• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio: pazoury bych takovým matkám zpřerážela ...každý negramotný debil dneska už musí vědět, jak je pasivní kouření škodlivé a ony to vesele dělají svému dítěti ....sobecké krávy :angry:
8. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz
@hupcza já jsem taky antitabákový typ, jakože hodně, v celé rodině už kouří jen můj táta a včera když přijel z hub, kde je mi jasné, že pálil jednu za druhou, a naklonil se ke mně tak jsem myslela, že se pobliju, jakej to byl smrad. Tuhle jsem ho zase seřvala, šli jsme se projít a on přede mnou a hulil, sem ho poslala do prd....jsem na tohle fakt háklivá, jeslti ho někdy uvidím hulit u kočáru tak mu snad tu prd...nakopu.A bohužel ted s manžou vídáme samé matky kuřačky, nebo aspon partner kouřící...nechápu....
8. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
@lio: mi to hlava nebere ...pokud si někdo vyhuluje sám pro sebe, je mi to šumák - každý ať si dělá, co chce (někdo chlastá, někdo se přežírá, někdo blbě riskuje při sportu bez chráničů atd.)
ale pokud to někdo dělá někomu, kdo nemá šanci se bránit, otevírá se mi kudla
8. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
@lio : téda, ty už jen 9 dní :slight_smile: To je paráda, za chvilku to máš za sebou :slight_smile:
Manža se ti takhle děsí, jo :slight_smile: Tak ten můj je zatím docela v pohodě a dokonce už si ani večer s klukama v hospodě pívo nedává, prý kdyby náhodou :grinning:

Dneska sme byli na dlouhatánské procházce, pak sme jeli kupovat dveře do pokojíčku a ještě na velký nákup, aby doma něco bylo, kdyby to náhodou přišlo :slight_smile:
Doufala sem, že do dneška stihnu porodit, abych už zítra nemusela na tu příšernou rizikovou poradnu, ale mímo asi ví, že má ještě čas... Snad na sebe nenechá dlouho čekat :slight_smile:
8. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
@hupcza no pokud se chci zhádat s tátou, stačí rýpnout do jeho kouření....slaboch jeden, prej přestane až bude chtít....když ho poprosím, at jde mimo naši skupinku, že mi to čudí pod nos, tak se urazí,naštve, co já vím, co to dělá, jak dybych byla já ta špatná. Taky je mi fuk, at se v práci v autě třeba uhulí, ale at mi to nesmrdí pod můj nos.....a nejen tedy on, kdokoliv, což na těch zahrádkách je dost problém, mohli by ještě udělat zony kuřácké a nekuřácké zahrádky :slight_smile:
jenže co, kuřáci jsou venku a je jim jedno že vedle nich sedíš, nekouříš a ještě ti přinesli jídlo....fakt humáč
8. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
@kali.kal jj už se to krátí, dvouciferné číslo se přehouplo na jednociferné +3 dny , kdy mne max nechaj čas abych porodila sama a pak tradáááá.....tedy nevím, zda budu takhle veselá, pokud to nepůjde přirozeně, ale já věřím, že to přijde v pravý čas

neska při té procházce odpo mi volali tchánovci, sem to podávala manžovi a on že nééé že volaj na můj tel, a chcou mluvit semnou, bylo mi přesně jasné o čem, takže jsem to nebrala s tím, že mám vybit tel (to jsem měla) tak manža jim volal a co...prej se každé ráno hlásím na msn a neska nic, tak volaj, zda se už něco neděje .....doufám, že bude takhle žhavej jim zvedat ten tel na porodním sále :grinning: za další půl hodku volal tchán (předtím tchýně) kvůli autu cosi a pak samo jeslti jsem vcelku, jeslti už jsme doma, kam až jsme jako šli, že mám být v klidu.....boooožeee
8. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
@lio: taky jsme seděli na zahrádce - já těhotná s malým děckem + manža a obědvali - vedle si přisedl pár a ta bana nám začala pálit pod nos - tak je manža požádal, jestli by nemohli alespoň počkat až dojíme, tak řekla, že ne, že můžeme jít jinam a kde si ona má jako zakouřit ....
řekla bych, že dokonce v tomto jsou ženské mnohem bezohlednější
8. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz
@hupcza jj to se nám stává často, jsou fakt bezohlední, a nic s tím neuděláš, jen dojíš a znechuceně odejdeš :frowning2: protože oni si přišli posedět a zákaz kouření tam není, tak táhni když se ti to nelíbí.......v nekuřácké části té pizzerky je furt narváno, at mi nikdo neříká, že po zákazu kouření by hospody zkrachovali...tedy jako ty pětky asi jo, tam to o ničem než o pivku a cigáru není.....ale proč nemůžu mít volbu jeslti to chci čuchat nebo ne, to nechápu, ale třeba se dočkáme.....
8. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
@lio : tak to ti teda nezávidím :frowning2: s tím kouřením je to marast :frowning2: a na zahrádkách mě to taky pěkně štve... Oni vidí, že tam sedí těhotné nebo i mamči s děcokama, k tomu ještě třeba obědváš nebo večeříš a oni si klidně zapálí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
@kali.kal co přesně mi nezávidíš :slight_smile:?
8. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
neska dostávám pěkné výchovné kopance patičkou......ty sou ....
8. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
@hupcza: no, s termínem 2. 9. jsi mne stejně moc neuklidnila :grinning:

@eliska_v: to jo, je to super, že se blíží čas, kdy budeme s miminkama, ale já bych prosila ještě 3 týdny ať počká :grinning:

@lio: no tak super, králičí večeře a lepidlo k tomu :grinning:. Náš pejsek je taky strašnej pozorovatel :slight_smile:. Neboj, zábavu na zítřek si určitě najdeš, má být vedro :slight_smile:
Tak hulící maminy do kočáru asi nepotkávám, drásají mne hulící těhule. Zrovna minulý týden jsme si to s kamarádkou říkaly po telefonu, že bychom takovejm nejradši nařezaly. No a hned druhej den, když jsme se viděly, tak šup, k vedlejšímu stolku si sedla těhule a asi za 2 hodiny vytáhla asi 4 cigára. :confounded:
8. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
@lio: jako ono je fajn si posedět u pivka ...taky jsem si na škole cígo u pivka dala .... ale prostě jen do té míry dokud tím neomezuju druhé ...když jsem šla s kámoškou nekuřačkou, ani mě nenapadlo jí bafat pod nos ...
no ono to je (jako všechno) o lidech

já se z té verči podělám ....křížové bolesti jako prase, k tomu mě bolí pipina jakoby mě někdo nakop ..a ona se tam vesele vrtí ..no doufám, že se alespoň šteluje k porodu
8. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
@kovalda vedro? a dneska to bylo co? měla jsem sice při procházce džíny, ale jen proto, že jsem si chtěla vzít bílé těhu tílko na focení a mám jen bílé kalhoty a jelikož jsem jak ředitelka vápenky, tak se mi do komplet bílé nechtělo a docela sem chvílemi trpěla jaký byl hic.....a zítra má být větší? no potěš, to budu přes den zase zalezlá, i dyž dopo dám asi čajík na balkonku a budu chytat dopolední paprsky, ale na vedro se tedy netěším, mne ted bylo vcelku fajn.....
hlavně si chci ještě užít teplo s prckem....už takhle mi drásá to, že jsem dny, kdy bylo vidět do desítit proležela a ted už je před devátou šero a v devět TMA :frowning2:
8. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
@lio : tak to ti teda nezávidím :slight_smile: Mi už taky začaly chodit SMS, jestli sme ještě v celku a to máme ještě 14 dní :slight_smile: Ale naši ani tchýňka naštěstí ještě neprudí a nešpízujou, tak sem docela v klidu :grinning:
8. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
@kovalda: tak alespoň jsem se snažila :grinning: :grinning: :grinning:
no to je kapitola sama pro sebe - tu na koňovi byla diskuse, kde si to kuřačky obhajovaly, že je to v poho a jak jsou ty nekuřačky pitomé ....dokonce tam zněly názory, že nikdo nikdy škodlivost kouření nedokázal ...paranoia v nejčistší podobě
8. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
@hupcza neříkám že to není fajn, ale jak říkáš, je to o lidech a ohleduplnost je to, co jim chybí .-(

no ty si tedy užíváš, ale musím přiznat, že se tu taky nějak na té židli kroutím a uvažuju nad koupelí a pelíškem, ale nechci manžu nějak děsit, i dyž ten je tak zabraný do práce na ntb, že si asi ani nevšimne, že zmizím :grinning:
že by psík ráno předesílal a čul správně...?
mne tedy navíc bolí pod žebry, až skoro pálí...,.už by mímo mohlo klesnout a jsem taková bolavější ted k večeru, tak uvidíme ......

no tak dle všeho a tvé pa to k porodu směřuje ne?
8. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
@lio: ó jé, tak už to máš hustě na pořadu dne - zda jsi celá. To jsem zvědavá, jak to budu dávat :slight_smile:

Pro dnešek mám dost, tento víkend jsme si s manžou pěkně mákli - včera ta valící se voda a dneska to trochu pouklízet a hlavně tedy - už máme postýlku v ložnici. Teď už jen ty věci, které jsem kvůli tomu vytahala, tak přebrat a někam uklidit, ale to během týdne snad zvládnu. No a taky jsem dnes vyprala 3 pračky, což je bezva, ale to znamená, že tu jsou 3 pračky na žehlení :slight_smile:. Ale snad se mi to venku hezky vyfoukalo a bude stačit to jen pěkně složit :grinning:

Přeju dobrou noc
8. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
@kali.kal: taky mám normální okolí ...lidi se ptali jen ve verdech, jak to zvládám (ale v normě, ne že by volali nebo psali denně) ....no a tchýně ta se teda jako fáákt nezajímá :grinning:
8. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
@lio: teď jsem jí psala a odepsala, že to by byly nejdelší poslíčci v její kariéře :sweat_smile:
8. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
@hupcza no debata kuřáci x nekuřáci nikdy nikam nevede , bo ti kuřáci vlastní platí do státní kasy a kde by ty peníze se vzali dyby oni neplatili takové částky atd.......a pokud ti to smrdí, jdi jinam....kdyby aspon platilo to, já tu byl dřív, vypadni si hulit ty jinam. :grinning: :grinning:

navíc jeslti kouřící maminy u kočárku, nebo kouřící těhule...je to to samé, ty maminy v těhu určo hulily taky, dyž ani to, že jsou těhu je nedonutilo přestat....
8. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
@hupcza no u nás se ptaj jen tchánovci :grinning: ale mamča mi prořekla, že nebý toho, že tátu krotí, tak ten by mi taky volal denně (haha, to bych chtěla vidět, jak by skutečně volal) ale že prej se taky denně ptá, co já a bříško, zda už něco je za dveřma a tak, ale naštěstí tím "neprudí" mne, ale jen mamču.....ale tchánovci volaj denně......ostatní jen vyčkávaj a jsou srozumněni s tím, že až to bude ,dám URČO vědět......šici pochopili, jen tchánovci ne....no tak se nedivte,.....20 týdnů mám rodit každým dnem a pár dní před termínem držím jak židovská víra,..... :grinning:
8. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@hupcza no tak vše může být jednou poprvé, ale tak máš to zhruba potvrzené že to k porodu je, tak jsem zvědavá, zda Ondru trumfne v délce přípravy, nebo je zítra po všem :slight_smile:
btw do kdy je znamení lev vlastně? já abych to taky ještě stihla....i dyž to si manža jako beran se dvěma lvy doma asi docela dá :grinning:
8. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
@hupcza: no, jsem asi ukázkový příklad toho, že nejhorší jsou odnaučení kuřáci - vypalovala jsem 14 let, teĎ jsem už 5 let nekuřačka a jsem za to teda strašlivě vděčná a věřím, že tu hnusnou věc už nevezmu do pusy. Je mi jasné, že jsem dříve neviděla, jak jsou na tom ti ostatní - tj. ti, co nekouří. Když jsme byli v kuřácké restauraci, tak co už, ... ale když někde byly těhule nebo děti, tak jsem vždy měla "rozum".
Panečku, to fakt vypadá, že se Verunka rozhodla pro datum 9. 8. 2010 - to by se mamce mohlo líbit - 9, 8, 10 :grinning: i když teda dle termínu by to klidně mohlo být i popořádku - 8, 9, 10 :grinning: Tak se necháme překvapit, jestli bude vyplouvat anebo ještě ne :slight_smile:

@lio: jj, mělo by být ještě o kousek tepleji než dnes, ale snad jen o 2 stupně. :slight_smile:
No a že by i u vás se to schylovalo? Tak si běž lehnout, ať si kdyžtak na ten porod vyspaná :slight_smile:. To bys měla super, vlastně jako hupcza - do poslední chvíle pohoda bez příznaků a pak šup šup a jedeme :grinning:
8. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
hup a mela jsi krizove u prvniho porodu? ja jo a to byla opravdu hruza...se pomalu potim jeste ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz prave krizaky spolu s tvrdnutim taky mivam....boli me taky cely spodek a pohyby docela hodne, furt se vrti a boli to..a z toho je mi blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kovalda mne prádlo nedoschlo, ale zítra bude suché...
tak hezkou dobrou noc :slight_smile:
@lio: no jo, ale jak ho tam v tý zavinovačce připásuješ?

k tomu kouření, já jsem kdysi kouřila, ale jen v hospodě a svátečně....muž teda kouří fest. Naštěstí si vyhuluje na balkoně, když nebyl, tak chodil na záchod a z toho jsem moc nadšená nebyla.... :unamused: ale na začátku našeho vztahu kouřil v garsonce, já tou dobou teda si občas taky jednu dala, ale když mě griloval pod postelí (patrovou), když jsem chtěla spát, tak jsem myslela že ho zabim.....oni jak jsou závislí a prostě si tu cigaretu musej dát, tak neznaj bratra :angry:

a ty bezohlední lidi venku mě taky vytáčej už jsem takhle na ulici schytala pár ťafek do obličeje, od protichodce :angry: , takže ani nemusím na zahrádku. Taky jsem se nějak naivně domnívala, že Němci v tom mají větší ordnung, nemaj....

těhulím a maminám to mám taky chuť vyrazit z ruky, jednou jsem o tom vážněu uvažovala, když jsem viděla jednu s obřím břichem a malým prckem za ruku.
8. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
@lio: buď v klidu, lev je asi do 21. srpna :slight_smile:
8. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
@kovalda nevím co se schyluje, ale sem udyndaná a utahaná, přeci jen hodku a půl chůze jsem ještě neabsolvovala a kříž se ozývala solidně a k závěru i bříško, asi tvrdlo tak bylo nepříjemné s tím jít, ale myslím, že se k ničemu neschyluje :grinning: ale myslet je hov....vědět, že. Neboj, ve tři ráno tě sms budit nebudu, dyby přeci jen něco, slibuju :grinning:
brou
@kovalda počkej JENOM ?????? no do háje !!!!! 17+3....to budu mít TAK TAK :-/ uááááá
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.