• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 ňáká nedočkavá ne, myslím že načatých těhulek je tu dost, počkej až se všecky rozsypou, budem jen tiše závidět :slight_smile:
8. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
@lio: no vidíš, všichni mají v tvé rodině porodní příznaky, jen ty ne :grinning:
To je nespravedlnost, já chci taky houby :grinning:

@antana123: jak někdo začněte s porodama, však jste na řadě. Tak řekni drahému, ať se vrhne na tu postýlku a můžeme ti to začít odpočítávat :grinning:
8. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
@lio jo budeme pak doma natahovat do polštáře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@antana123: no my po té vodě, co se tu valila jsme za slunko rádi a vedro tu už nebylo asi 2 týdny, takže jsem v poho :slight_smile:

@lio: no, tak 9 dní do termínu je pravděpodobnost určitě vysoká :slight_smile:, tak uvidíme :slight_smile:

Tak já se zvedám a jdeme něco dělat - mám rozbordelenou ložnici - chceme tam narvat postýlku a venku je teda taky co dělat :slight_smile:
8. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
@kovalda hnízdíš jo??
8. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
@kovalda ježííííš, já už ani číst neumím..píšeš rozbordelenou a já četla modrozelenou :grinning: :grinning: :grinning: a ještě si v duchu představuju, že by to byla hezká kombinace s bílým nábytkem :grinning: :grinning: :grinning: .....to je konec se mnou a to jsem po obědě, jinak bych si říkala, že už hlady šilhám :grinning:
8. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
@antana123 natahovat do polštáře nebudu, šak já to mám docela max pevně daný, spíš jen tiše doufám, že to příde samo....tak třeba příští víkend, max to bude ten další no :slight_smile:
@kovalda taky jdu něco dělat, zítra se vrhnu pomaličku na žehlení, než se to nakupí. dneska bych jela někam po nákupech, ale moc není kam, leda do makra a to manža určo neschválí :grinning:
tak mějte zatím poho odpoledne
8. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
@rennu ahojky nálada už je lepší???
8. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@antana123 jojo, ujde to, zmákla jsem uvařit, tak mám dobrý pocit...i když jsem to dělala na etapy :slight_smile: a ted mě začíná bolet makovice...ale ležet se mi nechce :sweat_smile:
8. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
@rennu aha no já ležím na oběd půjdem ke tchánovcům nějak se mi nic nechce malý v břichu řádí se přetahuje tak dneska budu jen ležet a nic nedělat :wink: a je dobře že se nálada zlepšila :wink:
8. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@petja: těžce hodnotím? nechápu :sweat_smile:
ondra je zlatý ....umí se zabavit z 90% sám - vypustím na zahradu - přímo z kuchyně mám východ, proti oknu pískoviště ... i doma si umí hrát sám
někdy kapku bordelaří - hraje si v kuchyni s miskama a vařečkama
hooodně rád sedí a sleduje, jak vařím - je sice docela aktivní, ale u toho se fakt zkliní a sleduje

@kovalda: kdyby potvůrka zbrzdila ...ona drží setrvalý stav :grinning:

ad kadeřník - to prosím nepodceňovat - mi začaly posly, pak jsem byla u toho kadeřníka, druhý den dopoledne na nehty a po poledni prdla ta voda ....prostě čekal, až bude matka upravená :grinning:
8. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@rennu: ad ložnice :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
@antana123 no malý se mi taky boulí a už to bývá i nepříjemné..hlavu mi tlačí na žebra a dole ani radši nechci vědět, co strká kam :grinning: :grinning: :grinning: Když mě to nějak nejde ležet :sweat_smile: Tak za hcívli půjdu sklidit kuchyn, domýt nádobí a něco si ještě vymyslím a odpo se mají stavit tchánovci.....
8. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
@rennu nepříjemný to je jen já už si zvykla
8. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
@hupcza právě s tou kadeřnicí jsem si vzpomněla na tebe :grinning:
8. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
jé vy máte šecky tchánovcový den, to já naštěstí ne :slight_smile:
8. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
@antana123 já si nezvykla....akorát mě už taky začlo jako některé z vás píchat kdesi tam dole :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nic, musím vymyslet nějakou akci a přestat se furt sledovat :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky holky jak je :wink:
@lio jakpak se cítíš :slight_smile: ty bys mněla už ted někdy jít na vyvolání že?pokud se to nerozjede samo,nebo jak to máš?
8. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
@lucinecka222 nestraš. cítím se skvěle, vyvolání do tří dnů po TP, ten mám za 9 dní...
8. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
@lio ad kadeřnice já se budu objednávat asi až v úterý, až se dozvím, co a jak :slight_smile: a ještě jsem chtěla na pedikůru :slight_smile: Nehty jsem si ošmikala na krátko :slight_smile: tak bez práce :slight_smile:
@rennu taky se snažím se radši nesledovat
jdu něco dělat \, zatím
@rennu ne možná vyjde kadeřnice na čtvrtek po poradně, pokud bude mít manža čas na mne počkat. jinak smolík, ale už jsem na konec září objednaná na kosmetiku a těším se jak malá :slight_smile:
8. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
@lio juvá to utíká :slight_smile: už se musíš těšit co,zachvilku budeš držet miminko v náručí :slight_smile: no začíná se nám to všem krátit :slight_smile:
@antana123 a jak si na tom ty?koukám taky pořád ještě pokupě :slight_smile:
8. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
@lio tak zatim papa ja pujdu obědvat zachvilku a pak ve dvě bude hrát film takže zase sem tu jen na skok :slight_smile: jo hlídám zda se už rodí :slight_smile: :wink:
8. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
@lio tý jo, na kosmetice jsem nebyla ani nepamatuju :frowning2: Ale mám slíbený masáže od sousedky, juchůůůůů :slight_smile:
8. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
@lucinecka222 ja ok u mě vše při starém zatím nic nehrozí
8. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
@lio: já taky ne ..i když to by asi uspíšilo porod :grinning:
já mám kadeřnici objednanou na příští pondělí :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
@antana123 tak to je taky dobře :wink: no já čím víc ubívají dny tím víc se těším ale zároven začínám mít i strach :grinning: ale to je asi normální :slight_smile: ale jak sem se kouklala na porod jak ukazovaly porod záběr na hlavičku tak teda mazec :slight_smile: ale co to zvládnem všechny :wink: jaké je u vás počasí tady leze slunko zase,no ja letím papat budu tu později tak kolem šesté jak mi do toho něco nevleze :slight_smile: večer v osum už zase nemužu zase mi hraje romatika :slight_smile: tak papa ja jdu malému dát špenátek :wink:
8. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
@lucinecka222 ty porody jsou brutál, já si u toho musím vždycky vypnout zvuk.... :sweat_smile: nesnesu ten jekot.

@kovalda: mno napotřetí to musím zvládnout já, musím na poštu, navíc to není na té nejbližší poště, co tu máme kousek na pěškobus, ale kus autobusem..... :unamused: jen doufám, že měl nějaký slabší dny. Až budu mít miminko, tak třeba nestihnu tak bleskově ke zvonku jako teď.

s hebamme byl rozhovor dobrej, nevím co jsem psala, ale pomohla mi rozluštit moji průkazku, moc info teda tam fakt není, doktor je línej to vypisovat. Mám taky trochu vyšší ten spodní tlak, ale nic hroznýho a tak....

co mě ale dost rozhodilo a došlo mi to pak později, že když jsem se jí ptala, jak mám poznat porod a tak....tak když mi prdne voda a dítě bude v pánvi a nebudu mít horečku (na to se mám zeptat mudra), tak můžu čekat 24 hodin na kontrakce :confused: ....tak pak lovím na netu, v knihách, v německejch českejch a tam nic takovýho, jen jako že se nemusí spěchat, ale tak za pár hodin vyrazit..... jako dočetla jsem se, že se třeba v nemocnici ještě nějakou dobu čeká, než to přijde, než nasadí oxytocin a pak taky info, že některé země mají ten standart jinej. No jsem z toho jelen.....mno pak jsem dohledala co jako když prdne voda a dítě není v pánvi, ale nahoře a udělalo se mi lehce nevolno, znamená to inhed lehnout a volat rychlo, páč ci může přimáčknout šňůru a udusit se! :frowning2:

takže tohle je malá skvrnka na tom setkání...ale jak jsem psala měla bych mít jinou.

@hupcza: tak do lesa, kde je kanec bych nevlezla :confused: ....

u nás se taky snaží, v noci jsem skučela, páč mě bolely nohy, nemohla jsem spát, tak se mi nechce stát u plotny, tak meje nádobí a pak doufám, že mi pomůže s gulášem.
8. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.