• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@laterna heh, to mi nedošlo :grinning:
8. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
i když manžel bude asi pendlovat a postupně odvážet a přivážet, tak jako tak bude muset pro sedačku nebo pro kočár....mno uvidíme.
8. srp 2010 v 17:04  • Odpověz
suik ja si myslim, ze urco vydrzim...spise si to myslim...bricho mi tvrdne uz hodne hodne dlouho, ted se pridaly akorat bolesti..ale neotviram se..takze pocitam porod zase maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lat..je to fakt psycho..absolutne to nechapu protoze u Nikci jsem nic takoveho neznala..nastesti moje mamca je ucitelka, ma ted prazdniny a segra je na materske..takze mi hodne pomahaji, pritel je pres tydne od po do patku pryc..takze fakt nevim jak bych to delala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2010 v 17:12  • Odpověz
@pet.s: na cestu z porodky mám dupačky, bodýčko, tričko a kabátek a overálek + čepičku ...noa navrstvím podle aktuálního počasí :slight_smile: ....mám všš krom overálku použité ...nijak mi to nevadí
pak do autosedačky emitexovou letní zavinovačku ..dle mého stačí ...venku bude jen přechod do auta, což znamená asi 20m

@lajla: tak u nás byl občas problém, že mu byly v porodce některé věci malé :grinning: ....ale měli tamcelkem hezké věci ..žádný luxus, ale dostačující

@laterna: no už i pa říkala, že verča je srandistka :grinning:

ad prdlá voda ..no já si vzpomínám, že s ondrou jsem si dala šlofíka, pak sprchu, utřela jsem se ...a říkám si: to jsem debil, se ani utřít neumím...bo jsem měla mokré nohy, tak jsem se utřela a narovnala a zas ...říkám si, že mám těhu demenci, že už bych fakt měla rodit, jelikož i ručník je nad mé síly ovládat ....vylezu z koupelky a za mnou takový potok :grinning: ....než jsem dojela k ségře byla jsem i s vložkama komplet durch, do porodnice opět ....crčelo to fest ...žádné ukapkávání
8. srp 2010 v 17:13  • Odpověz
vcera jsem si tak lebedila, ze jsem blila jenom jednou pres odpoledne..vetsinou me to chytne kolem sedme osme vecer, a tak jsem byla tak rada, ze to bylo v pohode..a pak v 11 jsem lehla do postele a hned bezela..takze me to zase dostihlo a jeste rovnou s krecema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: po pravde si rikam, jestli uz to nemam i trochu psychicky..protoze to mam fakt denne.jestli to i trochu necekam..? ja fakt nevim..ale tentokrat priznavam..ze jsem si tech 9 mesicu fakt odtrpela..permanentne zle a zanety :unamused: :unamused: :unamused: az na par vyjimecnych dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2010 v 17:14  • Odpověz
@lajla: to je fakt blbý ...já měla klídek (nepočítám takové ty běžné těhu drobnosti) ...zato si asi užiju konec .....doufám, že potvůrka nebude takhle řádit až do termínu - to by mě fááákt dožrala
hlavně mi není jasné, jak bych celé dny fungovala sama s ondrou
8. srp 2010 v 17:19  • Odpověz
Nemáte někdo zvýšenou teplotu? Je to ke konci těhu normální? Já jí měla zvýšenou celý první trim, ale brala jsem hormony na udržení.
8. srp 2010 v 17:28  • Odpověz
hup jj je ti silene :unamused: :unamused: :unamused: ale hlavne si rikam, aby mala byla v pohode a abych ten porod prezila..protoze kdyz si vzpomenu na ten prvni, tak pomalu padam do mdlob :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
snad ti verca dostane rozum..ale spise mi to tak pripada, ze si ty decka z nas fakt nekdy delaji srandu, protoze jinak fakt uz nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja nemit mamku a segru tak fakt nevim, nevim jak bych to delala...nakonec si rikam, ze mi to tehu fakt dobre vyslo...jako myslim na to leto, protoze pres zimu bych se s malou asi zblaznila
8. srp 2010 v 17:29  • Odpověz
lendaw..co vim, tak je zvysena teplota normalni i behem celeho tehu...ale pod 37.5.... ja si ji nemerim, tak nevim..ale obcas mi pripada ze jsem takova teplejsi..
spise je mi porad horko a v noci si furt otviram balkon..zato peta spi pod perinou a ja skoro naha:slight_smile:)))))))))
8. srp 2010 v 17:30  • Odpověz
@lajla já mám 37,6°C. Je to možná jen od nervů, ale nerada bych něco podcenila.
8. srp 2010 v 17:31  • Odpověz
lendaw tak to uz je zvysena...od nervu to klidne byt muze...ale resi se teplota az nad 38....takze ted ani zadne prasky, jen se treba zkus osprchovat vlaznou vodou, dat si neco studeneho na hlavu a hlavne hodne pit....ona i teplota je zvecera vyssi..a pokud nemas zadne dalsi problemy, tak bych to neresila...zitra to bude urco ok...
8. srp 2010 v 17:34  • Odpověz
Tak jsem vás přišla zas zkontrolovat :slight_smile:

@lio: asi manžovi radši nakapej, ať se dobře vyspí :slight_smile:

@hupcza: no to jsem teda fakt zvědavá, jestli už Verunka vykukuje na svět, anebo tě "jen varuje", že už brzo, ať všechno dokončíš :slight_smile:
8. srp 2010 v 17:36  • Odpověz
@lajla díky. Zkusím tu sprchu a pak zabiju manžela. To by mělo pomoct :wink:
8. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
@lendaw: teplotu si neměřím, ale myslím, že v těhu je zvýšená nad 37
8. srp 2010 v 17:39  • Odpověz
@lajla: no mi fakt začíná připadat pravděpodobná ta teorie, že se snaží trumfnout bráchu :grinning: :grinning: :grinning:
vedro mi je taky ...manža v mikině, já v nátělníku :grinning:

@lendaw: já si teplotu neměřila posledních 10 let, takže netuším

@kovalda: no mě taky ..pěkně mi motá šišku ...každopádně v úterý má přijít ten opravář :grinning:
8. srp 2010 v 17:40  • Odpověz
@hupcza: no teda, v úterý má přijít opravář, příští týden máš kadeřnici, ta Verunka vůbec nebere ohledy na tvůj časový rozvrh :grinning:
8. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
@lendaw: řešit zvýšenou teplotu zabitím manžela je zajímavý způsob :grinning:, ale nedávají to na předpis :grinning:
8. srp 2010 v 18:17  • Odpověz
@kovalda Pokud to ještě na předpis není, tak by to honem měli zavést, protože by to určitě v hodně případech pomohlo :grinning: Asi zahájím v tomto ohledu lobby. Nebo by to mohli alespoň povolit vyhláškou :grinning:
8. srp 2010 v 18:20  • Odpověz
@suik no viděla jsem foto s mimi v rychlozavince a prostě to mimi je tak malý že do té autosedačky se v rychlozavince vešlo uplně v poho....kdybych to neviděa na fotce tak si to neumím představit, ale oni sou ti mimíškové tak maličcí, že v poho....
Joo tak u mne si to taky počítaj, ale zeptaj se, tak ted poslední dobou jsem taková zmatená z toho koníka :slight_smile:
ty jo ,dali jsme venčící pořádnej okruh, udělali pár fotek v přírodě (JUPÍ) a jdem do pizzerky na zahrádku, původně na zmrzku (kteoru nemůžu) ale vidím to spíš na véču, když juknu kolik je hodin, procházka na 45min a my to šli hodku a půl, manža prohodil "to víš, šli jsme rychle" tak sem mu řekla, že kdyby měl 10 kg navrh, taky by šel rychle, vtipálek :grinning: měl aspon čas škubat blumy a fotit si bodláky :grinning: občas sem se mu tam přifařila i já :grinning: tak třeba z toho něco bude .-) :sunglasses:
8. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
@kovalda ale manža spí dobře, jen když vyslovím slovo porod, kontrakce, bolest...tak zase valí voči :grinning: a to se mi zdál v poho, že se s tím prostě už smířil :slight_smile:
8. srp 2010 v 18:44  • Odpověz
@kovalda: no a 20 mám projektovou schůzku ..jako fakt nevím ..jakoby neviděla diář :grinning: :grinning: :grinning:

@lendaw: :grinning: :grinning: :grinning: jdu s tebou do toho :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
@hupcza: no, tak jestli máš projektovou schůzku 20., tak to už stíháš, ale s malou s sebou :slight_smile:

@lio: no tak super, na fotky z přírody se budeme těšit :slight_smile:. Jj, ty chlapy si z nás dělaj srandu, jak "rychle" chodíme, ale chtěla bych vidět je :slight_smile: Užijte si véču. :slight_smile:

@lendaw: jj, to lobby by bylo určitě super a spousta žen by tě podpořila, jak koukám, tak hupcza už se hlásí :slight_smile:
8. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@kovalda: taky jsem domluvena s kámoškou, co peče výýýborné dorty, že bude v pátek na moravě - takže pokud budu po porodu, donese mi jeden :grinning: ....no to je motivátor, ne :grinning:
8. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
@hupcza: no, tak to Verunka nevymyslela tak špatně, ne? :slight_smile: V tom případě porodu zdar ! A já se budu snažit nepanikařit z toho, že máš stejnej termín jako já :grinning:
8. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@kovalda: hele -..ale dle jednoho měření mám i 2.9 :wink: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
@hupcza : tak jsem zvědavá, kdy se Verunce nakonec bude chtít ven :wink: Držím palečky :slight_smile:
8. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
@kovalda : Blíží se to všem :slight_smile: :dizzy_face: A je to super"!! :slight_smile:
8. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
@kovalda véču jsme si užili, byli jsme jak králíci, bo jsme si oba dali salát :grinning:, psisko se tam spokojeně prochruplo a pak koukalo krz zábradlí ven co se děje :grinning: je hroznej pozorovatel, no a pak jsem ho ukecala na zmrzku manžu, oříškovou a dala si z toho oplatku a ty oříšky a on chudák po dojedení lamentoval, že to bylo hrozný lepidlo (sladký) :grinning:
cestou dom mne docela bralo bříško, asi už toho chození neska bylo až až, tak se s radostí natáhnu.
Zítra mne trochu "děsí" pomyšlení, že tu budu sama, ale snad si nějakou "zábavu" najdu :slight_smile:
8. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
@eliska_v co je na tom super? že tu jedna po druhé bude panikařit, bo začne rodit dřív ta, co měla termín před tou a tak :grinning: ale jo, těšíme se asi všechny , to je fakt, mít to tak za sebou :grinning:
8. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
@hupcza že by výborný dort byl motivace k porodu? hm hm hm .-) to u nás asi neee :slight_smile: jen nevím co jiného by tou motivací skutečně bylo :slight_smile:

btw taky vás dokážou nasejřit maminy s kočárkama, které usednou na zahrádku, vy si libujete, že hurá další člověk který nebude kouřit a ona pálí jednu za druhou z čehož polovina z toho kouře jde přímo do kočáru? ted tam /v tuto dobu/ jedna s kočárem přijela a první co bylo si zapálila, stáhla stříšku v kočáře a miminu to šlo vše do kočáru.....
8. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.