• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kuchy ....vzdyt mas jeste casu furu :slight_smile: a ty uz bys drobka vyhanela :grinning:
9. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
@kovalda ano složíme ji :grinning:
@safryy jo to je přesné :wink:
9. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
@kovalda ...no ja vetsinou vstavam s manzelem a pak uz spat nejdu...cili 6,30 ale docitala jsem co se tu jeste vcera delo a koukala na fotky Honzicka a tak. A nespavky jste vy....vzdyt jen za dnesek uz se jede treti stranka :grinning: Ale co se divim, kdyz se zacalo psat uz pred patou :grinning:
9. srp 2010 v 09:12  • Odpověz
@safryy sem nemohla spát, lilo, každou hodku sem chodila čůrat no :grinning: tak to tu občas musím rozvířit takhle brzo no né :grinning:
ted sem se pustila do mytí dřezu, studovala sem na netu čím ten nerez umejt (není hladkej) tak si tu ted smrdím octem, uf :grinning:
9. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
@lio ...ja taky nekdy chodim furt a nekdy jen treba jednou za noc....ale notas by se mi zapinat nechtelo :grinning: Ikdyz pokud by tak prselo jako u vas a nemohla bych spat, mozna bych ho taky zapla :slight_smile: No ale ty s anty jste pod drobnohledem, takze prizpevky po ctvrte rano muzou na prvni pohled vyvolat dalsi vlnu paniky :grinning:
Tak ocet by mohl zabrat....ten vyzere ledasco :slight_smile:
9. srp 2010 v 09:17  • Odpověz
@safryy : však jsem psala,že já ještě nemůžu rodit, až se v bříšku Kubík dopeče :wink: ,ale ty co můžou, těm se zase do toho moc nechce.... :sunglasses:
@antana123 : jo, alespoň složit, se říká,že kdo nemá nachystané,k tomu mimi nespěchá :grinning:
9. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
@safryy já mám ntb zapnutej furt, jen usnutej, takže jsem ťukla a bylo :slight_smile:
no ocet vyžere sice ledasco, ale tomuhle dřezu asi nepomůže nic....to byl zase nápad koupit porovatej dřez :grinning:
9. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
@kuchy no nám by se i chtělo, ale jaxi na nás to nezávisí :slight_smile:
9. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
@kuchy jo jo chtěla bych ale on nechce a on rozhoduje bohužel :cry: :cry:
9. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
@kuchy ....ty chces rodit, ale nemuzes a holky by mohly, ale zase decka nechcou...to je normalni bordel toto :grinning:

@lio ...taky to jen uspavam...je to rychlovka :slight_smile: Tak na ten drez snad jeste koka kolu...aspon vsude o tom pisou, jaky je to super cistic :grinning: Nikdy jsem nezkousela...pac by mi ji bylo lito...radeji vypiju :slight_smile:
9. srp 2010 v 09:33  • Odpověz
@antana123
@lio .....ale stejně miminka ven musí, tak nejhůř za 9 dní jste spolu, to já než porodím :confounded:
Bleee, cesta dlouhá, alespoň jsem nasadila na plno maliník,nevím jestli opravdu pomáhá,ale loni mě jeho pití uklidňovalo.....docela mi chutná :slight_smile:
9. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
@safryy kolu jo? za a nevedu, za b nechci mít ze dřezu lepidlo :grinning:
líto by mi ji nebylo, kdyby to byla zaručená rada, jak se těch fleků zbavit :-/
už sem tam nasypala i sodu, probíhá chemická reakce, ale fleky držej furt :grinning: sice píšou s octem na noc, tak to prubnu ještě na noc, ale moc tomu nevěřím
9. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@kuchy no já dýl jak 9 dní :wink: já tak 21dní :confused: :confused: :confused: mě nechají přenášet dlouho
9. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@kuchy já 8+3 max....ant je na tom hůře....
kdes vzala nejpozději za 9 dní?
9. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@kuchy maliník mi došel takže musím neska dokoupit a už taky jedu ve velkém, ne že by mi vyloženě chutnal, ale k pití to je, takže s tím prob nemám, taky se slizuju semínkem....a uvidíme no :grinning:
9. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
tak jdu něco dělat zatím pa :wink:
9. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
a přišla mi nová záclona do pokojíčku, tu co tam máme na čas schovám, je dlouhá až na zem a malej se za ni snaží chytit,když vstává....tak jsme v rámci bezpečí koupili na ted kratší :slight_smile: Ale zase s půem :grinning:
9. srp 2010 v 09:40  • Odpověz
@lio ...me ten malinik chutna...ale zapominam si ho pres den delat...vzdy rano hrnicek ke snidani a pak...zalezi...nekdy dam jeste dalsi dva a nekdy uz si treba vubec nevzpomenu :grinning: A to lnene seminko se musi taky kazdy den? Na to taky zapominam...ale mela jsem z toho docela prujmy...pry muze mit lehce projimave ucinky...no nevim co znamena lehce, ale u me to melo solidni efekt...tak jsem ho od patku nemela a OK...tak asi zase zacnu, at to ma vubec vyznam...ble ble
9. srp 2010 v 09:42  • Odpověz
@lio :ani nevím, asi mi to 9 dní nějak vlezlo do hlavy, TP druhých si pamatuji jen zběžne :slight_smile:
9. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
@kuchy ....moc hezke :wink: Ja uz jsem si na zaclony uplne odvykla...tu v angii je temer nikdo nepouziva...takze lidem do baraku vidis jak do vykladni skrine...a doma mame zaluzky a nejak se nam tam ty zaclony nelibily :slight_smile:
9. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
@kuchy tak jako záclonka luxusní !!!!!!!
9. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
@safryy no heye já právě začla maliník ráno dělat do termosky litr.....a upíjela během dne....zůstalo to horké a to jsem vypila.....
semínko by se mělo denně nejlépe ráno nalačno, tak si ho dávám než začnu snídat, a má se max lžíce....tu celou nedávám, spíš od oka do štamprdlátka, trochu zaleju vodou a vyjídám, pak zapiju vodou.....na mě to projímavé účinky nemá, ale zase uplně zácpu naštěstí taky nemám....jinak já sem na tohle taky lempl hroznej...

já ted dostáhla fotečky, tak si du trochu pohrát, a kynu tedy pěkně, néé že ne :-/ no což no .-)
9. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
@lio .... :grinning: kyneme vsechny :grinning: ...ale ty uz tomu kynuti moc nedas...s tema par dny co ti zbyva :wink:
Tak na lacno si ty seminka nedavam....snad neva... :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
@safryy jj kyneme všechny :grinning: :grinning: no já právě ted tomu kynutí dávám zabrat nejvíc, takže se děsím stoupnout si na váhu ve čtvrtek v poradně :grinning: ale co......hlavně jeslti nekyne nadmíru mimi
9. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
uf, tak jsem vás od rána dočetla, to se fakt nedá, pokud člověk nesedí celý den u kompu :slight_smile:

u nás vykukuje sluníčko, mám v plánu dneska vyžehlit pro Vítečka hadříky. V posledních dnech mě párkrát za den soustředěně píchne z břicha jakoby do čípku, že neujdu dál ani krok, tak nevím co to je, nikdo to tu ještě nepopisoval. taky úplně lehký a maličký růžový výtok večer, ale to je dycky jen trošičku a pak ani stopy. tak taky nevím, jak si to vysvětlit. Víťa tam poslední dny řádí, to dřív nedělal, tak nevím no. Ještě má čas...
9. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
@lio ...tak ja se vazim doma...ale mam to tak zajimave po skocich, dva tydny nic nebo maly ubytek a pak 1,5kg za tyden...vazim se vzdycky o vikendu a zapisuju si to...ne ze bych nejak musela, to jen ze zvedavosti :slight_smile: Ja myslim, ze budes mit mimi oukej...vzdyt dodrzujes to svoje papani uplne ukazkove :wink:
9. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
já mám nahoře 15kg takže mazec snad to vydrží :astonished:
9. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
@antana123 ...15kg je celkem dobre ne? Ja se doufam taky budu motat okolo tech 15ti...segra s prvnim prckem nabrala 25kg....a nekteri i vice...ale zase u nekterych podvyziv ani narust 20kg nevypada nijak drastickych :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
@safryy doma váhu nevedu už ze zásady, k ničemu ji nepotřebuji :grinning: takže jen u dr....dost dlouho jsem skákala tak půl kg za měsíc a od 30tt +/- to jde taky tak zvláštně po skocích, tu kilo za měsíc, tu kilo a půl za týden ale ted je to spíš za ten týden..taky sleduju že hodně piju, ale nelítám tak na záchod, aspon ne dopo, pak sem tedy jak průtokáč, jeslti ve čtvrtek budu mít zase víc jak kilo, tak se o tom dr zmíním.
No a právě že dodržuju jídlo, mám ted pohybu o kterým se mi předtím ani nezdálo a váha jde takhle nahoru....ale je fakt že z fotek vidím, že tedy se pěkně obaluju :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@suzete heye já to píchnutí mám taky, tam někde dole, ale ne tedy tak, že bych nemohla jít, spíš jen se leknu a nic.....
bláhově jsem si myslela, že se dole něco děje, ale v poradně řekla že ani tuk odminula...tak nevím co to je .-)
9. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.