• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik Napsala jsem to špatně,C a CH je defakto stejný,D je decimální ředění,to je 1:10.Takže 30C je 30CH
7. srp 2010 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz
@petja to mám na teď ...

já a matematika :sweat_smile:
7. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
http://www.tvportaly.cz/15844-havirov/detskych-urazu-v-obdobi-prazdnin-v-kraji-ubyva

jinak tady mám holky video jak si mně přišly natočit do špitálu,je to ke konci co tam sem z malou jen se mně nelekněte papa
7. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
@suik Jako příprava,nebo tě odhadla na pullsatilu?
7. srp 2010 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz
@petja aha....

takže to 30 Ch je vyšší ředění, muselo se to víc namíchat a 9 Ch míňkrát.... proto taky beru jen 2 globule?
7. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
7. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
@lucinecka222 stránka nenalezena
7. srp 2010 ve 21:07  •  3 děti  • Odpověz
@suik děkuji ted už opravdu mizím papa
7. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
@petja myslím, že příprava, ale podle toho co jsem o pulsatile četla mě myslím odhadla dobře....dala mi to až na konci a myslím, že jsem jí spoustu verbálních i neverbálních informací dala.
7. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz
@petja ta poslední už jede :slight_smile:
7. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz
@lucinecka222 odpočívej, snad to není nic vážnýho, ale pořádně se opatruj....snad i malé bude brzo líp
7. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
Klárka je roztomilá :dizzy_face:
7. srp 2010 ve 21:10  •  3 děti  • Odpověz
jo jo, je to paráda, že už jsme doma. Moje nejúžasnější narozeniny :slight_smile: :wink: Lepší dárek než mít Míšu doma jsem si nemohla přát!!!

a tady je něco nového? Kovalda mi psala, že Tatarina je v nemocnic kvůli bolesti žeber a jinak že jste ještě všechny 2v1...!!!
7. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz
@lucinecka222 to je príma tě vidět skoro "naživo".... teda když pominu ty okolnosti, co tomu předcházely, to samo príma není :unamused:
7. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
@suik jj budu taky doufám že malá se brzo uzdraví :unamused:
@petja děkuji :slight_smile:
7. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
Hannco to věřím, že je doma nejlíp :slight_smile: Tak si užívejte první momenty doma, to je vždycky nejkrásnější!
7. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
@suik jo no akorád tam vypadám jako strašidlo :grinning: a ty okolnosti to je mazec :frowning2: jinak sem si přečetla jejich článek a dozvěděla jsem se teda že mám 3 roky takže mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dcera se jmenuje stejně jako já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo chybyčka se vbloudila :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
@hanncca super, ty máš narozky! tak to je opravdu nejlepší dárek. Taky si doma spolu pořádně užijte :wink:

7. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
mrkněte na tenhle odkaz, jestli nás chcete vidět, jak nás vyfotili v porodce do novin a můžete pro nás hlasovat, když se vámbudeme líbit :slight_smile: mamka byla zastižena ale nepřipravená, takže vypadá hrozně! Ale šťastně :slight_smile:

http://pribramsky.denik.cz/miminka/pbdvmiminka07082010.html
7. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
Zdravím vás holky,
tak skoro po týdnu...koukám miminko nám přibylo...tak k Lucince velká gratulace :dizzy_face: Jinak nestíhám dočítat...koukám každý den, ale to přečtu 2 až 3 stránky zpětně a další 10 mi jich vždycky zůstane pro nedostatek sil utajeno :grinning:
Začly mě děsně brát záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ..... takže vydržím sedět chvíli a pak se musím natáhnout. Jinak se snad u nás nic nechystá - sem tam nějaká křeč, tvrdý břicho a kopance teda zesílily...asi nám holčička mohutní :wink:
V úterý jsme byli na kontrole... vše je OK, hlavička dole, já mám z minulých 7,5 kg už 10,5 kg nahoře...A jsem od úterka na mateřský. Příští kontrola 18.8. - to bude první prohlídka za celý těhotenství (jednou už mě teda prohlídnul - na můj popud - pro uklidnění, když jsme tady řešili zkracování čípku), pak bude natáčet ozvy, ale co je nejhorší - bude brát krev!....takže to bude omdlívací den.... :frowning2:
Začla jsem konečně plnit tašku do porodnice.....každý den něco přihodím, když jdu okolo - tak možná to do porodu i stihnu dobalit :grinning:
Koukám tady je asi zase boj o další místo.......a opět nesoutěží Lio s Antanou :grinning: ....tak já už nevím, že se holky necháváte takhle předbíhat :grinning: :slight_smile:
7. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz
@daja.had ahojky no já dělám vše a on prostě od maminky né a né ven :grinning: :grinning: a myslím si že už jsme si na předbíhání zvykly :grinning: :grinning:
7. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz
@hanncca krásný, sluší vám to :slight_smile: ...... hlasovala jsem samozřejmě pro vás! :dizzy_face:
7. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz
@daja.had jééé, tak to dííííík :slight_smile:
7. srp 2010 ve 22:31  • Odpověz
@antana123 no ale jak vyřešíš ty hody u vás? ..... On se chce asi Šíma ládovat ještě s tebou, co? :grinning:
7. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
@hanncca já dala taky hlas je nádherný závist veliká že už ho máš doma já pořád 2v1 :frowning2: :frowning2:
7. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz
@daja.had asi na ně nepůjdu bo už ted mámproblém kamkoliv dojít je to boj holky vidám to na přenášení ale co s tím zmůžu :grinning: :grinning:
7. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz
@daja.had nasemu mimi se taky u mne líbí, ted mne tedy silne okopava, ale jinak žádné známky blížícího se porodu, ještě máme 10 dní:slight_smile:
7. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz
@hanncca moc vám to sluší, samo bod pro vás :slight_smile: a hezký dárek k narozkám, vidíš, dočkali jste se
7. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz
@lio ahojky
7. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.