• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@gazel jéé to máte pěkně nabitý den, tak si ho hezky užijte :slight_smile:
9. srp 2010 v 08:18  • Odpověz
ha, tak mi během půl hodky u snídy ztvrdlo břicho tak 5x....což u mne není obvyklé :slight_smile: že bych se k vám solidárně přidala? to bude mít Kov nabitý telefon sms za chvíli :grinning:
HUP tak držím pěsti, at to aspon fakt k porodu vede, dej pak vědět
9. srp 2010 v 08:20  • Odpověz
@lio nevím počkám na termín a pak půjdu do čehokoliv bo další takovou noc nevydržím a ty do něj jdeš???
9. srp 2010 v 08:20  • Odpověz
Hupcza:taky držím pěsti jsem zvědavá co ti dr. řekne :wink:
9. srp 2010 v 08:21  • Odpověz
@antana123 jj příští úterý termín, uvidím co mi řeknou tento čtvrtek, kdy půjdu příště do poradny a po termínu do něj jdu, už shromažduju ingredience
9. srp 2010 v 08:21  • Odpověz
@lio no já jsem zvědavá co mi řekne v úterý jak mi řekne že se nic neděje si to půjdu snad hodit bo mě bolí celý spodek hlavně ta kost v noci jsem krom poslů měla hrozný tlaky dolů jsem myslela že mám malýho snad mezi nohama no děs škoda slov asi si vytrpím až do konce :unamused:
9. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
@antana123 to mi fakt mrzí, že si to užíváš takhle .....kdybych ti půl pohody ode mne tak mohla poslat ....
9. srp 2010 v 08:26  • Odpověz
@antana123 jo ty jdeš zítra vlastně vid, to to uteklo, když jsme říkaly, že jdeš až za 2 týdny co :slight_smile: já jdu ve čtvrtek a pak vzhledem k termínu v úterý pak půjdu asi dřív a uvidíme....
9. srp 2010 v 08:27  • Odpověz
@lio jo to by bylo super ale jsem ženská tak musím něco vydžet :wink: dneska to chce zase vanu a nějakou delší prochajdu a snad ho vyženeme děláme to tak už 3den i s milováním to by bylo aby nešel ven :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 08:27  • Odpověz
ted dávaj ve snídě z novou ukázku Zumby...semnou šijou šici čerti, ale přijde mi to moc rychlé že než bych to pochytila, byla bych tam jak poleno a takhle hezky by to určo nevypadalo :grinning:
9. srp 2010 v 08:28  • Odpověz
@lio já pak určitě půjdu na termín v úterý bo tak chodím to ho zkusím přemluvit na hamiltona snad se nechá :wink: a utíká to strašně rychle to máš pravdu
9. srp 2010 v 08:29  • Odpověz
@antana123 tak to si zase dobrá, my vše krom sexíku zatím. už jsem říkala že začnu omezovat výtah, i když to manža nevidí rád, si myslí že vyšlápnu sedm pater a nahoře porodím .-)))))ach jo
no tak neska mám den ve znamení tvrdnutí bříška....
9. srp 2010 v 08:29  • Odpověz
@antana123 no o hamitonovi sem uvažovala jen v případě, pokud v tu dobu bude v poradně chlap :slight_smile: od nich mne prohlídky nebolej, ani je necítím a minule ženská a cítila jsem to ještě v kabince.....ale zase mi dala mnoho info, i to, že by mne museli na vyvolání připravit, tkaže tuším že hamilton nebude problém..otázkou je, zda do něj jít, to si radši glgnu nápoje :slight_smile:
9. srp 2010 v 08:31  • Odpověz
@lio taky tvrdne ale né tak moc jako v noci :wink: na kontroly už budu chodit po týdnu no mám radost ale můj mě ted už bude vozit autem bo busama už néééé
9. srp 2010 v 08:31  • Odpověz
@lio no mě minule prohlídka taky trošku bolela já mám dr. a on je takový cíta nevím jestli by mi to udělal se ho zítra zeptám co si o tom myslí ještě jsme spolu o tom nemluvili
9. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
@antana123 no už jsem se nad tím pozastavovala, každý týden moc chodit nebudeš, to bys mockrát nešla...se chodí ob den ne ? i dyž ty máš ofiko termín posunutý, ale já jdu ted naposled po týdnu a pak se uvidíme častěji....
9. srp 2010 v 08:34  • Odpověz
@lio no říkal že ted půjdu po týdnu tak nevím on si pořád myslí že zítra dojdu naposledy a pak už porodím aspon mi to minule říkal :grinning: :grinning: :grinning: to ale neví že jsem dole ocelová :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no více info mi řekne zítra ale tak do konce srpna bych párkrát šla do nemocnice by mě poslal 30.8 to už mi říkal a tam by byla indukce
9. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
@antana123 jo až takhle.....hm hm....tak uvidíš.....
to já už moc času oproti tobě nemám....do té indukce tedy

co máš neska v plánu?
já musím neska vyčesat psa, včera prolez nějakým roštím a má ve chlupech samej bordel....oklepáním to z chlupů nevypadlo, tak musíme kartáčem..pak bych chtěla vyžehlit košile aspon, uvidíme, jak mi u toho bude, třeba zvládnu všechno, a pak si taky udělám manikůru poslední (to už říkám potřetí:grinning:)
9. srp 2010 v 08:39  • Odpověz
@lio no já chci dneska uklidit prach a vysát kuchyn už jsem trošku pošudlila ted ještě ložnici a pak holení jelikož je zítra kontrola a nechce se mi pokaždé říkám že je to poslední před porodem a pořád nic :grinning: :grinning: :grinning: no já to mám ještě nadlouho to přenášení jedině že bych měla špatný tlak tak bych šla dřív
9. srp 2010 v 08:42  • Odpověz
@antana123 no na tlak a svou váhu jsem tedy zvědavá.....
já dosnídala tak jdu něco pomaloučku dělat, holky se taky vzdálily, jsem na HUP zvědavá, a KOV to šla zalomit, šla bych taky, ale prospala bych celé dopo a nic z toho :slight_smile: možná odpo se natáhnu.....
tak ti zatím popřeju poho den a dávej na sebe pozor :slight_smile:
9. srp 2010 v 08:45  • Odpověz
@lio jo jo ty taky pa :wink:
9. srp 2010 v 08:46  • Odpověz
@hupcza: tak jsme moc zvědavé na to, co ti poví dr. :slight_smile:

@gazel: tak to máte dnes akční den, ať to hezky zvládnete :slight_smile:.

@kuchy: jé, tak super, že máte tatínka doma celý týden, si ho trošku užijete :slight_smile:

@lio: no jo no, tak tebe si tu necháme do termínu :slight_smile:, tak snad aspoň ta antana, když trpí jako zvíře :wink:
9. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
@lio: no, zalomit jsem to sice šla, ale po 45 minutách převalování jsem to vzdala a žehlím. Teď už mne bolí břicho i nohy, tak nakukuju a tady šly všechny rodit, či co :grinning:
9. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
@kovalda né já jsem tady nechce se m i nic
9. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
ani rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
@antana123: mně se taky vůbec nic nechce, teda spát se mi chce, ale nějak mi to nejde. :slight_smile:
A nekecej, že se ti nechce rodit :grinning:
9. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
@antana123: složte tu postýlku. No hele, stěhovala by ses někam, kdybys nevěděla, kde budeš spát? :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahojte holky,
koukam stale vsechny pokupe....ale na jak dlouho? :grinning:

@antana123 ....tez uz nemuzu vubec spat...ta kost mi dava zabrat....jakykoliv pohyb je jako by mi nekdo pleskl kladivem mezi nohy...au au... :confounded: Ale ty k tomu mas jeste krizove bolesti...no radost. Sima stejne ceka na ten svuj pelisek, to je jasne...poskladejte postylku a uvidis :grinning:
9. srp 2010 v 09:04  • Odpověz
....mě se zase rodit chce,ale ještě nemůžu....v noci nemůžu spát, ve dne po chvilce chůze bříško tvrdne a mám pocit,že mi podvozek upadne na chodník....takové pocity jsem měla loni až v 9 měs. :astonished:a posly jdou taky do zad.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@antana123 :grinning:
9. srp 2010 v 09:05  • Odpověz
@safryy: a další nespavec. Teda, jako by tě mlátili kladivem? Auuuuu, no teda, to jsem ráda, že to nemám.

@kuchy: pane bože, jen si to představ, že by ti ten podvozek na ten chodník upadl, jak by lidi koukali :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.