• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahoj všem,
letmo jsem prolítla posledních pár stránek....u nás se k ránu prohnala taky bouřka se slejvákejm, teda nejprve ta manželská :sweat_smile: a pak i přírodní :rolling_eyes: A od rána zataženo a několikrát už pršelo, ale fakt mi to nevadí.....jsem nějaká podezřele zářivná :grinning: :grinning: Jindá jsem zmrzlík a ted v těhu mi je vedro furt a manžel se krčí pod peřinou jak mumie a já odkrytá :slight_smile: Jinak jsem si dnes zavzpomínala na začátky těhu, ptž jsem si byla byla "pokecat" se záchodovou mísou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jen doufám, že to bylo jen jednorázové a nebude se to opakovat další dny :sweat_smile:

@hupcza tak to tě jen Verunka asi škádlí a pošťuchuje, potvůrka jedna :wink: Ale jako klobouk dolů, že to zvládáš, já už bych se plazila hubou někde po zemi :sweat_smile:

@lio máš nádherný fotečky s pupíčkem....já pořád žádné, času dóóst prý tak nevím no :rolling_eyes: Teda hafánek si tě hídá, oni jsou fakt citliví....ten náš čím dál víc mě hlídá taky, ale i venku...jak se ke mně přiblíží někdo cizí, tak hned bublá a štěká a totéž když jsme byli v Hornbachu, tak si seděl ve vozíku a jak se někdo přiblížil, vyjel....a má tendenci se stavt vždycky mezi mě a dotyčnou osobu...no musím ho to odnaučit :sweat_smile:

@antana123 teda taky bych řekla, že ti bříško kleslo....že by se to taky už chystalo: :wink: počkej, to bude pak miminková smršť :slight_smile:

@ladenka jéé, já chci taky na houby.....u nás lesy sice kolem, ale na kraji to nemá cenu a dál se autem nedá dojet, tak mám asi smolíka :sweat_smile:

@safryy vidíš, ještěže jsi to tu písla....taky musím najít dudle a hodit do vody....jinak na nových plastových hračkách je někde psané nevyvařovat....tak nevím :sweat_smile:
9. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
@antana123 jen odpočívej, já se taky na manžu koukala když skládal přbalovák postýlku, lehátko......
9. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
@safryy: ono většinou na obalu je napsáno co to snese ...vyvařoval jsem jen pro pidimiminko ....pak už jen horkou vodu
@lio: no to máš šumák, když máš hotové těsto - buď to udělej štrůdl - tvaroh víc na husto (tvaroh, valíčko, vanilkový cukr, rozinky) ...a nebo jako koláč - vyválet a zalít řídkým tvarohem (to samé jako v předchopzím případě + vanilkový pudink + mlíko ...bez rozuinek a namísto toho ovoce)
@suik: to je dobrý story :grinning:
@lio: stojí to za prd :sweat_smile:
@safryy: on si taky dával s porodem na čas ...tak třeba bude i verča hodná :slight_smile:
9. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
@lio ...ja nezavidim :wink: To bylo tak vseobecne...no jasne...ja si nedovedu predstavit, ze bych od 20tt lezela....do toho mas jeste zvyseny cukr...nic moc no :slight_smile: Aspon, ze ted je ti fajn :wink:
9. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
@lio: jj ..já bych teda neměnila ....teď už to doklepu ..ale představa, že bych tak trávila několik měsíců jako ty ...brrr
@antana123: a jo ...mi nedošlo, že to žlučníkáři moc nemohou ..chudě
9. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
@rennu tak to nebublá, by si mohl zkusit, spíš je mi věrným stínem....ted konečně odpadl, já obědvám ale leží v pelechu tak, aby na mne viděl......
9. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
@hupcza já si to jednou vynahradím věřím tomu :grinning: :grinning:
9. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
@rennu: no můžu ti říct, když jsem jela ráno v autě, motala se mi šiška, těhotná, na zadním sedadle ondru, byla jsem zralá na slzu a k tomu nasraná na manžu, že mě takhle nechá
9. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
@rennu ahojky no to bude rachot já říkám aby to někdo začal a pak to pojede jako na běžícím pásu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
@safryy cukrovka není tragédie, dá se to ....ale ted si to fakt užívám, jako hodně :slight_smile:
9. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
@hupcza tak tobě ted není hey, mne vlastně navíc nic nebylo, nic nebolelo, bříško ještě téměř žádný......
fíha tak aspon žes cestu zvládla v poho.....
manža má ted v týdnu tři nějaké nobl schůzky, tak se tak modlím, abych zrovna v některém z těch tří dnů nerodila, bo uplně nechci testovat, jak on zruší schůzku, kde prostě MUSI BYT dle něj......
9. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
@lio: jé, semínko by mělo být nalačno? To nedávám, protože než to vystydne na pitelnou teplotu, tak bych zemřela hlady :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@antana123: včelí medvídci jsou dobrý :slight_smile: Ale máš pravdu, cokoliv, co člověk slyší 20x, tak se zajídá :slight_smile:

@hupcza: ty bláho, tak to je hustý, že to jsou jen poslíčci, fakt bych tě hádala spíš na info, že je Verča už venku, než že si ještě počkáš :astonished:
No a snažit se fungovat i v tomto stavu "normálně" a starat se o Ondráška, ... teda, to bych hnala manžela domů, co by mu (anebo spíš mě) síly stačily, ...
9. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz
@hupcza no musí to být síla ti povím já jen ležím jak mě vše bolí né tak ještě lítat za malým to musí být síla :unamused:
9. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
@antana123: jé, tak jsem to tu načala a s pomocí holek jsme vás nakonec udyndaly na to složení postýlky :grinning:.
Tak to se nejpozději v noci můžu těšit na SMS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

@lio: no a ty sis odpověděla sama, takže honem ke kadeřníkovi, ať můžou rodit další holky v pořadí. Podívejte holky, jak se hupcza obětuje a čeká, než porodíte :grinning:

@suik: infoabend v porodce si užijte, určitě to bude super. S tím šitím tě obdivuji, taky bych to chtěla umět. No, zprovozním ten starý Singer, co tu stojí pod oknem a zkusím něco spáchat :grinning:
9. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz
@kovalda no někde sem četla že jo, ale možná to jen beru z pozice, že piju horkou vodu nalačno na vyprazdnování, tkaže k tomu přikousnu semínko , zapiju a pak du snídat.....manža po snídani a já teprv snídám :grinning:

no ono občas můžeš ty manži domu hnát jak sebevíc chceš.....já to testovat tento týden tedy nechci, nechci se zklamat, furt doufám, že to vyjde nějak dobře a taky doufám že čtvrtek mne fakt do té poradny hodí, bo z těch tří dnů věděl jen o úterý a další že nemá potvrzené :-O
9. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz
@kovalda: no jo .... já jsem na takové věci úúúúplně tupá ..o pomoc si říkám blbě ...a už vůbec to nemuím dát befelem ...kámošky i celé okolí si tuká na čelo, že jsem magor ..
@antana123: teď chrupká :slight_smile: ..ale on si opravdu umí pohrát sám ....oplatilo se, že jsem mu prdelkovala za zadkem do roku na každé písknutí ....všichni mi říkali, že si na sebe pletu bič a že z něj bude mamánek ...a opak je pravdou
@kovalda: no žejoo....já doufám, že se lio přeobědná :grinning:
9. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
@kovalda no to až mi manža řekne, zda bude mít čtvrtek dopo volněji a jeslti tam moje kadeřnice bude, jinak si nemylsím, že by mělo mimi za matku takovou čarodejnici aby kvůli kadeřnici nešlo na svět :-O doufám ......barvu bych stejně nedávala a jeslti mám konečky zastřižené nebo ne snad nepozná :grinning:
9. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
@lio tak je fakt, že doma mám toho našeho taky za zadkem pořád..... :sweat_smile:

@hupcza ježííííš mane, no to ti věřím, že jsi byla nasraná....za to bych fakt dávala rány :angry: ale když oni ti chlapi jsou občas tááááák zabedněný.....

@antana123 no jsem zvědavá, kdo to teda odstartuje, si střihněte holky, šup :wink:

Teda je mi divný, že tu nebyla ta petulka, i když ona sem chodila taky nárazově po několika dnech......

Ad listové těsto, ted jsem koukala do letáku a Lidl má v akci mražený za 9.90...asi tam pošlu manžu, at nakoupí zásobu, to jejich mi totiž moc chutná a je to fakt rychlovka na slano - na sladko :slight_smile:
9. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
@hupcza tak to je fajn že si vyhraje od ségry malá je taky zlato má 13měsíců ale člověk o ní ani neví je hodnunká a hravá a dokáže si pohrát a povykládat i sama :wink:
9. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
@hupcza lio ještě není ani objednaná :grinning: na mě ale čekat nemusíte, já to mám de facto víc jistější jak ANT.....
jinak Karpova metoda prdelkování se vyplatila? nebo to není přímo jeho metoda? ten taky preferuje na písknutí přiběhnout....jak to odůvodnuje přijde mi to logický ale už ted slyším právě to okolí :-/ ale dyž budu šátkovat, tak vono je to fuk na základě čeho bude okolí remcat že
9. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
jé děláte mi chutě jen mě je dneska tak zle od žalůdku že nevím kdy to přejde snad brzo :wink:
9. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz
@rennu no já těsto kupovala v bille a měli taky za dobrou cenu jen listový vyprodaný.....a tohle potřebuju zdělat, takže bude s tvarohem a ovocem a uvidíme...nějak to dopadne
no jo, jenže ten tvůj ti prdelkuje už dlouho nebo resp. furt..můj ne...ted začal....by se muselo vidět, dopo byl tedy nervní fest....
9. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
@lio: teda, dát si nohu přes nohu, s tím i mimo těhu mám problém, jak jsem "prostorově výraznější" :grinning:
No, jsem zvědavá, jestli to ten váš pejsek správně čuje :slight_smile:

@discreet: jé, hááálušky, mňam :slight_smile: . A jéé, na houby :slight_smile:. Taky bych šla. Ale manža je teď v práci a večer to nemá cenu, protože jak je zataženo, tak určitě bude víc tma a prd bychom viděli a taky pokud nějaké houby byly, tak se v sobotu rozmočily :frowning2: Tak snad o víkendu, teda pokud vyleze slunko. No na to, že hádali na dnešek polojasno a 27, tak se krapet teda netrefili, nad 15 to u nás nevylezlo.
Tak si houbaření užijte a snad něco najdete :slight_smile:
9. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
@hupcza: ten je teda zlatej.

já teda semínko na lačno jím, je hned po ruce, ale taky jak si vzpomenu....

9. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz
@hupcza no o pomoc si taky říkám jako debil :sweat_smile:

@antana123 tak od žaludku mi je blbě taky, blééééé....si vařím k jídlu aspon brambory, jinak nevím co baštit
9. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz
@kovalda jeslti správně čuje nevím, je fakt že mne neska tvrdne břicho o stopéro, ale třeba maj s mímem nějakou neverbální komunikaci :grinning:
9. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
@lio holka, já být tebou si zkontroluju tu tašku do porodky, to není samo sebou..... :wink:

9. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
@kovalda čéééče strom s břichem je stará foto :grinning: jen sem to přehodila do alba venkovních foto :slight_smile:
9. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz
@lio No,právě to myslím,kdy to podle psíka má jako přijít? :sweat_smile:
Jinak homeo na poslíky nevim,ale použila bych zase tu arnicu.
9. srp 2010 ve 14:01  •  3 děti  • Odpověz
@rennu mám ji sbalenou....právě...nic mi nechybí zařídit dokoupit....
včera sem seděla v dětským na sedačce asi hodinu a rozjímala..hladila bříško.....a těžká pohoda.....manža prej jeslti už přemlouvám k výlezu..tak říkám že ne , že je mi valstně strašně fajn...už je to takový hmatatelný, těžko dopředu představitelný, ale krásný
9. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.