• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja my ji máme taky max půl hodky od baráku. ono i 10 min, kdyby se člověk spolehl na to že nebudou kolony na jižní spojce, ale když to objedem, tak je to na max půl hodku, to je fakt max času na dojezd za kterékoliv denní či noční doby....
6. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
@petja my jsme se milovali celé těhu, sice ne jak dřív, ale párkrát do týdne jsme to zvládli. teď mi přijde, že buď má strach nebo už jsem moc velryboidní, ale aspoň jednou dvakrát týdně se k tomu dopracujeme. Nejsou to teda žádné maratony. Nechci ho zanedbávat ale ani nutit a nevím právě, jak je na tom on.

u nás od noci prší, s Eliškou si uděláme jen krupicovou kaši a jedem vláčkem do prahy ji předat Martinovi aby ji odvezl domů.

taky chci vlasaté miminko, zkusím pohledat svoji fotku ze dne narození, já byla mega chlupáč, měla jsem 10cm dlouhé černé vlasy a zůstaly, vůbec nevypadaly.

6. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
@suzete S těma vlasama máš vysokou pravděpodobnost,když jsi byla sama vlasatka :wink: Jo s tím milováním to u nás mohlo být obdobně,dokud byl Fíla v bříšku :sweat_smile:
Měli jste pěknej výlet,malá Eli je přítulná,je dost podobná Martinovi
6. srp 2010 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz
@petja pravděpodobnost? no potěš, tak to máme opíčku :grinning: mamča je tmavovlasá, táta byl blondák, ted spíš špinavej a já se narodila černá, chlupatá .-D...ale můj manža je ted tmavej ale jako mimi byl blondáček, tak to bude zajímací :grinning:
6. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@lio děkuji, su ráda, že se můžu normálně pohybovat jako dřív, jen daleko pomaleji.

@petja Elča je jeho kopie, některé výrazy tváře mají úplně stějné. díky bohu za to....je mi takhle bližší, než kdyby vypadala jak jeho bývala :sweat_smile: a jestli prcek bude chlupáč, to by musel být po mě - martin je teda chlupáč, ale ne na hlavě :slight_smile:
6. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@rennu: pejsek jako mravenečník musí být legrace. Jj, otírání ťapek je pro mne taky zážitek :slight_smile:

@antana123: to lehátko od fischer price mají 2 kámošky a jsou moc spokojené :slight_smile:
Jé, to je drahej zlaŤouch, že ti řekl, že se mu líbíš :slight_smile:

@lio: jj, taky je tu tma, nejradši bych zalezla, ale v 11,45 mám poradnu, tak to už se neoplatí :slight_smile:. Tak si dám svačinku, pak sprchu a pojedu :slight_smile:

6. srp 2010 v 10:27  • Odpověz
@kovalda tak at poradna dopadne ok
6. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
@hupcza: ty první dvoje mám taky....a ještě od Kikko. Vlňáčky šly zatím mimo mě.

@petja: u nás nechci moc já....naposledy mě to i bolelo, a nebylo to nic moc :unamused:

6. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@kovalda Ještě tě čeká příště poradna u tvého gyndra ,nebo už do porodky? Mi to nakonec vyšlo v porodce kontrola až 38+2 a jsem ráda.Navíc bez vagin.vyšetř.jen KTG a UTZ tak je to super
6. srp 2010 v 10:34  •  3 děti  • Odpověz
holky a dělali vám teď na konci nějaké stěry? bo mě jen dycky Mudr prohmátl čípek a jinak nic, teď mě poslal už do porodky, a to už budu končit 37tt. No hlavně že je snad vše ok.
6. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
nevíte některá něco o Jenny?
@petja: tak super, že můžeš odmítnout vaginální vyšetření :slight_smile:

@suik: story se schránkou dobrý :grinning:, takže teď je dobře popsaná i pro němce, ale nedostaneš se k obsahu :grinning:
Zvednout pejska - no, stejně bych se musela aspoň 1x ohnout a má asi 9 kg :unamused: , to to tu chvilku ve dřepu vydržím :slight_smile: (teda zatím) :slight_smile:

@lio: mně taky bříško ztvrdne na kámen, když mám plný močák, ale dneska to zaspat šlo a pak kupodivu ani bříško jako šutr nebylo, no vlastně bodeť by ne, když jsem si šla jen "cvrknout" :slight_smile:

@antana123: no tak když je přítel věštec, tak je jasný, že je v klidu :grinning: :grinning: :grinning:
@suzete Mě bral ve 36tt stěr na SA,streptokoková infekce.V případě pozitivity se nasazují ATB tuším,aby se zabránilo přenosu na dítě běhemporodu.Takže jsem šťastná,že negativní!

@kovalda Taky ho můžeš odmítnout :wink:
6. srp 2010 v 10:43  •  3 děti  • Odpověz
@lio: to je od něj hezký, že nechce bejt odstrčen, ale souhlasím s tebou - vzbudit je až na poslední chvíli :slight_smile:
Jé, tak už jsi ve snu rodila konečně i ty :slight_smile: a tajili jste to? :grinning:
Myslím, že šunkofleky se dají zamrazit :slight_smile:

@discreet: tvoje tchýně je teda případ pro Chocholouška, děs

@suzete: fakt obdivuji tvoji energii a akčnost :slight_smile: a velká ségra je krásná holčička :slight_smile:

@lio: díky moc, jsem zvědavá, co mi pověděj dneska :slight_smile:
6. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
tak ani 6 natož devět kilo by se mi taky zvedat nechtělo :grinning:

jsou nějaký rizikový skupiny u toho strepktokoka? Jako třeba častější vaginální infekce?

já se někdy močák snažím taky zaspat, ale už to moc nejde, jsem jak kámen a je to pak úleva, když se vrátim, ale přemluvit se k vstátání je nadlidský úkon.
Já budu večer vařit guláš a pro sebe na dopoledne nevím, asi si dám tu jednu kojeneckou kaši s kakaem.

Jenny a miminko jsou doufám v pořádku, ona sem myslím nechodila tolik často, tak třeba to je taky tím, že má teď jiný starosti.
6. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
já teda mražený jídlo nemám ráda žádný, maximálně omáčku.
6. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
@petja: no, dnes kontrola naposledy u mého gyndr. a příští týden registrace v porodnici a poradna už u nich .... Možná zkusím také odmítnou vaginální vyšetření, když mne bude vyšetřovat dnes můj gyndr.

@suzete: no, mně dělali stěry asi před měsícem na ty streptokoky či co to bylo

@gazel: od jenny zatím další zprávy nemám, zkusím jí napsat :slight_smile:
6. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@suik jediný co mi nevadí mražený je pizza a syrový maso :grinning:

@kovalda no jen jsem si nan í teď vzpomněla, všechny ostatní maminky se hlásí a ona nic. tak snad jsou obě v pořádku. Hanncca je asi v nemocnici s malým, že??!
6. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
tak jsme taky byli v krámu, hnus počas, ale docela teplo a aspoň jsme se všichni vyvenčili :slight_smile: :slight_smile:

@suzete já jdu na poslední poradnu, když budu 37+4 a bude mi dělat ten stěr na streptokoka, jak psala petja...

a přítel byl taky vlasáček, takže Tomáš se narodil po něm, taky mu vlásky zůstali, jen teda hoooodně zesvětlali skoro do blond a to je měl jak uhel :grinning: :grinning:

náš pejsek má taky tak 9kg...zvedání by nebyl problém, když tahám Tomáše, který má tak 10-11kg :sweat_smile: naštěstí po schodech nahoru i dolů už leze sám, tak nošení mi odpadlo :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
@kovalda Vzhledem k tomu,že se natáčí KTG a dělají průtoky na UTZ přijde mi to opravdu zbytečné.Pro mimi dělám vše
6. srp 2010 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz
@suik: no, taky mám radši čerstvý jídlo než mražený, ale ta paráda, když se ti nechce vařit, nebo když na to nemáš čas a místo chleba s něčím si vytáhneš pořádný jídlo :slight_smile:
6. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
Holky pa,my jdeme pro pečivo
6. srp 2010 v 10:55  •  3 děti  • Odpověz
@gazel: už jsem jí napsala :slight_smile:. Možná že si ji taky nechali v porodnici, proto nepíše.

@petja: no, uvidím, zda seberu odvahu na odmítnutí :slight_smile:
6. srp 2010 v 10:58  • Odpověz
Jé, dneska začínám 9. MĚSÍC !!! :slight_smile:
6. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
@suik tak jasně že je lepší jídlo čerstvý ale trochu se snažím myslet na začátky s prckem, kdy vyvařovat fakt nebudu....
nebo jako neska je fajn si něco vyndat a ohřát.....jako nouzovka to jde....
jinak guláš jsem si navařila a snědla :grinning:
@kovalda tož vítej v klubu :slight_smile:
@suzete Mě budou dělat stěry ve 37tt .
K vláskům, já byla plešoun do jednoho roka a teď bych se mohla přidat ke Kelly Family :slight_smile:

@lio šunkofleky zamrazuju a neni problem

@petja intimnosti jsou u nás doma už skoro cizím pojmem. Z mé strany není vůbec chuť a manžel má i strach, přeci jen máme za sebou 2 potraty. A teď mi navíc přijde, že už je ve mě tak přeplněno, že by se tam už ani nic nemohlo vejít :sweat_smile: Nehledě na to, že jsem nemotorná a bolavá.

@gazel já mám na novosklady svrchňáčky Haipa a Thirsties. Mám zatím 3 ks, 1 x XS a 2 x S a zbytek budu dokupovat za pochodu.
6. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
když mluvíte o stěrech, sem se zase zabudla zeptat jak dopadly, kruci fix, dycky na něco zapomenu....ale už mi je dělali a výsledky by už taky měli mít
6. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
ad přibírání - tak prcek má ke konci nabírat 0,2-0,25 kg týdně - tak kdyby to nešlo nahoru, asi by to znamenalo, že hubne máma ..i když na druhou stranu ubývá plodovky, alene až tolik
@lio: my byli nkaoupit - budeme mít květákovou omáčku s braborama a vajíčkem ...ale šunkofleky bych si taky dala :slight_smile:
6. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
@hupcza počítala jsem že půjde váha nahoru, ale kilo a půl za týden, mi přijde moc :-O na to že prcek přibírá takhle málo :slight_smile: no jo holt to musím ze začátku těhu dohnat no :slight_smile:
6. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.