• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Psala jsem TATARINĚ, jak je na tom - tak má bloklé žebro, ale kvůli těhu jí s tím nic nemůžou udělat. Rozhánějí to analgetikama a pravděpodobně budou prcka kolem 37 tt vyvolávat.

@ladenka: ježíši, tak tchýni máš teda fakt "vyvoněnou". Jak může spoléhat, že budeš rodit přesně na termín? Je normální? - ne neodpovídej :grinning:

@safryy: jj, kyčle jsou děs, trápěj mne už několik týdnů a nevím už co s tím.

@lio: křekhé těsto neznám, takže nepomůžu :slight_smile:
9. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz
@petja nevím no :slight_smile:
no já dostala až pojedu do porodky něco na snazší otevírání....tak su zvědav....
9. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz
@kovalda ty jo tak nakonec má bloklé žebro, no to není co závidět, to musí asi dost bolet, když je kvůli tomu v porodnici a i uvažujou nad vyvoláním.....tak ji pošli moc pozdravů at to holka ještě cfhvíli vydrží
9. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz
@kovalda a ta arnica na kyčle nepomáhá?
9. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz
@kovalda že ju zdravíme a držíme palce :wink:
9. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
@rennu: někdy hrozně ..ale neuděláš nic :sweat_smile: ..na petulku jsem taky zvědavá
@antana123. joo ..tak samomluva je božíííí ....jen mě mrzí, že to nejde nahrát na video, jak si hraje a mudruje ...zapnutí vide = přerušení jakékoli činnosti a přenos pozornosti na kameru
@lio: víš co - já to nedělala vyloženě podle karpa - tojsem četla až za pochodu ....ale utvrdila jsem se, že takhle to je dobře ....a výsledek tomu i odpovídá ...já netvrdím, že se to ještě nemůže zvrtnout - určo může ....ale momentálně je fakt úplně opačný než by měl být dle těch sýčků, co měli ty absolutní pravdy

@rennu: ale já se lepším ...před dvěma lety to byla ještě čistá nula ...dneska, když už padám na hubu, tak ze sebe něco vysoukám :grinning: ...do 50 budu profík :grinning: :grinning: :grinning:

ad jídlo - já poslední tři dny vyjídám rýžové a kukuřičné kaše po ondrovi :grinning:
9. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz
@hupcza Jo,za 3týdny mimi tolik ještě povyroste? :confused: Tak to jo,to můžeš příští týden rodit stejně...
9. srp 2010 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda: to je blbý s tou tat ...a co nějaká masérka?
9. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
@hupcza ech, já vím že si vše děláš dle sebe , ale já zatím zkušenost nemám a co sem četla karpa tak ted má podobnou teorii.....jako že dítě zapláče, tak přiskočit´´= dodat mu jistotu že tu seš, že není samo, čímž získá pocit jistoty a sebedůvěry....pokud to máš ověřené v praxi proti těm sejčkům, tím líp.....
9. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
@lio Taky mám nachystaná homeo,ale použiju je,až a jestli ta situace vůbec nastane.Akorát arnicu mám v plánu tak jako tak.
@hupcza Můžeš napsat přímo název knihy od Karpa?
9. srp 2010 ve 14:10  •  3 děti  • Odpověz
@petja: no píšou až 30 dkg týdně :sweat_smile:
9. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz
@hupcza oni většinou na těhu takhle nesahaj......max jemné techniky kterými ale blokné žebro nespravíš......to se musí odblokovat a to leckdy bolí i normoš člověka, natož to dělat v těhu....mne ve 3 měs nechtěla fyzioterapeutka napravit kříž....že už na tu pánev sahat nebude.....ale jako masáž plosky či bříška jemnou technkou to udělaj až do konce těhu...ale tohle bohužel....
9. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz
TATARINA je v nemocnici? Zas jí to chudinu dostihlo?! :frowning2:
9. srp 2010 ve 14:11  •  3 děti  • Odpověz
@petja nejštastnější miminko v okolí
jj taky použiju až dle situaci, a arnicu budeš brát už přímo před porodem, nebo ji užíváš ted už "preventivně" nebo na nějaký konkrétní problém?
9. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
@petja: http://www.kosmas.cz/knihy/128348/nejstastnejsi-miminko-v-okoli/ ...furt se chystám na to batole ...ale nějak jsem se k tomu nedostala
9. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
@hupcza Tak to máš porodní pořád kolem 3,5kg
9. srp 2010 ve 14:12  •  3 děti  • Odpověz
@lio: no já chápu, že běžně ..ale než dopovat lékama ....otázka co je horší
@petja: ta arnica je na co? to je na zranění, ne
9. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz
@lio Já myslím,že chiropraktik s tim musí šetrně hnout...Arniku mám na bolest kyčlí v těhu a vlastně na fyzickou bolest jako takovou.Přetížení apod.Stejně tak ale hematomy,naraženiny,zhmožděniny
9. srp 2010 ve 14:15  •  3 děti  • Odpověz
@petja: ee ....ještě 3,5 týdne *0,3 - to je přes kilčo...a ona ty přírůstky má spíše na horní hranici :wink: no a když ke kousek přes tři připočteš kousek přes kilčo, je z toho pěkný macík
9. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz
@suik: buď v klidu, připínání hrazdičky, ... no co, aspoň se ty chlapy cítěj dobře, že jsou užiteční :slight_smile:.
Ještěže jsi to nepřilepila :grinning:

@hupcza: jé, tak to je Ondrášek skvělej, že je takhle empatickej a všímá si :slight_smile:

Jo, TATARINA moc pozdravuje. Je teď 35+5 a malá měla ve středu 2,7 kg, takže čeká na rozhodnutí doktorů, kdy a co se bude dít, ... Bolesti se jí stupňují, tak doufá, že by příští týden mohli rozhodnout o vyvolání porodu.

@antana123: jé, tak to je ten tvůj drahý zlaŤouch, že se postará sám o úklid a konečně jede teda i pro tu POSTÝLKU :slight_smile:.
Pořádně ho kontroluj a až to dodělá, tak začni měřit kontrakce :grinning: :grinning: :grinning:

@lio: nu, což o to, závěr těhu bez bolístek bychom Ti i dopřály, ale NEZÁVIDĚT ??? :astonished: To bys toho chtěla moc :grinning: :grinning: :grinning:
@hupcza blbě sem se vyjádřila....nejde o to že běžně nesahaj....prsotě si to nikdo na triko nevezme.....zvlášt pokud to není fyzio přímo na těhule "astestovanej" a znáš ty nemocnice....tam se nic neřeší bez medikamentů, proto asi lepší pokud ji to chtěj vyvolat, bo dopovat do konce ji doufám nebudou.....
@kovalda jejku, tak ž taky moc zdravím tatarinu, chuděra :frowning2:

Já čekám, co se mnou udělá dnešní oběd...jako oblizuju se až za ušima, brambůrky, máslíčko, zakysaná smetana.....nebyl tvaroh tak jsem si na talíř kecla tu zakysanku a bylo to tůůůze dobrý, lituju, že jsem si nedala uvařit víc brambor :grinning: Ale můj blicí žaludek asi nebude rád :sweat_smile:
9. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz
@rennu: jejda, tak bouřky všeho směru. Snad se ta manželská brzy urovná. A volání do záchodové mísy teda vůbec nezávidím. Nedala jsem ho za těhu ani jednou a doufám, že to tak zůstane. Snad i u tebe to bylo jen přechodné a nebude se to opakovat :slight_smile:

@hupcza: já si teda o pomoc taky neumím říkat, ale když mi je ouvej, tak už pak jo - většinou teda jinak, než bych chtěla - to už většinou buď ječím anebo brečím :confused:

@lio: no, máš pravdu, že ti to sluší a kadeřníka teda nutně nepotřebuješ. Když mi nenapadá, na co to mímo teda čeká :grinning:
9. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
@kovalda: no já doufám, že z toho nevyroste a nebude stejná palica jako tatínek :sweat_smile:

@lio: všechno takové řešení na houby
9. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
@hupcza no to asi je na houby, ale víme co se okolností a mírou bolestí a tak prdlajs....

@kovalda jj taky si říkám že ty konečky vlasů nebudou ten pravý důvod k bojkotu :grinning: DOUFAM :grinning:
9. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
@lio: no, arnicu baštím, ale mám potenci 9 CH, tak nevím, jestli bych neměla pořídit 15 CH. Přes den ty kyčle rozchodím, ale v noci teda trpím jak zvíře.

Pozdravy TAT vyřídím. Já si taky myslím, že si nikdo netroufne s ní nic dělat a natož, když je ve špitále, tam nasaděj prášky a hotovo.
9. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
@hupcza: jj, snad to Ondřímu vydrží a nepotatí se :grinning:

Teda, já se dneska nemůžu probrat, furt jsem jak praštěná palicí. Spát mi moc nejde, ...nu což, jdu se zas pustit do žehlení, ...
9. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
@lio, @antana: holky, máte moc hezký fotečky a anty má opravdu bříško níž, ale jak víme, neznamená to vůbec nic :grinning:
9. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz
@kovalda Tak pokud nevidíš větší účinek,arnica není úplně správný lék pro ten tvůj problém.
9. srp 2010 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz
@petja: no, zpočátku zabírala spolehlivě, teď už ne
9. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.