• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda to víš že se mi to líbili, nejdřív jsme byli u Honzíčka, odstříkala jsem mu oběd, pak jsme šli na film a pak po filmu zase za ním a zase odstříkání mlíka, jsem si ho včera užila, ale i tak mě manžel tahal odtamtud, malej byl po jídle a ležel na bříšku, tak jsem ho konejšila aby neplakal a když se uklidnil a usínal tak jsem spěchala pryč, nedokážu od něj odejít když by brečel a nebo byl vzhůru.
8. srp 2010 v 08:17  • Odpověz
@kovalda no možná že to pomůže :grinning:
@alisek super takový hezký večer
8. srp 2010 v 08:20  • Odpověz
@alisek: to jste fakt měli hezky rozvržený včera :slight_smile:. Chápu tě, že je těžké od něj odejít, snad už to nebude třeba moc dlouho :slight_smile:

@antana123: no, však mu chudákovi slibujete hory, doly, černý les a ani nemá nachystané vlastní lože :grinning:
8. srp 2010 v 08:28  • Odpověz
@kovalda jo no to jsme teda rodiče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 08:31  • Odpověz
No, půjdu se asi ještě dospat, vstávala jsem v 5,30 :slight_smile:
8. srp 2010 v 08:34  • Odpověz
@kovalda tk dobrou mě už se nechce jen ležím a hledím
8. srp 2010 v 08:35  • Odpověz
Kov, tak se hezky vyspi, já teda svtávala o půl hodiny déle ale musim jet na nákup, pak odstříkat mlíko a pak fičím za myškou.
8. srp 2010 v 08:40  • Odpověz
@antana123 ty už jen odpočívej, za týden rodíte tak ať máš sílu :slight_smile:
8. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
@alisek jo no jen mě to nejde jen ležet ikdyž dneska to tak určo bude soudě počasí
8. srp 2010 v 08:43  • Odpověz
Dneska večer dám do alba pár fotek malýho, fotila jsem v pátek ale nemám doma kabel na přenos fotek.

@antana123 taky ti vyfotím postýlku aby ses inspirovala :sunglasses: :grinning:
8. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
čauky
u nás furt 2v1 ....sice mi kleslo břicho, křížové bolesti furt silnější, je mi blivno, začal výtok ...ale verča se zřejmě rozhodla následovat vzor velkého bráchy a bere to s rozmyslem :grinning:
dula/pa říkal, že to už nevypadá jen na posly - no tak uvidíme, kdy to "dorazíme"
8. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
@antana123 počasí je fakt vrtkavý, já chodím už jen s deštníkem v kabelce. Unás je pout a jelykož bydlíme v samém centru, tak máme problematičtější parkování a vůbec se dostat domů. pridíráme se davy lidí :frowning2: už aby skončila.
8. srp 2010 v 08:52  • Odpověz
@hupcza ahoj, to jsou mi zprávy, tak ty se už chystáš rodit, koukám, že ty děti v tom září prostě narozený být nchtějí a dělají proto všechno.
8. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
@alisek gratulace k měsíci :slight_smile: to je dobře, že už honzíček neblinká a určitě brzo budete přikládat na kojení. My s tím teda trošku zápasíme, než se přisaje, je to doba a pak ještě nemá moc síly, tak ho ještě přikrmuju svým mlíčkem, aby měl dost. Jen si musím koupit váhu na mimčo, protože chci vědět, kolik přibírá a zda fakt dobře papá, sice tahá z prsa, ale nevím kolik. Protože mám teď i míň mlíka...
8. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
@hanncca ahojky to se určitě zpraví neboj :wink:
8. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
oprava spraví :wink:
8. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojky vespolek, taky hlásím stav 2v1 a žádné změny.
Hup ty tvoje děti jsou tedy rozvážné koukám, tak jsem zvědavá na kdy to Verunka plánuje .-)
Mne dokonce v noci resp. brzo ráno dorazil manža a ještě vyspává, já byla udělat venčící okruh, trubka jsem si myslela, že bude zima, tak triko s dlouhým, manžovu vestu a hynula jsem horkem cestou, ale přežila jsem. \Normoš svítí puňta a je tam hic.....
Mne bříško neklesá, naopak se jakoby roztejká, že mamča pojala ještě větší radost, že to bude holčička, že už není bříško do špičky .-)))
tak všem, co měly bolístky a chystají resp. jejich mimi chystají cestu ven, hodně síly a mějte pokud možno poho den, já jdu chystat snídani, a pak nevím, co bude na programu.
8. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
@antana123 a my si tu můžem jen zvesela odpočítávat, že :slight_smile:
takže
9 dní do TP :slight_smile:
8. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
@lio jo jo jen těžký relax :grinning:
8. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
@antana123 don´t worry, be happy :slight_smile:
8. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
@lio aky bych měla jít snídat ale ještě chvilku počkám na mojeho třeba se vzbudí
8. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
@antana123 no já se ještě nezvedla, a čekat nevím.....jíst mám max do devítit, ven jsem si vzala ty kukuřičné placky dvě, ale hlady šilhám.....asi posnídám sama, bo nechám manžu taky někdy vyspat, ale on je pak ten den rychleji v piheli, když se dopo vychrupuje .-)
8. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
@antana123 heye ta petula asi rodí ne ? nejdřív takový přímý přenost bolestí tu probíhal a pak šmitec....
8. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
@antana123 :grinning: Snídat? :grinning:

@hupcza No docela brzo se Verunka ozývá,ne?

@alisek Krásně si to v rámci možností užíváte :dizzy_face:
8. srp 2010 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz
@lio no já ještě chvilku počkám on šel pozdě spát zase hleděl do noci na bednu tak ted bude vyspávat
8. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
@lio no asi jo jinak by tu už něco určitě napsala
8. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
@antana123 jo a jak tvůj šíma čeká na složení postýlky, tak to moje mimi asi čeká až si dojdu ke kadeřnici, furt nad tím uvažuju, ale v týdnu se tam nemám jak dostat a víkendy nedělaj...už abych se vrátila za volant a dojela sama kam potřebuju a nebyla závislá na manžovi...
8. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
@petja jo jo dneska to je válící se neděle takže bude vše později :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@lio no nevím jestli by mu ta složená postýlka pomohla :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@petja no taky koukám na hodiny a klepu si na čelo se snídaní, ale šlo se pozdě spinkat, manža dorazil ve tři, v osm se mi vstávat nechtělo a před chvíli jsem se vrátila ze skoro hodinové procházky se psem, která měla před snídou přednost.....
8. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.