• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
hodila jsed 2fota do alba no je to děs :grinning: :grinning: :grinning: už se těším na fotky po porodu jak budeme hubnout :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 11:59  • Odpověz
jsou ze včerejška :wink:
9. srp 2010 v 11:59  • Odpověz
@antana123 pěkné, zrovna jsem ti tam psala, že máš bříško fakt níž jak já .-)

9. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
@lio děkuju já se cítím jako balon a břicho no zavazí a je níž
9. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
Mate obe fajne fotky :wink:
A jo...je to pravda....anty brisko vypada, ze je dost dole :slight_smile:
9. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
@safryy děkuju za komentář :wink:
9. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
@safryy jj její je určo níž, protože já si dám ještě nohu přes nohu.....

holky psisko ze mne neska nespouští očka, je nervní jak pes :slight_smile: je fakt že mi tvrdne bříško a lehounce bolí :slight_smile: tak uvidíme co bude.....asi si půjdu dáchnout dřív, jak po o ......
9. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz
@lio ...tyjo nohu pres nohu si das??? Ja ne :grinning: Mozna tak kotnik pres kotnik :grinning: A taky kotnik na koleno bych jeste dala....ale asi by to nebylo zadne pohodli :grinning: A anty neda beztak ani ten kotnik pres kotnik...to by udelala Simonkovi z hlavicky sisku :grinning:
9. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
@lio jen běž já sice nespím jen ležím ale hned je mi líp :slight_smile:
9. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
@safryy no já si nedám už nic přes nic hlavně se ani nezohnu :confused: :confused: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
@safryy no jako nesedím tak, to bylo přirovnání, že mám bříško fakt nahoře...bo tohle dám...nandat ponožky mi ale činí prob, stejně jako ohnout apod.....dyž sedím, taky dole cítím bříško, ale ne tak, abych musela sedět s nohama takhle od sebe ....ale ráno mi přišlo že bylo níž, ale spíš to bylo polohou mimča, bo jak sedím, tak mi tlačí, ale asi maličko méně...
9. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@antana123 když mne se ležet nechce. sem si ted měřila cukr v moči, naštěstí ok,ale už mám hlad, bo ke sváče sem si dala jen jednu nektarinku což je málo...
co máte k obědu? já rybičku od včera, byla luxusní, sice pár kostiček bylo ale výborná.....

jinak počasíčko docela přijatelné, takový polojasno, fouká vítr a je tedy chladno, oproti včerejšku......
9. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
@antana123 já tu dodělám tu kuchyn a pak dle času obídek a pak zalezu k psiskovi, neska je divnej......
9. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
@lio no můj má řízky s bamborem a já ti nevím nemám chut cosi :unamused:
9. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
@lio já čekám až mi přestane tvrdnout a bolet břicho a pak taky začnu uklízet :wink:
9. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
@antana123 no chut nemám, ale hlad jo :slight_smile: prostě od začátku těhu vlčí hlad...a kouká že až do konce
9. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
@antana123 bolet přestalo a tvrdne furt, a to sem v klidu, sice ho mačkám v sedě, ale sem v klidu.....tak že by už přípravy....?.-)
9. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
@lio já to tak mám myslím že je to i tím počasím snad se mi udělá líp :wink:
9. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@antana123 .... :grinning: :grinning: nic pres nic
Taky planuju uklizeni...ale ze by se mi extra chtelo :rolling_eyes: No nekdo to udelat musi zejo....jeste pred hodkou svitil oskar, tak jsem dala prat deky pro Verunku...a ted to vypada....ze snad bude lit nebo co....
9. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky,u nás dnes střídavě oblačno,občas zaprší,občas paří slunko,no fáákt divoký,já zrovna vařím brambory k obědu a dnes je to takové poklidné.
Vidim,že to se nedá řící o domácnosti a stavu Hup,no holka nezávidím,takové posly,každopádně fajn,že je vše o.k.,ale ty asi ve 40tt rodit nebudeš,co?

@lio S psíkem fakt zajímavý,škoda,že nemůžeš srovnávat těhu,jestli to tak bylo i minule...
9. srp 2010 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz
@safryy přesně tak :grinning: :grinning: :grinning: a u nás je taky všelijak
9. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
@petja on je takovej citlivej odmalička....a říká se že zvířata cítí události dopředu......takže tomu věřím, jde jen o to, kdy to jako má dle něj přijít :grinning: jak si lehnu na zem, tak hned přijde, ať je třeba na konci bytu a jde si mi lehnout k bříšku a vytuhne.....
tak dámy u nás už provazy vody, a to jsem chtěla jít s košem...naprosti staví lešení, tak aby to tam pány nesmetlo dolu ten proud vody, no radějc tam koukat nebudu že :slight_smile:

heye Pet, a nejsou na tyhle dlouhé posly, či bolesti před porodem taky homeo? určo jo, ne ? stejně jako na rychlejší otevírání a tak....
9. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky, u nás ještě před deseti minutami krásně svítilo sluníčko, mluvila jsem s manžou, který je odsud 12km a u nich byl ceďák, že to bylo slyšet přes mobil, jak to tam bubnuje. No ale během chvilky se u nás zatahuje taky, tak to asi od nich přijde.
Já zrovna dlabu rohlíky s marmeládou a kakajíčko. Mňam.
Přes víkend jsem tu nebyla a nechce semi moc vást dočítat, jsou nějaké zásadní novinky a změny, nebo máme pořád 4 miminka?
9. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
@ladenka ahojky pořád 4 :wink:
9. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
@ladenka změny jen takové že se u pár děje cosi, že to snad směřuje k porodu.....petula se vlastně od té doby neozvala, tak bůh ví, zda už nemá mimi u sebe, HUP řekla PA že to jsou poslíčky, co ji už pár dní trápí v kuse....verunka je šprímařka ....a my s ant stále vcelku......

no leje zdatně i se dost ochladilo......jim ta předpověd kapku zase nevyšla
9. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
nemátě nějaký dobrý recept na koláč z křehkého těsta,? mám tu dva balíčky...měkký tvaroh......
9. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
@safryy Jo to je přesně ono, díky!
Já jsem po obědě, halušky se zelím a teď volal manža, že odpo razíme na hřiby, tak jsem zvědavá, jestli něco najdem :wink:
9. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
@discreet ....neni za co :wink: Mnam...tak halusky bych si dala z fleku....ale manzel je nerad :unamused: A na hribech jsem nebyla ani nepamatuju....uzij si to i za me...sla bych hned....moc me to doma samotnou neba...muzu leda vylezt na tu nasi pidi zahradku....
9. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
Moc děkuji za rychlé info. Hup si teda chudák užívá.
Mě včera dostala tchýně, opět. Byla jsem tam s manžou asi po měsíci a půl. Naštěstí tam byli i švagrová se švagrem, tak jsme normálně pokecali. Ale pak tchýně tak spokojeně říká, jak super si to v té nemocnici zařídila, že se vrací 31. srpna, tak že to budu mít s porodem naprosto v pohodě, že už bude mít psa na 4. září zase u sebe až budu rodit. :sweat_smile: Tak jsem se jen zoufale podívala na manžu a nekomentovala nic. Manža to pak něčím zamluvil. ... Ona snad ani není ženská co porodila dvě děti, nebo já nevím. No, neměla jsem chuť ani sílu jí vysvětlovat, že můžu porodit o pár dní dřív. :wink: (nebo samozřejmě dýl) :wink:
9. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
jé hřiby já bych si tak dala smažené bedle mnááááám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.