• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Safry tak to jsou úžasné zprávy, gratuluju moooooc!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
safryy: mooooc gratuluju k super zprávičce :wink:
10. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
safryy moc gratuluju :slight_smile:
10. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
lami: včera bylo určo něcove vzduchu .....ondří šel hezky chrupkat jako´vždy a po hodince se vzbudil- tedy tak napůl a plakal se zavřenýma očkama ....no skoro půl hoiny jsem těšila ...což je na nás fakt mega brek

saf:tak to je moc fajn :wink:
10. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Holky, dekuju... jsem strasne rada... :dizzy_face: Fotku jsem si dala do alba...mela jsem jit puvodne na sken pristi patek, tak rikala, ze uz chodit nemusim, ale prekecala jsem ji, ze by prcka manzel strasne chtel videt taky a ze jsme nevedeli, ze mi ten sken budou delat dnes...coz je teda pravda a tak rikala, no tak to je jasneeee, to prijdte v ten patek, at se i manzel pokocha :slight_smile: Ale pak to bude umorne cekani...az do 20tt a pak uz nic...pak uz se tesit na zari.
Jinak jste probiraly jestli vedet pohlavi predem a my urcite vedet chcem. Ovsem moc prilezitosti nebude, snad se v tom 20tt ukaze... :pensive:
10. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Safryy je to vyloženej krasavec :slight_smile:
10. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
:grinning: jen si tam tak lezel...jsem se ptala, proc se nehybe, jestli je OK, pac myslim kali. psala, ze se ten jeji prcek tak mrskal, ze ho nemohli ani zamerit....a ona...no asi spinka, relaxuje...bude to pecival po tatkovi, to uz je mi uplne jasne...uz bych to chtela rict vsem...ale jeste pockame...je to prijemne tajemstvi :slight_smile:
Ale ty to s ohlasovanim budes mit krapet komplikovanejsi...reakce tchyne nic moc teda...a co pak u vas...ale to bude mozna tedka v pocatcich....az ti poroste brisko, tak se zacnou na Huga tesit uplne stejne, jako se tesili na obe holky :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
sinix, lamia: děkuji za doplnění vzdělání o vzniku placenty a jejím posunu :grinning: . To jsem fakt netušila, aspoň si doplním vzdělání.

safryy: viděla jsem dřív fotku než jsem četla diskuzi, protože album na mne jukalo hned z úvodní stránky koníka :slight_smile:. Moc gratuluju, prcek je krásnej a fotogenickej a hezky jsi ukecala dr. , abyste mohli přijít i ten příští pátek. Je fakt, že když máš tak málo příležitostí, tak se musej využít :grinning:
10. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
holky nemáte to někdo naštudovaný kdy se vytvoř pupeční šňura a kdy se vytvoří plodová voda? mě dr říkala, že tam je žloudkovej váček. to znamená, že ještě není plodovka nebo jak je to?
10. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Safryy už jsem reakci tchýně prodýchala, holt hlavně, že se těšíme my,ne :slight_smile: Hele buď ráda za pecivála spavého, tady ty moje dámy typu jak když střelí do holubů, to je občas k zešílení, aspoň nebudeš mít problém ho/jí uhlídat :grinning: :grinning: Ale nenech se mýlit, Jájucha byla v břiše docela klidné dítko, rozhodně mě okopávala mnohem míň než Anča a motoricky na tom je oproti Anče naprosto nesrovnatelně, chodila o 5 měsíců dřív než Andulíno...
10. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
lat prvni je gestacni vacek,pak zloutkovy vace, embryonalni pol..a pak embryjko..plodovka co vim, se tvori az v druhem trim....
10. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
a holky vsem moc a moc gratuluji:slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
No ono je ve vodě už teď, ale je jí tam malinko, hodně se jí udělá fakt až v druhém trimestru...
10. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
aha, tak dík moc :slight_smile:

lam a třebas tě vaši ještě překvapí. možná to nejdřív bude šokes, ale až se to malý narodí tak budou šťastný jak blecha.
10. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
lam a ty chceš fakt huga nebo to je jen pracovní název? my měli ještě před jankem vždy fiktivní dítě emilka :grinning:
10. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
kov. jj musela jsem ji ukecat...sama bych si tu masinu nejradeji vzala domu a koukala na to pred spanim...a manza by byl fakt smutny, kdyby o tu podivanou prisel. Jenze pak uz bude jen jeden a to za straaaasne dlouho :cry:
lamia. prirovnani jak kdyz streli do holubu jsem jeste neslysela, ale je fakt trefne :grinning: podle toho co tu o holkach pises. Aspon se nemas cas nudit :grinning:
No jinak dneska muj drahy prisel s uuuzasnym napadem. Ze kdyz to bude holcicka, ze by chtel Samanthu...tak se s tim tak nejak neumim vyporadat...moc se mi to nelibi...ale byla to prvni aktivita ohledne jmena kterou projevil. Zatim mi porad bojkotuje Matyska a sam prijde s timto :sweat_smile: Mame ceske prijmeni...tak jsem chtela ceske jmeno, jenze on hned na to, ze to bude svetobeznik, at to ma v zivote lepsi, at se nemusi trapit se skomolenym jmenem. :pensive:
10. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
No my měli už minule Huga jako pracovní název, tak to necháváme a do porodu se rozhodneme...minule jsme byli srabi, napsali jsme Johanku a Davídka, ale tentokrát bych i do toho Huga šla :grinning: Emilka je taky dobrý:slight_smile: Matýsek to měla být Anička, ale u druhého dítka už jsme ho nedávali, bc se u nás v okolí vyrojilo spousta Matýsků, to asi ve VB nehrozí, viď Safryy :grinning:
10. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
:grinning: no to asi nehrozi...ale my se chceme s prckem vracet(a ze to bude silene zarizovani :confounded: )....no pravdou je, ze Matysku je asi hodne....ale kdyz mi se taaaak libi. Beztak mi neprojde, protoze neni dostatecne mezinarodni. Me se Hugo nahodou libi...zadneho neznam. Akorat toho z vecernicku... :grinning:
10. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Z večerníčku neznám zas já, ale my máme takové divné příjmení (manžel promine :grinning: :grinning: ) a ono by se nám s jménem Hugo výborně doplňovalo, skoro jakoby rýmovalo, ačkoliv to tak není, ale je mezi nimi taková správná harmonie...akorát teda na tohle jméno by chlapeček nesměl být žádný přizdisráč, ale pořádná osobnost :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
saf:oj ..tak samatha by mě taky nenadchla
manža taky trval na mezinárodním jménu ....výsledkem je ondřej :grinning:

lami: ad hugo -přesně -když to budeumět nosit,jeto fajn ...ale co když ne ..v tomhle jsem zase trochu "přizdisráč"já
10. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Saf Samanthu ještě ukecáš :wink: :wink:

Hup právě proto píšu, že jsme minule byli srabi a napsali Davídka :grinning: :grinning: Ale Johance jsme chudákovi ještě tak první dva měsíce občas Hugoušku říkali, jak jsme byli zvyklí z břicha :grinning: :grinning: Ale jen tak z legrace :wink: No jo, kdyby to tak měli někde ti prckové napsané, jací budou, že?? :wink:
10. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
hup no ja jsem z toho na masli celkem...ale prcek bude s pindikem a Matysek mi projde...se znam prece :grinning:
10. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
lami: my jsme synovci skoro rok říkali fazzi - pracovní název fazol, zkráceno na faz :grinning:
jako takový manuálpředem,že by dodali - tak 30-35tt :grinning: ..jo to bych brala :grinning: :grinning:

saf:no táák :grinning:
10. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
Safryy já jsem v téhle ženské intuici asi krapet mimo, já už 2x čekala chlapečka, že... :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
Juu tak s manualem predem, to by bylo fajn...clovek by se mohl do porodu aspon psychicky pripravit na to co ho ceka... :grinning:
10. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
lami:u mě všichni ví, že to bude holka...jako jejichjistotu bych chtělamít ...u ondry jsem měla docela jsano ...ale teď nějak nevím.....fakt je,že jsem dost hnusná :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
saf: právě píšu dřív ať to stihneš nastudovat i kdyby to bylo kapku dřív :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
lami...vzhledem k tomu, ze bych asi radeji chlapecka....mi je jasne, ze to bude sikulka holka... :dizzy_face: ale v tom pripade bude asi nonename.... :pensive:
10. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
Hup já byla s Ančou přesvědčená, že já prostě nemůžu mít holčičku, já čekám kluka...takže UZ byl krapet šok, ale stejně jsem nakoupila zcela neutrální výbavičku...no kupodivu fakt toho pindíka nemá :grinning: U Jájuchy jsem si už tak jistá nebyla, přeci jen intuice už se jednou sekla, že...ale manžel byl tak děsivě přesvědčivej, že je to kluk, že jsem tomu i celkem věřila taky....mno tak si teď počkáme,že :grinning: :grinning: :grinning:
Ad image - mám nos jako červenou oteklou bambuli vespod odřený od kapesníku, skleněné leské oči, kruhy pod očima že UFO je proti tomu mrňavé....rozcuchané vlasy a šátek na bolavém krku....se divím, že se se mnou muž ještě baví, takže žádné výčitky...ale děti mě ještě poznávají :grinning:

Safry manuál, po tom toužím už od Anči :grinning: :grinning: Jako časem člověk ty potřeby miminka fakt vytuší, ale ty začátky jsou takové lehce zmatené, manuál by setsakra bodnul.... :grinning:
10. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
hup jj tos napsala dobre...nastudovat predem...a v pripade, ze manual nebude sedet? Jit reklamovat manual nebo dite?
10. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.