• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka tak já v noci taky spím-nespím :sweat_smile: ale přes den i kdybych na hubu padala, tak nezaberu :fearful: Zpomalená jsem taky jak šnek, aspon, že nožky mi neotékají...ale ruce jo :sweat_smile: Jojo, těhu hormony jsou kapitola sama o sobě....mě rozbrečí i občas nějaký zprávy v TV :pensive:
6. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
@rennu ja myslim ze uz ti taky udela monitor v ut, sme tak nak stejne i s tim TP. Nj to je mala poliklinika tak tam vsichni o me vedeli, tam se taky nic neutaji, jen sem prosla po chodbe a hned me zastavovali a ptali se kdy mam kontrolu a co je novyho :dizzy_face: a v laborce vubec, tam sem byla denne s otiskama tak sme porad resili jak rosteme apod. :dizzy_face: No ja tomu vazeni uz moc neverim, on me nejdriv porad strasil ze je mimi vetsi, posilal me na cukrovku, porad ze na me bude velkej apod. ze je tak o tyden starsi a ted na posledni kontrole je najednou o tyden mladsi :sweat_smile: a pak si vyber :wink: ja uz to neresim :sunglasses: Jj, pokud bych rodila driv jedem do HK, jinak bych mela bliz ten nachod..uvidime no. Ted v po mi rikal ze ma 2,3 kg takze kdyby prisel na svet driv(treba tenhle tyden) ze by mi ho pak mohli odvezt do fakultky(kvuli vaze, prej musi mit aspon 2,5kg) a me by za nim poslal az pak :unamused: coz bych neriskovala a kdyby neco tak jedu do fakultky rovnou at muzu byt porad s nim.
6. srp 2010 v 17:43  • Odpověz
@petulka86 nj, jasný....všichni jsou zvědavky zvědaví, co? :grinning: Tak oni mimoušci rostlou nerovnoměrně, ne??? Já jednu chvíli byla taky o týden víc, pak zas o 3 dny míň..ono je to plus mínu autobus :grinning: Jen je zajímavé mít pak to porovnání, jakou váhu mu natipovali a kolik doopravdy měl, co? :slight_smile: Tak pokud budeš rodit v termínu, není proč jezdit až sem...držím pěstičky, aby tomu tak opravdu bylo :slight_smile:
6. srp 2010 v 17:47  • Odpověz
@rennu no prave dyt set o neda brat podle nakejch tabulek, kazdy mimi roste individualne, jj sem zvedava kolik bude nakonec mit, jestli se doktor moc nesekne :wink: Ja myslim, ze to bude driv nez 31. ale pokud by jeste do pulky srpna vydrzel tak bych pak jela do Nach. Jinak taky drzim pesti at vydrzite a hlavne co nejmin stresu! pro oba!
6. srp 2010 v 17:52  • Odpověz
holky: jak vám vážej dítě?

mě ho teda nikdy nikdo nezvážil, nebo jo, ale nedozvěděla jsem se to, tak pro mě jsou ty čísla co tu lítaj naprosto neznámý, mám jen tucha kolik dítě v tomhle týdnu má.
6. srp 2010 v 17:58  • Odpověz
@zvirka, to toho po nás chceš moc, já už si skoro nic nepamatuju, ale většinou běžný těhotenský řešení.....plus to psali o beru a holkách, jenny a hanče.
6. srp 2010 v 18:00  • Odpověz
@suik Mně taky nikdo nevážil.... Mudr. mě jenom prohlídne, poměří břušík, poslechne přes něj prďolína a jdu... :confused:
6. srp 2010 v 18:01  • Odpověz
@suik Jj, já jenom to hlavní, to už rennu psala, jak se maj holky, jestli někdo nerodil a tak... Jinak mi je jasné, že to nejde, já si vše nepamatuju, ani když to přečtu :grinning:
6. srp 2010 v 18:02  • Odpověz
@suik Na UTZ spočítají to a to a řeknou ti kolik mimi v daném týdnu váží.Když sem se nezeptala nikdo mi nic neřekl,ani na velkých UTZ ve 12 a 20tt.Jen můj gyndr ve 30tt mi řekl,páč mimi bylo prý o 14dní starší.Nijak to neřeším
6. srp 2010 v 18:04  •  3 děti  • Odpověz
@zvirka Berunek má zánět dělohy chuděrka a vyžírá si to se vším všudy!!! :cry:
6. srp 2010 v 18:05  •  3 děti  • Odpověz
@petja Už vím, rennu byla tak hodná a informovala mě. To je hrozné, toho se strašně děsím... Myslím na ni.
6. srp 2010 v 18:06  • Odpověz
@suik dělají odhad podle délky stehenní kosti, průměru bříška a hlavičky.....u nás to dělali v 20tt a 30tt, ale jak který doktor :slight_smile:
6. srp 2010 v 18:06  • Odpověz
@suik No mi to dělali pak i v porodce,jak jsem tam chdila na kontroly,takže zkusit to můžeš tam...
6. srp 2010 v 18:12  •  3 děti  • Odpověz
tak mě to je buřt, ale jak o tom všechny mluvíte.... a já zas nic nevím...jsem koukala i do průkajdy, jestli tam není nějakej údaj.

@petja já jdu do porodnice až rodit...
6. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
jen tak orientačně bych chtěla vědět, jestli není mímo moc velký, ale vzhledem k mýmu nepřibírání a velikosti břicha to asi není moc pravděbodobný, že by se tam obřík nějak poskládal.
6. srp 2010 v 18:20  • Odpověz
@rennu: chudák beru ...si to teda vyžírá ...tak že jí moc zdravím a držím pěsti
@suik: no tos mě nahlodala s tím praním ....no každopádně pračka je lehce mimo provoz, takže mám čas do úterka na rozmyšlení :slight_smile:
@ojo: taky si plánuju kratší porod :grinning:
6. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
řekla bych, že jsou nějaké erupce na slunci
taky mám tlaky ..ani ne v podbřišku jako spíš v děloze a na konečník ...no výživné - to mám z toho, že jsme skákali po stavbě u mamky

ad spaní - já poslední dva dny taky nespím ...ondra má tu virozku ..no a přes den bych sice zabrala, ale to s ondrpou nějak nejde ...jeho půlhodinový spánek k tomu není stvořený :sweat_smile: - dospím v poorodnici :grinning:

@suik: nám taky "vážili" ...ale naposledy v 31tt ...."převážení" máme plánováno na příští týden - ale stejně to je spíš orientační ....i když s ondrou to trefil naprosto přesně
6. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
Beru3nek:jé chuděra ta si užívá teda :frowning2: :frowning2:
@rennu s tatkou to je mi líto snaž se nestresovat i ty horka můžou dělat své kolapsů je ted fakt hodně
holky zdá se mi to nebo tady dlouho už nebyla safry???
6. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
jdu spát dobrou noc :wink:
6. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
ahojky zdravím vás sem tu jen na skok pujdu spinkat jen sem našla na internetu tohle :angry: ja bych normalně zabýjela :angry: :angry: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/208057-novorozena-holcicka-spadla-porodnikovi-na-podlahu.html
6. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
@lucinecka222: to jsem četla ... obávám se, že i po tom 25 hodinovém porodu bych byla v tu ránu na nohou a umlátila pana porodníka do bezvědomí
6. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
@hupcza jo přesně to bych vylítla s kuže :angry: :angry: ja jdu hajat pa
6. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
poradte prosim..ja fakt nevim..uz tak nak od 17h citim tlak v brise a do toho bolesti v podbrisku jako pred MS, ten tlak v brise trochu ustal ale ty bolesti v podbrisku sou stejny neli horsi a sou takovy narazovy, jakoze chvili nic a pak to tak nak vystreli to sem jeste nemela..ale cetla sem ze pokud by to byly kontrakce tak by to vystrelovalo ze zad a pak slo do podbrislku a ja to mam ted jen v podnrisku takze by to mhli byt jen ti poslicci..ja vubec nevim..bezva je ze sem doma sama a manzel nekde v praze..co myslite? poslicci nebo kontrakce? mam lezt do vany nebo jen cekat a lezet a kdyby se to zintenzivnilo tak nekoho zavolat?
6. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@petulka86 zkus tu vanu, nebo horkou sprchu, posly by to mělo odehnat, jestli to jsou kontrakce, tak by to mělo sílit a intervaly se zkracovat....tolik teorie :sweat_smile: , já si myslím, že to budu mít taky problém poznat.

@hupcza pak mi ale nehubuj :grinning: , když to dáš na krátký jemný program, nebo ruční jestli máš a pro jistotu do něčeho zabalíš nebo zazipneš (ten pytel je fakt super), tak se tomu nemůže snad nic stát.
6. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
@suik ok, diky!..ale abych pak z ty vany byla schopna vylezt :sweat_smile: radsi zkusim horkou sprchu..ale sou to takovy neprijemny krece, ze se me ani nechce vstavat z postele :unamused:
6. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz
@suik: jooo tak odpovědnosti se zříkáš :grinning: :grinning: :grinning:
@petulka86: já mám dneska něco podobného a i holky psaly ...možná to může být i tím počasím ....počkala bych na vývoj :wink:
6. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
@hupcza no to ja pockam kazdopadne bez manzi nikam nejedu! :grinning: to bude dlouha noc :wink:
6. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
já bych tu vanu taky nehrotila, zvlášt pokud si sama doma, pokud je ti nejpříjemnější ležet, tak lež ,dýchej a odpočívej, uvidíš, jak se to bude vyvíjet.
Vy máte všecky bolístky a já nic a to se manžova babička strachovala, že porodím ze smíchu :slight_smile:
Nevypadá to :slight_smile: :sunglasses:
6. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
jinak s rozpoznáním kontrakcí vám povím takovou perličku
ségra od rána tvrdila, že se přežrala jablek a že je jí z toho teda fest blbě a že se jí teda pěkně honí střeva ...no a mamka jí tvrdila, že to jsou kontra
a ségra si mlela svou
tak večer ji dokopala na prohlídku do špitálu
a ejhle - on z toho vylezl porod :grinning:
6. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
@hupcza jezis tak to me nestras:slight_smile:) ja si prave taky rikam jestli to treba nemuze byt i z jidla..uz sem byla x krat na zachode jestli to neni treeba zacpa nebo zarazeny vetrsy apod. kraviny:slight_smile: ale zrovna ted mam hlad,jenze se nak bojim jit cokoliv pozrit ani chut nemam a je mi tak nak "spatne" plus ty krece..no skvely..a nejvic me stve ze fakt nevim ze to nepoznam, pripadam si jak idiot, tak vyckavam no, nechci nikomu volat a plasit ale zas nechci nic zanedbat kdyz uz sem otevrena a doktor me varoval ze to muze byt i rychly..jenze ten me furt necim desi :rolling_eyes: budu cekat no.
6. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.