• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
rennu ty napinas...nejjistejsi to bude stejne az koncem srpna co? :grinning:
9. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
ren: no my se pohlaví dověděli až v 6 měsíci, jelikož se pacholek točil furt zcela nevhodně :grinning:
stejně to je fuk :slight_smile:
9. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
safryy, jojo na konci srpna to už snad bude 100%
hupcza: jojo, moje řeč, hlavně at je prcek v pořádku :wink:
9. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky,

saffy: neboj a odpočívej, určitě to nic nebylo.

Já jdu taky do Gennetu, chodila jsem tam už i s Kubíčkem a bylo to tam super, hlavně doktoři...všechno mi krásně ukázali i vysvětlili

Všem těhulím gratuluju k úspěšným kontrolám. :wink:
9. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Hezký večer.

Létající miminka? O tom sem nic neslyšela, ale dle vašich ohlasů tady, snad ani vědět nechci :slight_smile:

safryy: no doufám, že vše bude v pořádku. Taky si přijdu jak záchodový toaleťák - pokaždé zkoumám prádlo i papír, jestli vše O. K.

antana: řekla ti, že budeš mít holčičku? Už takhle brzy? A to jako na jistotu? To teda čumím. Vím, že prcek už má vyvinuté genitálie, ale že by už věděli takhle brzy? No hustý. Velká gratulace. :slight_smile:

Teda holky, s těma odběrama, já teda odběry taky zrovna nemiluju a ještě nalačno. No to jsem zvědavá, kolik mi toho budou odsávat. Jsem pro, ať si naberou vše, co potřebujou, ať to mám smetený z jedný vody načisto. Žíly mám dobrý a odebírá se jim dobře, to jen já to nemiluju. :unamused: :slight_smile:
9. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
kov. ty letajici miminka jsou fakt drsne...videla jsem teda jen to co bylo na netu ve zpravach a tuhla mi krev v zilach....deti rvali jak kdyby je na noze brali a zenske s nima machaly za kotniky nebo jednu rucku treba hlava nehlava...pak jsem videla u kamaradky na FB tohle :
http://www.zkouknito.cz/video_32319_magor-cvicte-s-nez-myslite
a tezce jsem opet nechapala...ale tohle ditko se v zaveru smeje...ja bych to vsak svemu detatku nikdy neudelala...
9. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
co se týká pohlaví, tak v poslední době to čím dál častěji dr. říkají ve třináctém v patnáctém týdnu a většinou se trefí, aspon co já vím................ :wink:
9. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
nojá mámpár známých,co se na sále nestačlily divit
9. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
hupcza. hmmmmm, tak to bych nebyla moc ráda........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj všem,
koukám, že jste pěkně popojely.

Kovaldo "erekce na slunci" - ty mě zničíš, fakt že jo!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Na "létající miminka" jsem taky koukal. Teda je dobře, že se o to zajímá Policie. To bylo hrozné! :angry: :angry: :angry: :angry:
My si to nedovolíme se skoro 2 letou dcerou a oni tam házeli s 3 týdenním miminkem, které ještě ani neudrží hlavu; a ta mu lítala na všechny strany!!! Doufám, že ji zavřou, až zčerná! :angry: :angry: :angry:
9. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
sin:tak kriminál pro mámu si myslím tomu prckovi moc neprospěje ... veřejně prospěšné práce a povinná osvěta u fyzioterapeuta apod. ..bych dala já
9. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz
Hurá středa, půlka týdne za náma, za týden jdu na kontrolu :grinning:

Nazdárek všem, doufám, že se všechny máte moc dobře a že mimoušové nezloběj.

Sinix: no doufám, že tě nezničím, to bych asi schytala od tvé drahé polovičky :slight_smile:

Včera mi kolegyňka řekla, že taky čeká mimíse, tak mám moc velkou radost, obě jsme se pokoušely už dlouho a teď jsme obě těhule a ke všemu s rozestupem jen asi 4 týdnů :slight_smile: Tak už jsme v práci 3 těhule, které chodí do práce + 2 na rizikáči. Jj, jde další vlna :grinning: Já jim dám, že baby boom už skončil. :grinning:

S tím určováním pohlaví mám taky pár známých, kteří byli až na sále velmi překvapení. Ale to bylo většinou jen u arogantních doktorů a tehdy, když mimčo nechalo nakouknout na své "nádobíčko" třeba jen 1x. Jinak Ti, kterým to "tam" zahlédli vícekrát, tak to měli určeni správně. No, když jsme to včera probírali s manželem, tak říkal, že čeká, že nám to za 14 dní řeknou na tom screeningu :grinning:
10. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
jezis po shlednuti toho videa se mi udelalo zle..a to jsem videla asi tretinu :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: chudak decko..ten chlap ja magor vypatlanej a matka ditete krava nebeska..a o tom co to toci ani nemluvim...chudak decko bude mit traumata na cely zivot..tem bych dite nenechala ani na minutu a jako socialka bych jim dite okamzite odebrala..vzdyz vzdy nam vstepovali, ze jakykoliv tres muze diteti ublizit a pak to tahani za rucicky a nozicky zpusobuje vykloubeni..a to, ze nohy a ruce budou vykluzovat:frowning2:((( magor , debil..proste nemam slov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahoj všem.

Hup, naopak, tomu prckovi to přímo zachrání život... :sweat_smile:
10. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Kovaldo, to je možné... :wink: Ale už dlouho jsem se tak nezasmál... :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
Ahojky holky, (a sinixi :grinning:)
jak se dneska máte? Já jsem ted doma, odpoledne si jedu vyřídit pas kvůli tomu mexiku a taky řidičák, ten jsem nějak zapomněla vyměnit spolu s občankou hned po svatbě, tak trošku se zpožděním........ :grinning: :grinning: :grinning:

létání miminek - něco jsem o tom četla, ale vidět to nechci, radši............nechápu, jak to vůbec může někoho napadnout...........

já jdu k dr. už zítra dopoledne, tak doufám, že bude vše ok.......
10. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky, odběrů krve se nebojte :wink: . Já to vždycky dělám tak, že na to vůbec nekoukám a nesoustředím se. Nejlepší je dát se do řeči se sestrou anebo doktorkou. To jsem právě včera praktikovala, že ani nevím kolik ze mě krve dosatali ...... :grinning:
10. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Jinak téma letání miminek - absolutně to nechápu. Však např. to 3 týdenní mimčo musí mít strašně křehké tělíčko, brrrr......ani přes mou mrtvolu bych do toho nešla, ale to je pouze můj osobní názor :wink:
10. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahoj laurinko (a díky :grinning: ),
jde to, díky za zeptání.

Ti lidé prostě nepřemýšlejí. To, co píše Lajla, je další věc (kromě té hlavy). S cviky na ramena se musí opatrně i u dospělých, protože ramenní kloub se snadno vyhodí, natož u mimin. A mimina navíc nemají dovyvinuté kyčle, takže to, co s nimi prováděli JE na kriminál a na odebrání dětí. :angry:

Určitě bude, držím palce. :wink:
10. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Zdravím při středě :wink:
Dnešek ráno sem opět trávila zvracením :frowning2: Moc fajn začátek dne :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
K létání miminek se raděj vyjadřovat nebudu, nechci být sprostá :frowning2:
10. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
lauri: ty se máš, že jdeš tak brzy na kontrolu. Určitě bude vše O. K.

sinix: to jsem ráda, že jsem tě pobavila, opravdu :grinning:

kali.kal: teda, musím říct, že tvůj způsob trávení času mi přijde poněkud podivným :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Znám spoustu příjemnějších aktivit :grinning:
Ať je ti brzy lépe :wink:
10. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Kov: taky si dovedu představit příjemnější rána :slight_smile: Doufám, že tak za 14 dní už ty nevolnosti a zvracení přejdou :wink: I když doktorka mě varovala, že u někoho to trvá až do porodu :frowning2: Doufám, že nebudu tento případ :frowning2:
10. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak já dneska byla u dr. a taky mám PN, páč mi tam našel taky hematom...ale už jen pozůstatky :slight_smile: mímo povyrostlo, byli vidět bobíky na ruce i nohy, ale je o týden mladší než podle PM...takže termím dle UTZ mám někdy 19.9. :slight_smile:

kali.kal, zrovna moje kamarádka měla ty nevolnosti až do porodu...chudák, každý ráno problinkala a udělalo se jí lépe až nějak měsíc před porodem :sweat_smile: tak snad ti bude brzo lépe :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahojkyy, tak já zvracela jsen parkrát, většinou ej mi zle až večer, dneska ani nejsem vpráci, musím psát bakalářku, tak jsem si pacošky dnes nepsala :grinning: ale zitra opet do rachoty
10. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
Kovalda - no nepřipadá mi, že jdu moc brzy, jdu po měsíci od první kontroly, takže dosud mi ten čas moc neutíkal........ :slight_smile:
10. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj,
tak jsme dnes viděla tu malou kuličku s blikajícím srdíčkem :dizzy_face: . DNeska mi snad došlo, že jsem těhule :slight_smile: , jsem měla slzy v očích....kontrola za 14 dnů, tak snad se mimčo bude držet.
JInak všem blahopřeji ke kontrolám, nemám čas dočítat....tak snad jste všechny v pohodě.
10. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
sin:odeberme děti všem,matkám,co někdy ujely? ...řekla bych,že jsou nepoučené...pokud šly do akreditovaného střediska cvičit,určitě tam nešly s cílem své dítě týrat .... právě naopak ...takže je třeba je poučit a nepřecpávat děcáky dalšími dětmi z těhle pseudodůvodů
já neříkám,že to nebyl děs běs...alekdyž se kouknu kolem sebe,dělají se dětem jinačejší věci ...včera v obchodě matka přetáhla asidvouletou holčičku,která upadla...nedělala žádné vylomeniny,jen zkrátka zakopla sama o sebe -když tohle dělá na veřjnosti,jak se k ní chová doma
znám matky,co si nevezmou dítě do náruče, protože mají zrovna podpatky a mohly by se zabořit
tohle je týrání mnohem spíše
létání je nemístná důvera akreditovanému středisku
10. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
taky jsem včera viděla to video a dělalo s emi docela zle jak tam to dítě lítalo jak akrobat, snad jim vezmou akreditaci a nebudou to moct legálně provozovat, nelegálně asi jo.
Jinak jak se bavíte o určení pohlaví, tak jedna kamarádka taky chtěla s mužem zjistit co že se jim to narodí, malej se nechtěl při žádném UTZ odtajnit, poslali je nakonec v 8m. do fakultky, kde odhalili pindíka :slight_smile: ale všichni si z přátel utahovali, že už to taky mohli vydržet na porodní sál, nevydrželi :sunglasses:
10. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
kali.kal: to je mi jasný, že si taky dokážeš představit příjemnější rána. Tak ať jsou brzy představy realitou :grinning:

laurinka: jj, taky jdu na kontrolu po měsíci od té první. Rozhodně to teda není brzy, viď :slight_smile: Ale jdeš už zítra :grinning:

ojo: hlavně, že mímo povyrostlo a dle všeho ten hematom už jde do kšá, tak určitě bude fajn a aspoň si odpočneš :slight_smile:

nat: gratulace. Mně vlastně ještě asi moc nedocvaklo, že jsem těhule. :slight_smile:

tux: já si ještě nejsem jistá, jestli to vědět chci, ale když mi to nabídnou, že "to" viděj, tak asi neodolám. Ale "honbu na pindíka (či pipinku)" teda páchat nebudeme :grinning:
10. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Kov, my se necháme překvapit už jsme se dohodlo s manželem, dopadneme jako naši rodiče idkyž u mě si přáli prvorozeného syna, měla jsem modrej kočár, autíčka, a i nějaký hadříky vypadaly na kluka :slight_smile: a dodnes mám hrozně ráda modrou, to bude asi tím :grinning: .

Holky je to hrozný jak vás trápěj ty nevolnosti, ja si to nedokážu vůbec představit, mě vůbec nic není ale klído bych si to sváma na pár dnů vyměnila.
10. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.