• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 no jo to sou ti pařmeni kteří pak vychrupujou a zaspávaj den :slight_smile:
Můj zase v osm šel na záchod , pes ho vítal jak když ho stolet neviděl, tak ho poslal spinkat a sám ještě chrupe, těžko se vzbudí sám, možná na oběd :slight_smile: a to je otázka, kdy to bude, dyž je půl jedenáctý a neproběhla ještě ani snída že :grinning:
8. srp 2010 v 10:27  • Odpověz
@antana123 pomohla nepomohla, tonoucí se stébla chytá ne :grinning:
8. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
@lio jo jo u nás se bude jen vychrupovat zlusím ho odpoledne přemluvit na procházku když je venku chladno :sweat_smile: :sweat_smile:
8. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
@lio jo no to navrhnu mojemu at jí teda složí
8. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
Manža měl dnes noční a malej,jelikož se manžovi nechtělo včera nic dělat,natož s ním jít po obídku na procházku,usnul o půl druhý a vstával v 17,tak sem ho pak musela jít utahat sama a stejně usnul až ve 22h ! Takže jsme spali vyjímečně do skoro osmi,malej teda :sweat_smile:
8. srp 2010 v 10:32  •  3 děti  • Odpověz
ted mi psisko položilo hlavu na nohy, to nikdy nedělá, furt si mi dneska lehá k nohám.....že by tušil víc jak já :-O :slight_smile:
8. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
K nohám znamená odchod? :sweat_smile:
Co vaříte?
8. srp 2010 v 10:51  •  3 děti  • Odpověz
@petja neska zapečená ryba s bramborem...

jj k nohám znamená, že se něco děje....že čuje, že brzo odejdu, že bude změna, pak si šel sednout za dveře ložnice, kde spal manža, to taky nedělává :slight_smile:´a ted už manža vstal tak nás má pohromadě tak sedí a je ve střehu :slight_smile:
8. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
tak já to šla "rozchodit" do lesa - což se teda nezdařilo ...ale máme alespoň pár hub na polívku
jinak jsem myslela, že zpátky nedolezu ..nízký tlak nebo co

ad pes ...mi zase ondra od včerejška otlapkává intenzivně břicho ... děti a zvířata mají čuch :slight_smile:
8. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
@antana123 já doufám, v porodce říkali, že se může stát, že to je tzv. laktační krize, která trvá pár dní a pak to bude ok. doufám.
8. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
Hojky :slight_smile:
U nás žádná změna.....jen teda noci začínají být čím dál horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: SNídali jsme taky až dýl, protože nebylo co, tak můj jel na nákup a já zatím nachystala na oběd plněné papriky s rajskou :slight_smile: To je pro manžela, já to nemusím, tak si dělám aspon z toho mletého masa karbanátek :sweat_smile: A uvidíme, co mi napíše Beru, že bych se za ní po o vypravila.

@lio náš pesan teda taky ležel v noci u nohou, ale já si z něj dělala podnožník, tak pendloval ode mě k maanželovi a zase ke mně.....:grinning: jsem se vrtěla v pelechu, natáhla na nohu bylo mi divný, proč to je pod ní tak chlupatý a hřeje to...pak když mi to začlo zdrhat mi to už docvaklo :grinning:

@hupcza frajerka taky běhala po lese :grinning: to chceš uspíšit, což?? :grinning: Prý asi nízký tlak nebo co.....jestli to nebude to nebo co :grinning: :grinning: :wink:
8. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
@hanncca dodatečně gratuluju, že už jste celá rodinka pohromadě :slight_smile:
8. srp 2010 v 11:19  • Odpověz
@petja: my máme houbovou polívku a ty zapečené lilky ..ale ty asi necháme na pozdní oběd

@hanncca: ono se to jistě usadí ..jste oba na začátku - to chce trénink :wink:

@rennu: :grinning:

no a ještě perlička - vlezeme do lesa naráz jede kolem auto a z něj halekají myslivci, že tam hledají postřeleného divočáka ....no tak my se vypravíme po dlouhé době do lesa a stane se tohle - pravděpodobnost nula nula prd :grinning:
8. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
@hupcza táta včera taky dovezl koš hub, vzali jsme si jen na kotletu, a ted lituju, mohla jsem udělat polívku.....ale kotleta taky dobrá.
Jj čuch mají, ale u tebe se aspon něco děje, u mne ani ŤUK
8. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
@hupcza tak ještě že ste před divočákem nemuseli zdrhat, to by byla verča na světe nato tata :grinning:

psisko neska fakt divný :slight_smile: sedí a upřeně na mne hledí a čeká až se zvednu aby mne doprovodil....i venku se mne držel podezřele až moc....hm tak sou naše jediné příznaky k porodu :grinning:
8. srp 2010 v 11:40  • Odpověz
@hupcza jinak s tím tvým manžou včera.....tak to já doma neznám, naopak jsem po nákupech byla hnána si odpočinout, že upeče k véče kuře a z toho co zbyde udělá rizoto, tak jsem poklidila nákup, vyprala mu košile a on zatím udělal jídlo....

holky tady je hic, se jim ty tropy snad vyplní :frowning2:
8. srp 2010 v 11:42  • Odpověz
@lio: třeba se taky něco děje :wink:
ad divočák - no to by bylo veselé :grinning: :grinning: :grinning:
kupříkladu mamka když jsem rodila ondru, tak někde u osoblahy narazila na stádo muflonů a jeden z nich při přeskakování příkopu se zachytil rohama o větev a zůstal na ní viset, tak ho šla z té větve sundávat ....že chudák jen zoufale kopal kolem sebe ... jsme říkali, že alan mohl odvézt mě do porodnice a pak ji na chiru nebo kde by mohla skončit potrhaná :sweat_smile:
u nás je hládek - na bundu ....ale příjemně procházkově ....
manža se dneska celkem snaží
8. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
@hupcza Jinak vidím,že těžce hodnotíš situaci :wink: Jo a v tom lese jste doufám byli s manžou,byť to máš asi naproti,páč rozchodit porodní (možná) bolesti by mě teda manža nenechal jít do lesa...
Jak zabavuješ Ondru,když vaříš,nebo se mu nemůžeš dýl věnovat?

@lio Tak to my počasí ještě o.k.No ve čtvrtek jedu s malým do města,pak MHD k babi a do porodky na kontrolu,tak snad bude ještě fajn,když vyrazíme ráno...
8. srp 2010 v 11:50  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza To je dobře,že ho ta tvoje noha včera správně nakopla
8. srp 2010 v 11:51  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza: no panečku, tak to jsem zvědavá, jak si to Verunka naplánovala. Možná zbrzdila jen kvůli tomu, žes dnešní datum odsoudila :slight_smile:, tak čeká na zítřek :grinning:

@hanncca: anebo váhy taky půjčují, tak se zkus poptat :slight_smile: Ale malej za chvíli určo zmákne i tohle :grinning:

Aha, tak už to máme vyřešeno - antana musí složit postýlku a lio si dojít ke kadeřnici a konečně jim snad začnou ty porody :grinning:

Jinak, my jsme s manžou taky zrovna posnídali :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
8. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
@hupcza: další, co našla houby, no to si ze mne všechny děláte prču? :grinning: Já chcu taky :slight_smile: Teda, kdyby byl v lese postřelenej divočák, tak by mne tam nedostali ani párem volů. Ty máš teda den - jdeš dolesa rodící a ještě tam, kde je postřelenej divočák :slight_smile:
8. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
8. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
tak chládeček na bundu tu tedy není ani omylem, normoš pere slunko, docela fest :-/

@hupcza jako že by se něco dělo k porodu a já to nezaznamenávala|? to jde? ...se mi nece věřit :slight_smile:
8. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz
@lio: no, pěkně tě pejsek sleduje, tak uvidíme, jestli je to "porodní příznak" :grinning:
8. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz
no někdo už ty porody zase začněte byl tady dlouho klid :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@kovalda táta včera taky našel, sice sbíral za deště, takže přišel totálně durch, ale říkal, že kdyby měl dva koše, naplní je oba

manža ted jede něco pokoupit a prej se mu ode mne nechce, kurňa že by taky něco čul ? :grinning:
8. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jinak u nás konečně bez deště, sem tam vykukne slunko a necelý 20 stupňů, takže u nás maximální spokojenost :slight_smile:. Díky opravdu intenzivním dešŤům máme dost vody, tak můžu doprat tu výbavičku a i naše povlečení z postele a vůbec všechno. Už jen teda to slunko, aby to hezky schlo :slight_smile:
8. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz
@kovalda jako fakt jo, je to sice závisláček, ale tohle je jiný, to poznám......ale už to jednou jeden den taky dělal...pak přestal.....ale ted je něco ve vzduchu pravděpodobnější, než předtím.....
8. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
@kovalda u nás zataženo a sem tam vykukuje oskar pro mě by mohl zalézt na dlouho :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.