• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@discreet My se s manžou chystáme na houby ve středu ráno, než poveze tchýni do špitálu. Nevím jak u vás, ale u nás nosí lidi plné koše a lesy byly o víkendu v obležení. Tak doufám, že tam na nás něco zbylo. :slight_smile:
9. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
@ladenka ....ta baba je za trest :grinning: Zkus si rodit o chlup drive nez to ma naplanovane!!! Beda Ti!!! :grinning:
9. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
@safryy :grinning: :grinning: :grinning: Já už to s ní fakt vzdávám, někdy si říkám, že tohle nemůže vyplodit normální člověk. Asi už na ni leze stařecká demence, nebo já fakt nevím. :wink: A nejlepší je manža ... vždycky se tomu směje a pak prohlásí "a bude hůř". Dokáže potěšit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@ladenka ...manza je dobry no....vi jak potesit :grinning: :grinning:
9. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
Holky mam takovy dotaz...mozna uplne blby...co se tyce novych dudliku a takovych tech plastovych hracek...urcite se to nejprve nejak vyvaruje ze? Neznici se to? To to mam fakt vrznout do hrnce a varit? Nebo jen polit horkou vodou?Nevim totiz....jsem to nikdy nedelala :pensive:
9. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
@ladenka: ta je fakt děsná ..... jako mě taky vůbec nedošlo, že bych třeba taky mohla rodit v srpnu. Taky doufám, že nebudu :sweat_smile:

oběd? co to je? :grinning: .... já nic, jednak tu nic není, za druhý se v kuchyni odmočuje hrnec po guláši, tak tam chodím se zavřenejma očima pro něco do lednice. Jinak mě to natahuje, kdo ho omyje teda netuším.

včera mi bylo po tom guláši celkem těžko, tak jsem zvědavá kdy budu moct normálně jíst.
9. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
@safryy já budu taky vařit, tohle by mělo vydržet, teda dudle a lahve určitě....z hraček mám víceméně jen dřevo a to asi jen zlehka omyju.
Z plastu koupím asi jen takovou tu "speciální" žirafku co jsem viděla v albíčkách, objevila jsem ji v jednom krámě a je pěkná...
9. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
žirafu teda taky asi vařit nebudu...
9. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
@suik ...ja dneska budu delat gulasovou polivku :stuck_out_tongue_closed_eyes: A obed zatim neresim...tez tu mame vymeteno...chut by na neco byla...ale nevim na co :fearful:
9. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
@suik ...aha...takze fakt povarit...no a jak dlouho? :sweat_smile:
9. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
@safryy tak to netuším.....asi jen nechat přejít chvilku varem...

jo kdo chtěl to albíčkový semínko a maliník, tak jsem teď našla tady: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/finfrle/album/vybava/5412819/

9. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
holky co ten receptík na koláč z křehkého těsta s tvarohem, má některá něo vyzkoušenýho?
9. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
@safryy: teda to by mne zabilo, vstávat každý den v 6,30 jako ty :slight_smile:. No, já teda často tak vstanu, ale pak to jdu ještě dohnat přes den :grinning:. Ale psala si, že nemůžeš spát kvůli té bolavé kosti. No, já zas kvůli kyčlím a bederní páteři :unamused:

@antana123: ha, vidíš, kuchy taky podpořila mou teorii s postýlkou. To bude psina, jestli pak se hned Šíma začne klubat :grinning:

@kuchy: záclona je moc hezká a bezpečnější teda určitě taky bude :slight_smile:

@safryy: já si taky udělám maliník hned ráno a k tomu teda i lněný a pak si už přes den nevzpomenu. Ale maliník mi chutná a konečně jsem sehnala i sypaný :slight_smile:
9. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
@lio ...co je to krehke testo? Listove nebo jake?
9. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
@kovalda ....no ty kycle a bedra taky musi byt zazitek :confounded: Kazda mame neco....az na lio :grinning: Me to ani neva tak brzo vstavat...ja bych stejne uz moc dlouho nepospala a tak mu udelam snidani a jsme jeste chvilku spolu nez mi odjede do prace :slight_smile: A kdyz uz jsme u toho maliniku....tak si ho zajdu teda udelat...a asi dam i to seminko....pozdeji uz bych se na to asi zase vybodla :grinning:
9. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz
@safryy no listové neměli koupila sem křehké ale nikdy jsem ho nepekla .-D
tak jestli ho dám do formy, zaleju tvarohem pokladu ovo.....jeslti nemá některá něco vgyzkoušenýho
9. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
@safryy hééééy jaký až na lio :grinning: mě bere kříž neboj :grinning: a spím jak dudek, pokud mne nevzbudí bolest že už jsem měla jít před hodkou čůrat a ted je jaxi za vteřinu dvanáct .-D pak vstávám s tvrdým bříškem a hrabu se z pelechu jak jezevec
9. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz
já bych v 6.30 taky nemohla vstát, teda mohla v rámci nespavosti, ale za hodinku za dvě bych musela pokračovat.

Včera se mi pěkně projevila těhudemence, už asi před měsícem jsem koupila lehátko a pripnula hrazdičku, akorát mi bylo divný, že ta hrazda je nějak blízko kde bude obličej a taky že celkem padá, tak jsem ji po pár týdnech vzteky sundala a schovala, že to tam pak kdyžtak nějak přilepim, no ještě že jsem to neudělala....včera koukám na fotky a vidím, že ta hrazda je připevněná někde jinde, tak to zkouším jinde, tam to bylo lepší, ale zase se ohrnulo to polstrování a stále to nevypadalo jako na fotce, na to jsem musela zavolat manžela ať se na to koukne...a on, no vždyť tu jsou v tom polstrování dírky :grinning: :grinning: :grinning:
tak jsem byla pěkně za debila
9. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz
já mám ty nohy...nedokážu moc dlouho stát a nevím co bude až se vypravím někam na pochod. Třeba se to paradoxně zlepší....

jak jsem deska spala s těma nohama nahoře, tak jsem se vzbudila a břicho bylo nějaký divný, tak jsem se lekla, jestli mu tou divnou polohou neublížila, ale stačilo se jí vyčůrat a bylo :grinning:
9. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
@suik: ondří je naštěstí fakt zlatý ...je moc hodný ...řekla bych, že fakt má solidní sociální inteligenci .. fakt sleduje, co se děje a chová se podle toho .... třeba se vůbec nechce nosit - jen si ke mě vyleze na sedačku a přitulí a tak
teď se třeba rozesrala sekačka a manža nad ní tak bezradně stál a on přišel a začal ho hladit po zádech
prostě umí se v blbých situacích pěkně chovat :slight_smile:
9. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
@hupcza a je ti líp nebo pořád stejný?
9. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
@lio ...ja tak nejak netusim co je krehke testo :slight_smile: ale jakekoliv s tvarohem a ovocem bude super...nekdo urco poradi neco osvedceneho :wink:
No me to tak prislo, ze tu kazda skuhrame nejakou bolistkou a ty nic :grinning: Tak aspon ten kriz teda, kdyz uz nic jineho :grinning:

@suik ...tak s nohama nahore bych asi spat nemohla...to by se mi decko sesulo az k brade asi...obcas se prevalim na zada a tak rada bych na nich spala...jenze ona se tak rozpina, ze to po chvilce vzdavam a zase se kulim zpatky na bok :grinning:
9. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
@lio: řízky ve šlehačce a brkaši

@petja: no 40tt bych teda fakt nerada :grinning: ...jednak kvůli tomu, ýže to je ještě dlouho a jednak proto, že bude fakt macík

@antana123: bedly bych si taky dala .....mňám ....a nebo jen holubinky na sádle a kmínu
9. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@hupcza ...teeeda to je empatik ten Ondrasek :wink: Zato Verunka moc ne :grinning:
9. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@ladenka: no krááááásně to máš tchýňkou naplánováno :sweat_smile:
9. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
@safryy no kříž na ten trpím jako pes.....a neska tvrdnutí a sem tam zabolí bříško, spokojená :grinning: ????
9. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
@hupcza no i škraku(hřibky s vaječinou)jéžiši já mám chutě ale to si ještě tak rok nedám :grinning: :grinning: až po operaci
9. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
@lio ...tak ted uz jo...pac tehotenstvi bez bolistek...to by tu taky mohl jeden zavidet :grinning: Ale koukam, ze uz neni o co stat :grinning:
9. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
zase ležím bolí břicho i kříže no děs dneska toho moc nepodělám naštěstí mě můj jen zvedl chvilku aby ustlal a vysál a ted mě nechává ležet a jel ke tchýni pro postýlku a začne skládat já se budu jen dívat :wink:
9. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
@safryy no a nemyslíš že sem si to od 20tt vyžrala už tak dokonale, že bys mi mohla aspon ten závěr bez sebevětších bolístek dopřát a nezávidět ???? :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
9. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.