• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@gazel to je pořádný vlasáček :slight_smile: ...Tomáš byl taky, ale na tohoto nemá :grinning:

@lio jo to je fakt, že spíš jím malé porcičky :slight_smile: snažím se teda i spíš zeleninu nebo ovoce...jenže po tom je brzo zase na něco chuť :grinning:
6. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
@ojo To se máš,že ti nechybí chuť k jídlu...
6. srp 2010 v 09:49  •  3 děti  • Odpověz
navíc ze mě jdou ted takový hleny že se na milování ani necítím :unamused: :unamused:
6. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@lio není zač :slight_smile: my ho měli letos jn jednou a s cuketou ho mám ráda :slight_smile:

@antana123 tak u nás naštstí se čeká max. 15-20minut bere to celkem na čas :slight_smile:

@suik náš pejsek má 8kg, takže ho zvedat nemůžu...mám i zákaz cokoliv zvedat, když je nejhůř a je zasviněnej komplet, do vany si skočí nebo se vydrápe a já mu nadlehčuju zadet...z vany mu to už moc nejde, bo se klouže :grinning:

@ojo jéé, zapečené těšstoviny, tak ty bych mohla udělat zítra..mám tam v mražáku uzený kuřecí stehna, je oberu a bude :slight_smile:

6. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahojky,
tak dneska se mi podařilo v noci ukecat močák a jedno čůrání jsem zaspala :slight_smile:, no mám z toho radost jak malé dítě na vánoce :slight_smile:, protože vždycky než rozhejbu ty kyčle. ... :confounded: :grinning:

@kuchy: teda tvé noční "radosti" ti vůbec nezávidím.

@discreet: panečku, hned od rána pereš, ...

@atekram: děkujeme za přání, už se na miminka těšíme :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
@ojo jj taky po svačinkách s ovocem či zeleninou mám brzy hlad, ale nic mezitím naštěstí nezobu, asi přibírám ze vzduchu, nebo se mimčo pěkně obaluje :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
@rennu zapečený těstoviny budu dělat neska...šunky mám na rozdávání, a nedá to tolik práce, abych stála u sporáku půl dne....
6. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
@petja :slight_smile: no ale divno od žaludku mi je taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...spíš jakoby bolí, ale myslím, že je to tím, jak ho prcek okopává :sweat_smile: a žáha mě teď taky občas do toho trápí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ty teda myslíš, že sexík by mohl rozjet porod?? tak jestli to nechceš riskovat, tak radši bez :sweat_smile:

@rennu :wink:
6. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
@kovalda já už radši nezaspávám čůrání, bo mi tak ztvrdne a rozbolí břicho, že se pak nemůžu ani zvednout z postele, tkaže já se intuitivně budím na jedno čůrání, bud to stihnu včas, nebo už bříško tvrdne, ale nezaspávám, i dyž by mi to prob nedělalo, to mi za to pak nestojí :grinning:
6. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
no mě bývá jen po ránu špatně až posnídám tak je vše ok :wink:
taky jsem mojemu říkala ža až bude po termínu a nic že to milování by pomohlo no uvidíme :wink:
6. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
@lio: teda spaní jak v bavlnce pár dní před porodem asi může leckdo závidět, to je super, že to tak máš. Mě se teda taky do toho deště a mokra nechtělo, ale taky jsem to zvládla - dokonce 2x - jednou s pejskem a jednou pro pečivo do pekárny. :slight_smile: Ale stálo to za to, mňam :slight_smile:

@antana123, @lio: ha, tak koukám, že obě se tu hned ráno vzorně hlásíte, že ještě nejste na "rozsypání" :grinning: a 11 dní do porodu, jak to zvládají vaše drahé polovičky?

Ve středu tropy? Hmm, to se jdu zrovna registrovat do porodky - prý je to tak na hodinu a pak ještě rovnou první poradna a asi i monitor v porodce. To si teda užiju :slight_smile: No, aspoň že mne veze manža autem
6. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
@kovalda to jsi dobrá....já čůrání taky zaspat nemůžu, páč když se pak zvednu, tak ani skoro nemůžu chodit, jak to dole tlačí...bych to snad hned pustila :grinning: :grinning: :grinning: a to musím na záchod dolů po schodech až na druhou stranu :sweat_smile:
6. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
@kovalda můj je zatím v klidu mi říkal včera myslím že to ještě jen tak nebude :grinning: :grinning: je to takový věštec :grinning:
6. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
jo jinak, taky jsem minule v poradně dostala ten dotazník do porodky a překvapilo mě, že se tam třeba ptají na vždělání nebo na sociální poměry a tak :confused: to jsem teda nevyplňovala...si myslím, že k porodu je to nemá co zajímat... :sweat_smile:
6. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
@petja já mám čtvercovky po Dominičkovi a na to druhý ještě určitě vydrží, ale ani nevím co je to za značku. jsou to nějaký obyč český. My taky nějak nemáme kdy...když je chuť tak nespí dítko a pak večer oba padáme do postele mrtvý :-/ manža teda nikdy strachem tohoto typu netrpěl, bříško už mám taky řádný (jaký jsem měla minule si moc nepamatuju) ale teď jsem přibrala 2kg což je pohoda :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@kovalda pečivo z pekárny bych brala, musím dát péct :-P já byla 3x, jednou s malou, jednou s velkým a pak s malou, bo ji pejsek vyrušil od velké potřeby a ona se za boha pak nemohla usídlit, tak jsem s ní pak vyběhla ještě jednou....
manža to zvládá v poho, vidí že je mi fajn, myslím, že až tu budu skučet či chodit jak dyž mám cípnout, že mu bude asi trochu jinak :grinning: včera si četl jeden článek o porodu a večer mi pak říkal " si mi ale neřekla , že ti budu psát kontrakce" tak sem valila oči, jakože coooože? a on že v tom článku taky muž psal kontrakce a já že si je budu psát sama a navíc dyž mě to chytí když tu nebude, nebo v noci, tak ho ani budit nebudu, tak se cítil odstrčen, proč bych ho jako neměla budit, co jako budu dělat a já že nic, v klidu si prodýchávat kontrakce a on bude spinkat, tak prej o tom chce vědět, že pak určo usne a já se smála ,že on určo usne, on tedy jo :grinning:
6. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@ojo no to nemá to sem ani nedostala jen matriční list dítěte kde se vyplnovalo vzdělání a momentální zaměstnání jinak nic
6. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
@antana123 matriční co? ježíš mane....mne se ptali na zaměstnání....to je do rodného listu dítěte ne? jinak sociální poměry...bože...k čemu jim to je ....

jo jinak děvčátka.....v noci jsem už konečně porodila...ve snu. DOMA, tak nějak divně rychle, a pak jsme to tajili, že jako jsem ještě vcelu a užívali si ve třech, jen nevím, co to bylo, ale vím, že jsem manžovi volala (byl někde mimo ani nevím kde) jeslti tedy vojta nebo dominik :fearful:D a ráno jsem se vzbudila a sahala na bříško, zda tam je :grinning: no magor
6. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
šunkofleky se asi nedaj dát do mrazáku co? nemáte některá zkušenost?
6. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
@lio :grinning:
já jsem měla takový porod, šli jsme si lehnout, přítel normoš usnul jak dudek a mě to už chytlo...tak jsem v klidu vstala, šla dolů, psala si ty kontrakce a rozdýchávala...ještě snad i po půlnoci jsem si sedla k PC a psala holkam na koníka (to jsem je ještě neměla pravidelný) :grinning: :grinning: pak přitel zjistil, že nespím nahoře, tak za mnou přišel dolů a co se děje?? a já že rodím?? FAKT?? A co jedem?? tak jsem řekla, že ještě ne, ať si ještě lehne...no pak když byli kontrakce po 15min, tak jsme vyjeli...máme to do do porodky 20 minut :slight_smile:
6. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
@ojo Nemyslím,že by mohl přímo rozjet,tak si to chce zařídit Gazel :wink: ,my sme se minule taky milovali víc jak teď,spíš,fakt jako,že není kdy :sweat_smile:
6. srp 2010 v 10:06  •  3 děti  • Odpověz
@ojo no ale je fakt že neska v noci na mě spal nalepený a přitulený, že jsem se nemohla ani pohnout,ale na záchod jsem vstala aniž by se vzbudil :grinning: pak mi přišlo že do takového místečka pidi se vejít nemůžu, tak jsem tam chvíli parkovala a bála se že ho vzbudím :slight_smile: si včera večer postěžoval, že je nějak unavenej, ráno neslyšel budíka a já už byla venku....
6. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
no nic jdu se ntáhnout tak pa zatím :wink:
6. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
@petja tak mohl, co by ne, pokud to tam bude ready, je to jedna z možností :slight_smile:
6. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
@antana123 poho poleh :slight_smile:
6. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
@lio Já do mrazáku dávám skoro všechno a šunkofleků bych se nebála :slight_smile:
@ojo Taky to dneska vidím na krupicovou kaši - teda neslazenou :wink:
@hupcza No, jako asi ne, ale ona je schopná všeho, když jsme oznámili těhu, tak se složila byla v nemocnici (doktoři na nic nepřišli, zdravá jako rybka, takže to bylo psychického rázu) - opět střed pozornosti, ale nebudu to tu rozpitvávat - když nejsme zamčení :wink:
6. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
dobré ráno holky, vůbec vás nestíhám. dala jsem prát první mimipračku, heč heč! a do alba pár fotek.
teď vás zas zkusím dočíst.
6. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
@discreet tak dík, udělám zásobu :slight_smile: pokud se to tedy nesní zítra k obědu či tak
6. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
@ojo Sociální poměry nikoho nezajímaly,ale moje dosažené vzdělání ano.Já nemám problém s tím tohle sdělit,ale třeba co sem dostala domů na vyplnění dotazníky,tak ty podepíšu a odsouhlasím,až mě s obsahem fakt někdo seznámí :rolling_eyes:
Dobrá porodka za rohem?Fakt dobrá výhoda.Já to měla vlastně taky tak :wink: Snad zas budu :wink:
6. srp 2010 v 10:14  •  3 děti  • Odpověz
@suzete fotečky luxusní, taky jsem plánovlaa být takhle aktivní, je to krásný aktivní těhulka, moc ti to sluší
6. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.