• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu: jejda, chuděra beru. Tak ji moc pozdravuj, no a snad ty atb brzy zaberou, aby jí bylo líp a aby mohla k Adámkovi.
Jinak nám PA na kurzu v porodce říkala, že kontrakce k porodu poznáme - že nás "zloměj v pase", jak budou bolet :slight_smile:
6. srp 2010 v 16:24  • Odpověz
Tak já se zas balím, jdu nakoupit jídlo na víkend a taky kojo podprdy, kojo košili, plenky do porodky a zbylou drogerii a lékárnu, co nám ještě chybí, ať už mám tu tašku komplet a i ostatní věcičky a mám klid :slight_smile:
6. srp 2010 v 16:26  • Odpověz
@kovalda jo.. zlomení v pase je vystihující :wink:
6. srp 2010 v 16:28  • Odpověz
@petja uf,no občas ztvrdne a za 20minut zase a břicho bolí jak na MS a tlaky do břicha...ale je fakt, že jsem nervní jako pes :unamused: chtěla jsem to jít rozchodit, třeba jít vařit a prd...je to ještě horší.....tak jako sedím na posteli, nohy natažený, tak snad to k porodu nebude :wink: díky

@ojo tak do vany nejdu, jsem tu sama a při mým štěstí by mi ve vaně praskla plodovka :grinning: :grinning: a nebo bych utopila mobil, čekám na zprávy ohledně tatínka z nemocnice...... :cry:

Beru budu pozdravovat neboooooojte, už mi psala, kde přesně leží a až mi dojede manžel a domluvím se s ním, kdy mě bude moct za ní hodit :slight_smile:
6. srp 2010 v 16:28  • Odpověz
@rennu Tak pokud to bude postupovat,stejně tu vanu zkusíš :wink:
6. srp 2010 v 16:33  •  3 děti  • Odpověz
@ojo Jo a ozvy se furt držely,jo? To je Tomíkdobrej.Můj malej měl taky hlavičku jako šíšu,ale zdeformovanej tvar,to ne...
6. srp 2010 v 16:34  •  3 děti  • Odpověz
@rennu ja to mam ted taky, myslim ze to je tim pocasim..presne jak popisujes..ale mam trochu strach, manza odjel do prahy, nez odjizdel tak domluvil Vincikovi, ze ma do rana urcite vydrzet :grinning:, a ja sem vecer sama doma :unamused:
6. srp 2010 v 16:37  • Odpověz
@petulka86 nesledovala sem teda cas..ale ten tlak v brise sem uz mela takhle pred bourkou, fakt to asi bylo pocasim, ale ted k tomu prave pribyla ta bolest v podbrisku jako pred MS, no radsi sem si lehla..jinak mi dost odchazi asi ta zatka je to takovy strasne husty a tahly, ale to uz ze me jde taky delsi dobu.
6. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
@petulka86 no já včera byla na houbách :grinning: frajerka....ale už od dopolka mě to dnes zlobí a to jsem tu měla návštěvu, spolužáka z Vysočiny s manželkou, loni jsme jim byli na svatbě a taky čekají, teda jsou na začátku teprve....ale jak byla zábava, tak jsem tomuu času nevěnovala pozornost :sweat_smile: Ted jsem nervní, mám stres jak blázen...tak jen sedím, čumím do PC a čekám až zazvoní mobil...tak se asi i víc sleduju :confounded: chtěla jsem jít vařit, ale prdlajs....jak vstanu, ztvrdne hned :confounded:

@petja no snad na na tu vanu nedojde :sweat_smile:
6. srp 2010 v 16:48  • Odpověz
@petulka86 jinak výtoh hustší mám taky už pár dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bůhví, co to je :sweat_smile:
6. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
Mě se zase zdá,že mi mimi kleslo níž,páč už od rána mě žaludek nebolí,můžu jíst a není mi zle,žáha mě nepálí
6. srp 2010 v 16:57  •  3 děti  • Odpověz
@rennu no tak to sme frajerky obe :grinning:! ja byla vcera s manzelovou maminkou taky na houbach! :sweat_smile: a rostou rostou? :slight_smile: my sme nasli i pravaky a naky boruvky sem posbirala, z lesa sem sla jak cune :grinning: Manza nejdriv trochu remcal, ze sem se zblaznila ze mam lezet a ne litat po lese a at si me tam mamina klidne odrodi(ona je puvodne porodni asistentka :wink: ) ale prece nebudu celej mesic jen lezet a cekat :wink: ! vecer sem byla rozlamana, zada me bolely ale nelituju, byla to hezka prochazka :slight_smile: skemrala sem ze cci vanu, ale manza byl neuprosny, ze sem ji mela vcera tak sem mela utrum :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze prej jen ob den :rolling_eyes: je fakt ze kdyz uz sem otevrena tak bych asi moc nemela rochnit vincika v horky vane ale kdyz to je takova uleva! :dizzy_face: No a ten vytok..ja uz bych to ani vytokem nenazvala je to obcas fakt jak naka "silikonova hmota" fakt strasne husty tak si myslim ze to je ta zatka a nekdy to bylo nazelenaly a nekdy naruzovely, ale vetsinou bily..no nevim ale bez vlozky uz se neobejdu :unamused:
6. srp 2010 v 17:01  • Odpověz
@petulka86 tak to radsi lez a nevar..jinak ja sem taky dost nervozni ze manza odjel a musim vecer preckat sama a do toho ty bolesti v podbrisku, radsi nic delat nebudu
6. srp 2010 v 17:04  • Odpověz
@rennu v "nejhorsim" se sejdem ve fakutce na porodnici :grinning: ja pokud by to prislo tak mam narizeno jet tam..ale doufam ze treba prijde bourka nebo se nak zmeni tlak a prejde nas to obe a jeste do konce mesice nak vydrzime :wink:
6. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
@petulka86 hehe, dobrý, já byla s mojí mamkou, ta není teda PA, byly jsme jen tady kousek od sídliště, ale našli jsme babky, praváky, křemenáky a kozáky :slight_smile: já byla spokojená, prospělo mě to :slight_smile: taky odmítám ležet doma, už jsemm 36+6, tak snad je to ok :slight_smile:, kdyby něco :slight_smile: Jinak můj taky remcal, jsem mu mohla volat z lesa jen v případě, že rodím....ale co, jsem mu řekla, že on si jezdí bruslit, tak já si půjdu na houby, aspon jednou...protože je mám tuze ráda od sbírání po konzumaci :slight_smile: Tak manžel jel vyzvednout moje rodiče, byli v lese, někde a on najednou nemohl jít a kácel se jim tam...naštěstí tam byli ještě strejda a teta....ale nahnat je, kde jsou a kde vylezou, kam pro ně zajet....a od tý doby se tu klepu strachy, jak ratlík :frowning2: Ale už mi volali, že po dlouhém vyšetření na pohotovosti ho vezou ještě na neurologii a tam se uvidí......no na jídlo nemám ani pomyšlení :rolling_eyes:
6. srp 2010 v 17:11  • Odpověz
@petulka86 no tady se přehnal ted slejvák...jediný tlak, co mám, je v bříšku a cítím, že mi občas vleze až hnusně do hlavy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Klidně se sejdem v porodce, ale můj maličký se ještě neotočil :frowning2: Můžem navštívit i beru když vím, kde leží :wink:
6. srp 2010 v 17:12  • Odpověz
@rennu doplnění, můj tatínek měl ten problém v lese
6. srp 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky, můžu někoho poprosit o stručné shrnutí nejdůležitějších dnešních událostí? Já poslední dny nestíhám, omlouvám se :sweat_smile: ...

Já dnes byla u zubaře, naposled před porodem a po porodu mám jít zas, přijde mi, že to trošku přehánějí... Stejně mi jenom jukne do puse, rýpne do dvou zubů a řekne, že dobré.

Včera jsme se stavili postýlku, mám v ní už i peřinky, zatím jsem je zakryla starým ubrusem po manžově babičce, který si sama šila a vyšívala do výbavy, tak mi to přišlo takové pěkné, že by měla radost, že ho užije i pravnouček. No asi jsem trošku prdlá nebo ty hormony :confused: Ale skoro jsem se rozbrečela, tak mě to spojení generací dojalo.... No já jsem hrozný mimoň na tyhle věci.

@rennu Jak je? Včera jsem jen zjistila, že ses nějak necítila, je to už lepší?
6. srp 2010 v 17:15  • Odpověz
@zvirka včera rýpání,jsem to rozležela více méně, ale noc hrůza.....a dnesmi tvrdne břuch a bolí celkem dost, ale snad to bude OK...... :wink: Ad zubař, já byla v dubnu, měla jsem se objednat ještě před termínem, ale už 2.týden mi to nikdo nebere...tak nevím :sweat_smile: zuby mě nebolí, tak snad jsou ok :wink:

novinky Beru3nek je opět v nemocnici, zánět dělohy a tuším hannca i jenny, obě miminka maají žloutenku, je to někde psané zpět, informovala nás kovalda, tak zalistuj, jinak asi nic....
6. srp 2010 v 17:20  • Odpověz
@petulka86 a kdy se ti muž vrátí???
6. srp 2010 v 17:21  • Odpověz
@rennu Díky moc. Tak snad Ti budu brzo líp. A kdyby už chtěl mimis na svět, tak se taky nic tak strašného neděje :wink: Už to bude pěkný macek.

Chudák beru3nek. Snad bude brzo v pohodě, tohohle se strašně bojím.... :frowning2:

Žloutenky snad nebudou tak strašné, hlavně, že můžou být mamči s malýma.
6. srp 2010 v 17:23  • Odpověz
@rennu Jej, chudák tatínek, to máš teda nervy, jak kdybys toho neměla dost sama se sebou. To teda fakt nezávídím. A držím palce, ať je vše co nejdřív v pohodě.
6. srp 2010 v 17:25  • Odpověz
@zvirka není zač...také ztrácím kolikrát přehled, co se děje :slight_smile:
6. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
@rennu prave sem premyslela kdo mel ten problem v lese, dik za doplneni :dizzy_face: nj tak to verim ze mas stres jak blaen, ted do toho to bricho..no snad bude vse ok, treba je to fakt tim pocasim, vcera krasne, dneska zas leje, to sou vykyvy a myslim, ze hlasili bio taky nic moc.Tady byl taky slejvak ale jen se to prehnalo a prave potom se mi zas zhorsil ten tlak v brise. No ja doufam ze nikam nebudu muset, ze to prejde nebo se to min. nezhorsi, ne ze bych te rada nepoznala :wink: , ale radsi bych jeste dnesek preckala, min. aby to nepromeskal manza to je ma nocni mura! :confounded: Jinak v po jdu poprvy na monitor, ted uz budu jezdit do HK k doktorovi kazdy tyden, tak se stavim zas v laborce(Zdenka se na me vzdycky pta a o tobe taky mluvi, je videt ze se taky tesi na vnoucatko :dizzy_face: )
6. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
@zvirka jojo díky, ted tu čekám, až mi manžel nebo mamka zavolají, jak pochodili na neurologii....pak se nemám divit, že tvrdn u jak o život :sweat_smile:
6. srp 2010 v 17:27  • Odpověz
@rennu no nekdy v noci nejdriv po pulnoci bych to videla kdyz bude dobra cesta ..tak budu uz dnes jen lezet a vydrzime to, pak mi sliboval ze uz nikam daleko jezdit nebude :wink:
6. srp 2010 v 17:28  • Odpověz
@rennu nejhorsi je to cekani vid, kdyz clovek nic nevi a jen ceka..to znam :frowning2: tak snad se brzo dockas nakych pozitivnejsich zprav a ulevi se ti :wink:
6. srp 2010 v 17:30  • Odpověz
@petulka86 já jdu na KO v úterý ke svojí mudr. a prý mě pošle do rizikovky do fakultky, pokud malej bude pořád KP...uvidíme, o monitoru nic teda neříkala, ale je fakt, že ona ho má vedle ordinace a dělá ho normoš tam.....Jojo těší se oboje budoucí babičky i dědečkové :slight_smile: No však ona vždycky říká, že sestřička od nich byla na kontrole a jsou tak a tak velký :slight_smile: Ted měla dovču, ale myslím, že zítra se mají vrátit z hor a od pondělí už jde do práce :slight_smile: Tobě ho váží pokaždý????
6. srp 2010 v 17:32  • Odpověz
@petulka86 tak uviddíš, že to bude v pořádku....já teda ležet nemůžu, v noci mi to utrpení stačí :sweat_smile: POkud se pamatuju, tak pokud by jsi rodila dřív, jedete do Hk, že?? Jinak u vás...je to tak?
6. srp 2010 v 17:34  • Odpověz
@rennu No já jsem poslední jak zpomalená. V noci nemůžu spát, přes bych zas spala furt :confounded: A když něco dělám, tak mi to trvá 10x dýl než normálně, k tomu otíkají nohy.... :angry: No už aby byl Mirouš na světě... Už mě to těhotenství fakt zmáhá.

Tak mám čas sednout k počítači tak na půl hodinky a to fakt nestíhám dočítat... Tak jsem moc vděčná za shrnutí :wink: Ani Ti nebudu psát "nemysli na to", protože to se fakt nedá.... Ale budu na Tebe aspoň myslet, ať to je brzo v poho. Já měla před pár dny nervy s tchýní, tak vím, jak to všechno teď v těhu rozhodí mnohem víc. :confounded:
6. srp 2010 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.