• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 ty nepůjdeš na žranici? nebo co mi uniklo
7. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz
@lio no chtěla jsem původně jít i se Šimonem tady na hody máme je 15.8 ale to nestihnem ani náhodou tak tam ani nepůjdu bo tam nedolezu :grinning: :grinning:
7. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz
dneska jsem měla být na svatbě a nešla sem se na to necítím už :frowning2:
7. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz
@hanncca a jaký je první společný večer, rodinko? Asi dost poklidnej, když máš čas na nás, co? To je moc dobře! :slight_smile: Já jsem byla ve středu u kámošky kouknout na 14ti denní miminko, božínku to byl taky uzlíček! Měl 2,6kg při narození...Měla jsem ho i v náručí, trochu pobrekával a u mě se uklidnil :wink: - tak jsem se dmula pýchou :grinning: .....Ale je to teda hrozně zvláštní pocit, když si uvědomím, že za pár týdnů budu mít takovýho mrňouska i JÁ :confused: Teď jsem byla ráda, že jsem to zvládla a to jsem ho jenom držela..natož pak s nima umět manipulovat :sweat_smile: - ale jasný, že nějak to taky zmáknu :wink: ...jako všechny...
7. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz
@antana123 ahojky cože ještě nespíš ? mne ted manža odjíždí na údajnou půl hodku do práce, něco někde vypnout, zapnout, tak su zvědavá, zda bude po půlnoci doma jak to vypočítal, nebo sem zase noc alone :slight_smile:
7. srp 2010 ve 22:43  • Odpověz
@antana123 símtě do 15týho času hafo se může stát ještě ledacos
7. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz
@lio nechce se mi ještě jsem trochu spala odpoledne můj leží vedle mě a dívá se na statečné srdce tak čučím do notasu
7. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
@antana123 no vidíš, já bych se na svatbu cítila, ale utekla mi v červnu no :frowning2: ted jen objíždím krámy :slight_smile:)
7. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
@lio no já už jsem se s tím nějak smířila ani mi to nevadí už na to nemám nejsem už tak fit prostě
7. srp 2010 ve 22:46  • Odpověz
@antana123 a co malej dělá ? mě se tam mele jako hrom...
7. srp 2010 ve 22:46  • Odpověz
@antana123 no tak jasně, to chápu. tu mám vedle sebe zmoknutýho psíka je jak myšička :grinning:
7. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz
@lio to je taky dobrá aktivita :wink: :wink: a já fakt se mi už špatně chodí a je mi trapně za mou chůzijsem ráda že se nemusím nikde vystavovat a vysvětlovat kolik dětí čekám bo na to nemám nervy už :angry:
7. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz
@antana123 statečné srdce ted vidět nemůžu, nedělá mi to ok :grinning: mám tam novu, co na ni dávaj netuším, je to jakko kulisa, asi zapnu radio, nebo půjdu ještě procvičit s epinem :slight_smile:
7. srp 2010 ve 22:48  • Odpověz
@lio můj malej si jen tak zlehka pokopkává nic velkýho :slight_smile:
7. srp 2010 ve 22:48  • Odpověz
@antana123 tu ted žeru kukuřičný placičky polité čoko....tfuj sem nechutný prase pak se divím že mám vyšší cukr....achich
7. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz
@lio ty tak cvičíš poctivě :wink:
7. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz
@lio jednou za čas můžeš né :grinning: :grinning: já mám tady u postele snickers a ještě pribináčky kdyby byla chut :wink:
7. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz
@antana123 no jednou za čas, mám cukr vyšší i dyž nic nemlsám, tohle je fakt první s cukrem.....
7. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz
@lio jen si dej :wink: já sem nějaká přeplněná tam už nic nenarvu bo bych zvracela asi :unamused:
7. srp 2010 ve 22:58  • Odpověz
@antana123 me desi to pribirani ted,.....jestli budu mít příští týden zase to samé nahoře, už se na to musím zeptat. je to jeden z příznaku preeklampsie neska mi i natekly maličko nohy...tak doufám, že bude v še ok....
7. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz
@lio jé neděs mě ještě to by mě chybělo ale tlak mám ok a za 2týdny jsem přibrala asi 1,5kg
7. srp 2010 ve 23:02  • Odpověz
@antana123 no to já měla ted za týden, víc pohybu a kila nahoře, nechápu....
7. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz

@lio asi nám ted mimča víc přibírají jinak nevím teda proč :confused: :confused:
7. srp 2010 ve 23:06  • Odpověz
@antana123 docela si už dokážu představit, jak to máte těžký ty poslední týdny..když vás něco bolí! Já to teď vidím s těma zádama.....doposud nic, celý těhu super, bez problémů, bez nevolností........no tak si říkám, že něco muselo přijít, abych si vůbec pamatovala, že jsem byla těhotná :grinning: Ale fakt poslední měsíc asi bude už jenom boj o přežití a vytrvání až do konce :grinning: Škoda, že jsi nemohla na tu svatbu! Možná budu řešit to samý příští týden...jet v pátek do Hradce Králové na obřad pro mě bude asi taky náročný....možná to vzdám :unamused: Pak tady na chalupě pečou v sobotu prase, tak to by mohlo na chvíli dopadnout...a v pátek pečou prasátko naši sousedi, maj taky velkou akci - 40 let od svatby...tak se taky musíme na chvíli ukázat.....to bude náročný víkend na záda i na žaludek :wink: :grinning: Ale mňammm :dizzy_face:
7. srp 2010 ve 23:06  • Odpověz
@daja.had no to bude žranice bledá závist kdybych to měla tady tu svatbu tak možná bych na obřad šla ale je to daleko tak jsem ráda že jsem doma
7. srp 2010 ve 23:08  • Odpověz
jééé, to se musím smát...jaký dvě vytrvalkyně tady dnes vydrželi breptat do noci :grinning:
7. srp 2010 ve 23:13  • Odpověz
@daja.had jo jo já jsem ještě čilá
7. srp 2010 ve 23:14  • Odpověz
ted mě jen trápí co ta kovalda že se neozvala za celý den to je podezřelé :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
7. srp 2010 ve 23:16  • Odpověz
To já už to asi zabalím, a půjdu spát...manžel je dnes v hospodě na kámošově rozlučce se svobodou....tak si dělám srandu ze ségry, že dnes nade mnou držej dohled oni - kdyby něco, že volám jí :wink:
7. srp 2010 ve 23:17  • Odpověz
@daja.had aha no to je radost co?? :grinning: :grinning: :grinning: a jestli jdeš spát tak dobrou noc já to zlusím taky teda pa :wink:
7. srp 2010 ve 23:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.