• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lajla : no byla to hrůza, to teda. Hlavně ty hormony se mnou pěkně hejbou furt. No taky mě napadlo, že to může být i vším tím stresem, mamka taky měla po teploty, když byla se mnou v porodce, ale po předchozí zkušenosti radši asi zítra půjdu, když mi nespadne. My jsme v inku od so, ale asi chvíli ještě budem, když je jak žížalka. No hlavně aby začal brzo přibírat bobeček náš :wink: No já taky mám nějáký overálky pěkně naprd, takže určo nevyužiju vše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@hupcza : jinak tam jsou sestřičky fakt super, ale tahle dneska mi teda nesedla :frowning2:
@suik : mechanickou jsem zkoušela ještě, když jsem ležela v nemocnici, to ani ťuk a dneska elektrickou a to po 5 min. asi jedna kapka. takže zatím pro mě růčo.
Jdu zrovna na to, tak hezký večer :wink:

5. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz
@suik díky jen jsem na vás chtěla chvilku nakouknout jdu za mojím pa holky :wink: dobrou noc
5. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
beru zkus ty homeopatika ricinus communis v redeni 5CH...kazdou hodinu myslim 5kulicek az do doby nez se kojeni rozjede a porad se snazit stimulovat...
5. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
@antana123:jj ..písni..až budu mít cestu na poštu, pošlu :wink: ...jako zpožděný dárek k výročí :grinning:
5. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
@beru3nek: já i když měla el. medelu, tak jsem nejraději jela růčo ..bylo to nejrychlejší..chce to jen vypilivat grif ..ale to zvládneš :wink:
5. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
holky maminky co používáte čtvercovky, plenky na obličejík a na zadek máte zvlášť?
5. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
Nazdárek vespolek :slight_smile:,
tak plán na dnešní den jsem splnila, ba překročila, takže maximální spokojenost :grinning: Jsem příjemně unavená a dneska to zalomím teda asi brzy :slight_smile:
A co se děje tady?
5. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
Tak mám aspoň vyžehleno, ale břicho teda na šutr... :angry:

Copak je s rennu???? A co jinak, nějaké novinky za dnešek? prosím jen o stručný výtah :wink:
5. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
@zvirka no rennu se už neozvala, tak snad jen odpočívá a je v pořádku.
5. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz
@zvirka jinak novinky myslím žádné....
5. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz
@suik: já mám na obličejík babusky a flanelky - barevné ...aby se to nemíchalo
5. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahojky holky, dnes jsem měla malou na starosti sama, martin jel do práce, tak jsme byly v lanovém centru - já teda jen Elišku přidržovala, je to opica. a dvakrát mi slítla, ale statečně to zvládla a víťa přežil bez úhony.
jaxe vrátil Martin, tak jsme jeli ještě na Okoř, našli tam jednu kešku, bo malou to strašně baví.
teď vás zkusím aspoň trochu dočíst, absolutně nestíhám.
5. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
@hupcza já to opět nedomyslela a mám všechno stejný a bílý :sweat_smile: ...ale ta jedna desítka je bělejší a mám menší čtvrečky + tetrapleny....mno asi vezmu v ikei ty s těma žirafama nebo co to je, máte s nimi někdo zkušenost? sajou?

nebo na to vyšiju hvězdičky.
5. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
Holky, tak máme možná adeptku na další miminko,
zrovna mi přišla SMS od TATARINY:

Ahoj. Tak já ležím od včera na riziku v nemocnici ČB kvůli bolesti pod pravými žebry. Mimčo má zatím 2690 g a pořád neví, čím ty bolesti můžou být. UTZ žlučníku, jater a ledvin O. K., krevní rozbory, moč prý taky. Zítra bude velká vizita, tak uvidím, co dál. Pozdravuj holky. Pa tatarina
5. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
@kovalda juj, doufám, že vydrží, ale váha nevypadá zle, ....tak že držíme palce!
5. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@suik Díky, já už se lekla, že ji odvezli.

Jdu pomáhat, manža dává dohromady postýlku. Tak se tu mějte, pa pa a dobrou noc!
5. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
@alisek: malému už bude měsíc? Ty bláho, to to letí :slight_smile:. Super, že už máš vše nachystané. Však neboj, už brzy ho budeš mít doma :slight_smile:

@lio: no tak super, že monitor ukázkovej a ani ty ani mimčo se nechystáte? No neva, však se jednou chystat začnete :slight_smile:. Jj, na mne nabitý den, to víš, tam u nás "v lese" se takové akce nekonají a nikdo tam za náma moc nejezdí, tak jsem si to holt naplánovala v Praze. Sem taky brzo přestanu jezdit :slight_smile:
5. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
ahojky, hlásím stále 2v1, mejdan s holkama se povedl, vždy si od smíchu super rozpohybuji střeva a krásně se potom vyprázdním :grinning: takový vedlejší účinek mejdanu. Udělaly jsme pár fotek a tak mám nějak pocit, že se pěkně kulatím :D tak doufám, že se nebudu kulatit dlouho :slight_smile:

tatarině přeju at je vše ok, divný, že na nic nepřišli a snad nebude muset mimčo ven
5. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
@kovalda jak brzo přestaneš jezdit, jako kvůli mimču? a ty si jak daleko od prahy? a jakým směrem?
5. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už máme vše nastěhováno doma, docela fuška, hlavně pro manžela (bydlýme ve 3.patře a ještě to tahal unás v bytě do patra). Já mám už všechno vyprané a o víkendu budu žehlit a uklízet. jediný co ještě objdnáme je kočárek, tak asi po víkendu.
Jinak dnešní návštěva maličkýho byla ok, zase jsem pusinku moji přebalovala ale kvůli podrážděnému bříšku nechováme, tak tam stojim a hodinu na něj civím, hladím ho po hlavičce, vyprávím mu a nedokážu se od něj odtrhnout, odcházím po 2hodinách a s těžkým srdcem.

@kovalda žeby další mimčo na cestě? a jak sis dnešek užila ty? taky jsem byla na kafču s kamarádkou.
5. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
Holky dloiho jsem neviděla unás Lamiu, nevíte, je vpohodě?
5. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
@ladenka: tak to bych taky byla naprdnutá, to tě chápu. Tak snad se ti podaří nějak manžu zpacifikovat, aby to začal řešit dříve, než budeš rodit. :slight_smile:

@suik: jé, tak to vstávání nebylo zas tak horký :slight_smile:. No, na domluvení asistentky k porodu už je asi nejvyšší čas :slight_smile:
Aha a problém s balíčkem se snad taky vyřešil, tak super, snad olejíčky brzy dojdou. RAdši si na schránku napište i ženskou verzi jména, ať máte klid :slight_smile:
5. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
@lio já taky stále 2v 1
@tatarina:snad mimčo ještě u tebe vydrží
@rennu:doufám že je vše ok
5. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
@lajla: no tak super, že poradna v pořádku :slight_smile:

@kuchy: gratulace k prvním samotným krůčkům :grinning:

@rennu: tak s krvácením z konečníku nevím, možná ten hemeroid, jak říkaj holky.

@hupcza: dobrý psycho odpoledne :slight_smile:. Já bych se šla taky napráskat, že jsem to nezaplatila :slight_smile:
@hupcza díky posílám adresu :wink:
@suik: já nějaké ikeovky mám ..nic světoborného, ale stačí :wink:
@kovalda: téda,to jsou zprávy :fearful:
@alisek: taky jsem na lamiu myslela
5. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz
@zvirka: super, že kontrola O. K. :slight_smile:

@beru3nek: super, že jste si malého aspoň pohladili :slight_smile:. Však ta teplota ti taky odezní, holt tělo dostalo pěknej záhul.

@suzete: jé, vy taky keškujete :slight_smile:

@lio: no, přestanu jezdit, protože tady je horší vzduch a všechno a když už budu od dr. předaná do porodnice, tak hlavní motivace k cestám do Prahy padá. No, od Prahy bydlíme asi 35 km, ale díky tomu, že je rozkopaná i dálnice i cesty okresní, tak cesta je kolem 45-60 minut a žádnej med - samej výmol a tak ... No a při výběru, zda být u tchýně ve smradlavé a hlučné Praze, anebo doma v klídku ve svém, si jednoznačně vybírám domov :slight_smile:
5. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz
@alisek: no super, že máte vše nachystáno a už jen kočárek :slight_smile:. No a že si manža máknul, však to je taky dobře, ať i ty chlapy maj zásluhy, no ne? :slight_smile:
Díky za optání, užila jsem si to dnes super, vlastně jsem stihla vidět 3 kámošky, z toho 2 s holčičkama - 1,5 roku a 2 roky :slight_smile:
Myslím, že lamia je v pohodě, akorát že prostě nestíhá :slight_smile:
5. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz
lamia posledně říkala, že nestíhá, asi jak je léto, tak je s holkama a jsou pořád venku....

@alisek: to chystání je ale pěkný ne? škoda, že jsi nemohla chovat, snad už budete brzo spolu a všechno si vynahradíte a budete se muchlovat do aleluja.

jak se má hannca? Taky jsem ji dlouho neviděla.
5. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz
@kovalda už jsem schránku pořádně oblepila :wink:
to jsi měla dneska akční den...

no s tím spaním jsem byla naštvaná, ale jak vstanu moc brzo, jsem pak dost unavená, tak se vytuhnutí neubráním. A zatím můžu....
5. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz
holky dobrou noc :wink:
5. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.