• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza copak dolehla změna počasí?
heye ty máš to FP lehátko vid, spokojená?
6. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
@lio: teda kdybych měla vyměnit své těhubolístky za tvé několikaměsíční ležení, s dovolením bych si ponechala ty své bolístky :grinning:
6. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
@lio no zatím to nebyla tak moooc jako ted za poslední týden a tlak mám dobrý a v moči taky vše ok uvidíme co bude ted v úterý :frowning2: já si měřím tk denně a dobrý tak uvidím co by mi řekl kdyby se mi zase zvýšil bych musela už do nemocnice ale tak snad to bude ok :wink:
6. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
@hupcza ti nevnucuju, já myslela ted ten konec těhu :slight_smile: ležení nikomu nepřeju ani nevnucuju :grinning: na to se můžeš spolehnout, a ani nenabízím.....
6. srp 2010 v 08:34  • Odpověz
já mám tu to http://www.modrykonik.cz/fotoblog/hupcza/album/cekani-na-holisce/2110267/
účel splnilo ....navíc si na něj furt sedá i ondra, což u většiny jiných by už bylo nemysliitelné, protože nejsou na váhu větších dětí dělané
6. srp 2010 v 08:35  • Odpověz
@hupcza jo to je ono asi do něj teda půjdu :wink:
6. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
@hupcza jj o tom se přesně bavíme, vím že jsem ho u tebe v albíčku viděla, tak se ptám na osobní zkušenost, to že je i pro starší děti je fajn
6. srp 2010 v 08:38  • Odpověz
tak manžův šéf se dočkal potomka....včera ....ale byl v Brně a manža říkal, že u porodu nebyl, že potřeboval být v osm ráno v brně, že by to nestíhal, to se mi otevírala kudla v kapse, samo neznáme ani jeden podrobnosti, malej se narodil v pět ráno, ale nějak jsem to nevydýchala...jak jsme se tu bavili že i kolegové a klienti jsou lidi a kurna pochopí zrušení, přesunutí, odložení schůzky kvůli tomu že někomu rodí manželka, neeee ???
6. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: u nás od večera déšť, to mě teda neba :-/ radši ty tepla :sweat_smile:
To lehátko co tu řešíte je super, teď nám ho pro Deníska bude kupovat moje mamča. Je to jedno z mála lehátek do 18 kg což je velká výhoda :wink:
Jinak já teda v noci chodím na záchod 1-2x ale to jen kvůli tomu že kontroluju Domínka jestli nespadl z postele, jinak by mě to neprobudilo. A nějaký bolesti v noci neznám a nepamatuju je ani u prvního.
Konečně jsem si vybrala autosedačku http://www.mimistyl.cz/autosedacka-maxi-cosi-cabriofix-2010/ a nejspíš v té bílé barvě, je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face:

@hupcza prosimtě jaké jsi používala svrchňáčky na novosklad?
6. srp 2010 v 08:57  • Odpověz
@lio: jenže to se nedá brát izolovaně :wink:¨

@antana123: holky dubnovky ho měly skoro všechny, ségra taky - a neslyšela jsem žáné stížnosti :wink:

@lio: ono je do 18 kg ..před tím byloo takové jediné na trhu, což už dneska sice nemusí být pravda, ale určo se tím neudělá chy\ba
tak manžův šéf je jako manžel fakt 1* - bych ho kopla do hlavy
už si dovedu představit opravdu jen hodně málo pochopitelnějších důvodů pro odvolání schůzky
6. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
@gazel: maxi cosi mám taky ....ale starou sérii, jen ji mám nachystanou na vyprání ....bílá je krásná ..ale pokud bude verča stejný čuník jako ondra, potřebovali bychom nějakou igelitovou :grinning: :grinning: :grinning:

svrchňáky jsem měla haipy http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/haipa-daipa-svrchni-kalhotky, imse http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/imse-vimse-organic a vlněné imse http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/imse-wool a tyto http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/vlnacky-natahovaci-barevne
přikoupila jsem tyto http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/wool-longies-dlouhe-vlnene-kalhoty - jsou super - rovnoéu na plínu navlíkneš tyhle kamašky a slouží to zároveň jako svrchňáky i jako kalhoty ....moc příjemný materiál, hyperpraktické na nošení a oblíkání
6. srp 2010 v 09:04  • Odpověz
@hupcza tak to ráda slyším ho koupím mám jasno :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:04  • Odpověz
holky už mám nahoře další kilo :frowning2: :frowning2: už mám 15kg nahoře je to děs :frowning2: :frowning2: :frowning2: snad se to už zastaví :cry: :cry:
6. srp 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak v albu mám dnešní pupík!! :grinning: :dizzy_face:

@antana123 : 15 kg neni hrozný a poporodu to schodíš-toho se vůbec neboj! Jsi těhotná a k tomu to patří... :wink:
6. srp 2010 v 09:09  • Odpověz
@lio tak já si k mytí pacek obvykle sedám na wc a on mi je zvedá, ale je to fuška :grinning: Dolovací hračky máme 2, jednu z gumy a druhou z tvrdého plastu....ta z gumy se dá i po plovoučce :slight_smile: U nás snad nic jen rýpání vpravo nad pupkem, nepříjemný...snad to nic není...:confused: Já také zažívám zvláštní pocity, jak se to blíží :slight_smile:

@antana123 Tak já mimouškovi ležím bud na hlavičce - pravý bok a nebo na levém do mě šije nožičkama....naléhá prdelkou :sweat_smile:

6. srp 2010 v 09:11  • Odpověz
@antana123 já taky přibírám, víc pohybu, jídlo stála stejné a přibírám, prej je to ke konci normoš, no nevím, jestli tu budu ještě 14dní takhle a přibírat takovýmhle tempem, tak tě bůh
@hupcza říkám no, neznáme s manžou podrobnosti, ale prostě u porodu nebyl protože jel na osmou ráno do brna....dost mne to vytočilo, že jsem málem i tomu svýmu zakroutila krkem, tohle fakt nechápu :frowning2:a radši nedomýšlet, aby mi udělal manža něco podobného......
izolovaně ano, ale každá zkušenost a názor se hodí...
6. srp 2010 v 09:12  • Odpověz
@eliska_v jo já vím jen je člověk z toho neštastný z každého kila jsem říkala včera mojemu že už se mu ani nemůžu líbit a on mi řekl že se mu líbím a že jsem těhotná a to k tomu patří no je to zlatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
@antana123 já mám třeba u mudr. tlak vyšší než doma, jestli podvědomě stísněný pocity z kontroly nebo nevím...sestra hho měří klasicky po staru...já mám doma tlakoměr, tak obvykle dosahuju hodnot max. 110/90...obvykle teda mín :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
@antana123 : To je krásný! :dizzy_face: :dizzy_face:
A je to pravda...Jsi těhotná a krásná :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:15  • Odpověz
@rennu my packování praktikujeme ve výtahu, je tam sedátko, tak než sjedem dolu :grinning:
6. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
@antana123 to ti řekl moc dobře a hezky, šak je to pravda
@rennu taky mám ted v porodce tlak vyšší jak normoš, ale ted jsem ho měla nižší, asi už se s tím vším smiřuju :grinning:
6. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
@lio joo tak to je výhoda :wink:
6. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
@rennu no já jak chodím k obvodákovi na tlak tak ted jsem měla 120/75 ale jak se oteplí tak mám i 150/95 no uvidíme jak bude v úterý :wink:
6. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
@rennu ty jdeš v úterý taky na kontrolu né???
6. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
taky máte doma takovou tmu z toho počasí :grinning: akorát na spaní, ale furt odolávám, ale vím na 100pro, že bych si lehla a s přehledem usnula....ale radši půjdu zaříznout kytičky ve vázách, poklidila jsem kuchyn, roztřídila odpad....tak uvidíme, co budu kutit dál

co dneska vaříte?
6. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
@rennu jj ted to beru za výhodu, jinak to tam překáží a dycky jsem to sedátko vzteky sklápěla :grinning: a jak se mi ted hodí :grinning:
6. srp 2010 v 09:21  • Odpověz
já nevařím zůstalo ze včera :slight_smile: a spát bych šla taky ale hlídám ségře malou a ta mě nenechá :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
@antana123 já vyndala z mrazáku, ale musím tu zpacifikovat těch x kilo šunky, co jsem dostala jako slaný dort od tchánovců.....tak asi udělám šunkofleky...
jj hlídací teta, tak to joooo, to spát nemůžeš, já to možná na chvíli zalomím, ale později, po sváče, at ji zase nezaspím a dopo něco ještě stihnu vypít, tak už tu mám termosku s maliníkem a vodu kolem sebe :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
@lio šunkofleky bych si dala mnamka :wink:
6. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
sotva jsem posnídala tak už myslím na oběd :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.