• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
no já dědila po ségřiných dětech a oblečky byly ještě před pár měsíci v oběhu - takže v pohodě :slight_smile:

no a taky na těch hadříkách jsou cedulky a na nich napsáno, na kolik se to má prát, že jo ....nevím, ale na 60 snad nemám ani jeden hadřík - spíš tam je pár na 30
6. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
Tak jsem zase přihodila pár foto z mého dnešního řádění... praní a žehlení :wink:
6. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
@discreet no řádíš solidně :grinning: :grinning:
6. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz
Tak jsem zpět z poradny a mám už i koupený šátek na nošení :slight_smile:
Čípek se mi opět zkrátil o 0,5 cm, ale v poho, pořád má 2 cm :slight_smile: Dělal mi stěry na strepkokoky a tak .... a pak jsme si podaly ruce, ať je porod super a bez komplikací a příjít mám po šestinedělí :slight_smile:
6. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
@kovalda šátek pěkný a gratulka ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz
@hupcza Mě tehdy prodaly na hemeroidy FACTU a nevypotřebovala jsem ani jeden čípek,akorát sem byla nštvaná,že sem za to dala tolik peněz :confounded: A je pravda,že mi taky samy odešly,jak se všecko ´´ usadilo ´´ :wink:
No,na 60 peru jen ručníky,občas povlečení,pokajděný pleny z látkování,oblečení nee
6. srp 2010 ve 14:22  •  3 děti  • Odpověz
Koukám, že se tu rozebíralo to vaření. No samozřejmě doufám, že mi půjde vařit normálně i s malou - ať už v době, kdy bude spinkat anebo s ní v šátku, ale na první týdny chci mít aspoň něco málo v mrazáku uvařeno :slight_smile:. Ty první dny si budeme zvykat a tak ... :slight_smile:

@petja: já taky normálně miluju parné léto a furt jsem ve vodě, ale takhle v těhu mi tohle počasí anebo tak do 25 stupňů vyhovuje teda maximálně :slight_smile:

@suik: normální u chlapů - že až na zeptání to řeknou :slight_smile:. Super, že zítra přijde a vysvětlí a taky pomůže sehnat nějakou, co bude mít v září čas :slight_smile:
6. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
@kovalda tak super že kontrolka dopadla ok, co je to za šátek tedy konkrétně? My asi zajedem zítra pokoukat...
6. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
@kovalda já přemohla lenošení a po dovaření jsem se dala do cvičení, zase o čísílko zlepšení :slight_smile: a ted si asi půjdu dáchnout s psiskama, chtěla jsem ven, ale leje -(
6. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz
Bez programu 90 stupňů bych se asi taky obešla, snažím se si vzpomenout, jestli jsem to někdy použila a asi ne :grinning:

@lucinecka222: jejda, chudák malá - slabý otřes mozku a k tomu viróza, to je hrozná kombinace. Tak si dejte nějakou skvělou silnou polévku a snad vám to oběma vžene trochu síly :slight_smile:

@lio: je to hoppediz madrid :slight_smile:, koupila jsem ho na bráně :slight_smile:
6. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz
@lio: já dnes a včera epi-nování neměla - bo jsem u tchýně. Ael zítra se na to zas vrhám, taky chci být o čísílko lepší :slight_smile:
6. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz
@kovalda co tatarina neozvala se???
6. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz
Jinak teď jsem dopapala fazolky na smetaně s bramborem, mňam, to mám moc ráda :slight_smile:
6. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz
@lio @petja Prosím v jaké poloze s epi-no cvičíte? Já začínala na zádech, ale pak bylo čím dál obtížnější balonek vytlačit. Takže jsem přešla do kleku, tak se mi ho daří i mnohem snáze nafukovat, ale zase mám hodně velký problém balonek v sobě udržet, tlak na konečník je nesnesitelný a balonek se dere ven až moc rychle bych řekla. Poraďte. Děkuju. :slight_smile:
@antana123: tatarina se neozvala, ale psala jsem jenny a ozvala se hanncca, tak vezmu mobil a honem vám to sem písnu :slight_smile:
@kovalda jé to taky můžu jen ted nesmím na žlučník :frowning2:
@ladenka: cvičím vleže s podloženou horní polovinou těla
6. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz
@antana123: teda chuděro, ty díky tomu žlučníku máš teda ten jídelníček strašně zkrouhnutej :unamused:
6. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz
Takže SMS OD JENNY:

Ahoj, zatím baštíme nepravidelně. Někdy sní vše ode mně, jindy jen kousek a dokrm. Žloutenka nás trápí. Až ta bude O. K., tak mi ji dají na pokoj. Zatím je to ještě hodně.
6. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz
A ještě SMS OD HANNCCI:

Míša má žloutenku, ale jinak dobře přibírá. Možná nás už brzo pustí domů. :slight_smile: Akorát jsem ho ještě pořádně neslyšela plakat, ale on mi to určitě vynahradí :slight_smile:. Pozdravuj na MK
6. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
@kovalda aha tak tento v merku nemám, nebo mi to nic neříká, ten název
no já včera taky ne, takže ob den, skoro 30 min, snažím se prodýchat ten tlak a pak vytlačovat....tak snad...

@ladenka jelikož v kleče rodit nebudu, cvičím tak jak budu rodit, takže polosed, spíš zatím ještě leh....ale taky podloženou horní polovinu těla a při tlačení si chytnu nohy a zatlačím, rukou přidržuju at to nevytlačím rychle...
6. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
@suik no je to mazec no :frowning2: oni ho tam mněly šaptně postavený no :frowning2: snad ji bude brzo lépe no :frowning2: ted má tu vyrozu :unamused: :frowning2:
@hupcza jj musíme se stoho dostat,no ty hemeroidy mi dávají pořadně zabrat :frowning2:
@ojo no ja jsem teda zvědava co mi řekne doktor v uterý zda mi na to něco dá :unamused: ted mám teda strach při porodě tlačit :frowning2:
sem se najedla a jdu spočnout jsem KO :unamused: :confounded:
@ladenka Já cvičím vleže či pololeže,nejlíp cvičit tak,jak se chystáš nebo myslíš,že budeš rodit. Já budu dnes cvičit až se vrátí manža večer z práce,páč malej nespí a 20min si s ním prostě neurvu :grinning: Jinak já zatím cvičila denně
6. srp 2010 ve 14:45  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda Díky. Tak jsem taky právě cvičila, podložená polštářky, ale v téhle poloze byla fakt fuška tlačit balonek ven. :wink: Včera jsem dala obvod 26cm. :wink:
@kovalda koukám žlutáskové, ale brzy budou fit, když to není nic horšího....
6. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
@kovalda MALÁ mi nechce papat :unamused: :cry: sestra říkala že nemusí ale že musí hodně pít a ona nechce ani pít no je to síla ja nevím jak ji mam donutit pít :frowning2: mně je taky divně něco na mně leze jdu si lehnlout papa
6. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
@ladenka tak to gratulka k cm
6. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz
@discreet: ty jedeš :slight_smile:
6. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
Holky díky, jenže já právě vůbec netuším, v jaké poloze budu rodit. Zkusím si o tom promluvit po víkendu na kontrole s PA. Já cvičím každý den kromě neděle, to je manža jediný den doma, tak jsme spolu co to jde :slight_smile: .
6. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
@ladenka To jo,to si dobrá! Porod bude hračka :wink:
6. srp 2010 ve 14:50  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.