• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
já dneska chystám guláš, ale až k večeři, jen jsme jaksi zapomněli na knedlík a matlat se mi s ním nechce.
5. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
@antana123 neboj znám D1 místama v praze to není o nic lepší, ale je fakt že ted mi to už tak nevadí, ale nedávno ještě jízda autem po praze pro mne byla docela mazec, jak mi bolelo bříško při sebemenší nerovnosti. a 3 hodky jo? ste zažehli nevím co ne :grinning:
5. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
@lio Pes naštěstí odčervovanej je. Naposledy v červnu. Měl by být zase v září, myslím, že mu neuškodí, když mu další tablety loupnu o pár týdnů dřív, pro jistotu. :wink:
5. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
@suik guláš jsem dělala včera a s těstovginou a neska mám druhou várku, taky s těstovinou, knedl k tomu vůbec nemusím :grinning:
5. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
@suik tý jo na guláš mám taky chut někdy ho musím udělat :sweat_smile:
@ladenka no k mému překvapení mi na vet řekli při těhu každé 2 měs, já své psy taky odčervuju ale ne každé dva měsíce....ale za dobu těhu už sou 3x...
můj říkal že by si strašně dal výpečky se zelím a knedlíkem ale to já na žlučník absolutně nemůžu ale udělat mu to musím asi o víkendu a pro sebe něco jinnýho
5. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@antana123 no a co budeme vařit zítra :-O
5. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
@suik On je to mazel a zlatíčko, fakt, hodnějšího vlčáka jsem nepoznala, já bych brala s ním být pořád, ale v bytě to nejde a s tchýní taky ne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mě dnes naštěstí vaření odpadlo. Večer jakmile manža dorazí se chystáme na nákup, tak si tam koupíme jen nějakou rychlovku na minutku. :wink:
5. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
@antana123 no tak jako dala bych si, néé že ne , ale odolám aniž mi to žíly trhá ......
5. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
@lio Aha, vidíš, to jsem ani netušila, my odčervujeme standardně jednou za tři měsíce.
@lio to nevím vůbec chtělo by to něco lehkýho musím něco vymyslet
@lio i králíka bych si dala s bramborovou kaší mám ještě 2 v mražáku tak to by šlo :grinning: :grinning:
5. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz
@ladenka no takhle já taky právě a dr pak byla v šoku že jako už sem v 9 měs, prej kde to nosím :grinning: bo sem ji řekla že to už tedy nedoženu ale nemám pocit že psíci strádaj či sou ve špatném stavu abch plašila a odčervovala co dva měsíce....navíc při posledním odčervením sem oba zadělala pastou, ani jednomu nechutnala , tak jsem vzala prášek, tak jsem zvědavá který z nich ho dřív vyklopí :grinning:
5. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
@antana123 aha slečínka je na samá zdravá jídla :grinning: tak to se u nás absolutně nevaří :grinning:
5. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
@lio králík je dietní já mám ráda zdravá jídla horší je to s mojím ten jen maso řízky a tak :grinning: :grinning:
5. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz
@antana123 jo jako maso jo, ale kombinace jak se králík většinou dělá.....to nemusím.....a taky mám ráda maso....
5. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@lio já dělávám z králíka i čínu ale nechce se mi vykostovat tak ho upeču už nevydržím dlouho stát u plotny dneska stačilo a mám nohy zase jako konvy i malý protestuje a záda bolí tak si to ulehčuju jak to jde :wink:
5. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky, jak jste tu psaly včera o těch melounech, tak jsem se právě vrátila z Kauflandu a mají ho tam teď za 6,90,- :wink:
5. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
@lendaw ahojky joo mají ho v akci :wink:
5. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@antana123 tak to bych nemohla vyřit něco co sama nesním, je ale fakt, že v poslední době toho mám při vaření plný kecky a taky u toho dlouho nevydžím, na konci jsem vyřízená, že mi to ani nechutná. Nohy, záda, otlačený břicho od linky....a to mám malý, co potom ty.

@lio těstoviny jsou taky fajn, ale knedlík je lepší a manžel to radši s ním, no už jsem mu psala, ať pro něj dojede, ale moc ho tu nemaj, jen v kauflandu tschechische knödel :grinning: a moc dobrej. Jsem ho jednou zkoušela, když jsme bydleli v anglii, povedl se, ale tý práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

před chvílí jsem absolvovala svůj první telefon v němčině, uf! ale domluvili jsme se, snad. Ukázalo se že byl problém se jménem na schránce.....uáááá. Když tam je Vacin, a já jsem ještě s ova, tak ten zvonek aspoň vyzkouším, když první písmena jsou stejný. A přitom mi přišlo už takovejch balíčků a nikdo nic neříkal....
5. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
akorát jsem se neprozřetelně pochlubila manželovi a teď už si tu asistentku asi budu muset zavolat sama :angry:
5. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
@suik no jsem na knap u linky břicho zavazí někdy je to fakt sranda :grinning:
5. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
@antana123 bychom to potřebovaly vykrojený, jako to maj zlatníci u pracovního stolu :grinning:
5. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
@suik jo jo to by bylo super hned by se vařilo líp :grinning: :grinning:
5. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz
@ladenka: no jestli vám to slíbila, je to blbý - to se nedělá
ale na druhou stranu nechápu to, že vadí venčit psa s novorozencem - to ho má hlídat zase jak dlouho - navíc s novorozencem spíš než s ročním, které se chová skoro jako pejsek - furt něco prozkoumává, chodí po svých trasách ...
5. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
králíka můžu - hlavně domácího od dědy :slight_smile:
kndelíky taky raději domácí - z dp a nebo podle receptu od tchýně (jedna z mála pozitivních věcí :grinning:)
k lince se zatím naštosuju bez potíží :slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz
@suik: to jste střelci s tou pa :slight_smile:
manžu bych asi praštila - aby se mu porovnaly priority
no a v nejhorším potrénuješ němčinu - to se bude taky hodit :wink:
5. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
@hupcza heye ženská, zatím to neberu osobně, ale ty na mě vůbec nereaguješ :grinning: už jsem na tebe xkrát halekala (už se mne neptej s čím, nepamatuju) ale nereagovalas ani jednou :slight_smile:
5. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz
@lio: oooo...pardon ....já to vždy jen tak prolítnu .....a nevylučuju, že semo tamo něco přehlídnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale že by jako přímo tebe ...no to se mi nezdá :grinning:
5. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.