• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio: děkuji za uvítání :grinning: Jinak stěry mám výsledky zapsané v průkajde, tak kukni, zda to tam taky nemáš :slight_smile:

Jinak já dnes taky nevařím, protože budu courat po městě a tak ... :slight_smile:
6. srp 2010 v 11:13  • Odpověz
jo zahlídla jsem debatu o hemeroidech...tak já včera měla trochu krve na papíře a dneska, jako když kadím nože :astonished: :confounded: :confounded: tak jsem hned nasadila mastičku, bo hemeroidy už jsem poznala :sweat_smile: jen teda je mi divný, že z ničeho nic, kadím denně a normálně, žádná zácpa nebo tak :confused:
6. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
@kovalda no v průkajdě ted z porodnice samo zápis mám, možná to tam je, ale to jejich mega doktorský písmo fakt nerozluštím, takže se musím zeptat.
6. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
Dobré dopoledne, i u nás byla dnešní noc jedna z těch výživnějších, ještěže ráno pršelo a stroje tím pádem nepracovaly a já to mohla dospat. :slight_smile:
Co se intimností týče, v poslední době mám pořád erotické sny, ale vlastní akce se obvykle díky mojí hroší postavě a obratnosti zvrhne v záchvat smíchu. :slight_smile: Nevím, kolik přibírá prcek, ale já zdárně - už je to 17 kg.

@hupcza Jé ještěže jsi mě inspirovala s květákem, ten už jsme dlouho neměli. :slight_smile:
6. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
@petja: ad milování - no v tomto těhu je to naprostá bída ...dalo by se to spočítat na prstech ....jako chuť by i byla ...ale potřebovala bych k tomu jiný spodek :slight_smile: ..nijak to nehrotíme ani jeden
@gazel: no je fakt moooc hezká .... však už máš zkušenost a víš, jestli ti to stojí za to a jak dlouho ti hezká vydrží, případně jak často jsi ochotná ji přeprat
ad novosklad - a vůbec všechny - vždy se snapkou ...líp to drží ...jo a v létě jsem nedávala svrchňáky vůbec (teda na doma za hezkého počasí) ....prostě když bylo mokro, přebalil se ....

@petja: haipy se ti vytáhly? já už jedu 3. velikost a změna rozměru žádná (v každé velikosti po 2 ks) - vlastně slyším prvně, že se někomu vytáhly ...a na protékání jsou bych řekla nejlepší - třeba imse na noc vůbec nedávám, jelikož je jasné, že bude durch
ad čč - nové - opět úplně opačná zkušenost - jsou v naprostém pořádku - bez jediné dírečky, pořád bílé, žádné vyšolíchání - používím je denně už 16 měsíců
6. srp 2010 v 11:19  • Odpověz
@kovalda jako po praze ?.-)))) to si to v tomhle počasí užij :-P
6. srp 2010 v 11:19  • Odpověz
tak to my vařit musíme :slight_smile: mám v baráčku dva velký jedlíky a je to teda znát :grinning: včera jsem vařila oběd s tím že to bude i na večeři (bylo toho fakt mraky) no pak přišel manžílek z práce a dal si "menší" svačinku... no maso zbylo jen pro něj a brkaši jsem dělala novou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to se pak ještě musel docpat rohlíkem s nivou :grinning: Teď jsem dala péct kuřecí stehna a na večeři si půjdeme někam sednou a oslavit výročí svatby a moje narozeniny :dizzy_face:
6. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
mne je tedy neska divný, že už jsem vypila tolik vody, čaje a ještě nebyla čůrat :-O tedy už se mi jako chce, ale to po 4 hod co tu postupně upíjím je tedy na čase ....ježíš ještě tohle by mi chybělo
6. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
@suzete: teda vy musíte být draci, když jste se milovali míň než dřív a to párkrát do týdne :grinning:

@suik: mě od vlňáků odrazobvala ségra, ale nakonec jsem si je koupila a max. spokojenost
s mraženým jídlem jsme na tom stejně :wink: jen ještě mrazím ovocné knedlíky
6. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
@gazel jůůůů vida, další lvice, tak krásné narozeniny a výročí máte v den tvých narozek? :slight_smile: fíha
6. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
@lio děkuju :slight_smile: nene výročí jsme měli minulou neděli (1.8.) :slight_smile:
6. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
@lio: já na to mám v průkajdě předtištěnou kolonku, takže ručně a sestřičkou (tj. čitelně) je vypsán jen datum a zaškrtnuto negativní :slight_smile:
Jinak mé cestování po Praze - nejdřív k dr - autem. Pak sockou pro šátek, snad na ten kus nebude pršet - od metra k obchodu. No a pak už zas jen autem, tak to snad půjde :slight_smile:

@gazel: panečku, tak manža je pěkný jedlík :slight_smile: Vše nej k narozeninám a výročí :grinning:
6. srp 2010 v 11:27  • Odpověz
Tak a já se jdu obléct do té poradny, tak zatím
6. srp 2010 v 11:27  • Odpověz
@gazel tak to jooo a zfoukáváte to najednou :slight_smile:
6. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
@lio: ad psaní kontra ...nepsala jsem ...nepsal jsem ani časy kojení ...ani nic jiného ...není mi to vlastní a musela bych tomu věnovat naprosto neúměrnou energii
@discreet: tak tohle už je hysterická reakce - tchýně to má taky ...když je málo pozornosti onemocní ...co na to říct ... :confounded:
6. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
@kovalda tak to jo, autem to snad zmákneš, tak pak dej vědět...
6. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
@lio: já s ondrou přibrala prvních 7 měsíců 5 kg a zbytek do 12 během posledních týdnů ...myslím, že to neva
@lio @kovalda @gazel: jo pizzu a maso ještě taky, i když s tím masem mám občas problém, já třeba namrazím co se nesní, ale pak se to akorát stejně vyhodí, prostě to u mě nefunguje....
Já vyvařovat taky nebudu. Asi si zavařím nějakej ten guláš a jinak to budu muset vymyslet jinak. Asi budu na kaších a na jogurtech, sem tam snad něco uvaří manžel, třeba kuře a rýži, to mu jde.

@gazel jj..taky ty mé plány, že mám navařeno na dva dny obvykle dopadají nějak takhle :grinning:
jinak vše nej :wink:
6. srp 2010 v 11:32  • Odpověz
@hupcza fakt? no já na zač. těhu tak do 30tt držela 4 kila....a ted už mám 10 hore, ale je fakt že začínám mít megabalon :slight_smile: tak dík za uklidnění, hodně piju, tak asi taky něco zadržuju no....
6. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
no takhle já dělala včera tousty, sem si říkala, že když je dort, dá si každá kolegynka jeden, tak sem udělala dvojnásobek, že zbyde pro manžu a ona si dala každá dva :grinning: s manžou jsme se pak minuli u výtahu, já šla venčit, on domu a přijdu a tousty si udělal sám, a ještě mi nabízel :slight_smile:
jinak pokud dám do mrazáku něco co mi moc nejede, tak to pak z mrazáku taky nejím....
6. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
@kovalda jedlík to on je :slight_smile: za ty 4 roky co jsme spolu přibral 14kg (před tím to bylo takový ubožátko hubený :grinning: ) Děkuju :slight_smile:
@lio no on nějak nebyl dřív čas výročí oslavit. v neděli přijel z akce unavenej a hlavně malej si ho musel užít,když ho celý víkend neviděl :slight_smile:
@hupcza no budu to muset ještě promyslet s tou autosedačkou :-/ pak se mi tam líbí ještě ta celá žlutá tak nevím jestli to bude o fous lepší :grinning:

@suik já do mrazáku nic neschovávám, stejně se to pak už nejí a čerstvě uvařený je lepší :slight_smile:

A já teda normálně vařila i s novorozencem, ikdyž on byl hodňoučkej už od malinka. budil se jen na krmení a kolikrát i na to jsem ho musela budit :slight_smile:
6. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
@hupcza si taky nedokážu představit, že bych něco zapisovala....

jaký máš plínky? Já mám kikko eco lux a pak nějaký český ze semil, ty prej nejsou moc dobrý, co mi říkala kámoška. Ty budu na to ublinknutí a tak, jen tam budu muset našít ty značky, já je sice poznám bezpečně, ale manžel už ne (bílá a béžová žádný rozdíl a velikost čtvrečků a měkkost taky ne :grinning: ) jsem ještě včera dostala vyhubováno, že dítě bude citlivka, když to budu rozlišovat na zadek a na obličej, jen nevím jestli mi stačí 10, ještě mám 10 tetraplen, ty taky nejdou na zadek....

mám někdy chuť navrhnout novou průkazku a uspořádat kurzy psaní pro doktory, k čemu to pak je, když z toho nikdo nic nepřečte :unamused:
6. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@gazel já nerada vařím i normálně....a pro sebe už vůbec. V poslední době mám k tomu vaření fakt odpor.
6. srp 2010 v 11:40  • Odpověz
@petja: ptala jsem se v diskuzi epino, ale zatím nikdo nereagoval, stačí ta verze bez měřidla? K čemu je vlastně dobrý, to kontroluje ten obvod?
6. srp 2010 v 11:42  • Odpověz
@suik já reagovala .-) :-O
6. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
@suik a petja tam taky reagovala :slight_smile:
6. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
@suik a je nutný rozlišovat na zadeček a na pusinku? já měla pár s obrázkama a když nebyly tak jsem šáhla po obyč na prdelku.... jen pro sebe mě vařit taky nebaví :slight_smile:
6. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
já taky s ondrou vařím od malinka...nejdříve v šátku ....dneska jsme v takové fázi, že sedí na lince a pomáhá míchat ...nikdy se nespáli, ví, že to "pááááá" ...na to jaký je aktivista, je u toho vždy v klidu ...podává mi koření (samo, že lehce nesmyslně :slight_smile:)...ale je spokojený a jýá mám klid
dneska "vařil" sám - vytahal mi z tašky zeleninu, nacpal ji do hrnce a podával mi ji ..asi chtěl dolít vodu, když jsem stákla u dřezu :grinning:
6. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
@hupcza tak já nemyslím že nebudu vařit s miminem, ale po návratu domů tedy asi nééé, jíst donekonečna jídlo z mrazáku se nechystám a omezovat vaření kvůi mimi taky ne :slight_smile:
6. srp 2010 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.