• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tak Kovalda snad má taky něčí číslo, ta by se určitě ozvala, kdyby něco :wink:
7. srp 2010 ve 23:19  • Odpověz
@daja.had vytrvalkyně prej :grinning:

Kov se určo zítra ukáže, ale je to divný co\? naposled tu byla včera ve čtyři.....ale tak na mnohé z nás číslo má dyby něco.....
7. srp 2010 ve 23:20  • Odpověz
@lio jo jo tak dobrou holky zítra zase tady :grinning: :grinning:
7. srp 2010 ve 23:21  • Odpověz
@lio to je dobrý, jak to víš přesně...včera ve čtyři :grinning: ...... vyloženě detektivní kancelář :grinning: :wink:
7. srp 2010 ve 23:21  • Odpověz
Tak se holky taky loučím! Dobrou noc! Snad zítra... :slight_smile:
7. srp 2010 ve 23:22  • Odpověz
@daja.had sem se koukala :slight_smile: bo jsem myslella že tu byla ráno, ale nebyla

dobrou holky
7. srp 2010 ve 23:24  • Odpověz
@antana123 taky se dočkáš :slight_smile: určitě už brzo!!!
8. srp 2010 v 00:06  • Odpověz
@daja.had no, první společný večer....jde to, ale jsem doma jen já a malej míša. Ale nám to nevadí. taťka nám přijede zítra. Jelikož náš návrat byl opravdu nečekaný a rychlý a taťka už přislíbil účast kamarádovi na štandu, tak jel tam. Ale on nám to zítra vynahradí :slight_smile:) Tak dobrou, jdeme spinkat, aspoň chvilku doufám :slight_smile:
8. srp 2010 v 00:08  • Odpověz
Ahojky vespolek :slight_smile:
tak hlásím, že rozhodně nerodíme :grinning:, jen se nám zahradou valí rozběsněný potok, takže jsme ho včera celý den usměrňovali, aby se pokud možno vyhýbal baráku.
Doufám, že jste všechny v pořádku a že se vás nastalé povodně netýkají. A jdu zkusit dočíst, co jste tu za ty poslední dny probíraly :slight_smile:
8. srp 2010 v 06:13  • Odpověz
Tak jak čtu, tak @petja konečně může jíst, protože prcek klesnul a netlačí tolik na žaludek, tak super, konečně se ti uleví :slight_smile:

@petulka86: jé, houby jste našli? To je super. My taky našli - přímo u nás na zahradě - včera dopoledne - pár klouzků, ale už je porcovali nějaký broučci a tak ... , no a odpo je odnesla voda. Dala bych si aspoň bramboračku s houbama, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@rennu: tak vy jste taky našli houbičky :slight_smile: , já chcu taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snad to tatínkovi dobře dopadne a byla to jen nějaká slabost.
Hele, holky, normální lidi se domlouvaj na rande někde na kafe a ne že spolu budou rodit :grinning:

@zvirka: jé, náhodou spojení generací mi přijde taky krásný :slight_smile:
8. srp 2010 v 06:33  • Odpověz
@hupcza: no vida, tak něco, co se tváří jako přežrání jablek může bejt startující porod :grinning:.
Jéje a křeče 3. den, břicho klesá a prsa na explozi? Že by další předbíhačka? :slight_smile: To asi začnu plašit, bo termín máme nastejno :grinning:

@suzete: no, mně teda pupík naskakuje cca 1 cm za týden, takže určitě dost rostou a taky to asi dost ovlivní i poloha prcka :slight_smile:. Přijde mi, že když je zádíčkama "ven", tak že je to břicho větši a pevnější :slight_smile:
Pokojíček máte nachystanej krásně :slight_smile:

@safryy: abstinenční příznaky bez netu chápu :slight_smile:: Jinak kešky se zbírají v celé evropě :slight_smile: http://www.geocaching.com/
8. srp 2010 v 06:55  • Odpověz
@lio: no teda, se divím, žes z babičky neporodila, takový řeči to je prostě ... :confounded: :grinning:

@suik: jé, vy jste včera měli návštěvu té hebamme, to jsem zvědavá, co se dočtu, jak jste byli spokojení, .. :slight_smile:

No a stále nevidím žádné zprávy o @petulka86, tak jsem zvědavá, jak to dopadlo :slight_smile:

@hupcza: péče tvého manžela je opravdu dojemná, jsi dobrá, že ses udržela a aspoň ho nenačutla :slight_smile:

@ladenka: no krásně to s termíny tvůj manža vymyslel, tak jsem zvědavá, jestli si z toho malá bude něco dělat :grinning:
8. srp 2010 v 07:09  • Odpověz
@lamia: no nazdárek :slight_smile:. To máš teda pěknou honičku, obdivuji tě, vůbec si to nedovedu představit, mám starostí dost sama se sebou :grinning:. No, myslím, že u vás jméno Julinka už zůstane, to by přece tatínek holkám neudělal, že by to změnil :slight_smile:

@suik: tak pošťák fakt koumes, tak snad napotřetí už to zvládne :slight_smile:. No a super, že hebamme je dobrá a i porodka že je dobrá :slight_smile:

@hanncca: jé, to je fantastický :slight_smile: Tak VÍTEJTE DOMA !!! :slight_smile:

@lamia: já věděla, že to tvoje mega břicho bude zas takový krásný pupík :slight_smile:
8. srp 2010 v 07:26  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile: a hlásím se 2v1
8. srp 2010 v 07:40  • Odpověz
@hanncca: jé, vy jste si dovezli malého domů na tvoje narozky? No tak to je fakt úžasný. Moc gratuluju k narozkám a k tomu nejkrsnějšímu dárečku :grinning:

@antana123: jé, ty jsi zlato, žes měla starost. Slibuju, že příště při delší nečekané nepřítomnosti napíšu. Když tady ráno to vypadalo ještě v poho, pak šel ven manža to okouknout, pak já za ním na chvíli no a šup, bylo 6 večer. Pak ještě vzít psa ven a zas to okouknout a najíst se (skoro celý den jsme nic nejedli a nepili, jen byli venku a odkloňovali vodu), no a pak už půl deváté a já totál mrtvá, tak jsem šla padnout :slight_smile:. Napsat SMS mi nějak nenapadlo a k počítači jsem neměla sílu usednout :slight_smile:
8. srp 2010 v 07:53  • Odpověz
@kovalda to neva hlavní je že je voda zažehnaná :slight_smile: :slight_smile:
8. srp 2010 v 07:55  • Odpověz
@antana123: nazdárek :slight_smile:, teda vy to s tou lio děláte ale napínavý :grinning:
8. srp 2010 v 07:56  • Odpověz
@antana123: jj, podařilo se nám to odklonit a taky už od půl čtvrté v noci už neprší, tak snad už bude dobře :slight_smile:. Teda proti tomu, co ukazovali v televizi jsme úplně v pohodě, ale stejně je to teda blbej pocit :slight_smile:
8. srp 2010 v 07:57  • Odpověz
@kovalda jo no malýmu se nechce a to sedív v teplé vaně i nějaký to milování včera proběhlo a nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: budu muset vyzkoušet něco jinného :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 07:58  • Odpověz
@kovalda no v té tv to bylmazec teda,ale dneska už pršet nemá né????
8. srp 2010 v 07:58  • Odpověz
ahoj holky,
tak jak se máte, co miminka, nechce se jim ještě ven?
Doufám, že žádnou z vás nepostihla povodeň.

četla jsem o Haničce a Míšovi, že jsou už doma, to je nádherná zpráva. Moc moc gratuluju Hani, užívejte si to.
8. srp 2010 v 08:03  • Odpověz
@alisek ahojky nechce může být i krupobiti mu je u mě prostě nejlíp :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 08:05  • Odpověz
@antana123: dneska už by pršet nemělo a pokud jo, tak snad už ne jako včera, kdy padaly zároveň provazy deště i kýble s vodou :astonished:
8. srp 2010 v 08:08  • Odpověz
My máme dnes měsíc, taky má narozeniny můj táta. Povlíkla jsem slavnostně Honzíčkovi postýlku, včwra do půlnoci jsem žehlila pleny a další věci pro malého.
Jinak unás žádná výrazná změna, krmeni stále jen sondou ale už neblindí, tak se snad zítra začne stříkačkou, přibírá pomalu a to mu ještě dávají něco do mlíčka, nějaký vitamíny nebo něco takového. Máme 2140g. Jinak je myška hodnej, brečí jen když má hlad a nebo když leží dlouho na bříšku, to nemá rád. pěkne dumlá dudáka při krmení sondou, tak by se snad mohlo brzy přikládat na kojení.
8. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
@antana123: no však jasné, u tebe se cítí v bezpečí, ať jsou bouřky nebo cokoliv, tak proč by lozil ven, že? Musíte s taťkou najít nějaké dobré lákadlo :slight_smile:
8. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
@kovalda no jenže mi už nevíme co :astonished: :astonished: asi to necháme osudu :wink:
8. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
@alisek super že už je vše nachystané,já ještě postýlku nemám ani složenou
8. srp 2010 v 08:12  • Odpověz
včera jsme byli u Honzíčka 2x. zašli jsme za kulturou, na premiérový film Kajínek. Dobrá podívaná, pěkný zpracování, skvělý obsazení, doporučuju. Jsme si s manželem říkali, že to je ted první a i poslední film na kterém jsme byli v kině aspoň na rok :slight_smile:
8. srp 2010 v 08:13  • Odpověz
@alisek: jé, tak gratulace k 1. měsíci. To je super, že už neblinká, to brzy zvládnete to krmení stříkačkou a pak už přímo "od zdroje" :slight_smile: Váhu už má hezkou, tak teď už to snad půjde super :slight_smile:
8. srp 2010 v 08:13  • Odpověz
@antana123: no jasný, však slibovat můžete co chcete a Šíma si to stejně udělá po svém :slight_smile:. Anebo mu složte tu postýlku, třeba na to čeká :slight_smile:

@alisek: no vida, tak ještě kultůru jste stihli :slight_smile:
8. srp 2010 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.