
5. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
@ladenka tak to je mazec, to sou radosti, ale ono to těm chlapům prostě nedochází, že od jisté doby můžeš začít rodit kdykoliv a nebo na druhou stranu přenášet.....ale tak pořád máš v záloze vaše, kdyby něco, tak se tím hlavně nestresuj a psa hlavně odčervit (mě na to důrazně upozornila veterinářka ) :slight_smile:
5. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
@ladenka jé ty máš s tou tchýní ale starosti hlavně se nestresuj ona za to nestojí :wink:
5. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@lio jo jo okres Zlín pár hodin cesty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
@antana123 noooo pár hodin cesty :slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
@lio tak když jsme jeli v květnu do Prahy tak nám cesta trvala 3hodiny takže pohoda :grinning: :grinning: :grinning: to dáš a věř že nebudeš muset přenášet když projedeš D1 ta je luxusní na vytřepání jak dělaná :grinning: :grinning:
5. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
@ladenka pamatuju.....to je síla teda :angry: . Vlčák v posteli, no páni :astonished:

hm, tak to s mým vstáváním nebylo tak žhavý, udělala jsem manželovi sváču, chvilku byla vzhůru a pak cejtila, že to na mě zase jde a šla si lehnout a vytuhla jsem solidně, jsem vzhůru asi hodinu a pěkně se mi motá šiška a jsem jak zcepenělá. chtěla jsem dnes uklidit, bo tu vybuchla puma....(my si na bordel někdy vystačíme sami, ani malý dítě nepotřebujem :grinning: ), no ale asi zelezu do pelechu s knihou.
Manžel dostal knížečku se seznamem porodních asistentek, aby se s nějakou domluvil, nějak jsem to podcenili a už to fakt hoří, budem rádi, že bude mít nějaká volno. Ale není mu dobře a na telefon se necítí :angry: . No naštval mě.

@antana123 mňam, jatýrka s rýží, ty můžu!
5. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.