• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza Protože je to její pes. :wink: My ho hlídáme jen po dobu jejího pobytu ve špitálu, jinak je s ní v domku. :wink: Ale to je jedno, to budeme muset s manžou řešit, až to fakt nastane. :wink:
5. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
jo ale v dm byla dneska sranda - ondra sám nakupoval ...když jsem zastavila u regálu, vystoupil z kočárku a vrátil se pro dětský vozík (nevím, co ho to napadlo, nikdy jsme ho ještě nepoužívali) ....a sám nakupoval
objel nezajímavé regály a zamířil k regálu s bio jídlem - tam si dal ovocnou bio tyčinku a pak zajel k dětským šťávičkám a dal si tam nějakou malinovou půllitrovku (ani jedno teda nekupujeme, ale evidentně si vybral dobře :slight_smile: ..žádné čokoládky, pěkně zdravě :grinning:)
5. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
@ladenka: jo táák...já to nějak nepochopila ...asi si sedím na vedení ..já měla za to, že je to váš pes :sweat_smile:
no tak pak to je celkem easy ..pokud budeš rodit, holt si musí zajistit náhradní péči - nohy si křížem asi nedáš ...teda dát můžeš, ale extra účinné to nebude :grinning:
5. srp 2010 v 18:42  • Odpověz
@hupcza já jsem zatím moc úlev jako těhule nezažila, ale taky nikam moc nechodím....
ale párkrát mi pomohli chlapi s kufrem, když jsem ještě jezdila za manželem do a z Londýna a na Zličíně ho vláčela po schodech....

Ještli to nějakoho zajímá, tady je pěkný článek o očkování TBC: http://www.cpsjep.cz/cz/dokumenty/TBC.doc

My očkovaný nebudem, jsem celkem i ráda.
5. srp 2010 v 18:49  • Odpověz
@hupcza a já furt nechápala co tu řešíš :grinning:
5. srp 2010 v 18:50  • Odpověz
jo holky - nelátkařky - pokud některá chcete slevové kuponky do dm na plíny, tak mi písněte do ip, pošlu vám ty kuponky ...je tam slev víc než za 200 kč - taky klidně i lovelu - tam je cca 70 kč sleva
5. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
ju hup nekdy mi zustava rozum stat nad tim, jak lidi nemaji co delat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: do prace s nima :wink:
jinak ja nakoupila krasne oblecky v cherokee..i takovou hezkou flausovou kombinezku, teplejsi myslim nebude potreba a na zimu se koupi vetsi:slight_smile: a pak jsem se zapomnela jeste v Marks and Spencer..tam jsem vcera koupila krasne bodycko s podsitymi laclacky..sice cena hrozna 600kc na novorozence, ale fakt nadherna..a pro Nikcu uz jsem koupila rovnou zimni a podzimni bundicku..myslim, ze za krasnou cenu obe dve vysly na neco kolem 1500kc a maji nepromokavou a neprof. vrchni vrstvu..tak jsem z toho mela takovou radost..protoze zimni bundu jsem minuly rok kupovala fakt za draze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak hup mala nakupuje s vozikem sama asi od dvou let..strasne ji to bavi:slight_smile: musi vlezt do kazdeho DM kdyz jsme nekde v centru a vzdycky neco koupit.. :grinning:
5. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
@lajla: na zimu už máme .....nooo ...třeba bude léto a rovnou zima :grinning: ....s letošním počasím bych se tomu zas až tak nedivila :grinning:
v M&S se teda dá zapomenou hodně lehce - manža má odsud 80% šatníku, já teda míň ...a ondra jen co je ve slevě ...ale před pár týdny jsem tam bojovala sama se sebou nad nádhernou holčičí soupravičkou
zimní budndu pro ondru zatím nemám ...ale objdnala jsem takový podzimní nepromokavý obleček ..myslím, že se bude hodit ....je to trošku jako rybářský ohoz :slight_smile:...na normální oblečení ...ale když budou ty plískanice s kalužema, nebudu alespoň šílet, že někde čáchne do kaluže
u nás to byla premiéra - no taky je ještě prťavý :slight_smile: ....no a taky je chlap - že by ho bavilo nakupování? :grinning:
5. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
@rennu Držim pěstí at to dobře dopadne,hned jak přijedeš tak nám dej vědět
5. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
r.m. jsem nejak pochopila, ze rennu zatim nejede :unamused: nebo ze by..? :unamused:
hup tak to ja nekupuju v spencerovi fakt malo, vetsinou spodni pradlo, to maji hezke:slight_smile: jinak hodne pres net..nerada chodim do obchodu nakupovat a z kouset...spise asi proto ze s malou to neni mozne, to bych si nekoupila fakt nic:frowning2:
jinak oblecky pro mimi tam maji krasne...jeste me tam bral naaadherny svetyrek pro male holcicky ale fakt neco uuuzasneho jemneho..ale musela jsem odtamad utect, jinak bych ho k tem ostatnim vecem fakt hodila..ale jsem ted kapku chytrejsi nez u nikci a rikam si, to neuzijes:slight_smile: nastesti mame jeste nejake veci po male ,t ak nemusim zase az tak nakupovat, ze neco jeste uzijeme..ale je tolik nadhernych veci, kterych bych chtela :grinning: :grinning: :grinning: bohuzel muj chlap pro toto pochopeni, takze co koupim, to mu radeji ani neukazu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
v Markrovi se taky ráda zapomínám, pro chlapy tam mají fakt super věci, já si tak chodím hlavně pro kalhotky, jiný už nechci. pro mímo jsem tam ale koupila jen podzimní bundičku ve slevě.
Já zas nesmím chodit do nextu. Teď jela tetado anglie, tak hned dostala seznam,ujíždím na těch jejich overálcích a teď mají fakt nádherný, s ufonama a se sovama :wink: v těch librách to tak nebolí.
5. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
@lajla ono vůbec angličani na dětský oblečení jsou borci, výbornej je next, marker, mamas and papas a i levnej primark....teď jsem ale objevila něco úžasnýho v jakýmsi něměckým e-shopu, naházela jsem něco do albíčka a zatím silně odolávám. Třeba ty černý punčošky s kšandama s mikčou...
5. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
suik o nextu mi ani nemluv..Nikca pomalu chodi jenom v nem...ale musi toho mit hafo, protoze ji prevlikam jeste a stale trikrat denne, je to prasatko:slight_smile: ale bohuzel ho kupuju na mimibazaru, vetsinou fakt novy, protoze mi to pripada, ze noseny kolikrat vyjde draze nez novy..nektere mamce to tak predrazuji ze hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v posledni dobe obcas neco hezkeho najdu i v tom tesku, takze kapku usetrim..ale i tak se mi zda, ze za ty dva nebo roky co cherokee zaclo ty veci na deti docela zdrahly :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@lajla: jj..taky mám ráda jejich spodní prádlo ....nakupujeme tam s manžou ...sama s ondrou moc oblečení nenakupuju ...zkusila jsem to párkrát ...jenže on, jak se nudí, hraje hru "není, není...kuku" a odhrnuje mi závěs v kabince, což je fááák strašně zábavné
chlapi stejně neregistrují nové oblečení, natož pro prcky :wink:

@suik: jj...kalhotkly tam měli teďka ve výprodeji za 35 - taková přátelská cena :grinning:

mi se teď pro větší celkem líbí topolino
5. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz
@lajla já mám teda většinu spíš nový, co jsem si nechala dovýzt, i přes MMB, ale jen něco byl fakt výhodnej nákup. Na MMB mi přijde Next jako docela pojem....
no já toho oblečení ale celkově moc nemám se mi zdá, ale myslím že se malý miminko moc nezašpiní, mám jeden šupl v komodě a pak nějaký větší věci co jsem tak různě pokoupila na větší.
5. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
@hupcza jako za kus, nebo za to balení? já kupuju vždycky to balení po 5
5. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
@suik: ad next na mmb - mám pocit, že babám někdy hrabe - to co jsou ochotné dát za jeté hadříky z nextu bych nedala ani já za nové pro sebe (jednou jsme narazila na soupravičku - kraťásky, košile, kšiltovka a vylezlo to na 1400 - peklo)

@suik: za ks ....teda 5pack by byl luxusní za ty prachy :grinning:
5. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
Hoj holky, dneska hlásím kontrola - vše v pořádku, dělala mi stěr. Za týden ještě na gyndu a pak už do porodky. Myšáček pořád hlavičkou krásně dolů :dizzy_face: Jak jsem přišla domů, tak jsem vytuhla, šíííleně mi natekly za tu cestu domů, jsem šla inteligentně z města pěšky :confused:

Jak to tu vypadá, nějaké nové přírůstky? Nedočítám, nestíhám :zipper_mouth:
5. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
Samo NOHY mi natekly :grinning:
5. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
hojda,
něco nového tady? Vy tak jedete, že už taky teda nestíhám vás dočítat.
@zvirka : tak paráda, že kontrola ok
jinak všem děkujem za gratulky :grinning: a za podporu
Tak nakonec jsme po o za prťouskem jeli. Už jsme přeložený, je sice v inkubátoru, ale už nemá umělou výživu a papá jen mlíčko, takže prý se nemáme divit, kdyby šel zas s váhou dolů :pensive: , má už jen 2007g, což mi přijde hrozný, je fakt jak žížalka hubeŇoučkej. Mě dali roušku, ale za celou dobu se neobtěžovala přijít sestřička, přitom mi řekli, že jí zavolaj. Takže jsem si šla odskočit půjčit odsávačku, nějáká elektrická ovšem ani ťuk a pak jsem zaperlila, protože jsem si nenandala vršek šatů, a chodila tam v podprdě. no síla :grinning: . Pak sestřička přišla, a že to necháme radši na zítra to pochování a že stejně není doba koja a ještě když mám tu teplotu, takže jsem odcházela s řevem odtamtud. Pak mě přítel řekl, že jdem si ho teda aspoň pohladit, když mě viděl, jak tam stojím a řvu jak tur. Tak jsem si ho aspoň pohladila broučka našeho. Zítra budu muset asi k dr. protože teplota je stále vyšší :angry: . Tak jsem ze všeho už pěkně na nervy. Dnešek jsem proležela, ale něják to nepomáhá, tak nevím, co se zas v tom těle děje
tak se tady mějte, pohlaďte bříška a já jdu zas do duchen :pensive:
5. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@hupcza no mě to bylo divný, ale i takovýhle slevy jsem viděla, to pak jsou ale fronty a rvačky :grinning:

já si teda vybírala spíš nový a aby to vyšlo levněji než v krámě, ale já zatím kupovala takový ty praktický věci typu bodýčka a overálky. Takový ty líbivosti jdou zatím mimo mě. Mám jen jedn džínečky na parádu. Jednak to v unisexu moc není a jednak malý mimi je stejně nejhezčí v overálku nebo v dupačkách či polodupkách, kde ho nic neškrtí. Takový to oblíkání ala dospělý mi moc neříká, u těch hodně malinkejch.
Jo a ještě jsem neodolala u jednoho zelenýho kožíšku :grinning:

@zvirka na streptokoka? Já se na to budu muset zeptat, mám pocit, že tady se tohle vyšetření připlácí.
5. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@beru3nek Jejda, tak snad to bude brzo v pořádku, hlavně odpočívej :wink:

Tady jinak asi nikdo, tak se nic nedozvím, tak se budu loučit a půjdu něco udělat za to prospané odpoledne :confused:
5. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@suik Asi jo, prostě ten poslední, jak se dělá kvůli ATB před porodem. Jinak s názorem na oblíkání naprosto souhlasím, brácha rval malého odmalička do značkových rifliček, to mi šla hlava kolem... Zbytečné utrácení :confounded:
5. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
beru tak to je mi lit....ja bych taky rvala..je to silene divat se na mimiska a ani si ho nepochovat...jak dlouho mate byt v inkubatoru? jinak jak tak koukam na ten tvuj termin...tak kamoska rodila uplne stejne, vahove taky tak priblizne a sli domu po dvou tydnech, v inkubatoru byli myslim 4dny... k dr si radeji skoc infekci a teplotu neni radno podcenovat..ale mozna tu teplotu mas vyssi kvuli tomu vypeti..to dela hodne
zvirka gratuluji:slight_smile: ja uz vysledky steru mam..a jsou v poho:slight_smile: hlavu mame taky furt dole :wink:
suik mi se prave zda ze na to maly dite se toho fakt potrebuje dost, asi ne primo tu 56 ale 62-68 fakt hodne, protoze my jsme furt ublinkavali a prebalovali a furt dokola..
5. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz
holky ja taky mam nejvice bodycek a overalku a kalhotek s tapickami, ty asi jen troje, jinak vsechno ty bodycky, dupajdy a overalky..jedny saticky na paradu a pak ty laclacky, ale davam si pozor aby se sly dobre oblekat a svlekat..jo u prvniho jsem to tak neresila a pulku nepouzila..kdezto ted muzu pouzit v klidu vse.-)
5. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
@beru3nek :frowning2:
oni neměli elektrickou a jen ruční?
snad se zítra k tý teplotě dozvíš víc, odpočívej....zkus to prospat ať na to tak nemusíš myslet. Mě to pomáhá, pokud to teda jde.

@lajla uvidíme, kdyžtak dokoupímaž bude na světě podle potřeby, čeho mám fakt hodně jsou malinká bodýčka, to jsme nějak nezvládli zorganiovat nákup. Kdybych měla něco nevyužitýho, tak by mi to bylo líto.
Taky koukám, aby se to dobře oblíkalo, ale jak nemám praktický zkušenosti, tak občas slýchávám, že něco je lepší mít jinak řešený.
5. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz
@zvirka: fajn, že jste ok :wink:

@beru3nek: sestřička byla asi empatická duše, co :angry: ...je fajn, že už papá ....s mlíčkem letí dolů váha i donošeným :wink: neboj ... hlavně teď opečuj sebe, aby měl adámek čupr mamču :wink:

@suik: ad oblíkání na dospěláka jde taky úplně mimo mě ..jako u ondry už pomalu jo ....ale do roku mi to příjde blbý
jako riflíčky jsou rozkošné - to jo ...ale když sivezmu, že bych měla ležet v kočárku pod dekou v riflích já sama, asi bych nebyla zrovna odvázaná ....takže pro prcky přesně jak píšeš - polodupky a spol.

@lajla: taky tak ....taky jsem některé oblíkací "finty" podcenila a tak zůstaly některé věci vzaté jen jednou
5. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz
@suik: víš co - to prostě nedomyslíš, dokud neozkoušíš ..taky jsem si na to dávala pozor ...ale prostě chyběla praxe
5. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
holky užívám si výročí tak dneska tady nepobydu :dizzy_face:
@hupcza já bych o kupony měla zájem chceš do ip mou adresu???
rennu:moc na tebe myslím určo bude vše ok
5. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
@antana123 taky co bys tu dělala, že :grinning: ...jen pěkně oslavujte :wink:
5. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.