• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petulka86: ale moje ségra je pako :wink: neboj - to poznáš :wink:
a nemáš nějakou pa nebo dulu na telefonu?
6. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
@hupcza a kde beres jistotu ze taky nejsem pako? :sweat_smile: mela by byt doma manzelova maminka, je puvodne PA ale uz tak 25 let pracuje jen s duchodci :grinning: ale kdyz se to bude zhorsovat zavolam ji a snad by posoudila jestli nekamjet nebo pockat
6. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
@petulka86: nooo vidíš :wink: ...hele - pako jako moje ségra určo nejsi - ta málem zasklila i druhý porod :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
@petulka86 tak to je super, jestli můžeš zavolat jí....já jsem teda taky pako...

no já do vany teda vlezu, i na tu sprchu musím tam. Takže je buřt co budu mít......Ale s sebou si beru mobil a ručník aby byl po ruce.
6. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
@hupcza ale neni jedina vim min o dvou holkach co to taky nepoznaly :wink: tak sprcha moc nepomohla, krece se porad dostavuji :unamused: zacnu merit intervaly asi
6. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz
hm, teď jsem ochutnala teplou buchtu a křeče mám taky. :sweat_smile:
6. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz
@petulka86 to radši jo...
6. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
@suik jo tak tyhle krece znam, ale ty to ted urcite nejsou spis mam hlad :grinning:
6. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
@petulka86 tak jestli se s tím už nějakou dobu trápíš, tak není divu.....já pak zapomínám jíst.

já vím... trochu lehčuju situaci :pensive:
6. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz
@suik nee jen zlehcuj dal ja se pak aspon tak nestresuju :wink: no ja nevecerela kvuli tem krecim a ted se bojim se necim cpat hlavne se mi ani nechce dolu do kuchyne mozna to vyresim nakou tycinkou :wink:
6. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak nakukuju, jestli nějaké nové mimi není a vidím že lio a antana jsou pořád 2v1......
ale petulko, co se to děje, že by si začínala rodit?

holky, mám takový dotaz, když se narodí mimi už teď, je pravděpodobné, že už bude v poho a donošené, v 37tt, nebo myslíte, že by šlo pravděpodobně ještě do inkubátoru?
je mi jasné, že je to individuální, a jak které mimčo, ale tak mě to zajímá.....
6. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
hlásím se stále 2v1 :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 v 08:13  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

@laurinka.22: http://www.maminkam.cz/tehotenstvi/vyvoj-plodu-37-tyden-tehotenstvi/

@petulka86: tak jak to s tebou ženská vypadá

já volala dule, že má zahájit pohotovos o týden dřív :grinning: - křečuju už třetí den, ráno jsme měla hnačku, bříško klesá a klesá, prsa zralá na explozi ....no s ondrou to po takovém víkendu bylo ve středu hotovo :slight_smile:
samo to ještě nic neznamená - verunčiny přípravy mohou být zkrátka jen delší
ale už jsem přece jen začala balit :slight_smile:
7. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
Dobré ránko

Jééé, Petulka a Hupcza se chystají rodit? :dizzy_face:

@laurinka.22 bratrova slečna rodila v 37tt, mimi plně donošené přes 3kg bez inkubátoru.

Jo hodila jsem tradiční sobotní bříško, za poslední týden mi obvodově vyrostlo o několik cm, je to normální, nebo se tam jen nějak jinak vyprdelil? u mě to na blížící se porod moc nevypadá, žádné ze stavů, které se tu popisují, semtam trochu ztvrdne, ale maličko a krátce. tak asi ještě zůstane v bříšku. no musí, bo týden do 22.8. je martin jako instruktor na konském táboře někde úplně daleko a co já tu bez něj, že jo.
7. srp 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky,
dva dny bez internetu....uplna histerie! Ale uz jedeeee :grinning: Stihla jsem od rana docist vcerejsek....tak me mrzi, ze ma Beru takove trable, ale antib. urcite brzy zaberou a bude fit. Jenny a Hannaca zase maji zlutasky, no ale to jsou skoro vsechny deti, to taky brzo prejde...a Honzickovi jsem se nedocetla, ale naposledy co vim, ze Alisek psala, ze hezky pribira, tak tomu snad porad je. :wink:
Holky vy vsechny sbirate ty kesky...to musi byt bezva...kde zjistim to umisteni? Ne ze bych trajdala z UK do cech, abych ukoristila taky nejakou, ale jen ze zvedavosti, jestli v okoli, kde v cechach bydlim taky nejaka je :slight_smile:
Juu anty si vsimla, ze tu nejsem :slight_smile: ....tak uz tu jsem....taky stale vcelku :grinning: Jak jste si uzili vyroci?
No a koukam Petulka s Hup tu zase zacinaji cerit vodu....mam tasku zbalenou tak zlehynka, ze se o zbaleni snad neda ani mluvit....mam panikarit? Baby nerodte jeste....petulka ma stejny termin jak ja a Hup az po nas, bojim bojim :grinning:
7. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
dobré ranko přeji i já, stále 2v1
7. srp 2010 v 09:15  • Odpověz
Hup a Petu, tak jak to s vámi vypadá ženský? ste si tu pěkně doplňovaly, Hup dokonce už balí, to je co říct, se picnu, máte ještě čas :slight_smile:
Zato mne nepomohla ani návštěva manžovi babičky, nakonec to proběhlo v klidu, ale nebýt tu i má mamča, tak babičku vyprovodím mnohem dřív, než za pár hodin, co tu s námi pobyla, neboť ty její názory by mne asi k porodu dohnaly :slight_smile:

Jinak dneska je den jako malovaný tedy , leje a leje a leje, manža prones přání nakoupit nějakou košili že má v týdnu nějaké nobl jednání a nemá košili (košil má plnou půl vestavěný skříně), takže se za chvíli seberem a jedem trajdat po obchodech, to jen kdyby se někdo po mne sháněl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
7. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
@safryy nepanikař holka. i když já už mám taky co dělat 10, max 13 dní do porodu, tašku a vše mám sice sbalené, ale furt bude rodit někdo jinej než já, navíc je mi max dobře, takže by to muselo přijít jako rána z čistého nebe ...no uvidíme
7. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
@lio ....se ti rekne nepanikar....v tomhle spolku predbihacek :grinning: To s babickou naprosto chapu, taky mi trha nervy, kdyz mi nekdo podsoupava svoje nej nazory :grinning: To se divim, ze jeste drzis :grinning: Uzijte si nakupy :wink:
7. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
@safryy: nepanikař :grinning: ....já se nechci předbíhat ...ale vysvětli to dětem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo tak já byla podruhé na wc ..nějak se to tam podezřele vyprazdňuje .....no jako nevím
ale každopádně to nemám na tento víkend v plánu :grinning:
7. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
@hupcza :slight_smile: tak držím palce

btw. kdo čekal na to až mu přijde mateřská, tak mi za červenec již dorazila, takže hurá na nákupy :grinning:
7. srp 2010 v 09:31  • Odpověz
@hupcza ....no ja jen...aby tu Tvou Verunku nenasledovala hned ta moje :grinning: To chapu, ze to nemas v planu...vzdyt mas do konce srpna vsechny ty projekty ne? :sweat_smile: Neposlucha mala...to s tebou jeste bude zajimave. Takze zahajujes boj o pate misto? :grinning:
7. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
@safryy no heye jako že se nevyspíme, máme užít poslední dny klidu...ale pak že jako jak to asi zvládnem a ke konci návštěvy jsme ji vzali do pokojíku a tak ze mě udělala krkavčí mámu že bude postýlka mimo ložnici a že mám na stěně mapu kostlivce (tam samo nezůstane, pozůstatek z masáží) a že mám jen koutek a ne celý pokoj....tak jsme to šli rozdýchat ven :grinning: ale přežito....
7. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
@safryy spolek předbíhaček je to tu zdatnej, to ti povím !.-)
7. srp 2010 v 09:33  • Odpověz
Prihodila jsem do alba megapupek....a koukam, ze se mi na boku rozjela strie...uz tam byla davno, ale jen jako puntik...bleee :grinning:
7. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
Dobré ránko,
tak se přiznejte, kdo jste jely rodit :grinning:
@safryy jako hledání kešek je celosvětové takže i u vás ve VB určo jsou :slight_smile: písnu ti do IP :wink:

@hupcza že by už???? Já se teda včera vyprázdnila taky solidně a dnes opět...nemám na nic chut je mi těžko a blivno, taky si říkám, že jsem jako pako, co neví, která bije :grinning: :grinning: ale tašku mám nahrubo sbalenou :wink:

@lio no tááák manželova babi to mohla rozproudit ten porod a nakonec nic, jo??? :wink:
7. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
@lio ahojky to byla já už došla no snad se dostane i na mě :wink:
@safryy no už sem se bála že třeba rodíš :slight_smile:
@hupcza no jsem zvědavá jak to s tebou půjde dál :wink:
petulka:na tebe jsem taky zvědavá jak si dopadla
7. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
@lio ....vesela to babicka :grinning: No ale ten kostlivec? Ten by mohl byt i poucny :grinning: Jestli mas na nem treba latinske nazvy, muzes je drobkovi predcitat a ukazovat na nem, az ho budes masirovat :grinning: Babicka pro to ocividne nema pochopeni :grinning:
Ja uz se taky moc nevyspim...tak jako anty me boli desne ta stydka kost....tak se snazim moc neprevalovat...ale ono to nejde lezet celou noc na jedne strane. Krom toho jsem ale uplne fit...pac me to boli jako zazrakem jen v noci :slight_smile:
7. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@safryy: no já už jeden mám odevzdaný - druhý připravený a předaný k finalizaci kolegyňce, jelikož formulář bude přístupný až 7.9. vyúčtování posláno, leták hotový - jen ho vytisknout ... no mám skoro vše hotovo krom prezentace :slight_smile:
jako já to viděla až tak nějak na 10. :grinning:

@lio: babču neřeš :wink: ... a postýlku budete nechávat mimo? ..já bych to teda nedala ..mi i ta postýlka přišla daleko i když byla v ložnici a tak jsme chrupali v jednom pelechu :slight_smile:
7. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
@rennu ...fakt? to jsem netusila....tak to pisni, to jsem zvedava :wink:
7. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.