• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
hup. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
oběd se vařit nemusí a ondra se hlídá sám.....tvůj manža je kouzelný....... a co by obědval? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
@hupcza tak to je slovo do pranice :grinning: :grinning: :grinning: ti chlapi jsou fakt kouzelní :grinning:
7. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
@laurinka.22: asi něco, co bych skočila nakoupit nevařeného :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@antana123: jako on má občas takové chvilky, kdy jen hledím a říkám si, jestli jsem blázen já nebo on :sweat_smile:

vůbec tento týden perlí ...se mě ptal, kdy budu po porodu k dispozici třeba na podpisy smlouvy apod. - no tak jsem mu řekla, že netuším, že možná za týden, možná i za dva měsíce, že záleží na porodu a všem okolo, což teď nejsem schopna odhadnout ...no tak mi řekl, že jsem strašně protivná a že absolutně nechápe, proč mu nemůžu normálně odpovědět :sweat_smile:
7. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
@hupcza Fakt dobrej borec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na druhou stranu už zvládneš cokoliv!!! :zipper_mouth:
U nás leje celou noc,fakt jako těžký průtrže,byla jsem docela vzhůru,páč ta střešní okna to vydatně reprodukují a mimi se mnou.Dnes vařím plněnej lilek s rýží,teď jdu cvičit s epinem
Všem pěkný den!
7. srp 2010 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz
@petja: jé plněný lilek budeme mít zítra :slight_smile:
a s deštěm a střešníma oknama - jsem si asi o půl třetí šla přelehnout ...pod tím se nedalo spát
7. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
@hupcza ježííííš, úplně v duchu vidím některé situace z mého života s manželem :grinning: :grinning: :grinning: občas to bývá taky na pálku.....

Já teda dnes vařím lečo z cukety, on jel odvézt po měsících rozebranou skřín do sběrného dvora, huráááááá a prý udělá provizorně poličky do skříněk :slight_smile:......a já v posteli na táce loupala a krájela ingredience na oběd, nemůžu ani stát :sweat_smile: No ještě odpo chcem jet do Hornbachu, jsou potřeba kolečka k postýlce, kování k jednem dveřím, a potřebuju nějaké tlumené světýlko k přebalováku a obyč. odpadkový koš....tak to snad zmáknu...
7. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@petja @hupcza holky jaký máte osvědčený recept na ten plněný lilek????? Na dovče mi vždy chutnal, ale tady jsem ho neděělala a jen na ně mlsně koukám v krámě......on se musí nechat nějak vypotit bo co??
7. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
mi máme kynutý knedlíky s povidlama a jahodama mnamka :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
Holky co ta Petulka, rodí? su napnutá, jak malé gatě.

ještě jsem hodila do alba svoje fotky, když jsem se vylíhla, tak jsem zvědavá, jestli má Víťa něco po mě... :slight_smile:
7. srp 2010 v 11:34  • Odpověz
@suzete ahojky o ní nevíme nic :unamused: snad se ozve kdyby něco
7. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@rennu: to mě těší, že to má taky někdo takhle zařízeno :wink:
ad světýlko - já mám z ikeii - noční ....je super ...ale nevím, jestli se ještě dělá - měnili teď hodně sortiment
ad recept - já na recepty moc nejsem - jedu podle momentálního stavu zásob :slight_smile: ....ale v principu lilek podélně rozpůlím, vydlabu, na cilubce orestuju zeleninu co dům dá včetně toho vydlabaného vnitřku a smíchám s ryží nebo s mletým masem a pak tu směsku nahňácám do lilku, posypu sýrem nebo taky ne a dám zapéct

@suzete: ondrášek byl po narození do sousedů ...až tak ve 3/4 roce se začal podobat mi ..ale to tak, že jsme jak přes kopírák :slight_smile:
7. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
tak hlásím, že mám uvařeno ....
stav setrvalý ...ale břicho mi kleslo z asi 3 prstů pod prsama na více než dlaň ....tož buď si tam bude tak slisovaně viset a nebo se fakt rýpe ven
no ale to jsme jako domluveno neměly ....si dělá co chce už teď ...třeba se ještě umoudří
7. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak u nás od rána prší nonstop :unamused: docela mi to štve, na náladě to taky nepřidá...už aby se zase oteplilo :slight_smile: :slight_smile: to už radši ty tropy :sweat_smile: jsem včera večer i koukala, že pár baráků si muselo zatopit :confused:

já dneska dělala zapečené maso s brabrorem a se smetanou :slight_smile: existuje i plněný lilek?? já z něj dělám jen musaku :sweat_smile:

tak se jdu nadlábnout a nožky hore :grinning:
7. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz
@hupcza taky vařím podle citu :grinning:...díky za tip, někdy musím zkusit....no jsi šikula :slight_smile: my už teda máme i snědeno, ted se tráví a pak bude kafínko a nějaká mlska, abych měla sílu na ten nákup :slight_smile:
Že by se Verunka opravdu chystala vykouknout na svět :astonished: :wink: Já to pokleslé bříško ani nepoznám, neb už v červnu mi bylo řečeno, že mám kleslou dělohu nízko :sweat_smile: Ale u nás to budou poslíci asi :slight_smile:
7. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
no já mám břicho úplně dole už nemůžu ni sedět s nohama u sebe musím být rozkročená k vuli tomu břichu leze mi ze všech věcí i pohyby cítím o dost níž ale mám to tak už chvilku a nic :wink: doma si ze mě dělají srandu at dneska sebou hýbnu zítra je 8.8 tak do mě šijou že je to dobrý datum
7. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
@ojo: u nás je kráááásně sluníčko ...jen kapku větrno ..akorát teplota

@rennu : ono to dopadne, jak má :slight_smile: ..nijak to nehrotím ...ještě se to zas může usadit ....

7. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
@antana123 jojo, datum je super....my jsme se brali 7.7., tak můj také prohlásil, že 8.8. by bylo ideální datum porodu, že zítra by to šlo :grinning: :grinning: ale má smůlu, my se dopékáme :wink:
7. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
@rennu teoreticky by si už mohla :wink: já se na to ještě necítím myslím že budeme termínový né li přenášet :wink:
7. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
@antana123 tak u mě nějaký změny jsou, ale nemyslím, že by nutně vedly k porodu..natož už zítra.....si radši počkáme na TP co nám dají :wink:
7. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
dvě osmičky v datu mají paličatí a umínění lidé, kteří to mají tak vyhrocené, že až upadají do samoty ....údajně...
vzhledem k tomu, že to je i moje tchýně, věřila bych v tomto případě na numerologii
7. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
@hupcza a sakryš, zkazky o tvé tchýni jsem měl tu čest číst...takže beru zpět a už se mi to datum nelíbí.....i když ještě váhám, zda dát třeba i na znamení....Lev nebo Panna? My jsme doma 2 Střelci, takže je veselo :sweat_smile:
7. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
@rennu no my jsme štír a váha a malý doufám že nebude panna to byl můj bývalý muž a to néééééé :confounded: :confounded:
7. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky, u nás od rána leje a leje, ale teplota mi vyhovuje. Vstávala jsem ráno s manžou a pak se byla ještě dospat. Ale stihla jsem alespoň uklidit kuchyň a dodělat želatinu na ten dortík pro manžu. :wink:
U mě to taky k ničemu nevypadá, až na to, že mě včera celý večer prapodivně pobolívalo břicho, ale ne v intervalech, ale furt. A poslední dny musím v noci každé dvě hodiny čůrat, dřív jsem šla za noc jednou. Ale jinak nic, břicho pořád nahoře, tlačí mě žebra, takže klasika. Jsem zvědavá co se dozvím v úterý na kontrolách. :slight_smile:

Jelikož Leontýnka nestihla vylézt na manžovi narozeniny, tak jí manža teď dává dva nové termíny. :grinning: :grinning: :grinning: První 14.8. a druhý 24.8.. (24. mám narozeniny já, no a jelikož on je má 4., tak si říká, že naše mimi by mělo být mezi námi tedy 14.). :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ani bych se nedivila, kdyby mu ten dřívější vyšel, čtrnáctého totiž jedeme na pouť. :wink:
7. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
@rennu: ono to je stejně šumák ...určo nebudu stát někde s nohama křížem, abychom chytli spávné datum :grinning:
ad znamení - no mi je lev bližští .....takové ty lví divnosti určo líp pochopím než "pannenské" :slight_smile:
@ladenka: tak bacha na kolotoče
7. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
ahoj hoky, tak vidím, že už se termíny blíží, zítřa je fakt pěkné datum...já mám ale ještě měsíc čas, ale dnes poru poslední věci- povlečeníčko a jen vyžehlím a mám vše.... I kabelu raději, nevadil by mi termín o 14 dní dříve, ale nechám to na mimimku..... Všechny zdravím. H. :slight_smile: :slight_smile:
7. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
Zdar lidičky, tak hlásím u nás vše ok, akorát mi teď pupík roste dost před očima, jak byl předtím mrňavej, tak už jsem jak koule :grinning: :grinning: Taky už by mohla mít malá kolem 2 kg, tak co se divím, že :grinning: Jinak vše ok, akorát poslední dobou krapet padám na hubu únavou, holky jsou značně živější než jejich těhotenstvím unavená maminka, tak je to dost tóčo a babičky vždycky hlídání naslibují a pak skutek utek, takže prostě tak.

Nějaké další miminka na světě, co jsem tu nebyla???

Jo jinak jsem se pochlapila a vyprala a vyžehlila plenkovou výbavu i oblečky, co se vrátily od příbuzných....samozřejmě se vrátily hlavně samé soc kousky, moje nejoblíbenější a nejhezčí věci se vesměs někam vytratily, což mě krapet mrzí, ale miminku je to stejně šumák. Koupila jsem super merino zavinovačku a vůbec, už jsem natěšená, takže prcek má kromě jména asi zatím nachystané vše, tašku do porodnice teda ještě nebalím, to mi přijde brzo. Jméno - obě holky už říkají bříšku Julinka, ale tatínek to pořád ještě definitivně nezkousl, tak to neberu jako konečné, i když doufám, že bude:slight_smile:)) Jo a ještě poslední věc jsme kvůli mimi pořídili - nové auto :grinning:

Hup, Ladenka neblbněte, když všechny odrodíte v srpnu, tak kdo tady bude v září??? :grinning: :grinning:

Jinak ale Hup radši bych zvolnila, ať fakt princeznu někde nevytřepeš předčasně, většinou v druhém a dalších těh. klesá dítko dolů až počátkem porodu.

7. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
Jo jinak prý velikostí a vším zcela odpovídáme tomu termínu dle PM . už 22.9. (t.j. 34.t.) tak jsem celkem zvědavá, kdy se Třetislava vykutálí ven....občas už mi bříško docela zavazí (jako běží se mi za splašenou Johankou už hůř :grinning: :grinning: ), ale času zatím habaděj, přeci jen do TP je každý den v bříšku dobrý, jen ať je dáma pěkně dorůžova :slight_smile:
7. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
@lamia ahoj, ... já tu v září určitě budu, doufám :grinning:

@hupcza: u nás občas hodně podobné... :unamused: , ale včera jsme uklízeli spolu a bylo to super, koukala jsem, jak to bylo rychle hotové :wink:

před hodinkou odešla hebamme, jsem moc spokojená, to je fakt bezvadnej servis....sice nic extra novýho jsem se nedozvěděla, pár věcí jo, mohla mi ozřejmit průkajdu, i něco o porodce jsem se dozvěděla, prý je moc dobrá, jako nemocnice, i porodnice, co nejvíc se to snaží nechat na prřirozeno, ale jezdí tam hodně lidí, tak se může stát, že na mě nebudou mít tolik času....a že se mám poohlídnout i jinde, tady se můžu rozmyslet do poslední chvíle, nikde by mě neměli odmítnout....

vyfasovala jsem i nějaký homeo, akorát na to nemám krabičky, si nadávám, že ty co jsem měla na alergii a dojedla jsem je, jsem asi vyhodila. :frowning2:

teď půjdu něco vařit...

jo a místní DHL poš´ták je fakt na odstřel, včera mi přišly ty ojelíčky, kdy on přijel, tak jsem zrovna stála u branky a s manželem řešili rozbitou schránku, nenapadlo ho zeptat se, jestli náhodou nejsem ta a ta, čuměl na mě a něklolikrát mi už balíček vezl ... mě to napadlo až když jsem byla nahoře, ale přišlo mi divný, že by to přišlo znovu tak rychle.
7. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
@lamia já bych byla naprdnutá dost, kdyby se mi nejlepší kousky nevrátili, jasně že miminku to je buřt, ale mě ne :rolling_eyes:

ale taky asi použijem kolečko, mám ségru a dvě sestřenky, jen ten kdo je první je v nevýhodě :wink:
7. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska ráno v půl čtvrté jsem měla šílený výtok a v 8 hodin znovu a do toho bolel podbříšek!! :frowning2: :unamused: Malej je dost teď klidnej, tak doufám, že je v pořádku!!
Jinak teď mě bolí bříško už delší dobu dost na boku...já vůbec nevím co to!! :unamused:
7. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.