• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jé lami - tebe jsem dlouho neviděla :slight_smile:
je fajn, že u vás vše ok ..jůlinka mi neprošla ...ale verunka je taky fajnová :slight_smile:
nechala jsem se inspirovak a koupila jsem p&t vibe :wink:
7. srp 2010 v 15:38  • Odpověz
@lamia:22.9. máme výročí svatby :grinning:
@suik: to je bezva, že ti hebamme sedla :wink:
7. srp 2010 v 15:40  • Odpověz
@hupcza akorát že v září odjíždí, tak mě na starost dostane někdo jiný....

kdybych to byla bývala věděla, tak nejdřív hledám hebamme a pak ten zbytek (doktor, porodnice) a ne obráceně.....tak příště :wink:
7. srp 2010 v 15:48  • Odpověz
@suik: to už budeš mít obšlápnuto :wink:

holky já mám nějakou hyperaktivní náladu ....odlubala jsem truhlíky, zaštípla rajčata...nějak se mi nedaří sedět ....a přitom břicho jede čím dál níž ....
teda neříkám, že mě lamia trošku nepostrašila s tím, že u druhorodiček klesání břicha už je skoro porod :sweat_smile:
7. srp 2010 v 16:10  • Odpověz
AHOJ HOLKY, TAK UŽ JSME DOMA, DNESKA SI NÁS TÁTA PŘIVEZL :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
@hanncca : Tak to je super!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
@hanncca: jo ..to je krásná zpráva :dizzy_face:
7. srp 2010 v 16:23  • Odpověz
@hanncca jé veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2010 v 16:29  • Odpověz
Taky u vás tak prší holky?
7. srp 2010 v 16:30  • Odpověz
Hup tak jsem to nemyslela, nechtěla jsem strašit, spíš že u druho/více rodiček dítko vstupuje do pánve - klesá bříško - až většinou opravdu počátkem porodu, tak aby se třeba něco nechystalo...no a nebo jsi výjimka :wink: Já mám záchvaty šílené únavy střídané šílenou hyperaktivitou - úklid apod... :grinning:

Hannco gratuluju, vůbec jsem nezaregistrovala další mimi, no já jsem celkově dost mimo :grinning: Tak koukám kluci zatím v převaze!!!
7. srp 2010 v 16:31  • Odpověz
@eliska_v né u nás né jen je tady zataženo,dneska je den nic moc bolí mě podbřišek celý den a stydká kost při jakémkoliv pohybu no děs :frowning2:
7. srp 2010 v 16:32  • Odpověz
@lamia ahojky tebe sem neviděla snad 100let co jméno už máte jasno????
7. srp 2010 v 16:33  • Odpověz
@antana123 : Tak tady prší celý den a je na mě divný tlak...Celý den mě bolí to břicho no nic moc!! :frowning2:
7. srp 2010 v 16:33  • Odpověz
@eliska_v to bude určo tím počasím
7. srp 2010 v 16:34  • Odpověz
Tak jsem našla Kov tabulku s miminky a koukám se tu rodí dost dřív, týýý jo :sweat_smile: Tak snad všude vše ok a moc gratuluju všem, co už to mají za sebou!!! :slight_smile:
7. srp 2010 v 16:35  • Odpověz
@lamia tady se na pořadí nehraje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 v 16:38  • Odpověz
Ant jak jsem psala, Julie stále vede, ale muž stále není zcela přesvědčen :slight_smile: Takže situace bez změny :wink:

Tak se pěkně opatrujte, ať tu do září aspoň někdo vydrží vcelku (teda nepočítám dámy s termínem už v srpnu :slight_smile:) a my jedeme s holkama něco podnikat, celý den tu leje a tak jsme uklízeli a holky už se nudí, tak je potřeba něco vymyslet.
7. srp 2010 v 16:38  • Odpověz
@lamia jo jo tak se měj zatím pa :wink:
7. srp 2010 v 16:39  • Odpověz
Ant já nemyslela pořadí, spíš že přeci jen je dost předčasných porodů, vždyť zatím nikdo neporodil donošené dítě dle těch TP v tabulce :wink:
7. srp 2010 v 16:39  • Odpověz
@antana123 : Asi jo... :unamused: Snad to přejde!!
Přemýšlím co dělat, ale nechci nic pokoušet...Tak radši odpočívám,
7. srp 2010 v 16:41  • Odpověz
@lamia no to neporodil asi budu první :grinning: :grinning:
@eliska_v jo jo taky odpočívám :wink:
7. srp 2010 v 16:45  • Odpověz
@hanncca : gratuluju :slight_smile: Užívejte si to doma :slight_smile:
7. srp 2010 v 16:48  • Odpověz
@lamia myslím první co bude mít donošenatko :grinning: :grinning: :grinning: a nebo lio ještě
7. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
ty jo, hupczo, že by další adeptka?
:wink:
7. srp 2010 v 17:27  • Odpověz
@eliska_v: u nás je krááásně
@lamia: uvidíme :slight_smile:

@laurinka.22: zase jedna, co se chce předbíhat :grinning: ....ale nééé
u nás setrvalý stav .....no ale 24 hod. poslů je teda už trošku moc ..už by se mohla rozmyslet jestli teda joo a nebo néé
7. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
hup. no uvidíš, ale myslím, že u tebe se musí opravdu už něco dít, jinak by si to nepsala, nepřipadáš mi totiž jako přeplašenka....... tak že by..... :wink:
7. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
@hanncca paráda! :wink:
7. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
ahojky při odpoledni.
vrátili jsme se z nákupů, ted jsem vás dočetla a koukám že HUP pokračuje směrem k porodu, petulka se neozvala, Hančo gratuluju že už jste doma, ant s nedonošátkem není o co stát, tak si počkej na termín jo :slight_smile:
7. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
Jinak s tou postýlkou, mne se do ložnice nevejde, v pokojíku mám přebalovák a postýlku a rozkládací sedačku a uvidím jak to bude v praxi, ted to zatím neřeším, ale už ted sem macecha :slight_smile:
A nevím kdo tu psal o těch latinksých názvech, tak kostlivce mám česky, ale svalovce mám latinsky :grinning:
a jak se kostlivec hodil, když táta nechápal, že mluvím o ocásku který mne bolí u sezení, tak jsem ho zavedla do pokojíku a ukázala :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
@lio no jo no :grinning: :grinning: já vím že si ještě chvilku počkám :grinning: :grinning:
7. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.