• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy jo jenže to může jít ještě stále nahoru :confused:
9. srp 2010 v 10:30  • Odpověz
ahoj....
@antano, ty si teda užíváš, už aby jsi rodila, co? @lio ty taky! Přeju vám aby se vám vyhla ta vyvolávačka. @antana: zkus složit tu postel, třeba to zabere :wink:

já se dneska trochu vyspala, nohy povolily, otočila jsem se spala hlavou v nohách a nohy si vypodložila polštářema aby byly nahoře....dneska bych potřebovala žehlit no nevím nevím. A taky šít, musím udělat kapsář a asi i mantinel, páč nemůžu sehnat žádný kloudný.

@safryy no jo záclony tam moc nejsou, nejvíc mě fascinujou ty byly pod chodníkem, mívaj tam většinou kuchyni :grinning: ....já teda záclony taky moc nevedu, většinou se mi nelíbí, v kuchyni nemám nic, v ložnici teda takový záclonozávěs z Ikei a v obýváku taky jen závěs, tak na parádu okolo okna.

@hupcza: no to se mi taky nelíbí ty zavinky, do auta ani náhodou, já se pášu i když jedem pár metrů....dobrý jsou ty emitexový s těma nožičkama, ale to se nám nevyplatí, za chvilku bych dala za příslušenství na sedačku tolik jako za novou. Dám tam beránka a deku, kdyby byla kór zima.

s tím semínkem, mě teda neuvěřitelně chutná, cpu do sebe co to jde, takže maxilžíci a pak kolem něj mlsně chodím. Nedělá to se mnou nic....maliník ale občas zapomínám pít. Máme tu konvici, tak si litr udělám a piju to i studený. Jen se mi tam dělá taková mapa či škraloup a to nesnáším, nevím čím to je, jestli vodou, ale to se vždycky dělalo u babičky u čaje z pražský vody a brrrr.....
9. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
jo, takže kdo semínko nemůže tak klidně to sním za něj :grinning:
9. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@suik zkusím :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
@antana123 ...kdyz to pujde nahoru, tak uz jen trosku :wink: Dneska nachystejte Simovi ten pelisek a nez stihnes pribrat par deka, shodis x kilo :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
@safryy to by se mi líbilo :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 10:36  • Odpověz
@antana123 no šak to tak bude :slight_smile: neboj, dočkáme se , obě...všichni :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:36  • Odpověz
ted se s malou dívám na včelí medvídky mám z toho hlavu jak střep jí se to strašně líbí :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
@suik ....nam to tady z pocatku prislo strasne divne...ze lidem vidis do baraku uplne beze studu :grinning: Taky jsme poctive okukovali co kdo doma ma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahojky, tak jsem vás taky dočetla, vy jedete :wink:
@suzete Taky se chystám žehlit, jen se mi po ránu vždycky točí hlava a musím ležet, připadám si jak důchodce, takže to pak kolem 10 rozdýchám a jsem jakž takž použitelná... No a taky se pak seknu u kompu a žehlení se odkládá :grinning:
Jinak já jsem přibrala 12kg a asi měsíc už nic, tak uvidím, jestli se ještě něco bude dít...
Dítě se mi v břichu mele o sto šest, musím objednat kameru a doufám, že se mi to podaří natočit :wink:
Jsem zvědavá co hup...
9. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
@antana123 ...vceli medvidci jsou super :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
@safryy jo jen je nesmíš slyšt tak 20x :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
Jo a taky jsem se chtěla zeptat, nemáte někdo v albu ten článek o maliníku a lněném semínku, nemůžu to nikde najít...
9. srp 2010 v 10:40  • Odpověz
@discreet ...ja nejaky clanek mam, ale nemam to v albu...tak mmt, ja si to tam hodim, ale nevim, jestli je to to co hledas :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
holky mě fakt raní ...to jsou jen posly ...ale i pa je z toho překvapená - že to tu fakt ještě neměla
no každopádně verča se má dobře má 3020 g, takže je o kousek větší
srdeční činnost ok, pohyby ok, děložní činnost ok, cs 4 ...no prostě fyziologický nález :sweat_smile:
takže si ze mě dělá čurinu
to by mě zajímalo, jestli to takhle potáhneme až do porodu ...bez spaní zkroucená s motolicí :sweat_smile:
9. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
@hupcza tak to je síla :slight_smile: no hold si Verča usmyslela, že příjde na svět s velkou parádou :grinning:
9. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
@hupcza hlavní je že je vše ok :wink: budeš si asi užívát až do konce
9. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@hupcza tak to je mazec .....
9. srp 2010 v 11:13  • Odpověz
@hupcza ...tak to je mazec celkem...Verunka ti to chce proste udelat jen zajimavejsi no :grinning:
@suik: já tu zavinku používakla i do kočárku :wink:
ad váha - no to je pozitivní zjištění z ko :grinning: ....mám od minula (3 týdny) jen 0,2 hore :slight_smile: ..takže celkem furt 8

@antana123: já koupila ondrovi čmeláčka z medvídků a on hraje na střídačku po zmáčknutí ručičky dokola 2 písničky - to je teprve mazec :grinning:

@gazel: no to je frajéééérka...a co do toho jako tahá mě :grinning:

@antana123: ale jo ...celé těhu bylo relativně ok, tak si užiju ten dojezd ...třeba se to ustálí ...faktem jhe, že se mi včera opravdu otočila zádíčkama doprava - tak možná i proto to tak hnusně bolelo - že už je velká a přitom se rotovala
@safryy: to na tohle budu mít zjevně talentované obě děti :grinning: :grinning: :grinning:

@lio: no já se totiž nechtěla předbíhat :grinning:
9. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
@hupcza tak to máš u mne a antany jedno velkééééé bezvýznamnééééé + :slight_smile:
tak snad ti to dá brzy pokoj
9. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
holky jdu se natáhnout a pak mi můj pomůže tady s uklidem a složíme postýlku konečně
9. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
@liono ale tak teď sebou hoďte ...bo já to dlouho nedám ..jako oběd vařit na 3x navíc s ondrášem ...no véééselo
neb u nás má těhu indispozice jaksi nezakládá nárok na to, aby drahý přišel dřív z práce
9. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
@hupcza no já mám neska jedno tvrdnutí za druhým a pes je značně nervní, furt tu chodí dokola jak pešek, pořádně nespí, jak se pohnu, hned kouká co jdu kam jdu......
ale mne o víkendu přijede babi, celé těhu mne neviděla, tak jsem myslela, že bychom ještě stihly fotku aspon :grinning:
9. srp 2010 v 11:32  • Odpověz
@antana123 hurááááááááááá bude postýlka :grinning:
tak přemýšlíám co chybí nám, krom pár baterií do různých přístroječků a stroječků o ničem nevím, tašku sbalenou, tak já nevím, co ještě chybí mne, krom toho kadeřníka :grinning:
9. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
přidala jsem albíčko, tak můžete mrknout :slight_smile: :sunglasses:
9. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@hupcza ach jo, tak snad bude brzo líp. Verunka je teda pěknej zlobil....a ještě s malým Ondrou :unamused:
9. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
@lio jo baterie taky nemáme, teda z přístrojů mám jen teploměr....

já si půjdu na chvíli zchrupnout, chtěla jsem spáchat malý capáčky, ale nějak mi nejde vymyslet střih....na šestou jedem na infoabend do porodky....ach jo, to jsou teda pracovní výkony :confounded: , tryskomyší nálada je fuč.
9. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
@suik tak at dobře pochodíte odpo....a hezky si odpočiň, taky se odpo těším, až se natáhnu...
9. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.