• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jo na kolik vás přišlo epino, jsem koukala na německou ebay a když jsem to přepočetla na koruny mi to přišlo nějak moc.... :unamused:
5. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz
@antana123: dobrou :slight_smile:

@suik: tady máš ceny epi-na :slight_smile: - mám tu levnější verzi :slight_smile:
http://www.epino.cz/objednavka.htm
5. srp 2010 ve 22:53  • Odpověz
@kovalda já taky přemejšlím o tý obyč....no ta dražší vyšla skoro na tři na ebay, pokud jsem počítala správný kurz, ale najela jsem na stránky epino.de a tam maj i nějakou slevu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak zejtra budu ukecávat muže a asi do něj půjdu taky, furt kolem toho chodím jak kolem horký kaše, tak bych se měla rozmyslet.
5. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz
@suik: já jsem ráda, že jsem si jej pořídila. Uklidňuje mne to tím, že ty cm jsou prostě dosažitelné :slight_smile:
5. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz
Dobrou noc :slight_smile:
5. srp 2010 ve 23:14  • Odpověz
Zdravím všechny "už" maminky, nám chybí 9 dní do jednoho roku. Loni už jsem na tom byla velmi podobně.
Přeji hodně zdravíčka jim i malinkým dětem v inkubátorech, ať rychle přibývají na váze a mohou jít domů.
Posílám hodně podpory a síly. Markéta s Petrunkou :slight_smile:
5. srp 2010 ve 23:20  • Odpověz
Ach jo, já se asi do porodu nevyspím :frowning2: Zase rozcházím křeče v lýtkách a když to přejde, nastoupí brnění :stuck_out_tongue_closed_eyes: A břicho taky dnes nějak moc tvrdne :unamused: ....furt lítám na wc....asi cítím v kostech i to přicházející ochlazení. Teda někdy je to mateřství poslání k pos... :grinning: :grinning: :grinning: Tak všem ostatním hezkou a pohodovou noc. :wink:
6. srp 2010 v 00:20  • Odpověz
Dobré ráno, koukám a tady se vychrupuje :wink: Já jsem po snídani, zapnu další pračku pidi věcí a budu asi žehlit, ať mi to dopoledne uteče. Venku je pěknej hnus.
Jinak příští týden se půjdu nahlásit k dětské dr, tak jsem na ni zvědavá...
Čůrat chodím tak jednou za noc a křeče v lítkách mám taky, jinak jsem v poho, až na popraskané břicho :frowning2:
Jo a jedna jobovka, včera přijela tchýně, že podává žádost o rozvod, no není to paráda, prostě nebude klid a nebude, nedej bože kdyby jsme chtěli být středem pozornosti my s mimčem :rolling_eyes:
Tak zatím...
6. srp 2010 v 08:06  • Odpověz
dobré ranko těhulky
KUCHY ty si to těhu moc neužíváš co, já tedy musím konstatovat opak, spí se mi stále jako v bavlnce, jako jdu jednou za noc na záchod, ale žádná trága. Od včera jsem si tu zase nechala druhé psisko, manžu nechala spát a přesto že se mi tedy vůůůůůůůůůůůbec nechtělo do toho deště, jsem si udělala zdravotní procházku s jedním a pak s druhým psiskem, manža pak akorát obstaral pacinky, který už tedy moc nedávám.
Dneska bude chladnější den, což je fajn, ale je tma a mne se nic nechce, chce se mi spát
6. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
@kovalda aha ,tak tento důvod plně chápu, ale zase vidět kamarádky je taky fajn, a že máš takovej super vztah s tchýnkou je taky super :slight_smile:
6. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
hlásím se stále 2v1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 08:14  • Odpověz
@antana123 :sunglasses: a slyšela si na příští týden předpověd tropických veder? mne omejvali :frowning2: dneska tam slastně prší, sice déšt moc nemusím, ale je krásný vzduch, aspoň že tak
6. srp 2010 v 08:15  • Odpověz
@antana123 11 do TP..fíha
6. srp 2010 v 08:16  • Odpověz
@lio jé já to pochypila že tropy budou od středy nééé???já se zblázním v úterý jdu na kontrolu tak by mohlo být jako dneska
6. srp 2010 v 08:17  • Odpověz
@lio jo jo hleděla jsem na to už :grinning: :grinning:
@antana123 co plánuješ neska a taky na blížící se víkend? já uvažuju že zajedem do dětského krámu, zkouknu tedy účet a že bychom pořídili postýlku cestovní nebo to "nosítko" šátek....kord jestli bude takhle ošklivo
@antana123 upřímně tv jsem enviděla už asi týden, jen co říkali kolegynky, jeslti deš v úterý na ko, tak to budou tropy od středy, ale budou, já du ve čtvrtek a tropy mne tedy netěší, ale to asi žádnou z nás
6. srp 2010 v 08:18  • Odpověz
@lio postýlku máme jen nesloženou a cestovní jsem dostala od ségry,nosítko máme taky jen uvažuju nad tím lehátkem :wink: jinak v plánu nic moc možná pojedeme ke známu s autem na nějakpou drobnou opravu no uvidíme jinak nic
6. srp 2010 v 08:19  • Odpověz
@antana123 máš nějaké vyhlídnuté lehátko?
6. srp 2010 v 08:20  • Odpověz
@lio jo no říkali že jen do konce týdne pak bude jako ted já mám z tropů hrůzu jsem oteklá hodně i bez tropů né na tož v těch horkách se zbláznim zase nevyjdu z domu :unamused: :unamused:
6. srp 2010 v 08:20  • Odpověz
@lio líbí se mi to vybrující fisher price :wink: jelikož bydlíme na patro tak by se mi to šiklo mám nahoře ložnici a dole kuchyn takže by bylo super kfyž budu vařit abych si ho i slehátkem vzala sebou a v klidu vařila :wink: aspon tak to mám naplánované
6. srp 2010 v 08:21  • Odpověz
@antana123 jj přesně to máme .-)
6. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ránko,

@kuchy taky jsem spala-nespala, břicho tvrdlo, bolelo..nedalo se ležet.... :unamused: ale s tím se počítá....naštěstí křeče v lýtkách neznám, jen nateklý ruce a bolavý klouby na nich :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lio teda ty už to máš za pár :slight_smile:...jinak packy po venčení jsou pro mě taky oříšek

@antana123 dobré ránko :slight_smile:

Já nakonec včera to rýpání řešila odpočinkem, ale není to pořád ono...i když 3týdny do termínu, co bych chtěla....ale nějak jak se to blíží, mám větší obavy o prdolku, tak to asi vnímám všechno víc. Ráno před sedmou mě muž hodil k supermarketu, ddomů jsem se sotva doploužila a ted se bavím, jak pes doluje ze speciální hračky pochoutky a ohrnuje u toho hubu a strká plajzák dovnitř, jak mravenečník :grinning: :grinning: Za chvíli se musím zvednout, jít pofackovat kuchyn, obývák...má se stavit spolužák z vysoké s manželkou, tak se na ně těším :slight_smile:
6. srp 2010 v 08:23  • Odpověz
@lio a jak to vypadá myslíš že to bude dobré???já ho na živo neviděla jen na netu tak se ptám
6. srp 2010 v 08:23  • Odpověz
@rennu ahojky no ono už líp nebude mě bolí všechn o a už sem si zvykla hlavně ta kost dole a ta má chůze díky tomu je luxusní :grinning: :grinning: a ty otoky nohou ty jsou děsné ale tak co už to nějak vydržíme né???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 08:25  • Odpověz
@antana123 ty už to máš za pár :grinning: mě bolí teda v noci kyčle i břicho, díky zajímavé poloze prdolky..se nemůžeme nějak dohodnout, jak budu ležet. Nohy mi naštěstí neotékají, se divím po včerejším houbařském výletu...ale ruce, hlavně pravou mám teda jedlý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2010 v 08:27  • Odpověz
@antana123 vypadá ok, myslím že ho má i HUP by mohla říct nějaké praktické zkušenosti, ale bohužel víc ti k tomu neřeknu, mne zaujalo, že to lze jako houpačka, i jako zaaretovat, že to má vibrace a tak, myslím že ho mám i v albíčku, ale jako naživo vypadá super, už se těším až v něm prcek bude.
Tu ted snídám a představuji si, jak moc se mé snídaně změní až tu bude prcek :slight_smile: Zatím tu mám dvě šípkové růženky, vyvenčení, napapané, a tuhé :fearful:D

@rennu jj za pár, děsivé i krásné. Packy dám, když nenní manža doma, ale byl, tak co bych si mačkala bříško :grinning: naučila jsem psíka vyskakovat na nohy, abych se neohýbala na zem když připínám vodítko, ale s packama nevím jak bych to řešila, stojku ještě neumíme.
Jo tyhle hračky jsou fajn, ale ten můj je žravej jako blázen, má to hned vydolované a máme tu plovoučku, to by sousedi asi blahem neskákali dyby tu válel dolovací hračku s dobrotama :grinning:
Jinak zahlédla jsem nějaké prob, ale přehlédla jsem už jaké, co se děje u vás?
6. srp 2010 v 08:28  • Odpověz
@rennu no to břicho mi v noci dělá problém jelikož se tam malý všelijak vybuluje kolikrát nevěřím jak se zase vyboulil to jsou patvary břicha ti povím :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 08:29  • Odpověz
@antana123 heye a co na ty otoky říká tvůj dr?
holky kdybych vám mohla předat kus toho svého nebolestivého těhu, ráda to udělám, mne netrápí nic, vlastně at nekecám...křížové bolesti, jeslti budou i u porodu, tak potěš koště, už i můj ocásek sezení nějak zkousnul.....a ten spánek luxusní....
6. srp 2010 v 08:30  • Odpověz
dobré ranko

tak my jsme s ondru oba trošku nachcíplí ..takže o nějaké spaní si tak můžu nechat zdát (ovšem jen v ránmci denného smění) ...snad to brzy rozeženeme

@discreet: tak tchýně se určo nerozvádí proto, aby na sebe strhla pozornost od vašeho prcka, co :wink:

s tropickýma vedrama jste mě fááááákt potěšily :sweat_smile:
6. srp 2010 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.