• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@laterna blížíme a nic, na to jsou tady jiné předbíhací expertky :grinning: takže nás s antanou moc nesleduj:grinning:
8. srp 2010 v 16:34  • Odpověz
@laterna no mi s lio jsme nekonečný příběh totiž :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 16:36  • Odpověz
jinak do porodky mám komplet (tzn overal kabátek, body tričko kabátek, ponožky a čepičku)hadříky verzi teplejší a lehoučkou, vím prd jaké bude počasí a jinak do porodky pro mimi neberu nic, vše tam je a když bude prob tak mi to manža přiveze, nepojedu jak na dovolenou s kufrem hadříků :slight_smile:
8. srp 2010 v 16:36  • Odpověz
@antana123 no ne co to plácáš, ty nekonečnej příběhu, šak my jedem dle plánu, to ostatní si tu dělaj co chcou :grinning:
8. srp 2010 v 16:37  • Odpověz
já do pordky mám kompletek body + dupky+kabátek+čepička a deka uvidíme jak bude mojemu to nachystám a dle počasí to přiveze :wink:
8. srp 2010 v 16:38  • Odpověz
@lio jo jo někdo by je v tom předbíhání měl usměrnit :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 16:38  • Odpověz
@lio @antana123 ale však máte ještě pár dní čas. buďte rádi, že budete mít donošené miminko hezky v termínu.
8. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
@laterna no malý by ven už mohl jinak bude mít přes 4kg tak bych byla radši za menšího drobka :wink:
8. srp 2010 v 16:41  • Odpověz
@lio mě to dost vyděsilo, když jsem to v jedné knize četla, co dělat...i k telefonu bys měla po čtyřech. Ale prej to poznat nemusíš, jako pocit, že máš hlavu v kalhotkách, nejlépe se zeptat Mudra. nebo to od něj víš?
Nechci tě děsit!

@pet.s já mám do porodky nachystány dvě bodýčka, krátký a dlouhý dle situace. Polodupky, svetřík, ten jedinej je ze sekáče, ale není to na něm vidět, taky chci si miminko přivýzt v novým :wink:, pak dvoje čepičky, to mám zvýrazněno v seznamu z porodnice, tak jednu z biobavlny a jednu pletenou k tomu svetříku. Rukavičky bavlněný.
Merino zavinovačku, tu si vezmu asi do porodnice rovnou.
No a do sedačky mám ovečku a nějakou deku, fusak nemám žádnej... případně přichystám takovou bundičku lehce vyteplenou a plyšovej overálek...

@lajla: že vezmu i malý bodýčka o tom uvažuju taky, když jich mám tolik....

8. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
no tak v těch pojmech mám ještě trochu guláš, prostě mám do porodky komplet :grinning: jednou s overalkem, a jeden s dupačkama....

@antana123 heye víš co, když chcou předbíhat, tak prosím. \my měli s manžou před chvíli kávičku na balkoně a já se ho ptala jeslti si myslí že vydržím do příštího víkendu, tak prej snad joo ne ? a já hmmm.....pak mi louplo v břiše a on hned co je a že nic vážnýho, pak mi ztvrdlo bříško, tak sem se chytla, zase co je..tak mu to říkám, tak prej ježííííš marjá, snad pojedu někam na služebku, tak sem vyvalila oči, že mne v tom snad samotnou nenechá, od té doby mi mírně bolí bříško :grinning: ale nic co by stálo za řeč.....pak se taky chystáme venčit, ale radši zasedl k ntb k práci..:grinning: tak asi zase nebude tak v klidu jak si myslím, asi mu večer tajně nakapu bachovky.....:slight_smile:
8. srp 2010 v 16:43  • Odpověz
@antana123 aha :sweat_smile: tak to si dáš do těla holka. ale to je jen odhad váhy, třeba je ve skutečnosti menší. už jsi hotová z toho bříška, co?
8. srp 2010 v 16:43  • Odpověz
@suik jj dr mi ted řekla, že hlavičku má vysoko, tedy takhle já ji mám níž už poměrně dlouho, ale jako dole v pánvi není, jen hodně v podbříšku, ale sedím normoš, žádné nohy od sebe že mi by mimi vadilo....a tak právě říkala že se mimi ani já nechystáme.....
já bych se tím takhle nestresovala ....
8. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
@laterna šak já si nestěžuju, to ant by furt šímu vyháněla, ale je fakt že oproti ní mi je naprosto ok a naopak si ten závěr max užívám, takže pohoda, jen at to přijde v termínu a samo....ostatní neřeším :slight_smile:
8. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
@laterna jo no jsem nemotorná a oteklá už se těším na konec :slight_smile:
@lio ty mu dáváš zabrat radši mu nakapej at je v klidku :grinning: :grinning:
jo zapoměla jsem na punčošky a ponožky.....snad mimi nebude velký, páč ty body jsou malinký, to s krátkým teda o chlup větší.

jo včera jsem se ptala na tu velikost mimina, tak mi to PA pomohla odhadnout podle délky kosti co mám na UZ a toho grafu, tak jsme tak v menším průměru, tak snad mimi nebude obřík.
@suik ale on když prdne voda, tak hned nevyteče všechna. třeba jen maloučko a pomalu odtýká čím dál tím víc, tak zezačátku jí tam má mimi ještě určitě dost. mě alespoň postupně odtýkala celej den a nakonec mi jí těsně před porodem ještě propíchli a ještě dost vyteklo.
8. srp 2010 v 16:47  • Odpověz
@suik jo a na cestu mám zavinovačku rychlo.....to si myslím bude na cestu stačit, možná vezmu lehčí fleece do autosedačky přímo...to uvidím, vše má manža připraveno, tak uvidíme, kteoru hromádku vezme(ač to má pečlivě nadepsané :grinning: )
8. srp 2010 v 16:47  • Odpověz
@antana123 no mne právě v klidu dost přišel, lae když jsem mu řekla, že jsou to přípravný kontrakce tak se vyděsil, no holt z toho má pořád hrůzu, ale tak to je asi normoš.....ale už asi začnu kapat :grinning: bachovky myslím
8. srp 2010 v 16:48  • Odpověz
holky a jak se prosim citite fyzicky? mi je furt blbe na bliti:frowning2:((( no bliju kazdy den nakonec...ale furt je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz ani nevim co muzu jist ani pit..radeji asi nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak bricho mi tvrdne furt docela hodne, i bolestive do zad, ale je to furt stejne, akorat vcera v noci jsem mela docela velke krece v brisku..ale to bylo urco od strev...
8. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
jinak mne ten výpočet tt dle koníka dost mate....pak v poradně mám bordel kolikátý sem, když tady mám přes týden 39 a přitom 39+0 bude v úterý :slight_smile: Jako chápu ten výpočet, ale ty čísla mne matou.....za chvíli naskočí 40....před 20ti jsem ulehla....a já si říkala, že to nemůže utýct.....a vono nakonec docela jo
8. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
@lio no já se vystresla parádně....ale my prostě rodíme v září a nic se nechystá a basta, do tý doby sleze pokud tam ještě není ...já ho někdy cejtím hopsat pořádně dole...ale co je ještě nahoře a co už dole nepoznám.....

dneska jsem ještě zkoumala svůj termín porodu a to jak mi to nikdo neposunul a dle početí bych teď měla být ve 33+0 místo 34+5
8. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
lio konik to bere jako probihajici tyden..kdezto co vim, tak do prukazky se dava tyden ukonceny....
8. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
@lajla no asi jsem tu zatím jediná blíž k termínu, která si může pískat, fyzicky se cítím naprosto ok, psychicky ještě lépe, nic mi není, krom té meruny valící před sebou :slight_smile:
8. srp 2010 v 16:52  • Odpověz
@lajla jj já vím, proč je to takhle "rozdílné" ty týdny :slight_smile: proto říkám že mi to pak v poradně mate a už bych říkala 39+....ale přitom jsem 38+.......
8. srp 2010 v 16:52  • Odpověz
tak ja to mam uplne na den presne...dneska jsem 36 plus 3 to je probihacici 37 tyden..jinak na netu jsem cetla, ze ukonceny 37tt je uz dite donosene:slight_smile: jupiiii, takze musim vydrzet do ctvrtka to budu 37 plus 0
8. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
no nic, zvedám kotvy od pc a jdeme venčit......
8. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
lio ty se fakt mas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to bych taky brala...
ja radeji v poradne nerikam vubec nic..dr si to vzdycky vypocte radeji sam:slight_smile:
8. srp 2010 v 16:55  • Odpověz
@lio a tu rychlo zavinku napasuješ do sedačky jak?
já v těch termínech na koni mám taky hokej.....

já teda ještě koketuju s myšlenkou, že pojedem z porodky v kočáře, stejně asi budem muset taxikem :unamused: ....S bahnem to je pár stanic, ale zas nevim nevim s novorozencem tak brzo mezi lidi. Kdyby to bylo na pěškobus, tak si ho odvezu.
8. srp 2010 v 16:55  • Odpověz
u mě si to taky počítaj ... já měla přehled, jen když jsem se denně vážila, měla jsem na to tabulku, pak se na to vyprdla, když se nic nedělo....

@lajla snad vydržíž, ale dle toho co píšeš, se to už taky může chystat, ale taky nemusí----
8. srp 2010 v 16:57  • Odpověz
@suik já to mám pěškobudem 5min a stejnak pojedem autem, páč z porodnice musíš vláčet hromadu krámů, co si tam za dobu pobytu nahlemejždíš.

@lajla to je divný, že je ti pořát tak moc zle a ještě s malou, to musí bejt maso.
8. srp 2010 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.