• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tak a fakt už jdu spát :slight_smile: Dobrou
8. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
@suik no uplně normoš :slight_smile: ho připásuju,...dybych jen věděla, kde sem tu fotku viděla.....no prsotě to jde i s rychlozavinkou
8. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
@lio: klidně ve 3 napiš, to tak chodívám na záchod. No a pokud budeš počítat kontra a nebudeš se mít jak zabavit, tak si tu klidně sednu s tebou a pokecáme :grinning:
8. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
Už sem nějaká uondaná, tak si jdu dát koupel a jdu spinkat... Přece jen zítra zase brzo vstávám na tu poradnu :frowning2: Tak dobrou noc všem :slight_smile:
8. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz
@kovalda hehe, super :slight_smile:

tak lev je do 22......což je neděle, termín mám v úterý, no to bychom mohli zvládnout......
@kali.kal at dobře dopadneš, dobrou
@lio: taky jsem to teĎ zjišťovala - lev je do 22. 8. :slight_smile:
Tak to já musím vydržet aspoŇ do 23. 8. , já bych asi radši tu pannu :slight_smile:
8. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
@kovalda já jsem taky tak trochu odnaučenej, ale nikdy jsem na tom nebyla závislá jakože fyzicky, kuřila jsem na střední a na vysoký, ale většinou jen před školou, v kuřárně a samožřejmě v hospodě, měla jsem to jako společenskou berličku a to se nikdy nepřehouplo, málokdy jsem si dala sama o samotě...
@lio : díky moc :wink: doufám, že to bude příjemnější, lepší a taky rychlejší než minule :slight_smile:
@kali.kal: ať ti poradna dobře dopadne :slight_smile:

A honem opouštím počítač a přepouštím ho manželovi :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
@lio to fakt nechápu, vždyť se nedostaneš mezi nožičky,....to mi pak musíš někdy vyfotit :grinning:

já bych taky ráda vzala zavinku, místo toho overálku třeba...
@suik: tak to já závislák byla a hustej :slight_smile:
@kovalda tak ted sem napnutná tuplem jak kšandy, jak to vyjde :grinning:

di už spát, at si ve tři fit :grinning:

@suik dáš, protože to tam dole bude volné, to mmi ti celou zavinku nevyplní, pokud to nebude rovnou 5 kg cvalda...navíc mám i tu do autosedačky.....uvidím.....
8. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
@kovalda a co ti pomohlo přestat, já bych docela uvítala, kdyby přestal manžel, jako snesu to, ale občas mě pěkně sere že si prostě musí zapálit a zdržuje :angry:
8. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
já teda pannu moc nechci, to radši váhy, ale ty by byly tak tak :unamused:
8. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
@kali.kal nestihla jsem co byla minule, ale určo to bude lepší, držím palec a pak přijď poreferovat, jak na tom jste :slight_smile:

já tedy už tady zvedám kotvy, nějak už nemůžu sedět, jak mi bolí záda, čutá patičkama a pálí pod žebry ....

DOBROuuuuu .-)
@lio aha...
@lio: do 21.8
@kovalda: uvidíme, co má potvůrka za lubem :slight_smile:
@lajla: prakticky vůbec ne

holky ona dostala škytavku ....já ju hryznu :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
@suik: jj..stejný typ exkuřáka

ad pásání v zavinovačce - to si taky neumím představit ....jako v té emitexové přímo určené do autosedačky jo ...ale v klasické .....no ....nevím ..asi mám malou fantasii :slight_smile:
8. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
@suik: tak váhu bych teda nerada :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
teda tady se bude rodit jak na běžícím páse my si dneska užili super procházku až jsem z toho mrtvá tak jdu spát dobrou :wink:
8. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz
@hupcza no nám asi taky nevyjde, je to už přeci jenom později.....ale tak nějak mi víc pasuje, ke mě se ale nehodí a k manželovi se zase nehodí panna :grinning:

jsem teď koukala, že mi přišla mateřská! Super, ale ješte by byla fajn ta nemocenská, co furt nemám.
8. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz
tak koukám, že jste to tu utíply včera brzy a nic nového.
Já chodím v noci co hodinu čůrat, divný, u nás nezvyklý a krom jedné silné bolesti nic. ALe lítám od okna k oknu, příšernej slejvák, jeslti se tohle přehnalo u Kov, tak maj chudáci zahradu pod vodou.....
Já už tedy nevím, ale tohle jako předpověd nehlásili ne ? máme skoro silnici pod vodou, kolik toho napršelo.
To bude zase venčení, pochybuju, že za dvě hodky přestane.....
tak všem dobré ráno, já jdu pokračovat ve spánku v mezipauze na čůrání :-/
9. srp 2010 ve 04:42  • Odpověz
@suik jj jsem to tu avizovala v sobotu,mateřská mi taky už přišla, nemocenská též, takže v cajku .-)
9. srp 2010 ve 04:42  • Odpověz
@antana123 taky jsme si užili super procházku, ale spalo se mi nějak divno, co hodku na záchod.....což neznám, tak nic moc a jeslti bude takhle deštivo, mám nešní program jasnej :grinning: :-P
9. srp 2010 ve 04:44  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:

@lio u mě noc hrozná posly až do 1:00 v pravidelných intervalech pak přešly nejhorší bylo že jsem je měla i s křížovýmá bolestmama no hnus :unamused: :unamused: ale dneska se cítím dobře
9. srp 2010 v 06:26  • Odpověz
jo a u mě teda ani mateřská a ani neschopenka pořád nic :frowning2: :frowning2:
9. srp 2010 v 06:31  • Odpověz
ahoj holky, vy jste ale ranni ptáčata :slight_smile:
9. srp 2010 v 06:34  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
tak u nás noc teda na prd - zaprvé jsme otočili postel, aby se vešla do ložnice postýlka, takže oba s manžou jsme z toho nervní. Do toho začala bouřka asi ve 2:39, kdy jsem si po čůracím budíčku šla opět lehnout. Tak jsem zas vstala, dala psovi homeopatika, manža vytáhl ze zdi počítač a televizi a šli jsme si zase lehnout - no ale lilo teda děsně, tak rachot a k tomu hromy a blesky. No já to za 5 minut vzdala, protože mne braly i kyčle a kolena, tak jsem strašila v obýváku se psem asi 45 minut a čekala, kdy mi napíše ta lio a nic :grinning: No, stejně bych nemohla na počítač, tak to odložíme :slight_smile:
Jsem ale zvědavá, jestli teda bouřka pomohla někomu rodit.

No, jak koukám, tak lio i antana stále v celku, tak uvidíme, jestli se dnes ozve hupcza, anebo jeli rodit :slight_smile:
9. srp 2010 v 06:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.