• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jinak tedy dětský krám mne zklamal, paní docela nevěděla co prodává, krám obří, spousta kočárků a sedaček a pak spousta serepetiček a ložního prádla ale když jsem ji požádala o to aby mi pomohla s výběrem zda šátek, klokanka či tak....chtěla sem vyzkoušet, slyšet co a jak, tak šla ukázala co kde v regálu maj a záleží co chci, sem myslela že ji dám pěstí.
navíc manducu že maj vyprodanou, s tou vložkou se mi moc nezdála a nakonec jsem pro uplný začátek koupila ten vak, ten sem si sama vybalila z krabice, vyzkoušela a pro ten začátek stačí a pak se budu pídit dál....
pak jsme jeli na do nákupáku pro košili manžovi, tak jsme se najedli, v C&A jsem mu vzala tričko a pásek a u kasy zjistila že nejdou karty, tka to tam vzteky nechala :grinning: a jeli jsme pryč, bo po celý nákupní galerii nebyl krám s oblekama (potřeboval nobl košil), Cestou nám Ňák blbo auto, asi někam zatekla voda a čidla nestíhala (ach ta technika ) a já trnula, že v tom dešti někde zůstanem, nakonec ne, jeli jsme blíž k domovu, a v další fashion arene vlezli do prvního oblek krámu a koupili košili, pak oblek a další košili a jeli domu.
Bolesti žádné nemám, trošku nateklé nohy, ale nic tragickýho a jen zírám na zrpávy o povodních, doufám, že vás to těhulky některou někde nezaplavilo :-O
7. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
tý jo ty povodně fakt mazec doufám že jste všechny ok
7. srp 2010 v 19:00  • Odpověz
@antana123 hlavně že včera odvolali varování pro povodně, že tak pršet nebude a pak vlezem do auta po pár hod v nákupáku a že LIberecko pod vodou, fakt zlej sen.....mazec
7. srp 2010 v 19:03  • Odpověz
@lio jo no je to děs tady u nás je to skoro každý rok a pořád nejsou schopní nic udělat :angry: :angry:
7. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
Pěkný večer, tak já se teda rodit nechystám :wink: Dneska jsme si pěkně mákli, tapetovali jsme skříně - samolepícíma tapetama, uff, teď jdu zalehnout k TV a zítra návštěva u tchýně... Tady pršelo jen dopoledne, teď je klid, tak zatím pa a jsem zvedavá, jestli teda bude někdo další rodit nebo ne :astonished:
7. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
@lio když se nevejde, tak to se nedá nic dělat, moc dobře vím, co je málo místa :wink: , prostě uvidíte, jak to bude v praxi, na kecy nedej (mě ale taky rozčilujou)...

já teď odpočívám, udělala jsem moc dobrý oběd, děsně mi chutnal, snad po dlouhé době....udělala jsem tý omáčky víc, že to zamrazím. Ale asi nezbyde... :grinning:
7. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@lio na ty povodně jsem koukala.... pocházím odtamtud, teda my jsme níž a v kopci, zbytek rodiny taky, naštěstí.
Nikdy bych nechtěla bydlet u vody.... :frowning2:
7. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
@suik proto jsme koupili do pokojíku sedačku rozkládací, přinejhorším budu spát tam....ale jak říkám, až tu mimi bude, tak to budu řešit
7. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
holky kde je dneska kovalda???nebyla tady celý den
7. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@lio: ad postýlky - ono se to vytříbí ... to si nemůžeš naplánovat ....kdybych věděla co vím dnes, postýlku bych vůbec neměla ....nejdříve chrupal se mnou, pak chvilinku v ní (pár týdnů) a pak do velké postýlky .....no ale kdo to má dopředu čuchat, že
@laurinka.22: já v některých věcech plašan jsem ....ale v tomhle ne ....a čím jsem starší, tím víc se okruh plašení zmenšuje :slight_smile:
7. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
@hupcza jj nějak to bude...
7. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
@lio: jako nechápu ..u nás je třeba v jednom obchůdku prodavačka a ta zná kde co ...fakt má přehled ..budeme s ní organizovat i nějaké kurzíky pro centrum - má kontakty na různé odborníky, jak se sama furt vzdělává ....ale někde holt neví, co to je overálek ..někde se ani neobtěžují tě obsložit ...ech
@suik: no my máme nejbližší vodu kdo ví kde, jsme na kopečku ..a v květnu jsme při těch povodních měli zatopený sklep ... holt spodní voda nás dohnala - nikdy (teda poslední 4 roky, co to máme) tu nebyla ..to nedobereš
7. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
@antana123 ty máš dobrej radar na toho kdo tu není... :wink: , mě tohle vůbec nedochází :pensive: dneska se neukázala, není zase v Praze?

mě by zajímalo, co je s tou petulkou, jestli ty křeče rozchodila nebo ne....
7. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@suik no jsem jak fbi tady všechno sleduju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
@hupcza víš nechtěla sem kupovat z netu, chtěla jsem to osahat, zkusit...ani prd....
tak sem pořídila vak a pak bud koupím ten elastický šátek nebo rovnou to ergonomické nosítko...šátek je asi fajn na různé úvazy , vak je blbej že je jen na jedno rameno, ale říkala sem pro začátek, na doma se bude hodit, ale personal děs.....jako mlely tam biliony věcí o kočárcích, ale takhle o něčem jiném ani tuk....
7. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
@lio: asi na nich mají největší marži :sweat_smile:
taky by mě zajímalo, co je s petulkou - už se neuikázala, že by byla v porodnici?
7. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
@hupcza na čem? ona mi jen ukázala co kde maj a že je to na mě, ani nerozbalila u manducy mi řekla že nemá krabici s návodem a neví jestli to je už s tou vložkou nebo ne...atd....takže vak jsem si vybrala vytáhla z krabice, vyzkoušela sama ......
7. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
@hupcza jo na kočárcích? no těch tam bylo půl prodejny no...ale uplně bych taky neřekla ,že by mi jejich kecy k tomu stačily....
7. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@lio: no kočárky ...ale někdy jsou ty prodavačky spíš "podavačky" ...děs běs
7. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
@hupcza no, takže tu zase louskám ty tvé odkazy a luštím si to sama no :frowning2:
7. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
@suik Na homeo si kup radši nový lékovky,nemají se přesypávat do jakýchkoliv použitých lékovek
Jo,to by mi taky vadilo,když někdo nevrátí co půjčil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes jsem nafoukla epino na 34 ani nevim jak.Tak to už je naprostá pohoda
7. srp 2010 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz
@petja aha, to by mě nenapadlo, dík.
7. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
Zdar holky, tak jsme konečně všechno uložili do postýlek, jdu přidat fotos pupíku, holky mi při focení asistovaly, tak to byla dost psina....

Hup tak pokud se malá rozhodne, držíme palec! :wink:

Antano tak vy už to máte se Šimonkem v pohodě, ten už bude donošený určitě, ale jinak mě to fakt překvapilo, to procento narozených předčasně.

7. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jéé ahoj Petjo, koukám už se vám to na týdny taky blíží....no já epino ještě nezačla, ale Třetislava nejspíš nebude žádná muší váha, tak se trénovat rozhodně chystám. Tak prima, že máš takové cvičební úspěchy.
7. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz
ahojky zdravím vás,dneska sem mněla zase hodně náročný den a ted večer mi je opravdu strašně zle :frowning2: :frowning2: :frowning2: strašně mně bolí záda a těško se mi díchá,vydím to na postel ale nevím zda s tou bolestí zad usnu :frowning2: malá mněla zase večer horečku a pořád jen plakala,strašně ji prí bolí zadeček a má celou zarudlou pipinku a jáý nevím z čeho :frowning2:navíc má po obličeji pupínky a to taky nechápu s čeho :frowning2: jíst mi nechce a s pitím to není taky zrovna nejlepší,no je to mazec a ja jen čekám na pondělí co mi řekne doktor :frowning2: přišla jsem se jen ukazat že sem celá teda jestly se to dá tak říct jinak ted letím do postele protože mi je opravdu špatně a jen doufám že se to zleší a že na mně neleze nějaká vyroza :frowning2: tak dobrou noc papa
7. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz
@petja zatím to mám ve skleničkách od jogurtu, takovejch malejch.....mám tu jednu lahvičku s víčkem, ale v tom byla citrusová koupel od Weledy, to taky asi nebude to pravý ořechový, co?

v čem ale dost plavu, je to ředění...mám pulsatilu 30C (taj mají jenom Céčka) a doma ještě z čech Pulsatilu 9CH, můžu jíst i tu, ale nevím kolik.....jsem se jí na to ptala, ale nepochopila ten náš systém a možná jsme si taky nerozuměly.
7. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz
jinak s počasím ještě,tady u nás v pohodě,celý den svítilo slunko jen sem tam nějaký mráček,ted večer je příjemně chládek,sem tam jdou nějaké mraky ale na dešt to zatím nevypadá.Ty povodně to je mazec to jo :frowning2: tak papa a držte se doufám že vás někoho nezaplavylo :frowning2: pa
7. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
@suik No,C je jiný ředění,1C se získá naředěním jedné kapky 10kapkami,1CH naředděním 100kapkami.Nízké potence se užívají při fyzických symptomech,vyšší potence spíš,když to jde z psychiky.Pullsatilu máš konkrétně na co k porodu? To je spíš v těhu k užívání...
7. srp 2010 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz
@suik Od citrusu moc nee
7. srp 2010 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz
@lucinecka222 ach jo, tak ať je brzo líp :frowning2:
7. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.