• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123: to jsme dvě :grinning: ..já bych brala ještě stop stav :grinning:
7. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
@hupcza ....no jooo...tak ty uz mas skoro vsechno ready....tak to je v klidu....zitra by to bylo docela dobre datum ne? :grinning:
7. srp 2010 v 09:40  • Odpověz
@safryy máš to tam :wink:
7. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
@safryy zítřejší datum se líbí mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
@safryy zítřejší datum je luxusní :grinning: jsem zvědavá, kdo si ho z nás už zabookoval :wink:
7. srp 2010 v 09:42  • Odpověz
@antana123 ...tobe se libi hlavne proto, aby jsi stihla ty zranice!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tak, hezke datum by to bylo, aspon by se dobre pamatovalo :wink:

@rennu ...diky, diky...uz ctu....kouknu na to :wink:
7. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
@safryy no při mém štěstí mě někdo předběhne :grinning: :grinning:
7. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
můj mi včera říkal že příští týden už bych teda mohla
7. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
@antana123 no nevíme, jak je na tom petulka zatím....
7. srp 2010 v 09:45  • Odpověz
@antana123 ...ten tvuj vestec je dobry :grinning: Jsem zvedava napokolikate se trefi :grinning:
7. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
@rennu jo no já se smířila že mě předběhne ještě kupa ženských :grinning: :grinning: :grinning:
@safryy no zatím mu nic nevyšlo a hlavně já se ani na nic necítím myslím že mám ještě kupu času
@antana123 necháme se překvapit :wink:
7. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@antana123 ....nooo...tak kupa uz je skoro prehnane slovo :grinning:
7. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
no když tady budu trčet do 42tt tak to tak klidně může být :grinning: :grinning: dneska to máme s lio za 10dní :confused: :confused: :confused: :confused:
7. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
@antana123 ....no teda...ficak...ja u sebe koukam, ze za 24 :slight_smile: . U nas se nechava prenaset mam dojem 12dnu...pokud jsem dobre rozumela.
7. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
@safryy no já počkám na termín a pak budu dělat možné i nemožné abych ho dostala ven :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
@safryy v úterý začínáš 38tt a já s lio 40tt
7. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
@safryy fičááák :slight_smile: já za 21 dní....uvidím, co mi řeknou v úterý na KO
7. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
@rennu na to jsem zvědavá taky co mi řeknou budu na tebe myslet snad mi řekne že už to na porod aspon trošku vypadá
7. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@antana123 taky ti budu držet pěsti, jdeš až 15,20, jsi psala, ne? :wink: No mně řekne, že se malej neotočil a spíš jen, kdy mě pošle do poradny do fakultky a kdy budou plánovat ev.císaře
7. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
@antana123 ....strasne rychle to uteklo...a jak se mi to vleklo z pocatku...to byla desna nuda :pensive: ...vsechny jste aspon zvracely a chodily na UTZ a o prckovi nejakym zpusobem vedely....u me se nekonalo nic co by tehotenstvi naznacovalo :grinning: Ale od prvnich chvil, co se potvurka zacala hybat mi to stonasobne vynahrazuje....mrska se neustale....tak mi to vsechno strasne utika...kor kdyz jsem doma. :wink:

@rennu ...no jo...plus minus nejaky ten den :grinning: Taky jsem zvedava co ti povi :wink:
7. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
@lio: tu postýlku mimo řeší hodně lidí, já ji mám u postele, ale když jsem dávala fotky na facebook, tak se mě minimálně dvě zeptali, jestli mám pokojíček zvlášť a že se naběhám, to že tam trčela ta naše postel si nikdo nevšiml....stejně si to každá uděláme, tak jak nám to bude vyhovovat a pak třeba dle praxe vyměníme, ale tyhle blbý otázky a poznámky mě štvou.

kostlivec je fajn :grinning: , já bych ho tam nechala :grinning:

tak co ta petule? Já včera odpadla, tak už jsem nemohla zlehčovat situaci.

Za hodinku příjde hebamme, tak jsem lehce nervózní. Manžel jel nakupovat, tak snad se brzo vrátí....naše kafové zásoby jsou značně bídné.
7. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
@rennu jo jo až 15:20 ale můj mě tam asi zaveze bo už se necítím na busy
7. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
@antana123 to je jasný...já pojedu busem, ale mám to jen městskou hromadnou dopravou a celkem kousek....ale jako na těch vymletých silnicích drncají solidně :stuck_out_tongue_closed_eyes: si říkám, aby mi malého nevyklepali :astonished:
7. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
@rennu ....tak jsem okoukla ty stranky....a nejake tu v blizkem okoli mame :grinning: To musim rict manzelovi, az se probere z komatu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@suik ....tak at vam dnesek s hebamme klapne...me to ceka pristi ctvrtek a jsem z toho celkem taky nervozni. Budem probirat asi porodni plan....nebo neco takoveho naznacovala, kdyz jsem u ni byla na kontrole. Sama nevim co vsechno bude chtit vedet a videt. :pensive:

@antana123 ....no tak to je dobre, ze te zaveze....busem uz se netrajdej :wink:
7. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
@safryy jo no do Zlína už radši jen autem
7. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
@safryy já taky nic nevím, tohle je taková hurá akce, manžel jí včera volal.....tak asi jen na seznámení, ale v září jede do Indie, tak nás na starosti mít nebude, ale prý si s námi dá pár schůzek a pak nám pomůže sehnat další.
7. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
@safryy: zítra teda nechci ..to nechám komukoli jinému :slight_smile:
7. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
jak jsme se bavily o tom pečování a já psala, že u mě by bylo ležení naprostý průser v souvislosti s manžovou péčí, vůbec jsem se nemýlila
tak dneska - fakt mi je zle - bnolí podbřišek, křířové bolesti tak naše rozdělení činností vypadalo následujícím způsobem - já chystala oběd a hlídala ondru a on ležel u tv ..tak jsem se ohradila jestli mu to čirou náhodou není kapku trapné čumět na tv a nechat opět vše na mě ....odpověď byla dokonalá - ale já se na tv nedívám, já jenom ležím
myslela jsem, že ho bodnu tím nožem, co jsem zrovna držela
fakt nechápu - si občas nevidí do huby
pak mi vysvětlil, že oběd se přeci vařit nemusí a ondra se vlastně hlídá sám
kop do hlavy podruhé
ech
7. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.