• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 tebe ty bolesti ale berou, to budete rodit co nevidět.
9. srp 2010 v 06:37  • Odpověz
@kovalda unás naštěstí žádná bouřka nebyla jen nás vzbudil déšt, kapalo to na mě do postele, tak jsem vzbudila manžela at ho zavre. to ses teda moc nevyspala. proc davate psovi homeop.?
9. srp 2010 v 06:40  • Odpověz
@suik: já měla s tím přestáváním hrozné štěstí - mám velmi moudré tělo, takhle samo odbouralo kafování, tak i cigára - jednou po nemoci mi to prostě už nezačalo chutnat - a to jsem to týden zkoušela. Pak jsem si řekla, že se na to můžu vyprdnout, když peněz mne to furt stojí stejně, ale z cigára si dám 2 šluky, abych zjistila, že mi je z toho blbě - smrdím tím, zdraví si kazím, ale už mi to nechutná. Tak jsem to zabalila. :slight_smile:. No, absťáčky byly a dost, dokonce třeba i po 4 letech mi šla pusa šejdrem. :slight_smile: Ale už to nikdy nechci, ..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

@lio: no tak koukám, že u tebe aspoŇ posun k tomu, že tvé těhotenství vypadá jako k porodu (třeba do těch 8 + 3 dnů :slight_smile:)

Jinak tahle bouřka v poho a zahrada v pohodě, ale teda další déšť by klidně mohl dát na sebe čekat tak týden :slight_smile:
9. srp 2010 v 06:40  • Odpověz
@alisek: psovi dávám homeo, aby se nebál bouřky. Je vyklepanej až hrůza. Tak mi petja poradila a dávám mu je, jak začnou hromovat. Anebo když tu dělají v okolí ohňostroj.
9. srp 2010 v 06:41  • Odpověz
@alisek: to ses musela leknout, že na tebe kapalo :slight_smile:
9. srp 2010 v 06:42  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

tak já jsem vzhůru už od tří - vzbudila jsem se totál zpocená a hladová :sweat_smile:
křížové bolesti jako prase .... horká sprcha nepomáhá ....k tomu mám trochu motáka, trochu mi je na zvracení ...
no zkrátka vypadá to na další skvělý den :grinning:
9. srp 2010 v 06:43  • Odpověz
@antana123: teda holka, zas taková naprd noc, tak snad už Šíma vyleze, aby ses taky v noci mohla vyspat :slight_smile:, aspoň trochu :slight_smile: Dneska je hezkej datum, dneska by to šlo :slight_smile: Sestavte postýlku, načančejte to pro něj a hurá do porodnice :grinning:

no a @lio pofrčí vzápětí po vás, teda aspoň to tak vypadá, že se to začalo "hejbat" :slight_smile:
9. srp 2010 v 06:44  • Odpověz
@hupcza: no dobré ráno :slight_smile:
Čoveče, tak tebe jsem tu dneska už nečekala :grinning: Koukám, že si užíváš plnými doušky :slight_smile:, Verunka ti dává zabrat. :confused:
9. srp 2010 v 06:45  • Odpověz
@kovalda malinko, ja uz jsem zvykla :wink:

holky mrknete ke mne do alba, mame nove fotky naseho špunta :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/alisek/album/nas-honzicek-od-narozeni/5423065/
9. srp 2010 v 06:46  • Odpověz
@kovalda. však ona mi to vynahradí pak :dizzy_face:
9. srp 2010 v 06:47  • Odpověz
@alisek: bez dudlíku je to velký frajer - hezounký :slight_smile:
9. srp 2010 v 06:48  • Odpověz
@alisek: no krásně vám Honzíček roste :slight_smile: a má se k světu, tak snad vám ho brzy pustěj domů :slight_smile:
9. srp 2010 v 06:53  • Odpověz
@hupcza děkujeme, dudlík má při krmení, on přitom jakoby saje, předtím dumlul do plínky ale to nebylo ono

@hupcza: no jasný, že ti to vynahradí, až konečně vyleze :grinning:
@alisek jé ten je krásný :dizzy_face: a nevím jestli ty bolesti k něčemu jsou když se to dál nerozjede :unamused:
@kovalda asi mu jí už složíme :grinning: :grinning:
@hupcza taky si užíváš se vší parádou
9. srp 2010 v 06:54  • Odpověz
Jdu se zkusit dospat. Tak zatím ... :dizzy_face:
9. srp 2010 v 06:55  • Odpověz
9. srp 2010 v 06:55  • Odpověz
@alisek: no jo ..dudlík je dudlík :slight_smile:

@kovalda: asi by měla vědět, že bráchu už dávno trumfla :sweat_smile:

@antana123: jooo ..já prostě nemůžu mít porod - kontrakce a za pár hodin po všem :sweat_smile: ...tak každý jsme v něčem ujetý, že :grinning:
9. srp 2010 v 06:59  • Odpověz
@hupcza já už ty bolesti mám taky dlouho a pořád jsem tady :unamused: už se těším na konec
9. srp 2010 v 07:00  • Odpověz
@antana123: to je fakt na houby ....už to je tak 60 možná víc hodin v kuse ..no a největší sranda je, že dneska budeme už zase home alone ...tak doufám, že ondří bude mít pochopení :sweat_smile:
9. srp 2010 v 07:11  • Odpověz
@hupcza určitě bude neboj :wink:
9. srp 2010 v 07:15  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: u nás noc v klidu, spím jak mimino dokud mě nevzbudí manžův budík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
koukám, že Hupcza stále vcelku :slight_smile: slečna si dává na čas co??! :slight_smile:
včera jste se bavili o těch rychlozavinovačkách v autosedačce, teď jsem náhodou narazila na fotku... http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ivarei/album/adam-a-anna-rozalie-13-6-2010/5316583/
9. srp 2010 v 07:17  • Odpověz
@gazel: aha ..no ale ta první to rozhodně nemá přes ramínka, takže o nějaké bezpečnosti nemůže být ani řeči ...kdyby to tak mělo v autě a byl náraz, tak z toho normálně vyletí ...tram jde o to, že to nemá zaražené mezi nožkama a na fest přikurtované to tělíčko
no ať si každý dělá co chce, ale tenhle úvaz je tak vhodný opravdu do toho kočárku
9. srp 2010 v 07:30  • Odpověz
@hupcza já vím, taky bych takhle s prckem v autě necestovala. jen jsem si na vás vzpomněla když jsem tu fotku viděla :slight_smile: ale vím že takhle jezdí poměrně hodně miminek... Jak ti je?
9. srp 2010 v 07:32  • Odpověz
@gazel: to je fat hazard ...horní půli těla nemá vůbec přikurtovanou ....pevně věřím, že matka solidárně jezdí rovněž nepřikurtovaná, když tento luxus dopřává svým dětem
no čím dál rozlímaněji ... volala jsem dr. skočím pro zichr zkuknout ...jestli se mám přesunout k ségře, že se fakt něco chystá a nebo dál sedět na prdeli a rozhánět to (což se mi teda upřímně řečeno nedaří :sweat_smile: )
9. srp 2010 v 07:36  • Odpověz
@hupcza já jsem si říkala, že by možná bylo lepší dojít k dr. aby na tebe koukla jestli se něco děje nebo Verča jen dělá "tlaky" :grinning: tak jsem zvědavá jak dopadneš :slight_smile:

My dneska jedeme s Dominičkem autpbusem na výlet, tak jsem zvědavá jak to zvládneme. jedeme poprvé bez kočáru (nevím jak ta moje blecha bude 45minut sedět v klidu :sweat_smile: ) máme sraz s mýma kámoškama a naplánovanou zoo. dneska to bude dlouhý den :slight_smile:
9. srp 2010 v 07:41  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem po víkendu nakoukla,co se tu děje :astonished: , tento týden máme tatínka v ČR :slight_smile: , tak se každý večr vrátí za námi,Maty na něm visel celý víkend a nemohl se ho nabažit :sunglasses:

@antana123 :no hurá, sice noc nic moc,ale třeba už to s lio :wink: prubnete a porodíte, :sweat_smile: Jinak trochu s kříž bolestama počítej i k porodu, pokud ti jdou posly do zad :frowning2:
Mě šly do zad ipoprvé a normální kontrakce jsem u porodu ani neměla....

@hupcza : a tady už se taky něco děje, no už se těším,jak budu ten finish zvládat s batolidlem...asi taky záhul..a třeba už prodíte a bude hototvo :grinning: Držíme pěsti.
9. srp 2010 v 07:58  • Odpověz
dobré ranko podruhé
@kovalda taky jsem na tebe myslela, ale já měla bolesti a první čůrání cca hodku a půl po ulehnutí, někdy v jednu,, v půl třetí znova, ve čtvrt na čtyři....no hrůza .....ráno protože manža samo na budík nevstal a potřeboval něco dodělat jsem řekla ,že s psíkem dojdu, v sedm se vykopala a ted sme přišli...akorát snídám...
u nás bouřka nebyla, ale do střešních oken to burácelo zdatně, sem tam docela provazy vody.....ale už to vypadá na klid a příjemno, venku v dlouhém triku a vestě mi bylo tak akorát, místy chladno.....fakt co den to origoš s počasím....
9. srp 2010 v 08:07  • Odpověz
@kovalda Kov asi tě zklamu ale mne je naprosto ok.....tvrdne mi bříško, ale jinak ok, a bolej mne nohy ze včerejšího ťapání....trochu mi večer i natekly, ale jen chodidla, tak jsem hledala v olejíčkách, čím to máznout, nakonec jsem našla od kosmetičky nějaký gel na tired legs, tak sem to testla, ale nic moc, ale na tak moc tired legs to není :grinning:
takže já se rodit prostě nechystám :slight_smile: navíc když už jsem to vydržela do dneška, tak o víkendu přijede moje babička, tak to chci vydržet, at mne taky chudák vidí pohromadě :slight_smile:)))))
áá tchánovci online, bych se asi měla ohlásit :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
@hupcza každý sme nějak ujetý, dobré zhodnocení postupujícího porodu :slight_smile: Tak držíme palce, já věřím tomu že mít 60 hod bolestí tak tu už asi nejsem :slight_smile: a jedu už po desáté do porodky.
když mluvíte o těch křížových bolestech, tak jsem manžu večer trochu porovnala co se zad týče, ale nebylo to zadarmo, pak jsem chtěla "promasírovat" kříž, ty jeho teplé ruce, promačkání bodíků, áááách blaho....ale ještě to musíme vypilovat :grinning:

@antana123 ty máš taky takové "porodní" bolesti? snad nééé
a co ten nápoj, jdeš do něj ?.-)

9. srp 2010 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.